Bad blood

Které epizody z Akt X jsou vaše nejoblíbenější? A jaké preferujete autory?

Moderátor: Luki

Bad blood

Odeslatod nabaa v 13 dub 2008 11:27

Naprosto chápu,že Gillian tuhle epizodu miluje. Já na ni taky můžu koukat pořád a pořád a pořád až do zapomnění.:mrgreen:
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Bad blood

Odeslatod Luki v 13 dub 2008 11:28

nabaa píše:Naprosto chápu,že Gillian tuhle epizodu miluje. Já na ni taky můžu koukat pořád a pořád a pořád až do zapomnění.:mrgreen:


Bad Blood, Bad Blood pořád jenom Bad Blood :lol:
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Bad blood

Odeslatod Xeninka v 13 dub 2008 11:32

Who's the black private dick who's a sex machine with all the chicks? Shaft! To mě vždycky rozseká a ne jenom toto :lol: A ještě "I was drugged." :lol:
Jedna z nej epizod, zrovna nedavno jsem se nudila tak jsem si jí pustila, ty jejich obličeje a vůbec všechno, je to prostě bomba :D
Uživatelský avatar
Xeninka
 
Příspěvky: 262
Registrován: 13 dub 2008 11:06
Bydliště: Plzeň

Re: Bad blood

Odeslatod terentule v 13 dub 2008 11:36

Jj, tohle je naprosto bombová epizoda :D
Už jen rozdílné pohledy Muldera a Scullyové na případ :D
A Luke Wilson :o)
Uživatelský avatar
terentule
 
Příspěvky: 240
Registrován: 13 dub 2008 00:51
Bydliště: Praha :)

Re: Bad blood

Odeslatod nabaa v 13 dub 2008 11:40

Na vyjmenování památných hlášek by bylo potřeba sem zkopnout celej scénář,tady se jednoduše nedá vybrat jen pár. :D A miluju Mulderův výraz ve chvíli,kdy poprvé promluví jeho varianta šerifa Hartwella. :lol:
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Bad blood

Odeslatod mona lisa v 13 dub 2008 12:21

Pre mna jedna z najlepsich epizod. Najviac sa mi paci scena v ich kancelarii - kde Mulder zurivo kope do kosa az ho domacka a Scullyova zatial kludne sedi na stolicke a vobec ju to nevzrusuje. Super scena!
mona lisa
 
Příspěvky: 237
Registrován: 13 dub 2008 12:17
Bydliště: Bratislava

Re: Bad blood

Odeslatod Angelitos v 13 dub 2008 12:25

Tuto epizodu zařazuji do NEZAPOMENUTELNÝCH :D

Stačí tenhle obrázek a zase přichází "CHLAMA" :lol:

Obrázek
Obrázek
Scully: You were an Indian guide, help me out here.
Mulder: Indian guide says maybe you should run to the store and get some matches.
Scully: I would but I left my wallet in the car.
Uživatelský avatar
Angelitos
 
Příspěvky: 378
Registrován: 13 dub 2008 10:16
Bydliště: Ostrava :)

Re: Bad blood

Odeslatod KayTee v 13 dub 2008 16:05

Jo, tak tady mě dostala hláška, kdy Scullyová rozčileně popisuje, co měla k snídani :-D
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Bad blood

Odeslatod pitrysek v 14 dub 2008 02:02

Tak pro mě je tato epizoda také jedna z nejlepších ;) Nejvíc se mi líbí scéna jak se snaží Scully narovnat Mulderovi kravatu.... :lol: :lol:

Obrázek
Obrázek
Life is like a box of chocolates; a cheap, thoughtless, perfunctory gift that nobody ever asks for.
Uživatelský avatar
pitrysek
 
Příspěvky: 479
Registrován: 13 dub 2008 01:41
Bydliště:

Re: Bad blood

Odeslatod Luki v 14 dub 2008 06:58

Jak starý manželský pár :lol:
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Bad blood

Odeslatod Angelitos v 14 dub 2008 14:57

pitrysek píše:Tak pro mě je tato epizoda také jedna z nejlepších ;) Nejvíc se mi líbí scéna jak se snaží Scully narovnat Mulderovi kravatu.... :lol: :lol:


Jé tak kravatu si nepamtuji :D Na ten díl bych se měla asi co nejdříve podívat. Hlavně mě dostalo, jak se o díle mluvilo na té slezině :D Fakt good!!!
Obrázek
Scully: You were an Indian guide, help me out here.
Mulder: Indian guide says maybe you should run to the store and get some matches.
Scully: I would but I left my wallet in the car.
Uživatelský avatar
Angelitos
 
Příspěvky: 378
Registrován: 13 dub 2008 10:16
Bydliště: Ostrava :)

Re: Bad blood

Odeslatod G.Logan v 19 dub 2008 17:00

Tenhle díl je bomba nejvíc mě dostala scénka kdy Mulder visí za tim karavanem :lol:
Každý lidský život končí stejným způsobem.Jen je detail jak žil a jak zemřel a to odlišuje jednoho člověka od druhého.-Ernest Hemingwey
Nevěř všemu, co lidé říkají. - Omnia, guae dicunt homines, tu credere noli.
Uživatelský avatar
G.Logan
 
Příspěvky: 289
Registrován: 15 dub 2008 20:35
Bydliště: Česká Třebová , ale narozen v Austrálii :-)

Re: Bad blood

Odeslatod petrazelva v 26 kvě 2008 11:04

Musím to co nejdřív sehnat i v originále.. české hlášky jsou taky super, ale originál, zdá se, bude ještě větší mazec.

Jo, na Wonderconu to byla dobrá debata. Gill se úplně rozplývala a ani se jí nedivím. Je to fakt nezapomenutelný díl!
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: Bad blood

Odeslatod Josephine v 30 čer 2008 17:57

Ten pohled Scully na šerifa, to její uculování se, jak musí Mulder ustoupit dozadu, protože mezi Scully a šerifem už prostě není místo :D :lol: to je úžasné.
A jak Mulder poskakuje po odpadkovém koši, nádhera.
"zabal si kovbojský botky", "jííííaj" :lol:
Josephine
 
Příspěvky: 32
Registrován: 29 čer 2008 21:17
Bydliště: Ostrava

Re: Bad blood

Odeslatod Baku05 v 02 črc 2008 22:33

Tak tenhle díl by měl mít na začátku varování, že hrozí nebezpečí uchechtání se k smrti :mrgreen: Naprostý souhlas s Nabaa - dát sem nejlepší hlášky = dát sem celý scénář :lol: Hodně toho zde bylo už zmíněno, snad jen, že mě taky totálně dostalo, jak Scully pitvá, je u obsahu žaludku a "to je pizza... s feferonkama... žampiony... hmm, taky bych si dala" :D nebo "létající veverka" :D No a Mulderův útok na koš nebo výskok z gauče "byl jsem mimo". Ježiš, tohle je opravdu na postupné vyjmenování scénáře :lol:
Uživatelský avatar
Baku05
 
Příspěvky: 268
Registrován: 13 dub 2008 20:16
Bydliště: Most

Re: Bad blood

Odeslatod Utero v 16 črc 2008 03:28

ObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázek

No myslim, ze vsechny hlasky uz byly receny. Ten nejvetsi humor se skryva zde. Taky nezapomenu na DD na Wonderconu "bad blood, bad blood, porad jen bad blood". Je skvely, ze prave tahle epka jim uvizla nejvic v pameti. Proste nejvetsi naval srandy. Doporucuju pustit v originale s titulkama treba.
Obrázek
If I don't believe in Jesus, how can I believe the Pope. If I don't believe in heroin, how can I believe in dope. If there's nothing but survival, how can I believe in sin.
Uživatelský avatar
Utero
 
Příspěvky: 303
Registrován: 13 dub 2008 01:09
Bydliště:

Re: Bad blood

Odeslatod Milius v 20 črc 2008 23:26

:shock: Holahej,lidičky!Není zvláštní,že tenhle žertovný zásek má nejradši tolik X-maniaků všude možně?!Jako by se asi přes všechnu obvyklou vážnost mnoha divákům a divačkám M a S zdáli být kovaným komediálním duem!Proč prostě Bad blood a ne Squeeze,Beyond the sea?Hmm...to je nějaký druh psychozy,Muldere :?:
Who are you?
A Number.
Your name?
Gone. Blown away. Into the sky.
Look up there.The sky is black. Black with names.
Uživatelský avatar
Milius
 
Příspěvky: 47
Registrován: 09 črc 2008 22:46
Bydliště: Šenov u Ostravy

Re: Bad blood

Odeslatod xloverin v 21 črc 2008 15:14

Mulder na vibrujucej posteli snaziaci sa strcit si do ust pizzu :-D Alebo uplne na konci v aute :-D A vsetky tie ostatne momenty uz vymenovane, no nema to chybu :-D
Uživatelský avatar
xloverin
 
Příspěvky: 301
Registrován: 12 črc 2008 13:07

Re: Bad blood

Odeslatod XGirl v 19 srp 2008 18:25

Těžko říct, proč je tak oblíbená, možná proto, že Mulder i Scully jsou oba dost extrémní i ve své civilní podobě, natož když se to dovede ad absurdum. Kromě toho se vlastně konečně dovedou pohádat a být na sebe "oškliví", což se taky nevidí každý den... :D
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Bad blood

Odeslatod Leblanc v 01 lis 2008 14:16

Tak včera jem si tento díl pustila (dvakrát) a mám nutkání pustit si jej zas :D I LOVE BAD BLOOD!
Obrázek
I want to believe in the power of love ...
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Leblanc
 
Příspěvky: 133
Registrován: 28 čer 2008 21:43
Bydliště: Hustopeče

Další

Zpět na Nejlepší epizody

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron