Oblíbené hlášky z jiných filmů a seriálů

Sledujete i jiné seriály nebo filmy? Slyšeli jste pěknou hudbu, hráli kvalitní videohru, jedli dobré jídlo nebo třeba konvertovali k jinému náboženství? Řekněte! Zde je místo pro příspěvky, které se netýkají Akt X.

Moderátor: Xeninka

Oblíbené hlášky z jiných filmů a seriálů

Odeslatod KayTee v 01 říj 2008 13:15

Tak já momentálně nemůžu z Dr. House jak říkal Cuddyové:

"Já poznám, že Vicodin není Vicodin. Poznáte vy, že antikoncepce není antikoncepce?" :lol: :lol: :lol: :lol:
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Oblíbené hlášky z jiných filmů a seriálů

Odeslatod xloverin v 01 říj 2008 13:33

To by som sem mohla pastnut polovicu scenara zo vsetkych dielov MASHu :-D

It's Frank's birthday, I wonder how old he is. Let's saw him in half tonight and count his rings. - Hawkeye
(Frank ma narodeniny. Zaujimalo by ma kolko ma rokov. Podme ho prepilit a spocitame jeho letokruhy.) :D

I will not carry a gun, Frank. When I got thrown into this war I had a clear understanding with the Pentagon: no guns. I'll carry your books, I'll carry a torch, I'll carry a tune, I'll carry on, carry over, carry forward, Cary Grant, cash and carry, carry me back to Old Virginia, I'll even 'hari-kari' if you show me how, but I will not carry a gun! - Hawkeye
(tak toto si prelozit netrufam a zabudla som ako to bolo v dabingu)
Uživatelský avatar
xloverin
 
Příspěvky: 301
Registrován: 12 črc 2008 13:07

Re: Oblíbené hlášky z jiných filmů a seriálů

Odeslatod nabaa v 14 říj 2008 13:40

Meet the Parents

Greg: You can milk just about anything with nipples. (Všechno, co má bradavky, se může dojit.)
Jack: I have nipples, Greg, could you milk me? (Já mám taky bradavky. Podojil bys mě?)

:D
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Oblíbené hlášky z jiných filmů a seriálů

Odeslatod Calwen v 08 dub 2009 17:56

Já miluju z Červenýho Trpaslíka: Jsi tak užitečný, jak automat na kondomy ve Vatikánu. :lol:
The meaning of life is to give life meaning.
Kamelot forum
Fanclub Amandy Somerville
Uživatelský avatar
Calwen
 
Příspěvky: 51
Registrován: 05 dub 2009 14:05
Bydliště: Tábor


Zpět na Off Topic

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron