Problémy s DVD

Máte zakoupeny kompletní série Akt X na DVD? Jak se Vám líbí? Našli jste nějaký technický problém a potřebujete poradit?

Moderátor: Luki

Problémy s DVD

Odeslatod yscully v 08 čer 2008 23:08

Myslím, že by tady mohlo být vlákno věnované bugreportům - hlavně se chci ujistit, že závada je na mém přehrávači nebo mezi židlí a klávesnicí. Jednu záhadu jsem vyřešila, jak jsem psala jinde: "chybějící" část přebalu DVD nechyběla, jenom jaksi není vidět přes černý obal 4. série. Až si budu kupovat devítku a film, tak si to pohlídám, zbytek mám v pořádku.

Teď jsem se ale srazila s další: když si DVD pouštím na počítači, tak se mi ve 3. sérii při dílu 2Shy zakousne Windows media player cca v 24. minutě a nejede dál. Na přenosném přehrávači DVD funguje normálně, z ostatních titulů se mi ještě podobně chovají obě dosud vydaná DVD z Byl jednou jeden život, a to jsem zkoušela i jiný kus. Nevíte někdo, jestli se dá WMP nějak přemluvit k tomu, aby tento moment na disku překonal nebo za co mám tenhle program vyměnit - s jakým máte dobré zkušenosti? Nejčernější možnost by byla, že je chyba na disku: napište mi, prosím, někdo, že tento díl na počítači celý zkouknete bez problémů :) (teda mimo problémy typu, že se vám zvedne dekl jako mně)
Uživatelský avatar
yscully
 
Příspěvky: 282
Registrován: 01 kvě 2008 10:17
Bydliště: Brno

Re: Problémy s DVD

Odeslatod Luki v 26 čer 2008 19:42

Díl mi jede v pořádku, doporučuji ale K-Lite Media KCodec Pack.
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín


Zpět na Akta X na DVD

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron