Triangle

Které epizody z Akt X jsou vaše nejoblíbenější? A jaké preferujete autory?

Moderátor: Luki

Triangle

Odeslatod peta111 v 15 dub 2008 10:15

Triangle vždycky patřil mezi moje oblíbené kousky, nejen pro zápletku - návrat s Mulderem a Scully zpět do období 2.světové války, ale taky proto, že je některé scény jsou natáčeny bez střihu a doslova to diváka vtáhne do děje. A Mulderovy narážky na němčinu "nesprechen" nemají chybu. Kromě toho scénka, kdy se všichni fackují v tanečním sále a hraje přitom taková povedená hudba, mě rozesměje...
Uživatelský avatar
peta111
 
Příspěvky: 246
Registrován: 13 dub 2008 14:17
Bydliště: Ostrava

Re: Triangle

Odeslatod Xeninka v 15 dub 2008 10:20

Triangle mě chytnul hned při prvnim podívání se. Ty dlouhé scény bez střihu, gunmeni na scéně tak akorát... Celá scéna se Scully ve výtahu, pak na té lodi prostřihy z obou dob... Scully, která není Mulderova Scully, polibek a nakonec zda se to stalo nebo ne - viz ruka na tváři po facce. Úchvatná epizoda, která nenechá vydechnout a k tomu skvělá hudba. Výborná epka.
Uživatelský avatar
Xeninka
 
Příspěvky: 262
Registrován: 13 dub 2008 11:06
Bydliště: Plzeň

Re: Triangle

Odeslatod kimberly v 20 dub 2008 09:33

Paráda, aj ja som z Trojuholníka nadšená, je to skvelá podívaná, tlieskam, myslím že skutočne jedna z najlepších častí Aktov X, rada ho budem sledovať donekonečna, fascinujú ma lode, plus tie uniformy k tomu, retro štýl...
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Triangle

Odeslatod mona lisa v 20 dub 2008 11:29

Mne sa na tomto nic nepacilo. Jedine, co ma zaujalo bolo spravanie sa Scullyovej v FBI, ako zistovala, kde je Mulder.
Tato epizoda a Dreamland su um mna najhorsie z tejto serie.
mona lisa
 
Příspěvky: 237
Registrován: 13 dub 2008 12:17
Bydliště: Bratislava

Re: Triangle

Odeslatod MrSmith v 20 dub 2008 13:38

Podla mna su to zase najlepsie epizody :). Triangle je velmi zaujimavy, perfektna kamera a ta bitka na konci :)
Obrázek
Uživatelský avatar
MrSmith
 
Příspěvky: 346
Registrován: 13 dub 2008 14:10
Bydliště: Košice

Re: Triangle

Odeslatod XGirl v 20 dub 2008 15:29

Mně se líbili i Mulder a Scully v časové smyčce - četla jsem kdysi nějaké povídky kdy se dostali spolu do jiné doby...ten námět je zajímavej. A oběma jim to slušelo - Gill v retro účesu a šatech a DD v uniformě. 8-)
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Triangle

Odeslatod kimberly v 20 dub 2008 15:43

XGirl píše:Mně se líbili i Mulder a Scully v časové smyčce - četla jsem kdysi nějaké povídky kdy se dostali spolu do jiné doby...ten námět je zajímavej. A oběma jim to slušelo - Gill v retro účesu a šatech a DD v uniformě. 8-)

Áno, mňa tiež zaujali kostýmy...
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Triangle

Odeslatod Utero v 22 zář 2008 22:02

Kdyz jsem videl epizodu pred rokem na Nova Cinema nic pro me neznamenala. Taky jsem v te dobe vedel jen neco malo o tom, ze existuji nejaci Mulder a Scully co nahaneji zelene muzicky. Dnes uz jsem vse videl jinak a musim se priznat, ze po dnesnim shlednuti se pro me stal Triangle naprosto nejlepsi epizodou serialu. Prislo me to tak genialni, ze jsem to skoro nerozdychal. Je nadhera jak je vetsina scen tocena bez strihu. Vlastne ty strihy tam jsou, jenom je to vse tak chytre zakrito, ze pokud se nesoustredite tak nektere strihy snadno prehlednete. Naprosto genialni jsou sceny Scully litajici po budove FBI. To jeji vyhrozovani smrti Spenderovi ume zpusobylo mensi zachvat smichu 8-) no jo mozna vetsi ;) ... nasledujici chvile - volani Skindovi a nasledne polibeni ... no to teda byla haluzz... Totalne me dostala scena kde zabily nacisti toho generala a chystali se zabit Mudlera. Najednou se tam objevil kurak, zapalil si a jeste k tomu Spender a oba se k sobe chovali jakoby snad nahodou byly otec a syn hhh...Dalsi naprosto brilantni scena byla kdyz do salu vlitli amici a zacali se vsichni rvat a dotoho hrala ta stara pohodova hudba, ktera tam brilantne sedla. Pote prisla brilantni scena kde salem prochazela Scully a strelci, ale sal uz byl samozrejme rozpadly v dnesni dobe....jo a ty kostymy? No uzasne prece. Skoda, ze Triangle nevyhral nejakou tu cenu Emmy, zaslouzil by si jich hned nekolik... Takze ode-dneska je Triangle moje srdcovka, ktera u me nema konkurenci :!:

ObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázek
Obrázek
If I don't believe in Jesus, how can I believe the Pope. If I don't believe in heroin, how can I believe in dope. If there's nothing but survival, how can I believe in sin.
Uživatelský avatar
Utero
 
Příspěvky: 303
Registrován: 13 dub 2008 01:09
Bydliště:

Re: Triangle

Odeslatod Petraela_x v 22 pro 2008 17:27

No a nikto tu nespomenul najlepši scénu na konci a Mulderove "Milujem ťa" jáááj myslel to vážne však?
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Petraela_x
 
Příspěvky: 268
Registrován: 25 lis 2008 11:46

Re: Triangle

Odeslatod detillo v 23 pro 2008 23:08

Tak tuhle epizodu jsem si musela pustit několikrát, než jsem ji úplně pochopila, hlavně mi dělalo problém rozeznat během scén odehrávajících se v šeru kdo je kdo a kde se vůbec nacházíme, mátli mě Kuřák, Jeffery a Skinner mluvící německy :) atp.Scény "bez střihu" (hlavně Scully ve výtahu - to má člověk pocit, že je tam s ní) nemají chybu. Dobrý bylo taky to jak Scully spolu s Lone Gunmen prohledává loď a "potká" tu svoji verzi z 30.let - a jak se obě na moment zastaví a nic, jdou dál----A polibek "...in case I don't see you again" :oops: , reakce na něj a pak "I expected the left" :mrgreen: ...
Spousta originál nápadů,tuhle epizodu řadím hodně vysoko. No a závěrečné "I love you" - "Oh brother!" je prostě bomba! Co tam na konci řekne Scully Mulderovi v češtině, nevíte náhodou někdo?
On behalf of the International Jewish Conspiracy, I've got to inform you that we're almost out of gas
Uživatelský avatar
detillo
 
Příspěvky: 63
Registrován: 04 črc 2008 19:33

Re: Triangle

Odeslatod Luki v 26 pro 2008 16:45

V CZ řekne "spi už" :ugeek:
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Triangle

Odeslatod detillo v 29 pro 2008 21:15

Oh brother! :shock:
On behalf of the International Jewish Conspiracy, I've got to inform you that we're almost out of gas
Uživatelský avatar
detillo
 
Příspěvky: 63
Registrován: 04 črc 2008 19:33

Re: Triangle

Odeslatod Petraela_x v 30 pro 2008 19:21

Ona povie naozaj "Oh Brother???" ja ani neviem to som si fakt nevšimla...
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Petraela_x
 
Příspěvky: 268
Registrován: 25 lis 2008 11:46

Re: Triangle

Odeslatod KayTee v 30 pro 2008 20:28

Petraela_x píše:Ona povie naozaj "Oh Brother???" ja ani neviem to som si fakt nevšimla...


Jojo, říká opravdu Oh, brother :-D
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Triangle

Odeslatod Petraela_x v 02 led 2009 12:12

KayTee píše:
Petraela_x píše:Ona povie naozaj "Oh Brother???" ja ani neviem to som si fakt nevšimla...


Jojo, říká opravdu Oh, brother :-D



hmm a nehodilo by sa tam naozaj viac "spi už" ? :D
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Petraela_x
 
Příspěvky: 268
Registrován: 25 lis 2008 11:46

Re: Triangle

Odeslatod Luki v 02 led 2009 18:54

Já bych tam dal spíše "Fuck me" 8-)
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Triangle

Odeslatod KayTee v 02 led 2009 21:58

Luki píše:Já bych tam dal spíše "Fuck me" 8-)


U toho by bylo riziko, že to Muldy hned udělá :-D
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Triangle

Odeslatod Luki v 03 led 2009 11:32

KayTee píše:
Luki píše:Já bych tam dal spíše "Fuck me" 8-)


U toho by bylo riziko, že to Muldy hned udělá :-D


Alespoň by to měli už za sebou :lol:
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Triangle

Odeslatod xloverin v 04 led 2009 15:09

Luki píše:
KayTee píše:
Luki píše:Já bych tam dal spíše "Fuck me" 8-)


U toho by bylo riziko, že to Muldy hned udělá :-D


Alespoň by to měli už za sebou :lol:


:-D :-D
Uživatelský avatar
xloverin
 
Příspěvky: 301
Registrován: 12 črc 2008 13:07

Re: Triangle

Odeslatod petrazelva v 06 led 2009 15:51

Luki píše:Já bych tam dal spíše "Fuck me" 8-)


I know that drug :-D

PS: Omlouvám se za OT, ale tak nějak jsem si nemohla pomoct :-)
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Další

Zpět na Nejlepší epizody

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron