Co jste zrovna viděli?

Sledujete i jiné seriály nebo filmy? Slyšeli jste pěknou hudbu, hráli kvalitní videohru, jedli dobré jídlo nebo třeba konvertovali k jinému náboženství? Řekněte! Zde je místo pro příspěvky, které se netýkají Akt X.

Moderátor: Xeninka

Co jste zrovna viděli?

Odeslatod Luki v 08 srp 2008 17:04

Myslím že název mluví za vše, -nestyďtě se i popsat vé pocity k danému filmu/seriálu/pořadu :)
Naposledy upravil Luki dne 08 srp 2008 17:31, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Co jste zrovna viděli?

Odeslatod KayTee v 08 srp 2008 17:26

Já zrovna teď vidím zahájení olympijských her :-) Česká výprava šla až jako 162. :-D
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Co jste zrovna viděli?

Odeslatod Xeninka v 08 srp 2008 18:15

KayTee píše:Já zrovna teď vidím zahájení olympijských her :-) Česká výprava šla až jako 162. :-D

Taky jsem se dívala :)
Jdu si pustit Eureku, devátý díl z druhé série, postupně se tím prokousávám a brzy budu u současných dílů a budu (možná netrpělivě) čekat na torrenty :) A pocity k tomuto seriálu - jsem zvědavá, co se z toho vyvine.
Uživatelský avatar
Xeninka
 
Příspěvky: 262
Registrován: 13 dub 2008 11:06
Bydliště: Plzeň

Re: Co jste zrovna viděli?

Odeslatod nabaa v 08 srp 2008 18:35

S výjimkou pětačtyřicetiminutové pauzy v podobě Gilmorových děvčat jsem i já odkoukala celý zahajovací ceremoniál OH. Už mi lezou oči z důlků a jsem zvědavá, jestli večer odlepím čočky, ale stejně se jdu dívat na Doktora House.. :D
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Co jste zrovna viděli?

Odeslatod xloverin v 08 srp 2008 23:21

Ja som vcera pozerala The Mist na motivy Stephena Kinga, v jednej z hlavnych uloh Laurie Holden (Marita Covarrubias). Dost strasidelne, aj ked mna najviac zvyknu vystrasit veci, ktore posobia na psychiku ako krvave ruky, nohy, ci prisery. Ale Laurie bola dost dobra :-)
Btw. House rulez... obcas ma tak napadne, ze by tvorili zaujimavy par so Scullyovou:-)
Uživatelský avatar
xloverin
 
Příspěvky: 301
Registrován: 12 črc 2008 13:07

Re: Co jste zrovna viděli?

Odeslatod KayTee v 09 srp 2008 10:47

Předevčírem jsem koukala na Jasné nebezpečí (Clear and Present Danger) s Harissonem Fordem.. a ředitele CIA hrál týpek, který mi silně, ale opravdu silně připomínal Kersche. Ale asi to nebyl on, nevím. Každopádně film ucházející, Forda zbožňuju, takže bych ani nemohla napsat jinak..i když teda Indiana Jones nic moc :roll: .
A včera jsem se pobavila při sledování Boat trip - Plnou parou vzad :-D
Dva kamarádi si koupí plavbu na výletní lodi. Jeden z nich však naštve prodavače v cestovce, takže je nečeká loď plná krásných žen, jak doufali, ale loď plná gayů. Skvělá komedie, viděla jsem to už podruhý a stejně jsem se celý film přiblble usmívala. Rozhodně doporučuju :-)
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Co jste zrovna viděli?

Odeslatod G.Logan v 09 srp 2008 22:46

Ted jsem se dodíval na Rytíře Nebes. Skvělý film, pro mě jako fandu military filmů to bylo nádherná podívaná, mohu jenom doporučit.
Každý lidský život končí stejným způsobem.Jen je detail jak žil a jak zemřel a to odlišuje jednoho člověka od druhého.-Ernest Hemingwey
Nevěř všemu, co lidé říkají. - Omnia, guae dicunt homines, tu credere noli.
Uživatelský avatar
G.Logan
 
Příspěvky: 289
Registrován: 15 dub 2008 20:35
Bydliště: Česká Třebová , ale narozen v Austrálii :-)

Re: Co jste zrovna viděli?

Odeslatod biggis v 10 srp 2008 00:08

Já jsem se před chvíli dívala, jak u nás na hřišti jsiu pou´tové atrakce a všichni se baví. A taky na hudebníky a několik docela dobrých klobás. No jo, jsou u nás jako každý rok Chdiské slavnosti a to je tu vždycky živo!!!To se sem všichni sjedou, ze všech kout světa a baví se a je jich tu tolik, že už ani auta nemají kde stát. A taky jsem se ještě dívala na stole máme pěkné Chodské koláče, jdu si hned kousek vzít!!!A na co se dívám v TV? Přece na AKta X!!!
Uživatelský avatar
biggis
 
Příspěvky: 37
Registrován: 13 dub 2008 15:28
Bydliště: Domažlice

Re: Co jste zrovna viděli?

Odeslatod xloverin v 10 srp 2008 09:58

Takmer som zabudla pochvalit :-) Bola som v kine na U mne dobry :-) A ako? U mne dobry :-) Pekna komedia s typickymi ceskymi znakmi :-D Inak ceske filmy mam velmi v oblube takmer vsetky (snad okrem Snowboardakov), ale aj po vzhliadnuti tohto filmu u mna vedu Pelisky.
Uživatelský avatar
xloverin
 
Příspěvky: 301
Registrován: 12 črc 2008 13:07

Re: Co jste zrovna viděli?

Odeslatod KayTee v 10 srp 2008 11:19

G.Logan píše:Ted jsem se dodíval na Rytíře Nebes. Skvělý film, pro mě jako fandu military filmů to bylo nádherná podívaná, mohu jenom doporučit.


Já jsem včera volila sice Statečné srdce místo Rytířů nebes, ale taky je mohu doporučit, neboť jsem je viděla v kině a byla jsem mile překvapená. Takže Rytíři nebes i Statečné srdce s neodolatelným Melem doporučuji.
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Co jste zrovna viděli?

Odeslatod Angelitos v 10 srp 2008 19:24

Miss Potter, příjemný filmek :)
Obrázek
Scully: You were an Indian guide, help me out here.
Mulder: Indian guide says maybe you should run to the store and get some matches.
Scully: I would but I left my wallet in the car.
Uživatelský avatar
Angelitos
 
Příspěvky: 378
Registrován: 13 dub 2008 10:16
Bydliště: Ostrava :)

Re: Co jste zrovna viděli?

Odeslatod terentule v 10 srp 2008 20:39

Monty Python's flying circus :D :!:
Uživatelský avatar
terentule
 
Příspěvky: 240
Registrován: 13 dub 2008 00:51
Bydliště: Praha :)

Re: Co jste zrovna viděli?

Odeslatod KayTee v 14 srp 2008 10:55

Včera jsem byla v kině na filmovém muzikálu Mamma Mia. Celý film provázely písně skupiny ABBA a musím říct, že celé kino se opravdu bavilo. To dokazuje i fakt, že na závěrečné titulky zůstali všichni sedět :-) Od muzikálu nemůžete očekávat nějaký extra napínavý děj, ale Mamma Mia nám představuje vtipný romantický příběh, který nikoho neurazí.
Dvacetiletá Sophie, která nikdy nepoznala svého otce, se vdává a pár dnů před svatbou najde starý deník své matky. Podle zápisků měla v době přibližného početí její matka Donna spát postupně hned se třemi potencionálními otci. A Sophie se rozhodně všechny tyto tři pány vypátrat a pozvat na svojí svatbu. Jak jinak by přece zjistila, který je její otec?

Fakt, že Meryl Streepová umí zpívat, je všeobecně známý a nikoho tato skutečnost asi nepřekvapí.
Ale řeknu vám..vidět a slyšet zpívat Pierce Brosnana, to je vážení zážitek na celý život :lol: :lol: James Bond mu opravdu sluší víc. Ale to, že má tento herec evidentně smysl pro humor mě velice potěšilo.

Celkově mi tento film dodal tu správnou náladu a chuť sehnat si soundrack filmu nebo aspoň největší hity ABBY. Ještě když jsem usínala, zpívala jsem si: I have a dream.. .

Pro mě 100% (už jen pro Pierce), pro mého přítele 90% (- 10% kvůli Piercovi) :lol: :lol: :lol:
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Co jste zrovna viděli?

Odeslatod Xeninka v 14 srp 2008 13:19

Také jsme včera byli v kině, ovšem na Temném rytíři. Asi 2x se mi stalo, že jsem si říkala "to už musí být konec", ale pokaždé nic a film pokračoval dál :) Bylo toho na mě docela dost, potřebovala bych to ještě jednou projet. Z kina jsem si odnesla pocit, že jsem viděla vynikající herecké výkony (hlavně Ledger opravdu válel), nějakou akci a Batmana :) Hlavně ale jsem odešla s tím, že v každém z nás je nějaké zlo a dá se vyvolat... Líbilo se mi, jak byl podaný děj - ve chvíli, kdy člověk podvědomě ví, že něco byl podraz nebo že přijde ten a ten dějový zvrat, tak ono ne a ne to přijít a když to potom přijde, je to naservírováno nenuceně, že ačkoliv to člověk očekával tak je z toho vlastně skoro i překvapený...
Uživatelský avatar
Xeninka
 
Příspěvky: 262
Registrován: 13 dub 2008 11:06
Bydliště: Plzeň

Re: Co jste zrovna viděli?

Odeslatod kimberly v 14 srp 2008 14:26

Dnes v noci som sa u nás v letnom kine v amfitéatri váľala na zemi pri Báthoryčke. To že sme ležali na tráve na deke zrejme spôsobilo, že som celkom regulérne zaspala. No neviem...ale čakala som od toho teda viac.
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Co jste zrovna viděli?

Odeslatod xloverin v 14 srp 2008 15:08

Podla mna to nebolo zle...ale priserne dlhe :-) Pacilo sa mi ako to napokon s nou poriesili, ze jej v podstate ocistili meno a pacili sa mi herecke vykony. Mohli si vsak odpustit tych mnichov, dost mi to tam kazili.
Uživatelský avatar
xloverin
 
Příspěvky: 301
Registrován: 12 črc 2008 13:07

Re: Co jste zrovna viděli?

Odeslatod terentule v 14 srp 2008 16:06

kimberly píše:Dnes v noci som sa u nás v letnom kine v amfitéatri váľala na zemi pri Báthoryčke. To že sme ležali na tráve na deke zrejme spôsobilo, že som celkom regulérne zaspala. No neviem...ale čakala som od toho teda viac.

Taky jsem měla jít včera do letňáku na Bathory...jenže když jsem vykoukla z okna (letńák máme asi 100 metrů od baráku), tak jsem viděla frontu až k naším dveřím...takže tak 150metrová fronta minimálně...no děs...tak jsem to radši vzdala :-/
Uživatelský avatar
terentule
 
Příspěvky: 240
Registrován: 13 dub 2008 00:51
Bydliště: Praha :)

Re: Co jste zrovna viděli?

Odeslatod peta111 v 14 srp 2008 20:42

KayTee píše:Včera jsem byla v kině na filmovém muzikálu Mamma Mia. Celý film provázely písně skupiny ABBA a musím říct, že celé kino se opravdu bavilo. To dokazuje i fakt, že na závěrečné titulky zůstali všichni sedět :-) Od muzikálu nemůžete očekávat nějaký extra napínavý děj, ale Mamma Mia nám představuje vtipný romantický příběh, který nikoho neurazí.
Dvacetiletá Sophie, která nikdy nepoznala svého otce, se vdává a pár dnů před svatbou najde starý deník své matky. Podle zápisků měla v době přibližného početí její matka Donna spát postupně hned se třemi potencionálními otci. A Sophie se rozhodně všechny tyto tři pány vypátrat a pozvat na svojí svatbu. Jak jinak by přece zjistila, který je její otec?

Fakt, že Meryl Streepová umí zpívat, je všeobecně známý a nikoho tato skutečnost asi nepřekvapí.
Ale řeknu vám..vidět a slyšet zpívat Pierce Brosnana, to je vážení zážitek na celý život :lol: :lol: James Bond mu opravdu sluší víc. Ale to, že má tento herec evidentně smysl pro humor mě velice potěšilo.

Celkově mi tento film dodal tu správnou náladu a chuť sehnat si soundrack filmu nebo aspoň největší hity ABBY. Ještě když jsem usínala, zpívala jsem si: I have a dream.. .

Pro mě 100% (už jen pro Pierce), pro mého přítele 90% (- 10% kvůli Piercovi) :lol: :lol: :lol:


Mám podobný dojem z tohohle filmu - zrovna nedávno jsem to viděla - naprostá letní pohodovka, nic moc intelektuálního, ale byly tam někdy skvělé scénky a hlášky. :lol:
Je pravda, že písničky jsou chytlavé, ikdyž nejsem fanda Abby, tak se mi to líbilo. ;)
Uživatelský avatar
peta111
 
Příspěvky: 246
Registrován: 13 dub 2008 14:17
Bydliště: Ostrava

Re: Co jste zrovna viděli?

Odeslatod G.Logan v 14 srp 2008 20:54

Asi před 10 minutamy jsem se dodíval na další díl BSG. Je zajímavé, že tento seriál nemusím, ale jakmile ho dávají v hezký čas tak si přece jenom pustím. Ono přece jenem nebudu koukat do stropu ne? :D
Každý lidský život končí stejným způsobem.Jen je detail jak žil a jak zemřel a to odlišuje jednoho člověka od druhého.-Ernest Hemingwey
Nevěř všemu, co lidé říkají. - Omnia, guae dicunt homines, tu credere noli.
Uživatelský avatar
G.Logan
 
Příspěvky: 289
Registrován: 15 dub 2008 20:35
Bydliště: Česká Třebová , ale narozen v Austrálii :-)

Re: Co jste zrovna viděli?

Odeslatod Angelitos v 15 srp 2008 09:58

peta111 píše:
KayTee píše:Včera jsem byla v kině na filmovém muzikálu Mamma Mia. Celý film provázely písně skupiny ABBA a musím říct, že celé kino se opravdu bavilo. To dokazuje i fakt, že na závěrečné titulky zůstali všichni sedět :-) Od muzikálu nemůžete očekávat nějaký extra napínavý děj, ale Mamma Mia nám představuje vtipný romantický příběh, který nikoho neurazí.
Dvacetiletá Sophie, která nikdy nepoznala svého otce, se vdává a pár dnů před svatbou najde starý deník své matky. Podle zápisků měla v době přibližného početí její matka Donna spát postupně hned se třemi potencionálními otci. A Sophie se rozhodně všechny tyto tři pány vypátrat a pozvat na svojí svatbu. Jak jinak by přece zjistila, který je její otec?

Fakt, že Meryl Streepová umí zpívat, je všeobecně známý a nikoho tato skutečnost asi nepřekvapí.
Ale řeknu vám..vidět a slyšet zpívat Pierce Brosnana, to je vážení zážitek na celý život :lol: :lol: James Bond mu opravdu sluší víc. Ale to, že má tento herec evidentně smysl pro humor mě velice potěšilo.

Celkově mi tento film dodal tu správnou náladu a chuť sehnat si soundrack filmu nebo aspoň největší hity ABBY. Ještě když jsem usínala, zpívala jsem si: I have a dream.. .

Pro mě 100% (už jen pro Pierce), pro mého přítele 90% (- 10% kvůli Piercovi) :lol: :lol: :lol:


Mám podobný dojem z tohohle filmu - zrovna nedávno jsem to viděla - naprostá letní pohodovka, nic moc intelektuálního, ale byly tam někdy skvělé scénky a hlášky. :lol:
Je pravda, že písničky jsou chytlavé, ikdyž nejsem fanda Abby, tak se mi to líbilo. ;)


Včera jsem na tom byla a je to přesně jak říkáte, byla to skvělá sranda a takový odlehčovák. Musím říct, že po hudební stránce je film skvělý, hlavně Meryl Streep byla fakt skvělá, nikdy jsem si nemyslela, že umí zpívat. Moc se mi líbilo její sólo před tou svatbou...někdy jsem měla tendenci i tleskat po nějakém výkonu. Až pak jsem si uvědomila že jsem vlastěn v kině a tam se netleská :D Po muzikální stránce to byla fakt paráda :)
Obrázek
Scully: You were an Indian guide, help me out here.
Mulder: Indian guide says maybe you should run to the store and get some matches.
Scully: I would but I left my wallet in the car.
Uživatelský avatar
Angelitos
 
Příspěvky: 378
Registrován: 13 dub 2008 10:16
Bydliště: Ostrava :)

Další

Zpět na Off Topic

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron