shippy videa

Videoklipy, které se nějakým způsobem týkají seriálu nebo filmu Akta X...

Moderátor: KayTee

Re: shippy videa

Odeslatod terentule v 04 čer 2008 13:12

Taková shippy blbinka, kreslený komiks...ale mě to docela pobavilo :D
http://uk.youtube.com/watch?v=KyPezw9Yo ... re=related
Uživatelský avatar
terentule
 
Příspěvky: 240
Registrován: 13 dub 2008 00:51
Bydliště: Praha :)

Re: shippy videa

Odeslatod yscully v 04 čer 2008 18:06

terentule píše:Taková shippy blbinka, kreslený komiks...ale mě to docela pobavilo :D
http://uk.youtube.com/watch?v=KyPezw9Yo ... re=related



Heh, to BYLA kravina... :D :D Nekoukat, nestojí to za to...
Uživatelský avatar
yscully
 
Příspěvky: 282
Registrován: 01 kvě 2008 10:17
Bydliště: Brno

Re: shippy videa

Odeslatod pitrysek v 13 čer 2008 20:55

Obrázek
Life is like a box of chocolates; a cheap, thoughtless, perfunctory gift that nobody ever asks for.
Uživatelský avatar
pitrysek
 
Příspěvky: 479
Registrován: 13 dub 2008 01:41
Bydliště:

Re: shippy videa

Odeslatod Utero v 14 čer 2008 15:10

pitrysek píše:Jsem udělala svoje první video ;)
http://img532.imageshack.us/my.php?imag ... vidba6.flv


Na prvni video moc povedne! Pekna pisnicka. Libila se mi libaci scena z fight the future. Kdyz se M a S dotykali rtu a Scully chtela ucuknout najednou bylo vystrizeno za blooper. To bylo hezky udelane. Ikdyz jsem moc nepochopil fotku ze Straigheads, ale je pravda ze v te tme toho herce muzeme klidne vydavat za DD hh. Povedene, pekne video.
Obrázek
If I don't believe in Jesus, how can I believe the Pope. If I don't believe in heroin, how can I believe in dope. If there's nothing but survival, how can I believe in sin.
Uživatelský avatar
Utero
 
Příspěvky: 303
Registrován: 13 dub 2008 01:09
Bydliště:

Re: shippy videa

Odeslatod KayTee v 14 čer 2008 15:18

pitrysek píše:Jsem udělala svoje první video ;)
http://img532.imageshack.us/my.php?imag ... vidba6.flv


Taky chválím..na první video super. Líbilo se mi, že jsi občas použila i scény, které ještě nejsou ve vids tak profláknuté. Občas mi tam vadily jenom takové ty blbinky při změné záběrů - například barevné nůžky a tak. Ale budiž odpuštěno :-D
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: shippy videa

Odeslatod terentule v 15 čer 2008 22:28

pitrysek píše:Jsem udělala svoje první video ;)
http://img532.imageshack.us/my.php?imag ... vidba6.flv

Pěkné :).
Mám jednu otázku ohledně té fotky z Postmoderního Promethea, ten polibek...co to je, je to fotomontáž, blooper nebo nějaká vyřazená scéna? Už jsem na to jednou narazila v nějakym videu, ale nikdo o tom nic nevěděl...
Uživatelský avatar
terentule
 
Příspěvky: 240
Registrován: 13 dub 2008 00:51
Bydliště: Praha :)

Re: shippy videa

Odeslatod KayTee v 15 čer 2008 22:33

terentule píše:
pitrysek píše:Jsem udělala svoje první video ;)
http://img532.imageshack.us/my.php?imag ... vidba6.flv

Pěkné :).
Mám jednu otázku ohledně té fotky z Postmoderního Promethea, ten polibek...co to je, je to fotomontáž, blooper nebo nějaká vyřazená scéna? Už jsem na to jednou narazila v nějakym videu, ale nikdo o tom nic nevěděl...


Co já vím, jak vyřazená scéna...a jestli patří Prométeus mezi ty díly, které se nikdy nestaly, tak je to v podstatě jedno, jestli je to blooper nebo vyřazená scéna :-D Fotomontáž to není.
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: shippy videa

Odeslatod terentule v 15 čer 2008 23:02

KayTee píše:
terentule píše:
pitrysek píše:Jsem udělala svoje první video ;)
http://img532.imageshack.us/my.php?imag ... vidba6.flv

Pěkné :).
Mám jednu otázku ohledně té fotky z Postmoderního Promethea, ten polibek...co to je, je to fotomontáž, blooper nebo nějaká vyřazená scéna? Už jsem na to jednou narazila v nějakym videu, ale nikdo o tom nic nevěděl...


Co já vím, jak vyřazená scéna...a jestli patří Prométeus mezi ty díly, které se nikdy nestaly, tak je to v podstatě jedno, jestli je to blooper nebo vyřazená scéna :-D Fotomontáž to není.

Hehe :D
Díky, já jen že to je takový asi méně známý záběr, v blooper videích jsem to nikdy neviděla, a když jsem se ptala na youtube, nevěřili mi, respektive si mysleli, že si to pletu :lol:
Uživatelský avatar
terentule
 
Příspěvky: 240
Registrován: 13 dub 2008 00:51
Bydliště: Praha :)

Re: shippy videa

Odeslatod KayTee v 15 čer 2008 23:12

terentule - já už to na youtube viděla..ale teď to asi nenajdu. Normálně ten tanec (ev. záběr na ně) končí, když se oba podívají do kamery (na Cher), ale už jsem viděla video, kdy to pokračuje, udělají takovou otočku a políbí se...
Třeba to není takhle popořadí přesně, ale tak nějak :-D
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: shippy videa

Odeslatod KayTee v 15 čer 2008 23:59

Našla jsem jedno zvláštní video.. váhala jsem jestli sem nebo mezi ostatní, ale jelikož se jedná v podstatě o příběh Romea a Julie, patří to zřejmě sem. Musím říct, že je to asi to nejnetradičtější a nejoriginálnější video o MS, které jsem na youtube našla. Líbí se mi hlavě Prometheus pasáž, ale i celkově je to celé takové zvláštní a tak jiné, že mě to zasáhlo..
http://uk.youtube.com/watch?v=uC1MLOLG-6M
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: shippy videa

Odeslatod pitrysek v 03 srp 2008 16:51

Pozorně se zahleďte na čas 5:40. :lol:
http://es.youtube.com/watch?v=7Y4wx8uqZ ... re=related
Obrázek
Life is like a box of chocolates; a cheap, thoughtless, perfunctory gift that nobody ever asks for.
Uživatelský avatar
pitrysek
 
Příspěvky: 479
Registrován: 13 dub 2008 01:41
Bydliště:

Re: shippy videa

Odeslatod xloverin v 03 srp 2008 17:18

KayTee píše:Našla jsem jedno zvláštní video.. váhala jsem jestli sem nebo mezi ostatní, ale jelikož se jedná v podstatě o příběh Romea a Julie, patří to zřejmě sem. Musím říct, že je to asi to nejnetradičtější a nejoriginálnější video o MS, které jsem na youtube našla. Líbí se mi hlavě Prometheus pasáž, ale i celkově je to celé takové zvláštní a tak jiné, že mě to zasáhlo..
http://uk.youtube.com/watch?v=uC1MLOLG-6M


S autorkou tohto videa som sa stretla v Londyne :-D
Uživatelský avatar
xloverin
 
Příspěvky: 301
Registrován: 12 črc 2008 13:07

Re: shippy videa

Odeslatod Utero v 12 srp 2008 12:49

xloverin píše:
KayTee píše:Našla jsem jedno zvláštní video.. váhala jsem jestli sem nebo mezi ostatní, ale jelikož se jedná v podstatě o příběh Romea a Julie, patří to zřejmě sem. Musím říct, že je to asi to nejnetradičtější a nejoriginálnější video o MS, které jsem na youtube našla. Líbí se mi hlavě Prometheus pasáž, ale i celkově je to celé takové zvláštní a tak jiné, že mě to zasáhlo..
http://uk.youtube.com/watch?v=uC1MLOLG-6M


S autorkou tohto videa som sa stretla v Londyne :-D


To si mela stesti. Tahle autorka tvori podle me jedny z nejlepsich X files videi na Youtube.
Obrázek
If I don't believe in Jesus, how can I believe the Pope. If I don't believe in heroin, how can I believe in dope. If there's nothing but survival, how can I believe in sin.
Uživatelský avatar
Utero
 
Příspěvky: 303
Registrován: 13 dub 2008 01:09
Bydliště:

Re: shippy videa

Odeslatod xloverin v 12 srp 2008 14:09

To je pravda, ale akosi by som to do nej nepovedala :-D Pikoska: na Akty X sa namotala v osmej serii :-D Dobre,nie?
Uživatelský avatar
xloverin
 
Příspěvky: 301
Registrován: 12 črc 2008 13:07

Re: shippy videa

Odeslatod Utero v 12 srp 2008 22:03

xloverin píše:To je pravda, ale akosi by som to do nej nepovedala :-D Pikoska: na Akty X sa namotala v osmej serii :-D Dobre,nie?


Ja se na ne namotal na konci sedmicky a nasledne cele osmicky, takze to mame skoro nastejno. ;)
Obrázek
If I don't believe in Jesus, how can I believe the Pope. If I don't believe in heroin, how can I believe in dope. If there's nothing but survival, how can I believe in sin.
Uživatelský avatar
Utero
 
Příspěvky: 303
Registrován: 13 dub 2008 01:09
Bydliště:

Re: shippy videa

Odeslatod nabaa v 20 srp 2008 08:55

But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: shippy videa

Odeslatod KayTee v 20 srp 2008 12:02



na to se opravdu nedá říct nic jiného než ááááááááááááááách!!! Ať mi neříkají, že tam ta přitažlivost není.. jak se na sebe koukají..ta láska v těch očích prostě je. Krásná scéna hned ze začátku (0:29), jak jde David za Gillian po červeném koberci toho pódia.
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: shippy videa

Odeslatod Xeninka v 20 srp 2008 13:21


Pustit to někomu, kdo celebrity nesleduje a říct mu, že jsou pár, tak by tomu uvěřil bez potíží :)
Uživatelský avatar
Xeninka
 
Příspěvky: 262
Registrován: 13 dub 2008 11:06
Bydliště: Plzeň

Re: shippy videa

Odeslatod yscully v 21 srp 2008 09:25

Xeninka píše:

Pustit to někomu, kdo celebrity nesleduje a říct mu, že jsou pár, tak by tomu uvěřil bez potíží :)


Tak uvažuju o tom, že je vlastně fajn, že nejsou pár, že se vidí (asi) teď už jenom občas a nemusí spolu řešit takový ty běžný starosti. Pak bysme nemuseli vidět takovýhle uvolněný úsměvy, ale třeba by si je nechávali na doma nebo by se určitě občas zhádali... Přece chvílema někjaký zprávy o ponorce prosakovaly i během natáčení X-Files. Takhle můžou udržet krásnej vztah napořád a nehrozí jim, že někdy budou "bývalí".
Uživatelský avatar
yscully
 
Příspěvky: 282
Registrován: 01 kvě 2008 10:17
Bydliště: Brno

Re: shippy videa

Odeslatod nabaa v 21 srp 2008 11:03

yscully píše:
Xeninka píše:

Pustit to někomu, kdo celebrity nesleduje a říct mu, že jsou pár, tak by tomu uvěřil bez potíží :)


Tak uvažuju o tom, že je vlastně fajn, že nejsou pár, že se vidí (asi) teď už jenom občas a nemusí spolu řešit takový ty běžný starosti. Pak bysme nemuseli vidět takovýhle uvolněný úsměvy, ale třeba by si je nechávali na doma nebo by se určitě občas zhádali... Přece chvílema někjaký zprávy o ponorce prosakovaly i během natáčení X-Files. Takhle můžou udržet krásnej vztah napořád a nehrozí jim, že někdy budou "bývalí".


To máš pravdu. Ponorka na place byla, zákonitě musela být. Když jsou spolu lidi 10 měsíců v roce 5 dní v týdnu 16 hodin denně, tak je stejně zázrak, že to dotáhli tam, kam to dotáhli. Při takovém režimu by se po čase zhádali i svatí. A přiznejme si, že ani Gill, ani David svatí nejsou. :D A s tím krásným vztahem je to taky fakt. Což ovšem nemění nic na tom, že by jim to spolu, jako páru, moc slušelo. :)
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

PředchozíDalší

Zpět na Videa

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron