Co jste zrovna viděli?

Sledujete i jiné seriály nebo filmy? Slyšeli jste pěknou hudbu, hráli kvalitní videohru, jedli dobré jídlo nebo třeba konvertovali k jinému náboženství? Řekněte! Zde je místo pro příspěvky, které se netýkají Akt X.

Moderátor: Xeninka

Re: Co jste zrovna viděli?

Odeslatod Petraela_x v 11 bře 2009 11:53

Prísľuby z východu, Viggo Mortensen bol nominovaný za Oscara minulý rok. Fakt dobrý film.
Láska podľa predlohy jej taká dobrá romantika, úplne som si na tom zgustla. Síce je to asi obtiažne pre ľudí čo nečítali knihy od Jane Astenovej, ale je to veľmi pekné.
A na koniec Faunov Labyrint. Uff o tom som vedela len to, že je to fantazijný film. Ale teda, skôr by tam malo byť vojnová dráma. Film krásny a smutný. Veci tam však boli zobrazené v pravej miere, hlavne pre to, že to nie je americký, ale španielsky film. No je dosť surový a aj keď ja zvyčajne nemám s tým problém, ale ani to nevyhľadávam. Nechcem povedať, že film je nechutný, ani nikoho nechcem odradiť, práve naopak, stojí to za pozretie to nepochybne. Len to nie je rozprávka...
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Petraela_x
 
Příspěvky: 268
Registrován: 25 lis 2008 11:46

Re: Co jste zrovna viděli?

Odeslatod petrazelva v 15 bře 2009 17:20

nabaa píše:Právě jsem zkoukla Loving Annabelle a jsem z toho maximálně nadšená. Na to, s jakou lehkostí je to celé podáno, je vlastní příběh neuvěřitelně silný, až mě to zaskočilo. Takové nenásilné skryté drama a úžasně chytlavé. Wow! :) Poslední dobou filmovou kulturu dost zanedbávám, ale když už se dostanu k nějakýmu filmu, stojí to za to. :)


Včera večer jsem na to mrkla a krásné. Moc moc se mi to líbilo, dík za tip! Zas sem si pěkně pobrečela...
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: Co jste zrovna viděli?

Odeslatod petrazelva v 15 bře 2009 17:22

Petraela_x píše:A na koniec Faunov Labyrint. Uff o tom som vedela len to, že je to fantazijný film. Ale teda, skôr by tam malo byť vojnová dráma. Film krásny a smutný. Veci tam však boli zobrazené v pravej miere, hlavne pre to, že to nie je americký, ale španielsky film. No je dosť surový a aj keď ja zvyčajne nemám s tým problém, ale ani to nevyhľadávam. Nechcem povedať, že film je nechutný, ani nikoho nechcem odradiť, práve naopak, stojí to za pozretie to nepochybne. Len to nie je rozprávka...


Jo, ten jsem před nějakou dobou taky viděla a je pravda, že podle popisu jsem čekala něco úplně jiného. Ale jak píšeš, rozhodně film stojí za to!
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: Co jste zrovna viděli?

Odeslatod kimberly v 15 bře 2009 17:49

Dokument o ROling Stones. Alebo to bol skôr záznam z ich koncertu. Šikovní dedkovia... :)
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Co jste zrovna viděli?

Odeslatod KayTee v 16 bře 2009 12:26

Marley a já - už jsem to kdysi četla a tenkrát jsem z toho byla nadšená. Jedna z mála knih, u které jsem se nahlas zasmála i jsem si pobrečela. Na film jsem se hrozně těšila a včera jsme konečně vyrazili do kina. Filmík je taky moc hezký. Ale myslím, že jsem měla trochu navrh, jelikož jsem četla i tu knihu, protože ve filmu nebylo zdaleka všechno. I tak jsem si ale pobrečela, dneska mám nateklé oči :-) Vřele doporučuji všem milovníkům pejsků :-) (ale nenechte se zmást, ten film není jen o labradorovi, ale i o manželství a rodičovství)
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Co jste zrovna viděli?

Odeslatod Petraela_x v 16 bře 2009 15:30

No neviem, ako sa to volalo v skutočnosti, ale v telke to bolo ako "Kurz Šangličtiny" :D a nejako som to nesledovala len som na t narazila práve vtedy, keď tam hysterčila Téa Leoni :D hneď som si predstavila, že tam pred ňou stojí chudák David :D Stavím sa, že mala veľmi blízko k svojmu skutočnému prejavu :D
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Petraela_x
 
Příspěvky: 268
Registrován: 25 lis 2008 11:46

Re: Co jste zrovna viděli?

Odeslatod KayTee v 17 bře 2009 22:00

Petraela_x píše:No neviem, ako sa to volalo v skutočnosti, ale v telke to bolo ako "Kurz Šangličtiny" :D a nejako som to nesledovala len som na t narazila práve vtedy, keď tam hysterčila Téa Leoni :D hneď som si predstavila, že tam pred ňou stojí chudák David :D Stavím sa, že mala veľmi blízko k svojmu skutočnému prejavu :D


Kurz špangličtiny :-) A v originálu taky nevím. Ale Téa tam byla fakt děsná fuchtle :-D
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Co jste zrovna viděli?

Odeslatod G.Logan v 19 bře 2009 00:08

Dnes poprvé Wanted. No nic moc, ale dnes se teším na půlnoc dávají opět Občan Kane :) :)
Každý lidský život končí stejným způsobem.Jen je detail jak žil a jak zemřel a to odlišuje jednoho člověka od druhého.-Ernest Hemingwey
Nevěř všemu, co lidé říkají. - Omnia, guae dicunt homines, tu credere noli.
Uživatelský avatar
G.Logan
 
Příspěvky: 289
Registrován: 15 dub 2008 20:35
Bydliště: Česká Třebová , ale narozen v Austrálii :-)

Re: Co jste zrovna viděli?

Odeslatod petrazelva v 22 bře 2009 14:46

Já jsem včera v noci koukla na radu kamarádky na Taken (v češtině tuším 96 hodin), a docela se mi to líbilo. Mělo to takový nádech paranormálu a i když akční thrillery tak úplně nemusím, tak tohle bych doporučila. Párkrát jsem sice zasyčela, když křupaly kosti a tak, ale celkově určitě dobrý dojem, držela jsem hlavnímu hrdinovi pěsti celou dobu :) Ale pak jsem se v noci docela bála, samotná na kolejích :?
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: Co jste zrovna viděli?

Odeslatod G.Logan v 22 bře 2009 16:47

tak momentálně jsem dodíval Battlestar Galactica: Razor. No a musím uznat, že je to výborné. Nikdy jsem sice battlestar nemusel, ale tohle mě přesvědčilo o opaku a asi si to začnu stahovat.
Každý lidský život končí stejným způsobem.Jen je detail jak žil a jak zemřel a to odlišuje jednoho člověka od druhého.-Ernest Hemingwey
Nevěř všemu, co lidé říkají. - Omnia, guae dicunt homines, tu credere noli.
Uživatelský avatar
G.Logan
 
Příspěvky: 289
Registrován: 15 dub 2008 20:35
Bydliště: Česká Třebová , ale narozen v Austrálii :-)

Re: Co jste zrovna viděli?

Odeslatod mona lisa v 26 bře 2009 14:08

Prosim, videli ste niekto novy film Snezenky a machri po 25 letech? Poradite mi, mam na to ist? Nebudu to vyhodene prasule? A o co tam ide, ako sa to konci, kto s kym a tak...Vdaka.
mona lisa
 
Příspěvky: 237
Registrován: 13 dub 2008 12:17
Bydliště: Bratislava

Re: Co jste zrovna viděli?

Odeslatod petrazelva v 30 bře 2009 00:04

Tak já jsem o víkendu doma (bez netu) opět nelenila a koula se aspoň na 2 filmíky, takže jsem viděla:

Wanted - teda hodně zajímavá zápletka, opět s přídechem paranormálna a zajímavých schopností, tomu, kdo má podobné věci rád, bych určo doporučila. Některé vychytávky byly fakt dobré :) A navíc kdy jindy člověk uvidí Pendolino padat do rkole :) (ano, natáčelo se to u nás).

Eagle Eye - v ČJ Oko dravce - no, taky dobře konspirační, z Pentagonu, navíc téma umělé inteligence, pro mě fakt super. Takže bych taky rozhodně doporučila. Všechno tohle shromažďování informací o lidech, odposlouchávání, databanky, no, mně to nepřijde zas tak nemožné...
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: Co jste zrovna viděli?

Odeslatod mona lisa v 09 dub 2009 08:05

Chcela by som pripomenut vsetkym fandom Star Treku - premiera v nasich koncinach by mala byt asi 7.5.2009.
V Australii uz premiera bola a ohlasy su vsetky pozitivne.
Dokonca jeden clanok ma nadpis: New Star Trek is an intelligent triumph:)
Dozvieme sa vela o detstve Kirka aj Spocka a o zaciatku ich priatelstva.

A uz sa zacina hovorit o dalsom Star Treku - bude v roku 2011.
mona lisa
 
Příspěvky: 237
Registrován: 13 dub 2008 12:17
Bydliště: Bratislava

Re: Co jste zrovna viděli?

Odeslatod Leblanc v 10 dub 2009 12:42

petrazelva píše:
Petraela_x píše:A na koniec Faunov Labyrint. Uff o tom som vedela len to, že je to fantazijný film. Ale teda, skôr by tam malo byť vojnová dráma. Film krásny a smutný. Veci tam však boli zobrazené v pravej miere, hlavne pre to, že to nie je americký, ale španielsky film. No je dosť surový a aj keď ja zvyčajne nemám s tým problém, ale ani to nevyhľadávam. Nechcem povedať, že film je nechutný, ani nikoho nechcem odradiť, práve naopak, stojí to za pozretie to nepochybne. Len to nie je rozprávka...


Jo, ten jsem před nějakou dobou taky viděla a je pravda, že podle popisu jsem čekala něco úplně jiného. Ale jak píšeš, rozhodně film stojí za to!


Zrovna minulý týden jsem jej viděla. Po pár minutách jsem věděla, že to rozhodně není film pro děti, i když se tak tváří ;)
A připojuji se: film, který by jste měli vidět!
Obrázek
I want to believe in the power of love ...
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Leblanc
 
Příspěvky: 133
Registrován: 28 čer 2008 21:43
Bydliště: Hustopeče

Re: Co jste zrovna viděli?

Odeslatod petrazelva v 22 dub 2009 13:18

Tak já pokračovala v "oscarových" filmech a mrkla na:
- The Reader - a teda doporučuju. Podle mě je to zajímavý a hluboký příběh, plný námětů na přemýšlení. Zase jsem si krásně pobrečela ;) A musím konstatovat, že Kate Winslet je fakt mnohem lepší herečka, než jsem ji měla zaškatulkovanou z Titanicu. Rozhodně film doporučuju!
- Revolutionary Road - zase Kate Winslet, tentokrát trošku jinak. DiCapria moc nemusím, ale taky docela překvapil. Ale příběh teda dost krutý na mě. Fakt hodně ponurý konec, to už jsem ani nebrečela, jen nechápavě kroutila hlavou. Krize středního věku trochu jinak. Slabším náturám nedoporučím. (Ne, jako nebylo to tak drsné, ale ten konec teda.. nic pro mě ta představa)-
- a pak jedna myslím neoscarová oddechovka - Kung-fu Panda - výborné pro zasmátí a relax!
- a dál jsem konečně viděla ze starších Das Leben der Anderen - Životy těch druhých, a super. Pohled na STASI v Berlíně (mimochodem jsem tam v tom jejich tajném komplexu byla loni na exkurzi a doporučuju!!!), němčina (a dokonce jsem měla jen aj titulky, které vůbec neseděly ani časově ani fakticky, takže jsem nakonec koukala úplně bez nich a jsem na sebe hrdá!) a ten jeden policajt s typicky Berlínským přízvukem... ach, to mi chybí.. Ale zpět k filmu - rozhodně zajímavý námět, doporučuju!
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: Co jste zrovna viděli?

Odeslatod Calwen v 22 dub 2009 18:42

já byla včera na Watchmenech a ten film mě absolutně uchvátil! dá se tam tolik najít no prostě krása (i když některý scény fakt brutální)
The meaning of life is to give life meaning.
Kamelot forum
Fanclub Amandy Somerville
Uživatelský avatar
Calwen
 
Příspěvky: 51
Registrován: 05 dub 2009 14:05
Bydliště: Tábor

Re: Co jste zrovna viděli?

Odeslatod KayTee v 22 dub 2009 22:39

No, já koukala přes víkend na Hru na schovávanou a následně na Beznaděj. Ano, vydržela jsem překvapivě až do půl třetí do rána :-D.
Hra na schovávanou mě potěšila, po dlouhé době jsem se zase trochu bála jít na záchod po tmě :-D Pointa byla pro mě dost překvapivá, ale snesitelná. Dakota Fanning hraje výtečně a k tomu zkušený Robert de Niro...prostě, je se na co koukat :-) Dávám 70%
Beznaděj mě potěšila už méně. Když jsem slyšela, že je to od Kinga, čekala jsem trochu větší vzrůšo. Annabeth ve vedlejší roli nezklamala, hlavní herci byli sympatičští, ale dost mi vadily takové ty náboženské kecy, které já opravdu vůbec nemusím. Takže tak do půlky filmu jsem byla napjatá a čekala, co se z toho slibně rozjetého příběhu vyklube a nakonec je z toho úplná hovadina. Knihu jsem nečetla, takže hodnotím jenom film... 30%
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Co jste zrovna viděli?

Odeslatod Petraela_x v 23 dub 2009 07:47

No ja som videla konečne Australiu, a teda trochu zmiešané pocity. Zdalo sa mi to trochu nezrozumiteľné hlavne na začiatku a ku koncu. Ale inak pekné a napínavé. Hugh Jackman... ehm no scéna sa v dodou, je bezkonkurenčná. Nicole Kidman je moja bľúbenkiňa, takže tam je to OK.

No a už dosť dlho sa chystám na The Reader a Revolutionary Road, ale tento týždeň to nestihnem :( Kate Winslet zbožňujem!
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Petraela_x
 
Příspěvky: 268
Registrován: 25 lis 2008 11:46

Re: Co jste zrovna viděli?

Odeslatod G.Logan v 23 dub 2009 16:16

Naposledy jsem viděl Grindhouse: Planeta Teror a mohu všem vřele doporučit pokud se chcete jen tak odreagovat tak toto je to pravé opřechové.
Každý lidský život končí stejným způsobem.Jen je detail jak žil a jak zemřel a to odlišuje jednoho člověka od druhého.-Ernest Hemingwey
Nevěř všemu, co lidé říkají. - Omnia, guae dicunt homines, tu credere noli.
Uživatelský avatar
G.Logan
 
Příspěvky: 289
Registrován: 15 dub 2008 20:35
Bydliště: Česká Třebová , ale narozen v Austrálii :-)

Re: Co jste zrovna viděli?

Odeslatod bella-donna v 27 dub 2009 19:08

Jen tak jsem brouzdala po netu a našla tohle :lol: Je to sice pořád dokola jak o červené Karkulce, ale ráda si připomínám, že často nám věci vyskytující se nad hlavou nějak nesedí ;)
http://www.stream.cz/video/290619-stare ... -dokumenty
Ale jinak jsem normální!!!
Uživatelský avatar
bella-donna
 
Příspěvky: 8
Registrován: 09 bře 2009 21:42
Bydliště: Poblíž Opavy, přesně 49°50'31.065"N, 17°57'59.798"E

PředchozíDalší

Zpět na Off Topic

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron