DVD obal

Máte zakoupeny kompletní série Akt X na DVD? Jak se Vám líbí? Našli jste nějaký technický problém a potřebujete poradit?

Moderátor: Luki

Ktorá séria má najlepší DVD obal?

Prvá séria
2
14%
Druhá séria
1
7%
Tretia séria
0
Žádná hlasování
Štvrtá séria
0
Žádná hlasování
Piata séria
1
7%
Šiesta séria
0
Žádná hlasování
Siedma séria
1
7%
Ôsma séria
0
Žádná hlasování
Deviata séria
9
64%
 
Celkem hlasů : 14

DVD obal

Odeslatod MrSmith v 13 dub 2008 15:43

Ktorá séria má najlepší DVD obal a prečo je podľa vás najlepší?
Obrázek
Uživatelský avatar
MrSmith
 
Příspěvky: 346
Registrován: 13 dub 2008 14:10
Bydliště: Košice

Re: DVD obal

Odeslatod Luki v 13 dub 2008 15:45

Devátá :)

Jsou tam všechny mé oblíbené postavy a strašně se mi líbí ta hnědo/zlato/žlutá barva :).
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: DVD obal

Odeslatod Krycek v 13 dub 2008 15:50

MrSmith píše:Ktorá séria má najlepší DVD obal a prečo je podľa vás najlepší?


Záludná, ale zajímavá otázka ;) ... Předem musím říct, že mě příliš nezaujalo prvních pět sérií (obal páté série je už lepší, ale třeba druhá a čtvrtá nic moc). Naopak velmi se mi líbí obaly k 6. až 9. sérii. Šestá i sedmá má skvělé barevné ladění a na osmé to zase moc sluší Scullyové ;) ... Ale nakonec u mě docela s přehledem vítězí devátá série. Moc se mi líbí výběr barev a především - je tam Reyesová, respektive všichni moji čtyři oblíbení agenti... :lol: Devítka je vážně nej.
Obrázek
Uživatelský avatar
Krycek
Administrátor
 
Příspěvky: 90
Registrován: 12 dub 2008 18:46
Bydliště: Brno

Re: DVD obal

Odeslatod Luki v 13 dub 2008 15:56

admin píše:
MrSmith píše:Ktorá séria má najlepší DVD obal a prečo je podľa vás najlepší?


Záludná, ale zajímavá otázka ;) ... Předem musím říct, že mě příliš nezaujalo prvních pět sérií (obal páté série je už lepší, ale třeba druhá a čtvrtá nic moc). Naopak velmi se mi líbí obaly k 6. až 9. sérii. Šestá i sedmá má skvělé barevné ladění a na osmé to zase moc sluší Scullyové ;) ... Ale nakonec u mě docela s přehledem vítězí devátá série. Moc se mi líbí výběr barev a především - je tam Reyesová, respektive všichni moji čtyři oblíbení agenti... :lol: Devítka je vážně nej.


Souhlas! ( I když první série je taky pěkná).

A... VELICE pěkný sig ;)
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: DVD obal

Odeslatod MrSmith v 13 dub 2008 15:59

Deviata je proste uplne naj. Ako vravi Krycek, su tam vsetci nasi oblubeni agenti. Strasne sa mi pacia obaly na 5. seriu a vyssie. Najhorsia je podla mna 4. seria.
Obrázek
Uživatelský avatar
MrSmith
 
Příspěvky: 346
Registrován: 13 dub 2008 14:10
Bydliště: Košice

Re: DVD obal

Odeslatod Luki v 13 dub 2008 20:20

MrSmith píše:Deviata je proste uplne naj. Ako vravi Krycek, su tam vsetci nasi oblubeni agenti. Strasne sa mi pacia obaly na 5. seriu a vyssie. Najhorsia je podla mna 4. seria.


4. imho ujde ale 3. mi příjde takový zvláštní... nedokážu to přesně vyjádřit...
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: DVD obal

Odeslatod MrSmith v 13 dub 2008 20:29

Luki píše:
MrSmith píše:Deviata je proste uplne naj. Ako vravi Krycek, su tam vsetci nasi oblubeni agenti. Strasne sa mi pacia obaly na 5. seriu a vyssie. Najhorsia je podla mna 4. seria.


4. imho ujde ale 3. mi příjde takový zvláštní... nedokážu to přesně vyjádřit...

Je tam velmi velka Mulderova hlava :)
Obrázek
Uživatelský avatar
MrSmith
 
Příspěvky: 346
Registrován: 13 dub 2008 14:10
Bydliště: Košice

Re: DVD obal

Odeslatod Luki v 13 dub 2008 20:31

MrSmith píše:
Luki píše:
MrSmith píše:Deviata je proste uplne naj. Ako vravi Krycek, su tam vsetci nasi oblubeni agenti. Strasne sa mi pacia obaly na 5. seriu a vyssie. Najhorsia je podla mna 4. seria.


4. imho ujde ale 3. mi příjde takový zvláštní... nedokážu to přesně vyjádřit...

Je tam velmi velka Mulderova hlava :)


Jo pravda a Scully huděra taková maličká :lol:
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: DVD obal

Odeslatod XGirl v 17 dub 2008 10:42

Jinak se ale hezky střídají - 1. oba stejně, 2. více Scully, 3. více Mulder, 4. oba stejně, 5. více Scully, 6. více Mulder, 7. oba stejně...Osmička a devítka je trochu něco jiného. Třeba na páté sérii se mi líbí, jak je každý obrázek jakoby "podmalován" černým olejem, docela originální nápad ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: DVD obal

Odeslatod Luki v 17 dub 2008 10:58

XGirl píše:Jinak se ale hezky střídají - 1. oba stejně, 2. více Scully, 3. více Mulder, 4. oba stejně, 5. více Scully, 6. více Mulder, 7. oba stejně...Osmička a devítka je trochu něco jiného. Třeba na páté sérii se mi líbí, jak je každý obrázek jakoby "podmalován" černým olejem, docela originální nápad ;)


JJ taky se mi to líbí.. u druhé série jsou ty znaky z té šifrované zprávy z Anasazi, u šestky zase ty znaky z mimozemské lodi z Biogenesis atd :).
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: DVD obal

Odeslatod Angelitos v 19 dub 2008 15:48

Jako třeba by nebylo na škodu tady ty obaly ukázat :mrgreen:
Obrázek
Scully: You were an Indian guide, help me out here.
Mulder: Indian guide says maybe you should run to the store and get some matches.
Scully: I would but I left my wallet in the car.
Uživatelský avatar
Angelitos
 
Příspěvky: 378
Registrován: 13 dub 2008 10:16
Bydliště: Ostrava :)

Re: DVD obal

Odeslatod yscully v 05 čer 2008 01:01

Heh... Tak jsem vybalila 4. sérii a se zděšením zjišťuju, že na vnitřní straně jednoho obalu není přehled scén. Tak už jsem sem psala prosbu, jestl by mi to nějaká dobrá duše oskenovala a pro jistotu jsem se koukla na jiné DVD, jestli se to vůbec dá nějak nedestruktivně vytáhnout a ups - tam to taky nebylo. Hledím na to jako puk a pak jsem si uvědomila, že 4. sérii mám v černých neprůhledných obalech :lol: :lol: :lol: Nojo, asi je moc hodin. Stalo se vám to taky někomu nebo jsu jedinej exot? :mrgreen:
Uživatelský avatar
yscully
 
Příspěvky: 282
Registrován: 01 kvě 2008 10:17
Bydliště: Brno

Re: DVD obal

Odeslatod nabaa v 08 čer 2008 18:17

Mně se nejvíc líbí obal 1.série. Jednoduchý, jen s Mulderem a Scullyovou, bez zbytečných příkras. A ty polonegativové obličeje jsou zvláštní a nápadité. :)
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov


Zpět na Akta X na DVD

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků