Requiem

Které epizody z Akt X jsou vaše nejoblíbenější? A jaké preferujete autory?

Moderátor: Luki

Requiem

Odeslatod peta111 v 16 dub 2008 10:56

Doufám, že se ještě najde někdo, kdo má tuhle epizodu rád stejně jako já. Vždycky mi připadalo, že trošku vyčnívá z celé 7. a začíná navozovat náladu budoucí 8. (i když v té době, ještě nikdo nevěděl, jestli 8. bude).
Návrat Muldera a Scully k místu, kde byli na začátku svých Akt X, skoro uzavírá jednu kapitolu seriálu. Všichni staří známí na scéně, mytologie, tajemno a své místečko si tady najde i každý shipper. Kdoví, co by bylo dál, kdyby se Mulder už nikdy nevrátil? Ale to bychom přišli o 2 nové série a plno skvělých scén, takže raději jsem ráda, jak to všechno dopadlo. ;)


ObrázekObrázekObrázekObrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
peta111
 
Příspěvky: 246
Registrován: 13 dub 2008 14:17
Bydliště: Ostrava

Re: Requiem

Odeslatod Angelitos v 16 dub 2008 12:10

Requiem má určitě své velké kouzlo. Takové, které žádná jiná epizoda nemá. Ty návraty jsou skvělé, kdyby to byl konec, ani bych se takovému konci nebránila ;) Moc pěkné :)
Obrázek
Scully: You were an Indian guide, help me out here.
Mulder: Indian guide says maybe you should run to the store and get some matches.
Scully: I would but I left my wallet in the car.
Uživatelský avatar
Angelitos
 
Příspěvky: 378
Registrován: 13 dub 2008 10:16
Bydliště: Ostrava :)

Re: Requiem

Odeslatod Luki v 16 dub 2008 12:33

No tak reakce na fakt že to mohl být konec, byly všehovšudy zděšené... ukončit seriál tím že jedna potava zmízí a druhá bez odůvodnění otěhotní... :lol:
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Requiem

Odeslatod peta111 v 16 dub 2008 13:08

Luki píše:No tak reakce na fakt že to mohl být konec, byly všehovšudy zděšené... ukončit seriál tím že jedna potava zmízí a druhá bez odůvodnění otěhotní... :lol:


No, však 4. taky nekončila nijak optimisticky - Mulder sebevražda, Scully umírá na rakovinu, takže 7. byla ještě "na svátek". ;)
Uživatelský avatar
peta111
 
Příspěvky: 246
Registrován: 13 dub 2008 14:17
Bydliště: Ostrava

Re: Requiem

Odeslatod Angelitos v 16 dub 2008 13:13

Luki píše:No tak reakce na fakt že to mohl být konec, byly všehovšudy zděšené... ukončit seriál tím že jedna potava zmízí a druhá bez odůvodnění otěhotní... :lol:


Akta byla vždycky nedořešená ne :)
Obrázek
Scully: You were an Indian guide, help me out here.
Mulder: Indian guide says maybe you should run to the store and get some matches.
Scully: I would but I left my wallet in the car.
Uživatelský avatar
Angelitos
 
Příspěvky: 378
Registrován: 13 dub 2008 10:16
Bydliště: Ostrava :)

Re: Requiem

Odeslatod nabaa v 16 dub 2008 13:20

Asi kdyby to byl samostatný díl, myslím tím, že by neodkazoval na Pilot, což by ve výsledku naprosto nedávalo smysl, tak by mě asi nijak extrémně nenadchnul. Ale vzhledem k tomu, že návaznost byla, tak patří mezi moje nejoblíbenější. Ačkoliv scéna v Mulderově pokoji mě do tranzu nepřivádí. Spíš se mi líbí úvod s Chesty Shortem a pak "slezina" všech těch nejdůležitějších u Skinnera v kanclu. :)
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Requiem

Odeslatod Luki v 16 dub 2008 13:54

peta111 píše:
Luki píše:No tak reakce na fakt že to mohl být konec, byly všehovšudy zděšené... ukončit seriál tím že jedna potava zmízí a druhá bez odůvodnění otěhotní... :lol:


No, však 4. taky nekončila nijak optimisticky - Mulder sebevražda, Scully umírá na rakovinu, takže 7. byla ještě "na svátek". ;)


No lae u 4. série všichni věděli že není poslední :D
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Requiem

Odeslatod kimberly v 07 kvě 2008 21:32

Raequiem nie je zlý, ale medzi najlepšie epizódy by som ho neradila.
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Requiem

Odeslatod XGirl v 18 kvě 2008 08:43

Tohle je moc pěkný díl, taky ho mám ráda (a nejen proto, že je tam dost shippy scén) - kromě vypjatých scén a návratů do minulosti se v něm najde i humor, třeba scéna, kdy Skinner přivede do Mulderovy kanceláře Kryceka a Mulder se ho zeptá, jestli si tovyřídí tady, nebo půjdou ven :D
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Requiem

Odeslatod KayTee v 07 črc 2008 14:39

XGirl píše:Tohle je moc pěkný díl, taky ho mám ráda (a nejen proto, že je tam dost shippy scén) - kromě vypjatých scén a návratů do minulosti se v něm najde i humor, třeba scéna, kdy Skinner přivede do Mulderovy kanceláře Kryceka a Mulder se ho zeptá, jestli si tovyřídí tady, nebo půjdou ven :D


A pohled Scully, když vejde do kanceláře a uvidí Kryceka a Maritu.. taky dobrý..

Zrovna jsem to dokoukala, ještě trochu slzím.. smutný konec.
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away


Zpět na Nejlepší epizody

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron