Objednavky pres net

Máte zakoupeny kompletní série Akt X na DVD? Jak se Vám líbí? Našli jste nějaký technický problém a potřebujete poradit?

Moderátor: Luki

Objednavky pres net

Odeslatod petrazelva v 12 lis 2008 22:27

Zdar,

chtěla jsem se zeptat, jak objedáváte přes FilmCity, respektive jak platíte a jaké máte zkušenosti s dobírkou, platbou přes kartu a tak.

Sorry, že zakládám nové téma, ale nějak jsem nevěděla kam s tím.
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: Objednavky pres net

Odeslatod nabaa v 12 lis 2008 23:36

petrazelva píše:Zdar, chtěla jsem se zeptat, jak objedáváte přes FilmCity, respektive jak platíte a jaké máte zkušenosti s dobírkou, platbou přes kartu a tak.

Sorry, že zakládám nové téma, ale nějak jsem nevěděla kam s tím.


Zatím jsem přes Filmcity objednávala asi třikrát, pokaždé na dobírku a pokaždé to bylo docela dost navíc...myslím, že kolem 90Kč. Ale třeba těch 5 sérií Akt, co mám zatím na originál DVD, jsem kupovala přímo v Bontonlandu v Olmiku, takže film si asi taky skočím koupit tam. :)
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Objednavky pres net

Odeslatod oskvarka v 14 lis 2009 14:15

Niekde som tu citala ze sa to da objednat aj cele naraz vsetky serie... a ze to potom je nejaka lepsia cena na tom..vazne nad tym uvazujem a chodit po obchodoch nemam moc ako ved ta dobierka by ma zase nezabila...aj ked to bude asi s ciech na slovensko...hmhm..no neviem :D...ale mam v prahe segru mohla by som ju tam byslat :D...keby som jej povedala kam presne ma ist snat by to zvladla...
TheX-files
Uživatelský avatar
oskvarka
 
Příspěvky: 235
Registrován: 17 říj 2009 00:12

Re: Objednavky pres net

Odeslatod luca v 14 lis 2009 17:04

Mně třeba Filmcity přijde dost drahé, já jsem si konkrétně Akta X celé objednala z www.dvdobchod.cz a hodně taky objednávám z www.arara.cz nebo www.dvdsvet.cz. Každopádně nejjednodušší je si to dát vyhledat třeba na seznamu ve Zboží a řídit se cenou a dostupností. :D
Uživatelský avatar
luca
 
Příspěvky: 563
Registrován: 10 kvě 2008 00:20
Bydliště: Lišov

Re: Objednavky pres net

Odeslatod oskvarka v 14 lis 2009 18:06

diki...vyskusam...no mne to tiez pripada dost drahe...aj ked som zacala uvazovat ze si napriklad budem kupovat postupne kazdy mesiac jednu seriu aby ma z toho netrafilo ze som minula tolko penazi :D...ale zase to postovne...
a o nejakom obchode v prahe kde sa to da kupit v obchode priamo nahodou nevies ?...
vlastne som si to povodne chcela stiahnut z torrentov...kvalita je relativne pozeratelna aj ked mam pocit ze je to dost skomprimovane jedna epka 130 mega tusim priblizne (urcite leppsie ako na onlinkach )..ale aj tak by som to jednoducho chcela mat..
...jednoducho zavislost...kamosou otec ma chce poslat na liecenie...keby vedel ze kolko chcem na to minut tak mi asi rovno zbali aj kufor :D:D
TheX-files
Uživatelský avatar
oskvarka
 
Příspěvky: 235
Registrován: 17 říj 2009 00:12

Re: Objednavky pres net

Odeslatod Baku05 v 14 lis 2009 18:56

Akta jsem si objednávala zhruba napůl na dobírku z Bontonlandu a FilmCity, nikdy jsem žádný problém neměla. Sice by se to na netu našlo určitě levnějš, ale nějak na to nemám nervy, abych čekala, v jakém stavu to pak třeba dojde :) Takže raději volím sice o něco dražší, ale ověřené firmy :) Ovšem na objednání 1 kusu DVD to vážně není... takhle jsem "kupovala" z FilmCity IWTB, až jsem na něj nakonec za stejnou cenu narazila v Tescu :lol:
Uživatelský avatar
Baku05
 
Příspěvky: 268
Registrován: 13 dub 2008 20:16
Bydliště: Most

Re: Objednavky pres net

Odeslatod oskvarka v 14 lis 2009 19:37

tak ja si to asi skusim vsimat v obchodoch ci nahodou nenarazim na nieco :D ..no ved keby som mala zbytocnych 400 eur tak si to objednam hned...ale musim sa drzat zdraveho rozumu ktory ma v poslednej dobe dost opusta...u nas na slovensku normalne aj 49 eur za jednu seriu pytaju :(
TheX-files
Uživatelský avatar
oskvarka
 
Příspěvky: 235
Registrován: 17 říj 2009 00:12

Re: Objednavky pres net

Odeslatod KayTee v 26 lis 2009 11:47

Já jsem nakupovala normálně v Bontonlandu..moji "Ježíšci" taky. A když mi chyběli už jenom 2 řady, tak jsem zjistila, že už skoro nejsou na skladě, tak jsem si je rovnou objednala na dobírku (taky z Bontonlandu). Přišlo to v pořádku :-)
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Objednavky pres net

Odeslatod oskvarka v 26 lis 2009 16:34

skoro nejsou na sklade :o uf...desive...asi by som mala aj ja vymysliet nejaky plan utoku... ale kamosi ma idu zozrat za to vzdy ked som v nejakom obchode kde je pravdepodobnost ze by tam mohli mat nieco take tak to je prve co idem hladat... :lol:
TheX-files
Uživatelský avatar
oskvarka
 
Příspěvky: 235
Registrován: 17 říj 2009 00:12

Re: Objednavky pres net

Odeslatod petrazelva v 16 bře 2015 16:25

Mimochodem, kdo jste se "vzbudil" po nějaké době jak já, tak filmcity.cz už nefunguje a stále mi dluží peníze.. ach jo.. Náhodou asi nikdo nemáte někde schované jejich obchodní podmínky, že? :(
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha


Zpět na Akta X na DVD

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron