Oblibene filmy.

Sledujete i jiné seriály nebo filmy? Slyšeli jste pěknou hudbu, hráli kvalitní videohru, jedli dobré jídlo nebo třeba konvertovali k jinému náboženství? Řekněte! Zde je místo pro příspěvky, které se netýkají Akt X.

Moderátor: Xeninka

Re: Oblibene filmy.

Odeslatod pitrysek v 04 črc 2008 02:38

Teť jsem dokoukala film Little Children/Jako malé děti a zařazuji ho mezi mé oblíbené filmy ;)
Obrázek
Life is like a box of chocolates; a cheap, thoughtless, perfunctory gift that nobody ever asks for.
Uživatelský avatar
pitrysek
 
Příspěvky: 479
Registrován: 13 dub 2008 01:41
Bydliště:

Re: Oblibene filmy.

Odeslatod pitrysek v 04 črc 2008 15:15

Ještě dodávám filmy Evil/Zlo, Memento a taky skvělý film Amadeus - jak jsem na tyhle filmy mohla zapomenout, to nevim :shock:
Obrázek
Life is like a box of chocolates; a cheap, thoughtless, perfunctory gift that nobody ever asks for.
Uživatelský avatar
pitrysek
 
Příspěvky: 479
Registrován: 13 dub 2008 01:41
Bydliště:

Re: Oblibene filmy.

Odeslatod Leblanc v 10 črc 2008 18:18

Mezi mé oblíbené patří např. Pán prstenů, Návrat do Cold Mountain, Final Fantasy: Esence života, Final Fantasy: Advent Children, Tanec s vlky, Pelíšky... a spousty dalších. Mám ráda i již zmiňované filmy- Kruh, Šestý smysl, Osudový dotek, Město andělů, Nezvratný osud...
Obrázek
I want to believe in the power of love ...
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Leblanc
 
Příspěvky: 133
Registrován: 28 čer 2008 21:43
Bydliště: Hustopeče

Re: Oblibene filmy.

Odeslatod DARTH_Praetorian v 11 črc 2008 20:50

ALIEN,STARSHIP TROOPERS,300,STAR WARS (naj je asi ep.3,4a5 ale aj ostatne su dobre v 2ke zabili janga tkze tu moc nemusim ale arena na geonosise je aj tak najlepsia az na tu nehodu ked jangovi zlyhal jetpack a ten debil mace windu co nevie ani mec drzat mu odsekol hlavu :cry: :evil: stastie ze ho palpatin zabil :twisted: )STAR GATE(serial bol ajtak lepsi)AvP,AvP2:Requiem,Eragon,LOTR(ani hra LOTR:BFME2 neni zla :) )ROCKY(schwarntzeneger nach sa strci aj s terminatorom),RAMBO (ako inac)walking rock,resident evil,(ani usvit mrtvych nebol zly)DOOM,a este je toho vela ale naj su ALIEN,SST,STAR WARS,STARSHIP TROOPERS /ale heroes of federation je dost blbe ale bude aj trojka coskoro :))a 300
I BELIEVE BUT NO IN GOD !!!!!
From the CHAOS for The TRUTH !!!!!
Uživatelský avatar
DARTH_Praetorian
 
Příspěvky: 21
Registrován: 09 črc 2008 16:34
Bydliště: CORUSCANT

Re: Oblibene filmy.

Odeslatod G.Logan v 11 črc 2008 21:26

Dnes jsem se dodíval na Vantage Point(Úhel Pohledu) a Inside Man a okamžitě je řadím mezi své oblíbené. Mohu jenom doporučit
Každý lidský život končí stejným způsobem.Jen je detail jak žil a jak zemřel a to odlišuje jednoho člověka od druhého.-Ernest Hemingwey
Nevěř všemu, co lidé říkají. - Omnia, guae dicunt homines, tu credere noli.
Uživatelský avatar
G.Logan
 
Příspěvky: 289
Registrován: 15 dub 2008 20:35
Bydliště: Česká Třebová , ale narozen v Austrálii :-)

Re: Oblibene filmy.

Odeslatod Milius v 14 srp 2008 10:46

Já nejsem zrovna klasický exemplář příznivce stříbrného plátna,ale viděl jsem kopec filmů,které mě dostaly.Tak třeba prosté lyrické příběhy 1.Zaříkávač koní(s mým sexsymbolem Scarlett Johanssonovou v roli Grace),2.Ztraceno v překladu-znáte to,když zcela náhodně narazíte na nenápadný film s neznámými herci,který vás dožene k slzám a připadá vám dokonalý,mnohem lepší než spousta jiných a známějších?Tak to je právě ono.Je to prostinký příběh dvou cizinců v Tokiu,kteří si vytvoří nádherný křehoučký vztah.Fakt doporučuju,mj. je tam opět Scarlett,samozřejmě náhoda,že jo :roll: 3.Medvědi-film dětství,divočina a zvířecí hrdina,4.Panu učiteli s láskou-nevím,jestli jste ho viděli,ale hraje tam Sidney Poitier černošského učitele anglické gymnaziální třídy v 60.letech,viděl jsem to jen jednou a už dávno,ale byl to zážitek.Co se týče hororů,tak k nim jsem dost kritický,hlavně k těm nejnovějším,ale třeba Záhadu Blair Witch,Mlčení jehnátek a vůbec celá série s Hannibalem nebo Dům voskových figurín -ten z padesátéhotřetího,nový stojí za hovno :D jsou parádní. :twisted: A nakonec ujíždím na hudebních filmech jako beatlesácké Help,Acrosss the universe anebo naopak na těch,kde vlastně skoro žádná hudba není,jako zmíněný Ztraceno v překladu nebo Trosečník s Tomem Hanksem.
Who are you?
A Number.
Your name?
Gone. Blown away. Into the sky.
Look up there.The sky is black. Black with names.
Uživatelský avatar
Milius
 
Příspěvky: 47
Registrován: 09 črc 2008 22:46
Bydliště: Šenov u Ostravy

Re: Oblibene filmy.

Odeslatod mona lisa v 14 srp 2008 12:16

Este som si spomenula na vyborne filmy o agentovi FBI menom Jerry Cotton, nakrutené koncom 60-tich rokov. U nas davali asi 5 filmov, vsetky boli vyborne, dej, herci...Jerryho hral fesacky George Nader. Najlepsi z filmov bol Smrt v cervenom jaguari.
mona lisa
 
Příspěvky: 237
Registrován: 13 dub 2008 12:17
Bydliště: Bratislava

Re: Oblibene filmy.

Odeslatod terentule v 14 srp 2008 16:10

Milius píše:Já nejsem zrovna klasický exemplář příznivce stříbrného plátna,ale viděl jsem kopec filmů,které mě dostaly.Tak třeba prosté lyrické příběhy 1.Zaříkávač koní(s mým sexsymbolem Scarlett Johanssonovou v roli Grace),2.Ztraceno v překladu-znáte to,když zcela náhodně narazíte na nenápadný film s neznámými herci,který vás dožene k slzám a připadá vám dokonalý,mnohem lepší než spousta jiných a známějších?Tak to je právě ono.Je to prostinký příběh dvou cizinců v Tokiu,kteří si vytvoří nádherný křehoučký vztah.Fakt doporučuju,mj. je tam opět Scarlett,samozřejmě náhoda,že jo :roll: 3.Medvědi-film dětství,divočina a zvířecí hrdina,4.Panu učiteli s láskou-nevím,jestli jste ho viděli,ale hraje tam Sidney Poitier černošského učitele anglické gymnaziální třídy v 60.letech,viděl jsem to jen jednou a už dávno,ale byl to zážitek.Co se týče hororů,tak k nim jsem dost kritický,hlavně k těm nejnovějším,ale třeba Záhadu Blair Witch,Mlčení jehnátek a vůbec celá série s Hannibalem nebo Dům voskových figurín -ten z padesátéhotřetího,nový stojí za hovno :D jsou parádní. :twisted: A nakonec ujíždím na hudebních filmech jako beatlesácké Help,Acrosss the universe anebo naopak na těch,kde vlastně skoro žádná hudba není,jako zmíněný Ztraceno v překladu nebo Trosečník s Tomem Hanksem.

Bill Murray a Scarlett Johanssonová jako neznámí herci? no nevím... :D. I když Bill Murray už má svoje slavné obodobí asi za sebou...Ztraceno v překladu jsem viděla, ale nějak extra mě to nechytlo...Špatné to nebylo, ale něco mi tam chybělo. To víc se mi líbily Zlomené květiny, taky s Billem Murrayem (?). Je to jeden z mých oblíbených herců a pět minut dlouhé záběry na Billa sedícího na gauči byly zajímavé :D
Uživatelský avatar
terentule
 
Příspěvky: 240
Registrován: 13 dub 2008 00:51
Bydliště: Praha :)

Re: Oblibene filmy.

Odeslatod Milius v 14 srp 2008 21:29

Aha tak to se Ti omlouvám!Já fakt nejsem fištron na filmy a přinejmenším Scarlett známá je,jasnačka.Určitě jsi viděla mnohem lepší filmy,což by platilo i o mně,kdybych se jim pečlivěji věnoval ;) Ale zase bylo Ztraceno pěkné tou realističností.Dva lidé se setkali uprostřed obrovského cizího města plného nesmírně úslužných,ale neosobních Japonců,nakrátko si krásně porozumí díky naslouchání a spontánímu humoru,prožijí spolu pár krátkých dní a pak si zmizí ze života.Je to nedlouhé,není tam takřka žádná hudba a jejich dialogy jsou strašně realistické.Myslím,že je to i jedna z příčin proč Tě to tak nevzalo.Je to tak krátké a přitom obyčejné a skutečné,že to ani nevypadá jako film,ale jako nějaký výstřižek z opravdového života.U většiny všech filmů je nějaká umělecká zkratka nebo nadsázka,tady právě moc ne,proto mi tak vyhovuje! 8-)
Who are you?
A Number.
Your name?
Gone. Blown away. Into the sky.
Look up there.The sky is black. Black with names.
Uživatelský avatar
Milius
 
Příspěvky: 47
Registrován: 09 črc 2008 22:46
Bydliště: Šenov u Ostravy

Re: Oblibene filmy.

Odeslatod terentule v 15 srp 2008 15:12

Milius píše:Aha tak to se Ti omlouvám!Já fakt nejsem fištron na filmy a přinejmenším Scarlett známá je,jasnačka.Určitě jsi viděla mnohem lepší filmy,což by platilo i o mně,kdybych se jim pečlivěji věnoval ;) Ale zase bylo Ztraceno pěkné tou realističností.Dva lidé se setkali uprostřed obrovského cizího města plného nesmírně úslužných,ale neosobních Japonců,nakrátko si krásně porozumí díky naslouchání a spontánímu humoru,prožijí spolu pár krátkých dní a pak si zmizí ze života.Je to nedlouhé,není tam takřka žádná hudba a jejich dialogy jsou strašně realistické.Myslím,že je to i jedna z příčin proč Tě to tak nevzalo.Je to tak krátké a přitom obyčejné a skutečné,že to ani nevypadá jako film,ale jako nějaký výstřižek z opravdového života.U většiny všech filmů je nějaká umělecká zkratka nebo nadsázka,tady právě moc ne,proto mi tak vyhovuje! 8-)

Já to nemyslela nijak špatně :). Jen mi přišlo, že to jsou docela dost známí herci (například Scarlett se mi líbila v Sólokaprovi od Woodyho Allena :)). Ony ty Zlomené květiny jsou podobné filmu Ztraceno v překladu, ale ty květiny se mi líbily přeci jen víc. Ztraceno v překladu není špatné, jen se mi to líbilo víc až napodruhé, co jsem to viděla...:)
Uživatelský avatar
terentule
 
Příspěvky: 240
Registrován: 13 dub 2008 00:51
Bydliště: Praha :)

Re: Oblibene filmy.

Odeslatod kimberly v 31 srp 2008 15:09

Bola som s kamarátom na "U mně dobrý!" , konečne po celom lete dobrá česká komédia, film čo ma zaujal. Videla som toto leto ešte "Medvídek", "Polčas rozpadu" , "Václav" a ešte čosi, ale toto bolo vtipné.
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Oblibene filmy.

Odeslatod nabaa v 24 zář 2009 14:52

Včera jsem si koupila DVD Jak přicházejí sny a už se na to obrovsky těším. O víkendu se podívám. Nádherný film. :)
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Předchozí

Zpět na Off Topic

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron