BAZAR The X Files/ Akta x

Máte zakoupeny kompletní série Akt X na DVD? Jak se Vám líbí? Našli jste nějaký technický problém a potřebujete poradit?

Moderátor: Luki

BAZAR The X Files/ Akta x

Odeslatod Mishka v 09 srp 2013 12:22

Zdravím, napadlo mě udělat toto téma, protože jsem ho tu doposud neobjevila a ráda by jsem by jsem se v tomto topicu ráda angažovala. Patřím mezi velikého a obětavého fanouška tohoto "věčného seriálu, který nás nenechá nikdy spát. UVĚDOMILA JSEM SI JEDNU VĚC, JAKO OPRAVDU VELIKÝ FANDA BYCH RÁDA VE SVÉ SBÍRCE MĚLA KOMPLETNÍ SÉRII TOHOTO SERIÁLU TEDY OD 1-9.ŘADY NA ORIGINÁLNÍCH DVD (CZ,ENG) KTERÉ KDYSI NABÍZEL V PLNÉ PARÁDĚ E-SHOP FILMCITY.CZ. BOHUŽEL NYNÍ JE SKORO NEMOŽNÉ TYTO SADY ODKOUPIT!

PTÁM SE VÁS, KTEŘÍ TŘEBA VÍTE O NĚKOM, NEBO NĚČEM KDE BYCH SI MOHLA TENTO SKVĚLÝ SERIÁL POŘÍDIT V ORIGINÁLÍCH DVD POKUD MOŽNO S CZ I ENG DUBINGEM, S CZ I ENG TITULKAMA?
Obrázek

MŮJ SEN JE MÍT TUTO NADUPANOU KOLEKCI " THE X FILES - THE COMPLETE COLLECTOR´S EDITION" KTERÁ SNAD OBSAHUJE VŠECHNO, CO BYLO DOPOSUD VYDÁNO S TÍMTO SERIÁLEM + SE TAM OBJEVUJÍ VĚCI, EXTRA BONUSY, KTERÉ JSME PRÝ JEŠTĚ ANI NEVIDĚLI! KOLEKCE OBSAHUJE KOLEM 61 DVD DISKŮ A NĚKTERÁ VYDÁNÍ SE MOHOU POČTEM DVD MĚNIT, MYSLÍM, ŽE TOTO JE NEJVYŠŠÍ A KONEČNÉ MOŽNÉ ČÍSLO, POKUD NĚKDO OBJEVÍTE JINOU EDICI S VĚTŠÍM POČTEM DVD DEJTE PROSÍM VĚDĚT!!!
Obrázek

video-recenze DVD REVIEW
http://www.youtube.com/watch?v=v_PotmLNJWg

kompletní sběratelský set můžete stáhnout zde: (jen upozorňuji jedná o TORRENT A ZÁROVEŇ o velmi veliký soubor téměř 500 GB) je to opravdu hodně! :) ale já jako FANDA to musím mít v originálu z netu stažené mi to nestačí :)

Kód: Vybrat vše
http://thepiratebay.sx/torrent/7502206/X-Files.Complete.Collectors.Edition.Rare.NTSC.DVD9[GsdHund]


DÁLE PAK SHÁNÍM COKOLIV S TÍMTO SERIÁLEM OD KNÍŽEK, LETÁKŮ, PLAKÁTŮ, TEXTILU, KERAMIKY APOD, RÁDA ODKOUPÍM, POPŘÍPADĚ VYMĚNÍM.

SICE SERIÁL UŽ NEPOKRAČUJE, ALE POŘÁD MÁME VŠICHNI NADĚJI NA DALŠÍ POKRAČOVÁNÍ, STEJNĚ TUŠÍM A MYSLÍM NA TO, ŽE NÁS URČITĚ PŘEKVAPÍ NEČEKANĚ ZPRÁVOU, ŽE PŘIJDE 3.FILM A TŘEBA I V NEPOSLEDNÍ ŘADĚ 10.ŘADOU, JE JEŠTĚ TOLIK VĚCÍ NEDOŘEŠENÝCH, KTERÝM BY MOHL SERIÁL KLIDNĚ POKRAČOVAT, TAK PROČ NE :)
Obrázek
Uživatelský avatar
Mishka
 
Příspěvky: 25
Registrován: 13 dub 2008 23:57
Bydliště: Jižní Čechy/USA-ATLANTA

Zpět na Akta X na DVD

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron