Squeeze

Které epizody z Akt X jsou vaše nejoblíbenější? A jaké preferujete autory?

Moderátor: Luki

Squeeze

Odeslatod Utero v 13 dub 2008 12:11

Tato epizoda urcite neni nejlepsi, zvlast to nemuzu rict ja protoze jsem nevidel jeste vsecky epizody, ale tohle me fakt dostalo. Vyborne, vyborne tema a postava Toomse vyborna, takovy "osliza" . Ale krome neho se mi moc libil zaber kde ten starik na vozicku drzi tu fotku toho domu kde bydlel Tooms a v dalsim zaberu se objevila ze soucasna :) a hlavne napinavy konec pri kterem jste sice vedeli, ze to dobre dopadne, ale i tak slo o nervy :|

Obrázek

Obrázek
Obrázek
If I don't believe in Jesus, how can I believe the Pope. If I don't believe in heroin, how can I believe in dope. If there's nothing but survival, how can I believe in sin.
Uživatelský avatar
Utero
 
Příspěvky: 303
Registrován: 13 dub 2008 01:09
Bydliště:

Re: Squeeze

Odeslatod Luki v 13 dub 2008 12:13

Squeeze mám rád ale sleduju zásadně společně s Tooms(em), ty epizody patří k sobě a až potom je docílen maximální efekt :)
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Squeeze

Odeslatod Bongiovi v 13 dub 2008 12:31

Tak tak souhlasím s Lukim. Podle mě je to výborně promýšlený příběh. Hlášky jako "ztratila se mi kočka" "možná si ten soused pouštěl nahlas rádio" nebo "lidská játra na cibulce" jsou fakt výborné :lol: . Je skvělé, že přesto o co v aktech, tak tu máme i spoustu humorných scén a hlášek.
Uživatelský avatar
Bongiovi
 
Příspěvky: 6
Registrován: 13 dub 2008 12:15
Bydliště: Makov 85 (kraj Pardubice)

Re: Squeeze

Odeslatod Utero v 13 dub 2008 12:36

Bongiovi píše:Tak tak souhlasím s Lukim. Podle mě je to výborně promýšlený příběh. Hlášky jako "ztratila se mi kočka" "možná si ten soused pouštěl nahlas rádio" nebo "lidská játra na cibulce" jsou fakt výborné :lol: . Je skvělé, že přesto o co v aktech, tak tu máme i spoustu humorných scén a hlášek.


Presne tak ta scena...."on zabil sveho souseda" "asi si soused poustel nahlas radio" me totalne rosekala :lol:
Obrázek
If I don't believe in Jesus, how can I believe the Pope. If I don't believe in heroin, how can I believe in dope. If there's nothing but survival, how can I believe in sin.
Uživatelský avatar
Utero
 
Příspěvky: 303
Registrován: 13 dub 2008 01:09
Bydliště:

Re: Squeeze

Odeslatod XGirl v 14 dub 2008 10:04

Tohle je jedna z epizod, kde se mi dřív dostalo do ruky vydání knižní adaptace, než jsem viděla skutečnou epizodu. Nicméně Squeeze + Tooms jsou prostě klenoty Akt X, dovedu si představit, jak děsivě tenhle díl působil hned po "emzáckých" Pilotu a Deep Throat. A i dneska kdykoli se podívám na mříž od větráku, tak se pro sebe usmívám ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Squeeze

Odeslatod Angelitos v 14 dub 2008 15:02

Tooms je prostě týpek, který nenechá nikoho klidným. Pamatují si ho i lidé, kteří nesledovali Akta nějak pravidelně:). Je to drsný týpek :D
Obrázek
Scully: You were an Indian guide, help me out here.
Mulder: Indian guide says maybe you should run to the store and get some matches.
Scully: I would but I left my wallet in the car.
Uživatelský avatar
Angelitos
 
Příspěvky: 378
Registrován: 13 dub 2008 10:16
Bydliště: Ostrava :)

Re: Squeeze

Odeslatod kimberly v 07 kvě 2008 21:33

Myslím, že Tooms je kult. Je to proste to, čím sú Akty X. Aj keď ja tento diel nemám nijako zvlášť obľúbený, rozhodne musím súhlasiť s tým, že ide o jednu z najlepších epizód a to bez debaty.
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Squeeze

Odeslatod petrazelva v 12 kvě 2008 11:06

Squeeze je epizoda, která se mi vryla hluboko do paměti. Už si přesně nepamatuju, jestli jsem Akta tenkrát chytla úplně od začátku, včetně Pilota, každopádně tuhle epku si pamatuju z doby, kdy mi bylo nějakých sotva deset let, a pěkně jsem se pak v noci bála :)
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: Squeeze

Odeslatod Josephine v 30 čer 2008 17:38

petrazelva píše:Squeeze je epizoda, která se mi vryla hluboko do paměti. Už si přesně nepamatuju, jestli jsem Akta tenkrát chytla úplně od začátku, včetně Pilota, každopádně tuhle epku si pamatuju z doby, kdy mi bylo nějakých sotva deset let, a pěkně jsem se pak v noci bála :)


Tak na tu epizodu si pamatuji přesně, když poprvé běžela na nově. Je to hned ze začátku a ještě si vzpomínám, jak jsem lákala celou rodinu na "zbrusu nový skvělý seriál" ;) A když Tooms vyletěl na Scully z větráku a chytil ji za nohu, mamka i sestra krásně zařvaly leknutím, to ony vždycky řvou. Sestra i když viděla Jurský park 1 už tolikrát, vždycky zařve, když lezou tou klimatizací a dinosaurus skočí té holce po noze. :D
Jo, to byly časy, nova, 17:05, každý den. ach jo :(
Josephine
 
Příspěvky: 32
Registrován: 29 čer 2008 21:17
Bydliště: Ostrava

Re: Squeeze

Odeslatod MrSmith v 30 čer 2008 20:30

Akty X o 17:05..to si ani nedokazem predstavit :). Nezabilo to trochu atmosferu? U nas to davali od 20:00 neskor dokonca este neskor koli protestom ludi, ze to je brutalne :)
Obrázek
Uživatelský avatar
MrSmith
 
Příspěvky: 346
Registrován: 13 dub 2008 14:10
Bydliště: Košice

Re: Squeeze

Odeslatod Josephine v 30 čer 2008 22:30

MrSmith píše:Akty X o 17:05..to si ani nedokazem predstavit :). Nezabilo to trochu atmosferu? U nas to davali od 20:00 neskor dokonca este neskor koli protestom ludi, ze to je brutalne :)


Atmosféru? Nepřipadalo mi. Tak je začali vysílat. Když si člověk vzpomene, že jen z ukázek na nejnovější americký hit Akta X, jsem to prostě musela vidět a pak to nadšení, že je to tak skvělý seriál, který je přesně podle mého gusta :D ;) Nádhera ;)
Až později to postupně posunovali, i ve 20h to jednu dobu dávali, pak až od devíti, a pak to ti kreténi na nově posunuli až na jedenáctou, a jednu dobu snad i kolem půlnoci a jedné ráno. Debilové. To už jsem se dívat nemohla a byla jsem sakra naštvaná. Ve třeťáku na gymplu jsem si šikovně zvrtla kotník, že jsem z toho dva měsíce chodila o hůlce, ale na Akta X se poctivě v pondělí večer/v noci podívala a pak odkulhala poskakováním po jedné po schodech z obýváku do prvního patra spát :D Ale vidět jsem je musela ;)
Josephine
 
Příspěvky: 32
Registrován: 29 čer 2008 21:17
Bydliště: Ostrava

Re: Squeeze

Odeslatod Milius v 20 črc 2008 23:32

Mně se živě vybavuje,jak jsem se strachy skoro nedoplazil do postele a pak jsem zapocený mhoural do tmy pod peřinou-Tooms byl substanciální zlo.Je to skvělej retro kousek,pošmourná atmosféra na Exeter street,dokonalá hudba Marka Snowa.Tehdy jsem ji začal vnímat.
Who are you?
A Number.
Your name?
Gone. Blown away. Into the sky.
Look up there.The sky is black. Black with names.
Uživatelský avatar
Milius
 
Příspěvky: 47
Registrován: 09 črc 2008 22:46
Bydliště: Šenov u Ostravy


Zpět na Nejlepší epizody

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron