Roadrunners (8x04)

Které epizody z Akt X jsou vaše nejoblíbenější? A jaké preferujete autory?

Moderátor: Luki

Roadrunners (8x04)

Odeslatod Luki v 13 dub 2008 12:06

Ale no tak! Věděli jste, že to jednou příjde! :P

Naprosto dechberoucí epizoda, mne jako fandu hororů, tedy naprosto rozsekala naprostá věrnost klasickým postupům. A posledních 15 minut jsem měl místo zad jeden velkej rampouch. Doporučuji shlédnou na domácím kině! John Shiban má na horory talent.
Obrázek
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Roadrunners (8x04)

Odeslatod Utero v 13 dub 2008 12:13

Ja ji videl endavno a musim rict, ze takhle stazeny zadek jsem jeste nemel. Poslednich 20 minut jsem si kousal do ruky a boze byla to hruuuuza! :lol: vazne takhle nepjaty a podelany jsem nebyl ani v nejhorsich hororech, po skonceni jsem se jeste hodinu trasl

Obrázek
Obrázek
If I don't believe in Jesus, how can I believe the Pope. If I don't believe in heroin, how can I believe in dope. If there's nothing but survival, how can I believe in sin.
Uživatelský avatar
Utero
 
Příspěvky: 303
Registrován: 13 dub 2008 01:09
Bydliště:

Re: Roadrunners (8x04)

Odeslatod Luki v 13 dub 2008 12:15

Utero píše:Ja ji videl endavno a musim rict, ze takhle stazeny zadek jsem jeste nemel. Poslednich 20 minut jsem si kousal do ruky a boze byla to hruuuuza! :lol: vazne takhle nepjaty a podelany jsem nebyl ani v nejhorsich hororech, po skonceni jsem se jeste hodinu trasl


Jak říkám John Shiban umí a to že v tobě dokázal vyvolat takovéto pocity jen dokazuje ohromnou sílu Akt X jako seriálu :)
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Roadrunners (8x04)

Odeslatod MrSmith v 13 dub 2008 14:54

Perfektna proste perfektna epizoda :). Skvela, napinava, hororova epizoda, ktora by sa mozno ujala aj ako samostatny film. Pekne :)
Obrázek
Uživatelský avatar
MrSmith
 
Příspěvky: 346
Registrován: 13 dub 2008 14:10
Bydliště: Košice

Re: Roadrunners (8x04)

Odeslatod k212 v 14 dub 2008 11:24

JJ roadrunners mají moje top také ... a nejen díky dvou zběsile vulgárním hláškám Scully, které v ohrožení života vypustí z akademických úst: :shock:
"You son of a bitch! You just murdered him!"
"What did you put in me?! I'm going to get every last one of you bastards!"
--- resistance was futile, i'm assimilated shipper ---
Uživatelský avatar
k212
 
Příspěvky: 80
Registrován: 14 dub 2008 10:16
Bydliště: Náchod reál, jinak Delta Kvadrant Unimatrice X

Re: Roadrunners (8x04)

Odeslatod Angelitos v 14 dub 2008 15:00

Roadrunners je pro mě jedna z nejlepších epizod 8 série! Moc se mi líbí, že se tu Scullyová sama stane obětí, a musí se s tím poprat...hlavně to jak řve, aby ji nechali, že čeká baby. No u téhle scény jsem ani nemrkla!
Opravdu vynikající!!! Pustila jsem si ji 3x po sobě a stále mě měla čím překvapit :shock:
Obrázek
Scully: You were an Indian guide, help me out here.
Mulder: Indian guide says maybe you should run to the store and get some matches.
Scully: I would but I left my wallet in the car.
Uživatelský avatar
Angelitos
 
Příspěvky: 378
Registrován: 13 dub 2008 10:16
Bydliště: Ostrava :)

Re: Roadrunners (8x04)

Odeslatod haci v 14 dub 2008 19:32

Angelitos píše:Roadrunners je pro mě jedna z nejlepších epizod 8 série! Moc se mi líbí, že se tu Scullyová sama stane obětí, a musí se s tím poprat...hlavně to jak řve, aby ji nechali, že čeká baby. No u téhle scény jsem ani nemrkla!
Opravdu vynikající!!! Pustila jsem si ji 3x po sobě a stále mě měla čím překvapit :shock:


tak to máš pravdu, ta scéna je fakt hustá - tam mě fakt dostali, byla jsem z toho strašně vyděšená...
Uživatelský avatar
haci
 
Příspěvky: 238
Registrován: 14 dub 2008 11:58
Bydliště: Prostějov

Re: Roadrunners (8x04)

Odeslatod Luki v 14 dub 2008 19:45

Angelitos píše:Roadrunners je pro mě jedna z nejlepších epizod 8 série! Moc se mi líbí, že se tu Scullyová sama stane obětí, a musí se s tím poprat...hlavně to jak řve, aby ji nechali, že čeká baby. No u téhle scény jsem ani nemrkla!
Opravdu vynikající!!! Pustila jsem si ji 3x po sobě a stále mě měla čím překvapit :shock:


A já ti to říkal! A ty přesto nechtěla kouknout protože tam není Muldy! :lol:
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Roadrunners (8x04)

Odeslatod nabaa v 14 dub 2008 19:53

Na Roadrunners jsem koukala znovu někdy před 3 dny, pro změnu v originále když mám teď čerstvě DVD, a teda z těch lidí mi běhal mráz po zádech. Hlavně ten chlap,co u sebe "ubytoval" Scullyovou. Dostat se do téhle situace, asi bych byla ochotná spíš pokračovat pěšo do nejbližší civilizace. Brrrr! :?
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Roadrunners (8x04)

Odeslatod Angelitos v 14 dub 2008 20:46

Luki píše:
Angelitos píše:Roadrunners je pro mě jedna z nejlepších epizod 8 série! Moc se mi líbí, že se tu Scullyová sama stane obětí, a musí se s tím poprat...hlavně to jak řve, aby ji nechali, že čeká baby. No u téhle scény jsem ani nemrkla!
Opravdu vynikající!!! Pustila jsem si ji 3x po sobě a stále mě měla čím překvapit :shock:


A já ti to říkal! A ty přesto nechtěla kouknout protože tam není Muldy! :lol:


Neříkám, že mi tam Muldy nechyběl!!! :D Scully to naštěstí skvěle zahrála za oba!:D
Obrázek
Scully: You were an Indian guide, help me out here.
Mulder: Indian guide says maybe you should run to the store and get some matches.
Scully: I would but I left my wallet in the car.
Uživatelský avatar
Angelitos
 
Příspěvky: 378
Registrován: 13 dub 2008 10:16
Bydliště: Ostrava :)

Re: Roadrunners (8x04)

Odeslatod derena v 02 srp 2009 19:10

Táto epizóda je pre mňa ako keby návrat do starších čias. K prvý sériám, ale Mulderovu nerozvážnosť tu vystriedala Scullyová. Aj keď som nikdy nejak neobdivovala Johna D. ako postavu, v tejto časti som každú chvíľu čakala, že sa tam konečne objaví a S zachráni. Samozrejme nakoniec sa tak aj stalo ale to napätie v celej epizóde by sa dalo krájať. :) V každom prípade veľmi dobrá časť.
derena
 
Příspěvky: 56
Registrován: 27 črc 2009 09:58


Zpět na Nejlepší epizody

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron