Bones

Sledujete i jiné seriály nebo filmy? Slyšeli jste pěknou hudbu, hráli kvalitní videohru, jedli dobré jídlo nebo třeba konvertovali k jinému náboženství? Řekněte! Zde je místo pro příspěvky, které se netýkají Akt X.

Moderátor: Xeninka

Bones

Odeslatod KayTee v 15 kvě 2009 11:09

Začínám se zamilovávat do seriálu Bones :-) Vztah Kůstky a Bootha mi v mnohém připomíná Muldera a Scully :-)
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Bones

Odeslatod nabaa v 15 kvě 2009 13:33

KayTee píše:Začínám se zamilovávat do seriálu Bones :-) Vztah Kůstky a Bootha mi v mnohém připomíná Muldera a Scully :-)


Však hned v prvním dílu říká Booth Brennanové, že jsou jako Mulder a Scullyová. ;)

Mě Bones bavily, když jsem je ještě neznala zpaměti. Teď už je poněkolikáté opakují, tak se nedívám. Ale až nahodí ten rok slibované nové díly, určo koukat budu. :)
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Bones

Odeslatod Petraela_x v 15 kvě 2009 15:23

KayTee - som na tom podobne, akuirát tú prvú časť som ešte nevidela :D ale mám zhruba tak každý druhý diel. Inak zťahujem z netu po slovenksy, nechce sa mi po anglicky a myslím, že je dobrý dabing. A celám oja záľuba je v topm, že sú fakt ako M a S. Je to také pekné pozerať ako sa ten ich vzťah vyvýja. Som zvedavá na štvrtú sériu a piatu :D Dúfam, že ju budú dávať u nás v telke :D.

Inak Kosť nie je taká pekná ako Scully a Booth je celkom pohľadný, ale na Muldera nemá 8-)
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Petraela_x
 
Příspěvky: 268
Registrován: 25 lis 2008 11:46

Re: Bones

Odeslatod KayTee v 16 kvě 2009 22:59

Myslím, že oba hlavní hrdinové mají velké charisma. (Samozřejmě M&S jsou No.1)
Líbí se mi, že to nejsou zase takové tuctovky, jako v každém seriálu, ale neokoukaní a šikovní herci. Hlavně Emily je hodně zajímavá. Já to nesleduju jenom kvůli jejich vztahu, vlastně jsem začala kvůli těm příběhům, protože kriminologie, soudní patologie a FBI mě zajímají od dětství (proč asi :-D). Postavy jsem si oblíbila až po pár dílech, když jsem je trochu poznala. Teď jsem si našla na youtube nějaká videjka a přečetla pár diskuzí a tak a začínám pociťovat zase takové to lechtání v bříšku, jaké mám u XF. Bude něco, nebude..vnímám každý jejich vzájemný pohled a dotek :-D Bohužel můžu sledovat jenom na Primě a i to ne všechny díly. Zatím jsem jich viděla asi 10 :-( Dřív jsem ani nevěděla, že něco takového běži a taky mám občas v úterý službu a to mám smůlu. Stahovat z netu nemůžu, protože jsem omezená FUPem. No, holt...internet od T-mobile. Sním o UPC, ale bohužel v naší prdeli světa kabel nevede :roll:
Doufám, že Bones vyjdou taky na DVD (nebo už jsou?)
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Bones

Odeslatod nabaa v 17 kvě 2009 09:57

Mě Bones taky chytly kvůli příběhům. Ačkoliv některé postupy a závěry jsou tam značně deformované. Určit z fragmentu lebky o velikosti 1x1cm všechno, málem včetně délky nehtu na levém malíčku, je opravdu nemožné. Ale beru to jako americký seriál, ve kterém je možné opravdu cokoliv. Jinak jsou ty zápletky často dost zajímavé, spletité a většinou mají dost překvapivé rozuzlení. Booth a Kůstka mi tak trochu připomínají soudně-antropologickou verzi House.. :)
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Bones

Odeslatod KayTee v 17 kvě 2009 18:39

Jojo, ten jejich humor je skvělý :-) Je to zas trochu něco jiného.. Třeba ty CSI mě omrzely velice rychle, protože to bylo v podstatě furt to samé, žádný horor, dalo se předvídat. U Bones se zasměju v každém dílu už jen na tom, jaké Booth dělá opičky třeba :-D Nebo ty jejich "neoficiální" pokusy :-D Třeba jak stříkali ze té sekačky, nebo co to bylo, zmražené prase...to jsem se šla počurat smíchy :-D

*oprava: teď koukám, že jsem napsala "žádný horor" - huáá hahaha, to mělo být samozřejmě "žádný humor" :-D Asi jsem byla už moc unavená :-D
Naposledy upravil KayTee dne 18 kvě 2009 17:06, celkově upraveno 1
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Bones

Odeslatod Petraela_x v 18 kvě 2009 16:09

S tým prasaťom to bolo dobré :D :D

Samozrejme, keby boli prípady o ničom, tak by som to nesledovala ale je to príjemná kombinácia. Prípady a vzťah tých dvoch. Osobne som sa už dostala aj k spoileru na 4 a 5 sériu :D ale som zvedavá, čo sa všetko bude diať.
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Petraela_x
 
Příspěvky: 268
Registrován: 25 lis 2008 11:46

Re: Bones

Odeslatod terentule v 19 kvě 2009 11:25

Tak já Bones miluju :). Štvě mě, že zatím u nás nedali třetí řadu, o čtvrté nemluvě :D. Ale čekat bych nedokázala, takže stahuju vždy, když v Americe vyjde nový díl :). Mám to v originále ráda, i když zrovna český dabing Bones mi taky přijde moc dobrý :) (u slovenského mi přijde Boothův hlas moc hrubý nebo starý :D).
A zrovna konec posledního dílu 4.řady mi připomněl konec Deadalive :D.
On obecně ten poslední díl byl takovej úlet, ale mně se líbil :D
Uživatelský avatar
terentule
 
Příspěvky: 240
Registrován: 13 dub 2008 00:51
Bydliště: Praha :)

Re: Bones

Odeslatod monkax v 20 kvě 2009 14:01

Bones, mám taky moc ráda....vzpomínám si že to kdysi bylo večer okolo 22h :D tak jsem to sledovala když jsem doratila domů z práce :P
Uživatelský avatar
monkax
 
Příspěvky: 239
Registrován: 13 dub 2008 17:56

Re: Bones

Odeslatod KayTee v 20 kvě 2009 15:47

monkax píše:Bones, mám taky moc ráda....vzpomínám si že to kdysi bylo večer okolo 22h :D tak jsem to sledovala když jsem doratila domů z práce :P


Teď je to kolem 22:15 každé úterý na Primě :-)
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Bones

Odeslatod KayTee v 20 kvě 2009 15:51

Já jsem teď s tím sledováním evidentně dost pozadu v porovnání s vámi, jelikož opravdu vidím tu druhou řadu, co jde premiérově a z jedničky jsem viděla jenom pár dílů.
Ale zase jsem četla spoilery, takže jakž-takž přehled o konci čtyřky mám a taky sleduji Twitter, kde jakoby příběh pokračuje :-)
Včera byla legrace, bavilo mě, jak Kůstka pořád komentovala výšku toho týpka z ministerstva :-D
A Angela s Hodginsem :-D :-D No, dokonalé :-D
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Bones

Odeslatod terentule v 20 kvě 2009 23:03

na tu výšku si pamatuju, ale co bylo s Angelou a Hodginsem :)? Měli rande? Doufám, že jsem to nepropásla, protože se mi to straaašně líbí :D :P
Uživatelský avatar
terentule
 
Příspěvky: 240
Registrován: 13 dub 2008 00:51
Bydliště: Praha :)

Re: Bones

Odeslatod KayTee v 21 kvě 2009 10:27

terentule píše:na tu výšku si pamatuju, ale co bylo s Angelou a Hodginsem :)? Měli rande? Doufám, že jsem to nepropásla, protože se mi to straaašně líbí :D :P


Ne, rande ne. Ale Booth s Camillou se snaží utajit, že spolu spí, no a bavili se, že hlavně na Angelu si musí dávat pozor, protože ona má na takové věci čich. Ale teď to první poznal Hodgins a tak tajemně Angele říkal, že něco ví, a že až to zjistí ona, tak bude koukat :-D No, a na konci to poznala i Angela a tak významně se s Hodginsem na sebe podívali a pak - teď už nevím který z nich - řekl, že v laboratoři se zrodila láska..nebo něco v tom smyslu :-D A zase se tak na sebe s úsměvem podívali :-) dvojsmyslně :-D
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Bones

Odeslatod Petraela_x v 27 kvě 2009 23:53

jj to si pamätám, to bol skvelá časť, Kosť bola super s tým malých chlapíkom :D
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Petraela_x
 
Příspěvky: 268
Registrován: 25 lis 2008 11:46

Re: Bones

Odeslatod oskvarka v 04 lis 2009 14:08

Petraela_x píše:KayTee - som na tom podobne, akuirát tú prvú časť som ešte nevidela :D ale mám zhruba tak každý druhý diel. Inak zťahujem z netu po slovenksy, nechce sa mi po anglicky a myslím, že je dobrý dabing. A celám oja záľuba je v topm, že sú fakt ako M a S. Je to také pekné pozerať ako sa ten ich vzťah vyvýja. Som zvedavá na štvrtú sériu a piatu :D Dúfam, že ju budú dávať u nás v telke :D.

Inak Kosť nie je taká pekná ako Scully a Booth je celkom pohľadný, ale na Muldera nemá 8-)


No ja si myslim ze su teda rozhodne uplne iny.....aj vztah maju iny...ale je to paradna podivana...ja to mam skuknute 2 krat na iserialoch a kazdu novu cast si stahujem hned ako sa da...davno ma nejaky novy serial tak nechytil....aj ked je to tam ozaj viac o vztahoch ako o setreni tych zlocinov... myslim ze je to take dobre prave preto lebo Temp je taka poriadne odveci heh :D...je to taka oddychovka oproti X files...na tie sa musis sustredit brutal...asi aj preto sa mi stava ze ked si k bones lahnem a kukam daku cast co som uz videla tak aj napriek tomu ze ma to dost zaujima som schopna zaspat...ale samoska ze su tam aj riadne silne casti...:)

...no a sprti...ty by sa svojim sposobom dali prirovnat k osamelim strelcom...:D heh
TheX-files
Uživatelský avatar
oskvarka
 
Příspěvky: 235
Registrován: 17 říj 2009 00:12

Re: Bones

Odeslatod oskvarka v 04 lis 2009 14:16

KayTee...chce to lepsi net...my mame od T-comu a mozeme byt pripojeny aj viaceri :)...ale sme len dvaja nastastie...a nieje to az take drahe...a data neobmedzene rychlost postacujuca...stiahnem jednu cast za 1-2 hodinky
Naposledy upravil oskvarka dne 02 pro 2009 17:59, celkově upraveno 2
TheX-files
Uživatelský avatar
oskvarka
 
Příspěvky: 235
Registrován: 17 říj 2009 00:12

Re: Bones

Odeslatod k212 v 02 pro 2009 17:48

Extrémně inteligentní a lehce sociálně afektovaná Kůstka kontra kovboj Booth, s ujetou pratičkou vědců za zády a minimálně jednou úchylnou vraždou každý díl ... jo Bones mám ráda. Hlavně kvůli slovním potyčkám mezi hlavními postavami, kdy se Brannenová snaží všechno řešit vědecky a faktograficky, zatímco Booth lidsky. Taky mám ráda psychologickou linii s Gordonem-Gordonem a jeho zdatným nástupcem Sweetsem.
Mám pár hodně oblíbených dílů a patří k nim třeba Death In the Saddle ze 3. série ("Horse of course" - whuahahah) nebo 4x15 The Bones that Foam.
--- resistance was futile, i'm assimilated shipper ---
Uživatelský avatar
k212
 
Příspěvky: 80
Registrován: 14 dub 2008 10:16
Bydliště: Náchod reál, jinak Delta Kvadrant Unimatrice X

Re: Bones

Odeslatod oskvarka v 02 pro 2009 17:57

k212 píše:Extrémně inteligentní a lehce sociálně afektovaná Kůstka kontra kovboj Booth, s ujetou pratičkou vědců za zády a minimálně jednou úchylnou vraždou každý díl ...


ta veta sa ti absolutne podarila :lol: :lol: :lol:
....no ale mne sa paci ze brenenova nieje len taky vedec ona je aj uplne dokonaly pripad pre psychiatra :D:D ako sa jej niekto hocikedy nieco zo zartu opyta a ona mu odpoveda uplne vazne :D...a aka je na seba hrda ked uz v neskorsich castiach obcas pride na to ze niekto nieco myslel ako vtip :D :D
TheX-files
Uživatelský avatar
oskvarka
 
Příspěvky: 235
Registrován: 17 říj 2009 00:12

Re: Bones

Odeslatod KayTee v 01 led 2010 22:53

oskvarka píše:..a aka je na seba hrda ked uz v neskorsich castiach obcas pride na to ze niekto nieco myslel ako vtip :D :D


nebo když se jí samotné povede vtip :-D viz 5x7, když se jí Booth zeptá, jestli ji může požádat o laskavost a ona na to: samozřejmě, pokud po mě nebudeš chtít, abych si oholila hlavu :-D :-D A pak jak to zabije, když to zopakuje :lol: :lol: :lol:
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Bones

Odeslatod oskvarka v 02 led 2010 18:41

jj ale musis uznat ze sa naozaj snazila :lol: :lol:
TheX-files
Uživatelský avatar
oskvarka
 
Příspěvky: 235
Registrován: 17 říj 2009 00:12


Zpět na Off Topic

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků