Krasobruslení

Sledujete i jiné seriály nebo filmy? Slyšeli jste pěknou hudbu, hráli kvalitní videohru, jedli dobré jídlo nebo třeba konvertovali k jinému náboženství? Řekněte! Zde je místo pro příspěvky, které se netýkají Akt X.

Moderátor: Xeninka

Krasobruslení

Odeslatod XGirl v 22 led 2009 17:29

Sledujete někdo na sportovních kanálech ME v Helsinkách? Co říkáte na Tomáše Vernera, vyhraje dnes, nebo si zlato odnese Joubert? ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Krasobruslení

Odeslatod KayTee v 22 led 2009 17:39

Jelikož ještě nefrčíme digitálně a i ČT2 nám zrušili, tak momentálně nemám žádné sportovní kanály :-D Jinak ale na krasobluslení koukám ráda :-)
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Krasobruslení

Odeslatod XGirl v 22 led 2009 18:28

Mě to vždycky štve - na dvojce dávaj kdejakej fotbal, kde ani nehrají naši, ale bruslení, kde máme Vernera, coby obhájce zlata nejsou na dvojce schopní zařadit do programu...
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Krasobruslení

Odeslatod Baku05 v 22 led 2009 19:23

To je fakt, teď jsem doprolistovala program a kromě závěrečné exhibice není na ČT2 ani ťuk :roll: Letos mi to teda nevadí, kouknu na ČT4, ale vloni, když jsem v té době byla na chatě a odkázána jen na dvojku, tak mě to rozhodně nepotěšilo. Tipuju, že vyhraje Joubert, ale pokud Verner udrží to druhé místo, tak to je taky hezký ;)
Uživatelský avatar
Baku05
 
Příspěvky: 268
Registrován: 13 dub 2008 20:16
Bydliště: Most

Re: Krasobruslení

Odeslatod XGirl v 22 led 2009 20:43

Rozhodně se mu pak bude líp bruslit na mistrovství světa, vloni myslím, že byl i kvůli svému vítězství na ME trochu nervózní, lidi toho od něj čekali moc...Joubert se mi na krátkém programu líbilo jak jel, jen to oblečení už bylo trochu zbytečně...překombinované, nebo jak to říct. Sexy oblečky mám ráda, ale tyhle síťované průstřihy ne-e, moc extrémní :roll:
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Krasobruslení

Odeslatod petrazelva v 22 led 2009 20:59

Já se vždycky na krasobruslení dívala, ale poslední dva tři roky už to moc nestíhám :cry: A štve mě to. Tím, jak to teď, tuponi, nedávájí ani na dvojku, tak to člověk ani kolikrát nezaregistruje..
Sakra, a letos mi ujde i exhibice, fňuk..
Vernerovi samo fandím, mrknu na něj. Trošku se bojím, Joubert je dobrej. Ale zas ani stříbro není špatné, po těch letech, co jsme nikoho pořádně neměli, zas někdo konečně válí.. A jak už tu zaznělo, třeba mu to pak, paradoxně, na tom světovým šampionátu prospěje.
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: Krasobruslení

Odeslatod petrazelva v 22 led 2009 22:50

:cry: škoda... ale na mistrovství světa jim to určitě natře.. musí!!!
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: Krasobruslení

Odeslatod XGirl v 22 led 2009 22:51

Taky na to koukám:-( Když on je takovej nervák:-( Ale ještě je mladej, to může dohnat! BTW exhibici si budu nahrávat na DVD, tak ji pak můžu komukoli vypálit, myslím že i nabaa říkala, že ji neuvidí a o ní vím, že má krasobruslení moc ráda. Kdybyste chtěly, tak vám to vypálím a pak na nějakém srazu v Olmíku dám, žádný problém...
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Krasobruslení

Odeslatod petrazelva v 22 led 2009 23:02

XGirl píše:Taky na to koukám:-( Když on je takovej nervák:-( Ale ještě je mladej, to může dohnat! BTW exhibici si budu nahrávat na DVD, tak ji pak můžu komukoli vypálit, myslím že i nabaa říkala, že ji neuvidí a o ní vím, že má krasobruslení moc ráda. Kdybyste chtěly, tak vám to vypálím a pak na nějakém srazu v Olmíku dám, žádný problém...

Super.. nj, když my budem v tu dobu s nabaa indisponované :) Tak to si pak určo nějak přepálíme!!
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: Krasobruslení

Odeslatod XGirl v 22 led 2009 23:16

Tak jo, exhibici vám bez problémů vypálím, taky mám tohle bruslení ráda, když letos řeli, že Joubert už se účastní mistrovství osmým rokem, tak jsem si uvědomila, že už koukám každý rok od doby, co začal bruslit Yagudin a Marina Anisina, což už je hrozně dlouho :) BTW Yagudina jsem stejně zatím měla ze všech bruslařů - mužů nejradši...
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Krasobruslení

Odeslatod petrazelva v 22 led 2009 23:58

Tak to já koukám ještě o fous dýl.. Kdysi dávno mě brali Paša Griščuková s Žeňou Platovem.. (taneční páry mě vždycky bavily asi nejvíc) a Maria Butyrska v ženskejch (i když taková Suria Bonali kdysi dávno dávno.. wow). Chlapi mě tak moc nebrali.. Teda, až na Jagudina, s tím souhlasím. Ten měl vždycky něco do sebe. Sice bierman-piruety od Pljušiho byly super, ale jako chlap teda Jagudin jednoznačně.. A pak byl kdysi dobrej Filip (beztak se to psalo jinak) Candeloro.
Ale nejhezčí chlap je stejně Gwendal, že, nabaa?!
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: Krasobruslení

Odeslatod Xeninka v 23 led 2009 00:41

petrazelva píše:...taková Suria Bonali kdysi dávno dávno..

Na tu vzpomínam snad pokaždé když je v televizi krasobruslení. Pamatuju si jí hlavně proto, že skákala přemet pozpátku, už sice nevím, zda to dělala přímo v závodě nebo na exhibici, ale to je jedno :)
A z chlapů si z těch co už delší dobu nejezdí vybavuju Jagudina, ale jedničkou je pro mě ve všem Pljuščenko, míval naprosto bombový exhibice, takový parádní kousky a jednou tam předvedl cosi, na co moderátor řekl, že to nikdo jiný neskáče nebo že to není povolené či co... :lol: A zrovna dneska jsem sjížděla na youtube videa s dvojicí Berezhnaya-Sikharulidze, ti mívali krásné jízdy, moc se mi líbili jejich nápadité zvedačky a neobvyklé prvky. Na žádnou jinou dvojici si nepamatuju, to i kdyby mě někdo mučil tak ani ty co jezdí dneska nedam a to se teď poctivě dívám páč jsem marod :)
Uživatelský avatar
Xeninka
 
Příspěvky: 262
Registrován: 13 dub 2008 11:06
Bydliště: Plzeň

Re: Krasobruslení

Odeslatod XGirl v 23 led 2009 00:44

Gwendal a Marina je srdcová záležitost, žádnému jinému páru to na ledě spolu tak neslušelo, tam byla dokonalá souhra, vášeň, prostě všechno... (možná kdyby bruslili Mulder se Scully, tak by to trumfli :D ) Bylo mi hrozně líto, když tihle dva skončili. A Yagudin, to byl prostě chlap, Pljušenko sice taky skvěle skákal, ale neměl to potřebné charisma, pro mě postrádal onu mužnost, nebo jak to pojmenovat. A Suria Bonali - přemet pozadu, když jsem to viděla jako holka, byl to jeden z důvodů, že jsem se tak zažrala do gymnastiky :oops: :P
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Krasobruslení

Odeslatod kimberly v 23 led 2009 10:16

Milujem, milujem, Gwendal a Marína a nikto iný daleko za nimi. Jediný šport do ktorého sa rozumiem, inač som absolútne ľavá na toto. Tak ale nájdem si oblúbencov aj teraz Kiira Korpi, Sarah meier...obdivujem tento šport.
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Krasobruslení

Odeslatod XGirl v 23 led 2009 10:21

Sarah Meier je teď v kategorii žen asi moje nejoblíbenější. Nevím jak vám, ale Karolina Costner mi nějak k srdci nepřirostla. Je sice dobrá, to jo, ale připadá mi taková studená, nedává do toho žádný prožitek, její jízda je dokonalá, ale moc sterilní, to se třeba kdysi s Irinou Sluckou nedá srovnat.
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Krasobruslení

Odeslatod petrazelva v 23 led 2009 11:28

Souhlas. Carolina je moc chladná. To i ty Rusky jsou na tom líp. Irina bývala dobrá, ale moje favoritka byla vždycka Maria Butyrska.. no, co uz.
To byl vtipný postřeh s tím Gwendalem a Marinou - že se k sobě tak hodí atp. Jsem si fakt představila M&S na ledě :)
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: Krasobruslení

Odeslatod Petraela_x v 11 bře 2009 12:08

No pre mňa sú naj všetci tí "starí" dobrí korčuliari. Slutská, Jagudin, Pľusčšenko je naozaj neuveriteľný (už na neho musíííím ísť!!!) no a samozrejme Gwendal a Marina! Od vtedy čo oni odišli ma to krasokorčuľovanie ani nebaví :( Oni boli najlepší, ja som to doslova žrala a každý ich úsmev a pohľad som pečlivo sledovala a rozoberala, či je to hrané, alebo naozaj medzi nimi lietajú iskry Z každého objatia a každej pusinky som bola úplne happy a strašne ľutujem, že som nemala možnosť vidieť ich naživo... a vždy som chcela vlasy ako ona :D
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Petraela_x
 
Příspěvky: 268
Registrován: 25 lis 2008 11:46

Re: Krasobruslení

Odeslatod Calwen v 06 dub 2009 20:38

Já koukala na celý krasobruslení na internetu a je to tam ještě teď jako záznam.
Jinak já ani moc Vernerovi letos nefandila ničím mě nezaujal. A každoročně fandim spíš tomu francouzovi Joubertovi. Ale stejně nejradši mám dvojice, na to se mnohem líp dívá.
The meaning of life is to give life meaning.
Kamelot forum
Fanclub Amandy Somerville
Uživatelský avatar
Calwen
 
Příspěvky: 51
Registrován: 05 dub 2009 14:05
Bydliště: Tábor

Re: Krasobruslení

Odeslatod nabaa v 24 zář 2009 14:44

Teprve teď jsem si všimla, že je tady téma krasobruslení. Ostudaaa! :D Taky se přidávám k fanouškům Mariny a Gwendala. Byl to jediný pár, kterému člověk opravdu věřil každý pohyb. V životě nezapomenu, jak jsem obrečela jejich pád při Beethowenově poslední noci v Lausanne 2001. :P
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Krasobruslení

Odeslatod kimberly v 24 zář 2009 20:57

nabaa píše:Teprve teď jsem si všimla, že je tady téma krasobruslení. Ostudaaa! :D Taky se přidávám k fanouškům Mariny a Gwendala. Byl to jediný pár, kterému člověk opravdu věřil každý pohyb. V životě nezapomenu, jak jsem obrečela jejich pád při Beethowenově poslední noci v Lausanne 2001. :P

Pre mňa to bola tragedia, najma ked som na stupni vitazov videla Fusar-Poliovu s Margagliom :x
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia


Zpět na Off Topic

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron