Facebook.com

Sledujete i jiné seriály nebo filmy? Slyšeli jste pěknou hudbu, hráli kvalitní videohru, jedli dobré jídlo nebo třeba konvertovali k jinému náboženství? Řekněte! Zde je místo pro příspěvky, které se netýkají Akt X.

Moderátor: Xeninka

Re: Facebook.com

Odeslatod kimberly v 15 bře 2009 17:48

No...nový vzhľad ma teda nenadchol... :( Si neviem zvyknúť...
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Facebook.com

Odeslatod terentule v 16 bře 2009 00:14

kimberly píše:No...nový vzhľad ma teda nenadchol... :( Si neviem zvyknúť...

Taky ne :(...vůbec to není přehledný :(!
Myslím, že tu úplně nejde jen o zvyk, ale že je to fakt blbé :D!
Uživatelský avatar
terentule
 
Příspěvky: 240
Registrován: 13 dub 2008 00:51
Bydliště: Praha :)

Re: Facebook.com

Odeslatod petrazelva v 22 bře 2009 14:48

Je to děsné!! Sotva si člověk zvyknul na ten novější, už zase to celé změnili.. A ta poslední verze je teda totální chaos, fakt naprd.
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: Facebook.com

Odeslatod G.Logan v 22 bře 2009 16:41

Taky mě to štve. Vůbec se nemůžu adaptovat. Ta původní byla mnohem lepší.
Každý lidský život končí stejným způsobem.Jen je detail jak žil a jak zemřel a to odlišuje jednoho člověka od druhého.-Ernest Hemingwey
Nevěř všemu, co lidé říkají. - Omnia, guae dicunt homines, tu credere noli.
Uživatelský avatar
G.Logan
 
Příspěvky: 289
Registrován: 15 dub 2008 20:35
Bydliště: Česká Třebová , ale narozen v Austrálii :-)

Re: Facebook.com

Odeslatod KayTee v 22 bře 2009 22:50

Já jsem jakožto blíženec hodně přizpůsobivá, takže už za hodinu jsem ani nevěděla, jak vypadal starý facebook. Já si nestěžuju, orientuju se tam dobře, nic mi neschází.. :-)
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Facebook.com

Odeslatod petrazelva v 24 bře 2009 01:36

KayTee píše:Já jsem jakožto blíženec hodně přizpůsobivá, takže už za hodinu jsem ani nevěděla, jak vypadal starý facebook. Já si nestěžuju, orientuju se tam dobře, nic mi neschází.. :-)


Tak to tě obdivuju. Pro mě, systematika, je to naprostý chaos.
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: Facebook.com

Odeslatod kimberly v 24 bře 2009 10:34

petrazelva píše:
KayTee píše:Já jsem jakožto blíženec hodně přizpůsobivá, takže už za hodinu jsem ani nevěděla, jak vypadal starý facebook. Já si nestěžuju, orientuju se tam dobře, nic mi neschází.. :-)


Tak to tě obdivuju. Pro mě, systematika, je to naprostý chaos.

Neviem, do akej miery v tom hrajú úlohu znamenia, ale na mňa je to moc, som znechutená, neviem čo kde je, tie veci, ktoré sa predtým zobrazovali na nástenke tam už nie sú, ked mi niekto okomentuje fotku, nikto to nevidí, ani na profile sa nezobrazí fotka, ktorú komentujem ja...Nech s tým idú kdesi a rýchlo to vrátia späť!
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Facebook.com

Odeslatod Baku05 v 24 bře 2009 11:23

Na FB jsem se sice zaregistrovala, ale od té doby jsem si jaksi nenašla čas se nějak více zapojovat... vlastně nedávno jsem tam přihodila pár fotek a to jsem zvládla bez problémů na poprvé :D Jediný problém byl, že jsem tam nebyla tak dlouho, že jsem zapomněla původní vstupní heslo, ale jinak pohoda :lol:
Uživatelský avatar
Baku05
 
Příspěvky: 268
Registrován: 13 dub 2008 20:16
Bydliště: Most

Re: Facebook.com

Odeslatod xloverin v 06 dub 2009 12:09

Mna najviac vykolajili tie blbe kvizy, ktore sa nedali vypnut (teraz sa daju aspon jednotlivo), pretoze zapnem facebook a jedine co vidim su vysledky kvizov: aky ludsky organ si? Skade si spadol? a pod...katastrofa
Uživatelský avatar
xloverin
 
Příspěvky: 301
Registrován: 12 črc 2008 13:07

Re: Facebook.com

Odeslatod petrazelva v 06 dub 2009 14:26

xloverin píše:Mna najviac vykolajili tie blbe kvizy, ktore sa nedali vypnut (teraz sa daju aspon jednotlivo), pretoze zapnem facebook a jedine co vidim su vysledky kvizov: aky ludsky organ si? Skade si spadol? a pod...katastrofa


Naprostý souhlas, je to děsné. A hlavně mi dřív ty kvízy přišly vtipné většinou, ale teď už se vymýšlí fakt kraviny typu který učitel z toho a toho gymnázia jsi.. no proste divne.
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: Facebook.com

Odeslatod Calwen v 06 dub 2009 17:46

Já sem si to taky pořídila, nejni to moc dlouho takže se tam nějak zvlášť neorientuju. Ale musim říct, že pro komunikaci se zahraničníma kamarádama je to k nezaplacení. Žádný čekání jako na mailu nebo ty dlouhotrvající aktualizace na myspace, takže zatim mě facebook mile překvapuje... teda samozřejmě až na ty příšerný kvízy, i když občas se u toho docela pobavim :lol: a taky mě štve že se nedaj zrušit některý typy toho hlášení. copak musim vědět o všem, co ostatní lidi vyváděj?!
The meaning of life is to give life meaning.
Kamelot forum
Fanclub Amandy Somerville
Uživatelský avatar
Calwen
 
Příspěvky: 51
Registrován: 05 dub 2009 14:05
Bydliště: Tábor

Re: Facebook.com

Odeslatod kimberly v 06 dub 2009 21:21

Calwen píše:Já sem si to taky pořídila, nejni to moc dlouho takže se tam nějak zvlášť neorientuju. Ale musim říct, že pro komunikaci se zahraničníma kamarádama je to k nezaplacení. Žádný čekání jako na mailu nebo ty dlouhotrvající aktualizace na myspace, takže zatim mě facebook mile překvapuje... teda samozřejmě až na ty příšerný kvízy, i když občas se u toho docela pobavim :lol: a taky mě štve že se nedaj zrušit některý typy toho hlášení. copak musim vědět o všem, co ostatní lidi vyváděj?!

Calwen, ale toto by sa malo dať nastaviť, aspoň v starej verzii sa to dalo...urobíš si filter od ktorých priateľov chceš čítať novinky a od ktorích nie.
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Facebook.com

Odeslatod xloverin v 07 dub 2009 10:42

kimberly píše:
Calwen píše:Já sem si to taky pořídila, nejni to moc dlouho takže se tam nějak zvlášť neorientuju. Ale musim říct, že pro komunikaci se zahraničníma kamarádama je to k nezaplacení. Žádný čekání jako na mailu nebo ty dlouhotrvající aktualizace na myspace, takže zatim mě facebook mile překvapuje... teda samozřejmě až na ty příšerný kvízy, i když občas se u toho docela pobavim :lol: a taky mě štve že se nedaj zrušit některý typy toho hlášení. copak musim vědět o všem, co ostatní lidi vyváděj?!

Calwen, ale toto by sa malo dať nastaviť, aspoň v starej verzii sa to dalo...urobíš si filter od ktorých priateľov chceš čítať novinky a od ktorích nie.



Ano, ale bud toho priatela uplne zrusis,ze nevidis od neho nic, alebo vidis od neho vsetko ako doteraz. Nic medzitym...des.
Uživatelský avatar
xloverin
 
Příspěvky: 301
Registrován: 12 črc 2008 13:07

Re: Facebook.com

Odeslatod terentule v 07 dub 2009 13:24

Tak já těm kvízům občas sama docela podléhám :D...ale taky mě štve, že se tam díky tomu nezobrazuje téměř nic jiného...
Uživatelský avatar
terentule
 
Příspěvky: 240
Registrován: 13 dub 2008 00:51
Bydliště: Praha :)

Re: Facebook.com

Odeslatod Angelitos v 18 bře 2010 13:43

NIkdy, nebo navždy :twisted: :D
Obrázek
Scully: You were an Indian guide, help me out here.
Mulder: Indian guide says maybe you should run to the store and get some matches.
Scully: I would but I left my wallet in the car.
Uživatelský avatar
Angelitos
 
Příspěvky: 378
Registrován: 13 dub 2008 10:16
Bydliště: Ostrava :)

Re: Facebook.com

Odeslatod KayTee v 05 dub 2010 14:14

Angelitos píše:NIkdy, nebo navždy :twisted: :D


amen :-)
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Facebook.com

Odeslatod Angelitos v 05 dub 2010 16:54

KayTee píše:
Angelitos píše:NIkdy, nebo navždy :twisted: :D


amen :-)


a ty jsi pro nikdy, nebo pro navždy?:D
Obrázek
Scully: You were an Indian guide, help me out here.
Mulder: Indian guide says maybe you should run to the store and get some matches.
Scully: I would but I left my wallet in the car.
Uživatelský avatar
Angelitos
 
Příspěvky: 378
Registrován: 13 dub 2008 10:16
Bydliště: Ostrava :)

Re: Facebook.com

Odeslatod KayTee v 21 dub 2010 21:47

Angelitos píše:
KayTee píše:
Angelitos píše:NIkdy, nebo navždy :twisted: :D


amen :-)


a ty jsi pro nikdy, nebo pro navždy?:D


Už jsem tam, takže zřejmě navždy :-) I když uvidíme... i s lide.cz jsem sekla ze dne na den :-)
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Předchozí

Zpět na Off Topic

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron