Bad blood

Které epizody z Akt X jsou vaše nejoblíbenější? A jaké preferujete autory?

Moderátor: Luki

Re: Bad blood

Odeslatod Petraela_x v 22 pro 2008 17:40

Josephine píše:"zabal si kovbojský botky", "jííííaj" :lol:


Presne sme na to včera s priateľom spomínali, toto je jediný diel ktorý si môj drahý pamätá od začiatku do konca (to je čo povedať!) včera presne zopakoval túto repliku ja som sa tak rehotala, najlepšie scény keď Scullyová pitvá, alebo keď Mulder vysí za karavanom, jeho časť príbehu je fakt pecka ja som z neho nemohla, dobý a milý chlapec :lol: :lol: :lol:
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Petraela_x
 
Příspěvky: 268
Registrován: 25 lis 2008 11:46

Re: Bad blood

Odeslatod derena v 02 srp 2009 19:00

Humorné epizódy v aktoch x som vždy brala ako nejaké to "odľahčenie" ale stále mi tam nejak nesedeli. Proste to nebolo to pravé orechové, ale keď sa tak na to spätne pozerám, to som si myslela asi preto lebo som bola nedočkavá ako sa príbeh ďalej vyvinie a tie humorne epizódy len ako keby "zdržovali" :) ale teraz ako tak na to dívam, mám skôr opačný názor. Bad blood zaraďujem medzi veľmi vydarené kúsky a už sa teším ako si ju pozriem opäť.
Ten nápad, že príbeh bude položený na samostatných pohľadoch M a S bol , myslím, vynikajúci a musím povedať že som sa na tom riadne nasmiala. Či ide o totálne unavenú S a jej váženie orgánov ( čriev :lol: ), o šerifa s predkusom ( nemôžem si nespomenúť ako Scully prstom,výťazoslavne ukázala Mulderovi, že šerif ten predkus nemá, keď boli na spätnej návšteve mestečka) alebo o toho upíra, ktorý zbieral rozsypané slnečnicové semienka :) . Super časť.
derena
 
Příspěvky: 56
Registrován: 27 črc 2009 09:58

Předchozí

Zpět na Nejlepší epizody

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron