Co jste zrovna viděli?

Sledujete i jiné seriály nebo filmy? Slyšeli jste pěknou hudbu, hráli kvalitní videohru, jedli dobré jídlo nebo třeba konvertovali k jinému náboženství? Řekněte! Zde je místo pro příspěvky, které se netýkají Akt X.

Moderátor: Xeninka

Re: Co jste zrovna viděli?

Odeslatod bella-donna v 27 dub 2009 19:20

KayTee píše:
Petraela_x píše:No neviem, ako sa to volalo v skutočnosti, ale v telke to bolo ako "Kurz Šangličtiny" :D a nejako som to nesledovala len som na t narazila práve vtedy, keď tam hysterčila Téa Leoni :D hneď som si predstavila, že tam pred ňou stojí chudák David :D Stavím sa, že mala veľmi blízko k svojmu skutočnému prejavu :D


Kurz špangličtiny :-) A v originálu taky nevím. Ale Téa tam byla fakt děsná fuchtle :-D


Název v originále: Spanglish:
http://www.imdb.com/title/tt0371246/ A Téa tu je za fakt za děsnou mrchu :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=DOmPlChHYZg
Mám jí ráda, je fakt vtipná :lol: A skoukněte na Naked Truth s ní a Tomem Hanksem, je to k počůrání!!!
http://www.fafarazzi.com/celeb_video.ph ... -Tom-Hanks
Uživatelský avatar
bella-donna
 
Příspěvky: 8
Registrován: 09 bře 2009 21:42
Bydliště: Poblíž Opavy, přesně 49°50'31.065"N, 17°57'59.798"E

Re: Co jste zrovna viděli?

Odeslatod kimberly v 28 dub 2009 17:55

bella-donna píše:
KayTee píše:
Petraela_x píše:No neviem, ako sa to volalo v skutočnosti, ale v telke to bolo ako "Kurz Šangličtiny" :D a nejako som to nesledovala len som na t narazila práve vtedy, keď tam hysterčila Téa Leoni :D hneď som si predstavila, že tam pred ňou stojí chudák David :D Stavím sa, že mala veľmi blízko k svojmu skutočnému prejavu :D


Kurz špangličtiny :-) A v originálu taky nevím. Ale Téa tam byla fakt děsná fuchtle :-D


Název v originále: Spanglish:
http://www.imdb.com/title/tt0371246/ A Téa tu je za fakt za děsnou mrchu :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=DOmPlChHYZg
Mám jí ráda, je fakt vtipná :lol: A skoukněte na Naked Truth s ní a Tomem Hanksem, je to k počůrání!!!
http://www.fafarazzi.com/celeb_video.ph ... -Tom-Hanks

Súhlasím s tebou na sto percent, aj ja ju mám veľmi rada, hlavne ako komičku! :D
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Co jste zrovna viděli?

Odeslatod yscully v 09 kvě 2009 01:19

Star Trek. Nádhera, nadšení. :)
Uživatelský avatar
yscully
 
Příspěvky: 282
Registrován: 01 kvě 2008 10:17
Bydliště: Brno

Re: Co jste zrovna viděli?

Odeslatod Xeninka v 09 kvě 2009 01:27

yscully píše:Star Trek. Nádhera, nadšení. :)

No hej! Zrovna jsem se to sem chystala napsat :) Jakožto řekněme fandové startreku jsme s manželem po skončení (a prakticky ještě doteď) nemohli trochu rozdejchat, že se události klasicky nevrátily (nechci spoilerovat). Celkově to pasuju tak, že to letos bude asi nejlepší film co jsem viděla. Jinak je to dechberoucí strhující, plné napětí a akce a k tomu je to prošpikováno vtipnými hláškami a scénami, prostě lahoda :)
Uživatelský avatar
Xeninka
 
Příspěvky: 262
Registrován: 13 dub 2008 11:06
Bydliště: Plzeň

Re: Co jste zrovna viděli?

Odeslatod Calwen v 11 kvě 2009 17:34

Na Star Trek se taky moc těšim!
Nakonec jsem si pustila Austrálii i když jsem byla dost skeptická. Ale moc mile mě to překvapilo! Sice to byla taková skoro klasická romantika, ale mě se to moc líbilo. A Hugh Jackman tam byl uplně k sežrání :)
The meaning of life is to give life meaning.
Kamelot forum
Fanclub Amandy Somerville
Uživatelský avatar
Calwen
 
Příspěvky: 51
Registrován: 05 dub 2009 14:05
Bydliště: Tábor

Re: Co jste zrovna viděli?

Odeslatod G.Logan v 12 kvě 2009 17:56

Naposledy ? STAR TREK nevim jakými slovy ho popsat. Asi jenom tímhle slovem BOMBA, úžasné záběry na lodě, teda mohlo tam být víc ****, ale stačilo to. No a teď vám popíši příběh je to otom jak ................................. Víte co? Jděte na to do kina. ;)
Každý lidský život končí stejným způsobem.Jen je detail jak žil a jak zemřel a to odlišuje jednoho člověka od druhého.-Ernest Hemingwey
Nevěř všemu, co lidé říkají. - Omnia, guae dicunt homines, tu credere noli.
Uživatelský avatar
G.Logan
 
Příspěvky: 289
Registrován: 15 dub 2008 20:35
Bydliště: Česká Třebová , ale narozen v Austrálii :-)

Re: Co jste zrovna viděli?

Odeslatod Petraela_x v 13 kvě 2009 20:12

Fiha tak ten Star Trek je ozaj taký dobrý ako hovoria :)

Ja som videla Australiu - trochu som bola aj sklamaná, Zbouchnutá - celkom príjemná komédia, a konečne Reader - Kate bola skvelááááááá
Ďalej Medvídek - zaujímavé, a Muzika - slovenský film, ale tak dobre som sa pobavila!
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Petraela_x
 
Příspěvky: 268
Registrován: 25 lis 2008 11:46

Re: Co jste zrovna viděli?

Odeslatod KayTee v 14 kvě 2009 19:55

A bude se to líbit i někomu, kdo na Startrek moc nekoukal? Teda viděla jsem asi tak jednu řadu, když mi bylo 11 :-D Takže mi jde o to, jestli to nějak moc na něco nenavazuje a jestli příběh pochopím.
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Co jste zrovna viděli?

Odeslatod yscully v 14 kvě 2009 20:44

KayTee píše:A bude se to líbit i někomu, kdo na Startrek moc nekoukal? Teda viděla jsem asi tak jednu řadu, když mi bylo 11 :-D Takže mi jde o to, jestli to nějak moc na něco nenavazuje a jestli příběh pochopím.


Film jsem před tím neviděla ani jeden a v televizi jsem viděla pár dílů z Hlubokýho vesmíru 9 a pár dílů z Nové Generace. Tušila jsem, že ve starým Star Treku byl kapitán jménem Kirk a pan Spock. Líbila se mně loď Enterprise a celkově cestování po vesmíru a ty blikající sci-fi vychytávky. Tenhle "základ" mně stačil na to, abych si film užila s dojmama, co jsem popsala. Netuším, co všechno navíc tam ještě viděli trekkies. Neboj se a běž :)
Uživatelský avatar
yscully
 
Příspěvky: 282
Registrován: 01 kvě 2008 10:17
Bydliště: Brno

Re: Co jste zrovna viděli?

Odeslatod LadyX v 16 kvě 2009 12:20

Bob Kennedy: Muž, který chtěl změnit Ameriku
(dokument Fr.)
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
LadyX
 
Příspěvky: 91
Registrován: 13 srp 2008 13:10
Bydliště: Praha

Re: Co jste zrovna viděli?

Odeslatod yscully v 16 kvě 2009 16:58

KayTee píše:A bude se to líbit i někomu, kdo na Startrek moc nekoukal? Teda viděla jsem asi tak jednu řadu, když mi bylo 11 :-D Takže mi jde o to, jestli to nějak moc na něco nenavazuje a jestli příběh pochopím.


No, tak teď mám info od někoho, kdo StarTrek sledoval docela dost a prej z toho byl docela na rozpacích... Tak je to dokonce asi spíš pro ty, kdo se až tak moc neorientujou.
Uživatelský avatar
yscully
 
Příspěvky: 282
Registrován: 01 kvě 2008 10:17
Bydliště: Brno

Re: Co jste zrovna viděli?

Odeslatod Xeninka v 16 kvě 2009 18:53

yscully píše:
KayTee píše:A bude se to líbit i někomu, kdo na Startrek moc nekoukal? Teda viděla jsem asi tak jednu řadu, když mi bylo 11 :-D Takže mi jde o to, jestli to nějak moc na něco nenavazuje a jestli příběh pochopím.


No, tak teď mám info od někoho, kdo StarTrek sledoval docela dost a prej z toho byl docela na rozpacích... Tak je to dokonce asi spíš pro ty, kdo se až tak moc neorientujou.

My jsme z toho taky byli tak trochu špatní a to dokonce zrovna TOSku (s Kirkem a Spockem) nemáme nakoukanou pořádně, zbytek známe dobře... Rozhodně je film vhodnej i pro neznalé a podle toho jak se o tom bavili dvě holky ve škole tak se to bude líbit asi velké většině lidí.
Uživatelský avatar
Xeninka
 
Příspěvky: 262
Registrován: 13 dub 2008 11:06
Bydliště: Plzeň

Re: Co jste zrovna viděli?

Odeslatod bella-donna v 24 kvě 2009 22:11

Na Star Treku jsem byla před týdnem a můžu říct, že se u toho dobře pobaví i ten, kdo neví o co go ;) Ze seriálu jsem viděla asi tak dva díly, tak když jsem teď šla do kina, měla jsem smíšené pocity. A FAKT jsem se DOBŘE bavila :D
Kdo Star Trek film neuvidí, jako by nebyl!!! DOPORUČUJU VŠEM :D
Uživatelský avatar
bella-donna
 
Příspěvky: 8
Registrován: 09 bře 2009 21:42
Bydliště: Poblíž Opavy, přesně 49°50'31.065"N, 17°57'59.798"E

Re: Co jste zrovna viděli?

Odeslatod KayTee v 25 kvě 2009 11:24

Tak jsem namlsala přítele a včera večer jsme Star Trek taky viděli. Já jsem spokojená, protože jsem od toho neočekávala nic jiného, než to bylo, ale přítel zase lamentoval, že je to zase taková americká přehlídka speciálních efektů a už to není o hercích, ale o té technice, a že nechápe, proč se pořád někdo snaží stavět filmy pouze na úspěchu nějakého seriálu a bla bla bla... no.. ale on je věčný šťoural :-D Mně se to vcelku líbilo :-)
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Co jste zrovna viděli?

Odeslatod petrazelva v 27 kvě 2009 17:51

Tak já jsem byla na Star Treku minulý týden a musím říct, že jsem sice čekala trošku něco jiného a zároveň čekala hodně, protože jsem do té doby slyšela samou chválu, a i přes to všechno jsem z kina odcházela nadšená. A to jako rozhodně. Nejsem maxi fanda, viděla jsem kdysi dávno nějaké díly NG, Voyageru i DS9, snad i nějaké OST.. a asi první 2 filmy.. ale všecko to bylo už dost dávno. A tohle bylo teda něco.
Líbilo se mi, že je to tak vtipně udělané. Jako Čechov a Scotty neměli chybu. A vůbec. Podle mě výborné herecké výkony, i když samozřejmě speciální efekty hrály velkou roli, ale tak je to jasné, no. Já teda za sebe bych ten film rozhodně doporučila!
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: Co jste zrovna viděli?

Odeslatod haci v 28 kvě 2009 15:23

petrazelva píše:Tak já jsem byla na Star Treku minulý týden a musím říct, že jsem sice čekala trošku něco jiného a zároveň čekala hodně, protože jsem do té doby slyšela samou chválu, a i přes to všechno jsem z kina odcházela nadšená. A to jako rozhodně. Nejsem maxi fanda, viděla jsem kdysi dávno nějaké díly NG, Voyageru i DS9, snad i nějaké OST.. a asi první 2 filmy.. ale všecko to bylo už dost dávno. A tohle bylo teda něco.
Líbilo se mi, že je to tak vtipně udělané. Jako Čechov a Scotty neměli chybu. A vůbec. Podle mě výborné herecké výkony, i když samozřejmě speciální efekty hrály velkou roli, ale tak je to jasné, no. Já teda za sebe bych ten film rozhodně doporučila!


Téééda, ty jdeš do kina a neřeneš. Taky bych šla... ;)
Uživatelský avatar
haci
 
Příspěvky: 238
Registrován: 14 dub 2008 11:58
Bydliště: Prostějov

Re: Co jste zrovna viděli?

Odeslatod Calwen v 29 kvě 2009 15:23

Stááááááááááááááár Trééééék! Ještě jsem to nerozdejchala :lol: Prostě nadšení, hlavně hudba a efekty byly skvělý a herci si tím taky moc pěkně poradili. Zatim nejlepší film tohodle roku (teda aspoň pro mě)
The meaning of life is to give life meaning.
Kamelot forum
Fanclub Amandy Somerville
Uživatelský avatar
Calwen
 
Příspěvky: 51
Registrován: 05 dub 2009 14:05
Bydliště: Tábor

Re: Co jste zrovna viděli?

Odeslatod Leblanc v 30 kvě 2009 13:54

New Police Story s Jackie Chanem, včera jej vysílala i Markíza pod názvem Pomsta Jackieho Chana a u nás ho dávali před delší dobou jako Strach nad Honkongem :D Už se nedivím, že nikdo nevěděl o kterém filmu mluvím, když má pokaždé jiný název!
Pak jsem ještě zhlédla Cestu kolem světa za 80 dní a Mýtus. Obojí s Jackie Chanem, poslední dobou jsem si ho oblíbila.
Obrázek
I want to believe in the power of love ...
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Leblanc
 
Příspěvky: 133
Registrován: 28 čer 2008 21:43
Bydliště: Hustopeče

Re: Co jste zrovna viděli?

Odeslatod Calwen v 30 kvě 2009 16:43

Leblanc píše:New Police Story s Jackie Chanem, včera jej vysílala i Markíza pod názvem Pomsta Jackieho Chana a u nás ho dávali před delší dobou jako Strach nad Honkongem :D Už se nedivím, že nikdo nevěděl o kterém filmu mluvím, když má pokaždé jiný název!
Pak jsem ještě zhlédla Cestu kolem světa za 80 dní a Mýtus. Obojí s Jackie Chanem, poslední dobou jsem si ho oblíbila.

Jackie je fajn a ty jeho filmy jsou takový oddychovky. Vždycky si u nich zlepšim náladu :)
The meaning of life is to give life meaning.
Kamelot forum
Fanclub Amandy Somerville
Uživatelský avatar
Calwen
 
Příspěvky: 51
Registrován: 05 dub 2009 14:05
Bydliště: Tábor

Re: Co jste zrovna viděli?

Odeslatod Leblanc v 03 čer 2009 09:40

Calwen píše:
Leblanc píše:New Police Story s Jackie Chanem, včera jej vysílala i Markíza pod názvem Pomsta Jackieho Chana a u nás ho dávali před delší dobou jako Strach nad Honkongem :D Už se nedivím, že nikdo nevěděl o kterém filmu mluvím, když má pokaždé jiný název!
Pak jsem ještě zhlédla Cestu kolem světa za 80 dní a Mýtus. Obojí s Jackie Chanem, poslední dobou jsem si ho oblíbila.

Jackie je fajn a ty jeho filmy jsou takový oddychovky. Vždycky si u nich zlepšim náladu :)

A nejlepší jsou ty nepovedené scény na koci filmu! :D
Obrázek
I want to believe in the power of love ...
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Leblanc
 
Příspěvky: 133
Registrován: 28 čer 2008 21:43
Bydliště: Hustopeče

PředchozíDalší

Zpět na Off Topic

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron