Smallville

Sledujete i jiné seriály nebo filmy? Slyšeli jste pěknou hudbu, hráli kvalitní videohru, jedli dobré jídlo nebo třeba konvertovali k jinému náboženství? Řekněte! Zde je místo pro příspěvky, které se netýkají Akt X.

Moderátor: Xeninka

Smallville

Odeslatod kkubin v 08 kvě 2008 09:04

Kdo se kouka na krasny Smallville? :D tetka davaj ty posleni serie na nově v 15:10. někdy se na to koukam když mam čas. :-)
season1 4-ever
Uživatelský avatar
kkubin
 
Příspěvky: 19
Registrován: 26 dub 2008 11:20

Re: Smallville

Odeslatod Luki v 09 kvě 2008 12:03

Otřesné trapné a kýčovité... prostě pro hloupé puberťáky jako dělané :). Stále mne udivuje jak se takhle fraška mohla tak dlouho udržet ve sledovanosti když si jsou všechny díly pobobné jako vejce vejci a zápletky jsou banální vykrádačky všeho možného. :roll: K "hereckým" výkonům se nebudu vyjadřovat (Máš pěknej xichtít, vítej mezi herci, nezáleží na tom že neuumíš souvisle ani odříkat větu) a jen lituju starších herců kteří v tomhle odpadu moderní seriálové tvorby skončili. To už raději protrpím první tři série Buffy než jednu sérii Smallville.
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Smallville

Odeslatod KayTee v 09 kvě 2008 12:33

Luki píše:Otřesné trapné a kýčovité... prostě pro hloupé puberťáky jako dělané :). Stále mne udivuje jak se takhle fraška mohla tak dlouho udržet ve sledovanosti když si jsou všechny díly pobobné jako vejce vejci a zápletky jsou banální vykrádačky všeho možného. :roll: K "hereckým" výkonům se nebudu vyjadřovat (Máš pěknej xichtít, vítej mezi herci, nezáleží na tom že neuumíš souvisle ani odříkat větu) a jen lituju starších herců kteří v tomhle odpadu moderní seriálové tvorby skončili. To už raději protrpím první tři série Buffy než jednu sérii Smallville.


Viděla jsem to jednou, protože na to v práci koukaly děti... no .. fakt jsem nepochopila, co na tom vidí :-D
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Smallville

Odeslatod pitrysek v 09 kvě 2008 19:05

jo, tak tenhle seriál sleduje moje sestřička, já ani nevím o čem to je, musim se jí zeptat a jeden díl si někdy pustim, abych viděla jestli je to tak hrozný, zatim nemůžu soudit :)
Obrázek
Life is like a box of chocolates; a cheap, thoughtless, perfunctory gift that nobody ever asks for.
Uživatelský avatar
pitrysek
 
Příspěvky: 479
Registrován: 13 dub 2008 01:41
Bydliště:

Re: Smallville

Odeslatod G.Logan v 10 kvě 2008 00:11

Nehorázně trapné :? víc se k tomuto tématu vyjadřovat nebudu , protože by to byla ztráta času
Každý lidský život končí stejným způsobem.Jen je detail jak žil a jak zemřel a to odlišuje jednoho člověka od druhého.-Ernest Hemingwey
Nevěř všemu, co lidé říkají. - Omnia, guae dicunt homines, tu credere noli.
Uživatelský avatar
G.Logan
 
Příspěvky: 289
Registrován: 15 dub 2008 20:35
Bydliště: Česká Třebová , ale narozen v Austrálii :-)

Re: Smallville

Odeslatod kkubin v 10 kvě 2008 08:09

Ja sem se koukal na nějaky ty prvni serie ty docela ještě šli ale to co tetka davaj na nově to je kravovina.... Z Klarka udělali uplnyho tupce že to svět neviděl.... Ví že ma do lexa vlezt Zorg vleze do něj a ještě se pta:
Kdo jsi?
:D
season1 4-ever
Uživatelský avatar
kkubin
 
Příspěvky: 19
Registrován: 26 dub 2008 11:20

Re: Smallville

Odeslatod Angelitos v 10 kvě 2008 15:25

kkubin píše:Ja sem se koukal na nějaky ty prvni serie ty docela ještě šli ale to co tetka davaj na nově to je kravovina.... Z Klarka udělali uplnyho tupce že to svět neviděl.... Ví že ma do lexa vlezt Zorg vleze do něj a ještě se pta:
Kdo jsi?
:D


Ale jinak je to krásný seriál že? Viz. Tvůj první příspěvek tady.... :roll:

Já tomuto seriálu vůbec nerozumím a taky tomu, co na tom lidi vidí, viděla jsem asi tři díly a bylo mi blbě :lol:
Obrázek
Scully: You were an Indian guide, help me out here.
Mulder: Indian guide says maybe you should run to the store and get some matches.
Scully: I would but I left my wallet in the car.
Uživatelský avatar
Angelitos
 
Příspěvky: 378
Registrován: 13 dub 2008 10:16
Bydliště: Ostrava :)

Re: Smallville

Odeslatod terentule v 11 kvě 2008 19:29

Taky to nesnáším :D. Já jsem zastánce klasického Supermana, film je super, i když Clarkův super převlek - brýle - ve kterých ho nikdo nepozná trošku pokulhává :D. A taky seriál, ve kterém hrála Teri Hatcher jsem milovala, škoda, že ten nezopakovali...
Uživatelský avatar
terentule
 
Příspěvky: 240
Registrován: 13 dub 2008 00:51
Bydliště: Praha :)


Zpět na Off Topic

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron