Small Potatoes 4x20

Které epizody z Akt X jsou vaše nejoblíbenější? A jaké preferujete autory?

Moderátor: Luki

Re: Small Potatoes 4x20

Odeslatod Angelitos v 27 čer 2008 13:35

Utero: Ty fotky jsou prostě dokonalé :lol: Já bych takového opravdového Muldyho fakt nechtěla také xichty :lol: Pak bych nemohla brát nic s vážností :D
Obrázek
Scully: You were an Indian guide, help me out here.
Mulder: Indian guide says maybe you should run to the store and get some matches.
Scully: I would but I left my wallet in the car.
Uživatelský avatar
Angelitos
 
Příspěvky: 378
Registrován: 13 dub 2008 10:16
Bydliště: Ostrava :)

Re: Small Potatoes 4x20

Odeslatod XGirl v 08 črc 2008 18:50

Ty Mulderovy ksichtíky, to mě nikdy nenapadlo, že je jich tu tolik :lol: Asi už se tenkrát ukazoval Davidův komediální talent...
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Small Potatoes 4x20

Odeslatod Leblanc v 10 črc 2008 16:26

U tohoto dílu jsem měla pořád záchvaty smíchu :lol: Třeba ta scéna, kdy neopatrný Mulder ulomí mumii ocásek, nebo při svádění Scullyové, kdy si s rospaky položí polštář na klín (asi ho to dost bralo) :lol: A -ef bí áj- je úplně bezkonkurenční...
Obrázek
I want to believe in the power of love ...
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Leblanc
 
Příspěvky: 133
Registrován: 28 čer 2008 21:43
Bydliště: Hustopeče

Re: Small Potatoes 4x20

Odeslatod detillo v 01 bře 2009 14:13

Čítám čas od času kritiky na úroveň Duchovnyho hereckých schopností v X Files a musím uznat, že někdy je na něm tak nějak poznat, ze "hraje" (zatímco u Gillian to jeden fakt nevnímá 8-) ), ale díly jako je tenhle mě spolehlivě přesvěčí o tom, že herec je to fakt dobrej :lol: , nemám vůbec problém představit si, že TENHLE Mulder je vlastně Eddie :lol: No a ten "výslech" Amandy v porodnici nebo vlastně oba - to nemá chybu :lol:
On behalf of the International Jewish Conspiracy, I've got to inform you that we're almost out of gas
Uživatelský avatar
detillo
 
Příspěvky: 63
Registrován: 04 črc 2008 19:33

Re: Small Potatoes 4x20

Odeslatod Petraela_x v 02 bře 2009 23:59

Bože, ten výsluch v pôrodnici, keď si na to spomeniem... koniec, to je tak dobre zahrané že až ... ja si to musím pustiť :lol:
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Petraela_x
 
Příspěvky: 268
Registrován: 25 lis 2008 11:46

Re: Small Potatoes 4x20

Odeslatod Luki v 04 bře 2009 11:32

detillo píše:Čítám čas od času kritiky na úroveň Duchovnyho hereckých schopností v X Files a musím uznat, že někdy je na něm tak nějak poznat, ze "hraje" (zatímco u Gillian to jeden fakt nevnímá 8-) ), ale díly jako je tenhle mě spolehlivě přesvěčí o tom, že herec je to fakt dobrej :lol: , nemám vůbec problém představit si, že TENHLE Mulder je vlastně Eddie :lol: No a ten "výslech" Amandy v porodnici nebo vlastně oba - to nemá chybu :lol:


To bude spíše tím že tam Duchovny nehraje ale jen šaškuje před kamerou. Komediální role, ty co se neberou vážně a ty kde hraje sám sebe (tedy vlastně nehraje) je jediné co mu opravdu jde :).
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Předchozí

Zpět na Nejlepší epizody

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron