Scary Monsters (9x14)

Které epizody z Akt X jsou vaše nejoblíbenější? A jaké preferujete autory?

Moderátor: Luki

Scary Monsters (9x14)

Odeslatod MrSmith v 13 dub 2008 14:59

Velmi zaujimava epizoda z 9. serie. Niektori ludia ju mozno este nevideli tak myslim, ze sa maju na co tesit.
Opustene miesto, zahadna atmosfera, Scully a pitva macky na kuchynskom drese a mozno pride aj Leyla Harrisonova :) Velmi mila epizoda. Okrem toho jedna z poslednych tak som pri jej pozerani mal aj pocit, ze vsetko sa uz blizi ku koncu.
Obrázek
Uživatelský avatar
MrSmith
 
Příspěvky: 346
Registrován: 13 dub 2008 14:10
Bydliště: Košice

Re: Scary Monsters (9x14)

Odeslatod Luki v 13 dub 2008 15:01

MrSmith píše:Velmi zaujimava epizoda z 9. serie. Niektori ludia ju mozno este nevideli tak myslim, ze sa maju na co tesit.
Opustene miesto, zahadna atmosfera, Scully a pitva macky na kuchynskom drese a mozno pride aj Leyla Harrisonova :) Velmi mila epizoda. Okrem toho jedna z poslednych tak som pri jej pozerani mal aj pocit, ze vsetko sa uz blizi ku koncu.


No samozřejmně! Scary Monsters je poslední hororová epizoda Akt X a taky jediná kde pořádně sněží! :)

Všimlu jste si co má Scully napsáno na zástěřře když pitvá kočku? :lol:
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Scary Monsters (9x14)

Odeslatod MrSmith v 13 dub 2008 15:10

Veru snehu v Aktoch X nikdy nebolo vela. Preto sa aj asi rozhodli nam to vynahradit druhym filmom :)

Uz si nespominam. Co tam mala?
Obrázek
Uživatelský avatar
MrSmith
 
Příspěvky: 346
Registrován: 13 dub 2008 14:10
Bydliště: Košice

Re: Scary Monsters (9x14)

Odeslatod Luki v 13 dub 2008 15:12

MrSmith píše:Veru snehu v Aktoch X nikdy nebolo vela. Preto sa aj asi rozhodli nam to vynahradit druhym filmom :)

Uz si nespominam. Co tam mala?


Už taky přesně nevím ale bylo to něco ve stylu...

"Mňam! Něco tady voní!"

:lol:
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Scary Monsters (9x14)

Odeslatod Xeninka v 13 dub 2008 15:21

Jo, něco takového na té zástěře měla. Prvně sem si toho vůbec nevšimla, pak jsem si to někde přečetla že se na to mam více zaměřit a když sem si to pustila znova tak sem se musela smát tak, že to muselo být slyšet kilák daleko :lol:
Uživatelský avatar
Xeninka
 
Příspěvky: 262
Registrován: 13 dub 2008 11:06
Bydliště: Plzeň

Re: Scary Monsters (9x14)

Odeslatod MrSmith v 13 dub 2008 15:29

To ma teraz dostalo :D
Obrázek
Uživatelský avatar
MrSmith
 
Příspěvky: 346
Registrován: 13 dub 2008 14:10
Bydliště: Košice

Re: Scary Monsters (9x14)

Odeslatod Luki v 13 dub 2008 15:36

Xeninka píše:Jo, něco takového na té zástěře měla. Prvně sem si toho vůbec nevšimla, pak jsem si to někde přečetla že se na to mam více zaměřit a když sem si to pustila znova tak sem se musela smát tak, že to muselo být slyšet kilák daleko :lol:


Já si toho všimnul hned na poprvé a naneštěstí to bylo cca ve dvě ráno a naši vedle v místnosti už spali :| :lol:
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Scary Monsters (9x14)

Odeslatod Xeninka v 13 dub 2008 15:40

Luki píše:Já si toho všimnul hned na poprvé a naneštěstí to bylo cca ve dvě ráno a naši vedle v místnosti už spali :| :lol:

Jo, dívat se na akta x v noci je lahůdka, jenže se člověk musí krotit aby nebudil ostatní, zvlášť když je tam nějaká vtipná scéna :)
Uživatelský avatar
Xeninka
 
Příspěvky: 262
Registrován: 13 dub 2008 11:06
Bydliště: Plzeň

Re: Scary Monsters (9x14)

Odeslatod Luki v 13 dub 2008 15:44

Xeninka píše:
Luki píše:Já si toho všimnul hned na poprvé a naneštěstí to bylo cca ve dvě ráno a naši vedle v místnosti už spali :| :lol:

Jo, dívat se na akta x v noci je lahůdka, jenže se člověk musí krotit aby nebudil ostatní, zvlášť když je tam nějaká vtipná scéna :)


Nedávno jsem ve čtyři ráno sjížděl nějaká videa na youtube (pravda nebyly to XF) a nutno říci že když jsem si pak umýval zuby a kouknul do zrcadla vypadal jsem jak po trojítém infarktu :lol:
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Scary Monsters (9x14)

Odeslatod Petraela_x v 22 pro 2008 17:17

Luki píše:Už taky přesně nevím ale bylo to něco ve stylu...

"Mňam! Něco tady voní!"

:lol:


Keďže moja angličtina nie je nejaká vynikajúca nestihla som si to tam prečítať a hľadať v slovníku sami nechcelo, ale teda hláška je to super :lol: hlavne ako na začiatku skoro z toho smradu odpadne :D
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Petraela_x
 
Příspěvky: 268
Registrován: 25 lis 2008 11:46


Zpět na Nejlepší epizody

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron