Nejoblíbenější seriály

Sledujete i jiné seriály nebo filmy? Slyšeli jste pěknou hudbu, hráli kvalitní videohru, jedli dobré jídlo nebo třeba konvertovali k jinému náboženství? Řekněte! Zde je místo pro příspěvky, které se netýkají Akt X.

Moderátor: Xeninka

Re: Nejoblíbenější seriály

Odeslatod nabaa v 09 čer 2008 11:25

KayTee píše:Tak, ještě k animovaným seriálům.. dneska jsem ráno na Nově viděla pohádku Rodina Nessova - kdysi jsem hrozne milovala tu úvodní písničku :-D Super, krásně mě to naladilo :-D Taky jsem si díky tomu vzpomněla na pohádku Požiarnik Sam (nevím jak česky..koukala jsem na to ještě na Slovensku) - taky úžasná písnička - "Sedem hodín, to je čas, aby všade přišiel včas.. " :-D A pak Smolíkovi (Miazgovci)..taky super :-D


Oni na Nově dávají Nesse?? Kdy? Tu úvodní písničku miluju, mám ji ještě na sto let staré kazetě "Písničky z Rosy". :D
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Nejoblíbenější seriály

Odeslatod KayTee v 09 čer 2008 12:01

nabaa píše:
KayTee píše:Tak, ještě k animovaným seriálům.. dneska jsem ráno na Nově viděla pohádku Rodina Nessova - kdysi jsem hrozne milovala tu úvodní písničku :-D Super, krásně mě to naladilo :-D Taky jsem si díky tomu vzpomněla na pohádku Požiarnik Sam (nevím jak česky..koukala jsem na to ještě na Slovensku) - taky úžasná písnička - "Sedem hodín, to je čas, aby všade přišiel včas.. " :-D A pak Smolíkovi (Miazgovci)..taky super :-D


Oni na Nově dávají Nesse?? Kdy? Tu úvodní písničku miluju, mám ji ještě na sto let staré kazetě "Písničky z Rosy". :D


No, zrovna jsem s dětmi snídala.. takže mohlo být tak 6:45.. nebo tak nějak. V bloku pro děti ve Snídani s Novou.
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Nejoblíbenější seriály

Odeslatod nabaa v 09 čer 2008 12:06

KayTee píše:
nabaa píše:
KayTee píše:Tak, ještě k animovaným seriálům.. dneska jsem ráno na Nově viděla pohádku Rodina Nessova - kdysi jsem hrozne milovala tu úvodní písničku :-D Super, krásně mě to naladilo :-D Taky jsem si díky tomu vzpomněla na pohádku Požiarnik Sam (nevím jak česky..koukala jsem na to ještě na Slovensku) - taky úžasná písnička - "Sedem hodín, to je čas, aby všade přišiel včas.. " :-D A pak Smolíkovi (Miazgovci)..taky super :-D


Oni na Nově dávají Nesse?? Kdy? Tu úvodní písničku miluju, mám ji ještě na sto let staré kazetě "Písničky z Rosy". :D


No, zrovna jsem s dětmi snídala.. takže mohlo být tak 6:45.. nebo tak nějak. V bloku pro děti ve Snídani s Novou.


Děkuju,to bude Raníček. Asi si přivstanu, Nesse už jsem neviděla, no, dlouho předlouho... :)
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Nejoblíbenější seriály

Odeslatod G.Logan v 09 čer 2008 23:20

Ted trochu odbočím od animáků, ale zná někdo z vás seriál Firefly nebo Farscape?
Každý lidský život končí stejným způsobem.Jen je detail jak žil a jak zemřel a to odlišuje jednoho člověka od druhého.-Ernest Hemingwey
Nevěř všemu, co lidé říkají. - Omnia, guae dicunt homines, tu credere noli.
Uživatelský avatar
G.Logan
 
Příspěvky: 289
Registrován: 15 dub 2008 20:35
Bydliště: Česká Třebová , ale narozen v Austrálii :-)

Re: Nejoblíbenější seriály

Odeslatod Xeninka v 10 čer 2008 00:04

G.Logan píše:Ted trochu odbočím od animáků, ale zná někdo z vás seriál Firefly nebo Farscape?

Jistěže :) Firefly už jsem viděla a Farscape postupně ukrajuju jak je čas, zatím jsem na začátku druhé série a ještě do toho mícham třetí sérii HIMYM ;)
Uživatelský avatar
Xeninka
 
Příspěvky: 262
Registrován: 13 dub 2008 11:06
Bydliště: Plzeň

Re: Nejoblíbenější seriály

Odeslatod Angelitos v 10 čer 2008 00:30

Tož a co taková Pippi dlouhá punčocha? To byl seriál mého dětského srdce :) Všechny ty kousky, které prováděla :lol:
Obrázek
Scully: You were an Indian guide, help me out here.
Mulder: Indian guide says maybe you should run to the store and get some matches.
Scully: I would but I left my wallet in the car.
Uživatelský avatar
Angelitos
 
Příspěvky: 378
Registrován: 13 dub 2008 10:16
Bydliště: Ostrava :)

Re: Nejoblíbenější seriály

Odeslatod nabaa v 10 čer 2008 07:50

Angelitos píše:Tož a co taková Pippi dlouhá punčocha? To byl seriál mého dětského srdce :) Všechny ty kousky, které prováděla :lol:


Teď nedávno vyšla Pipi na DVD jako film. Okamžitě jsem si ji letěla koupit. :D
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Nejoblíbenější seriály

Odeslatod Angelitos v 10 čer 2008 13:49

nabaa píše:
Angelitos píše:Tož a co taková Pippi dlouhá punčocha? To byl seriál mého dětského srdce :) Všechny ty kousky, které prováděla :lol:


Teď nedávno vyšla Pipi na DVD jako film. Okamžitě jsem si ji letěla koupit. :D

Jojo já taky!!! :lol: :lol: Film je super
Obrázek
Scully: You were an Indian guide, help me out here.
Mulder: Indian guide says maybe you should run to the store and get some matches.
Scully: I would but I left my wallet in the car.
Uživatelský avatar
Angelitos
 
Příspěvky: 378
Registrován: 13 dub 2008 10:16
Bydliště: Ostrava :)

Re: Nejoblíbenější seriály

Odeslatod mona lisa v 12 čer 2008 18:32

Este tu tusim nebol spomenuty Kojak, to bol tiez velmi dobry serial.
mona lisa
 
Příspěvky: 237
Registrován: 13 dub 2008 12:17
Bydliště: Bratislava

Re: Nejoblíbenější seriály

Odeslatod G.Logan v 12 čer 2008 22:42

Čekal jsem kdy se tady objeví téma kriminalistiky. Takže přihazuji Komisař Rex, Kobra 11 a hlavně český seriál Dobrodružství Kriminalistiky a americký CSI:NY, Miami a Las Vegas
Každý lidský život končí stejným způsobem.Jen je detail jak žil a jak zemřel a to odlišuje jednoho člověka od druhého.-Ernest Hemingwey
Nevěř všemu, co lidé říkají. - Omnia, guae dicunt homines, tu credere noli.
Uživatelský avatar
G.Logan
 
Příspěvky: 289
Registrován: 15 dub 2008 20:35
Bydliště: Česká Třebová , ale narozen v Austrálii :-)

Re: Nejoblíbenější seriály

Odeslatod petrazelva v 28 čer 2008 13:17

Hej a já se bála, že jsem v dětství byla jediný televizní maniak.. No ještě, že jste v tom byli se mnou :)
Tak jsem si díky vám pěkně zavzpomínala.. Pamatuju si, že jsem si dokonce dělala abecední seznam všech seriálů, které jsem kdy sledovala.. teda a byl pěkně dlouhej. Škoda, že jsem ho už smazala, docela by mě to zpětně zajímalo. Teď už pár let více méně žiju bez stálé televize (intr, koleje..) a ani mi to tak nevadí.
Ale sledovala jsem kde co, vesměs skoro všechno, co tady kdo zmínil :) Moje nej z mládí byli: Záchranáři, Měsíční svit, Dempsey a Makepeacová,Návrat do ráje, Knight Rider, Star Trek, Vražedné pobřeží (hm.. Nick Slaughter..) , Odpadlík (hm.. Lorenzo Lamas..) Zmije a Airwolf. Pak časem taky Brutální Nikita, i na Xenu jsem koukala. Strážce moře byl taky dobrej. Z kreslených samo Želvy Ninja (a já byla Leonardo, přátelé :)), Byl jednou jeden život, Gumídci a spousta dalších.
Z kriminálek mě bavila i To je vražda, napsala (jó, Jessica Fletcher, to je chytrá babča), taky Walker, Texas Ranger, i Jake a Tlusťoch, z nových pak Kriminálky, hlavně Miami. Z nemocničních jsem měla radši Chicago Hope než Pohotovost. House je super, i když jsem viděla zatím jen pár dílů. Doktorka Quinnová je taky klasika :) No a ani Ordinace mě neminula.. ale jen první řada. A samo že Nemocnice na kraji města.. to je taky klasika. Ale tu novou jsem neviděla a ani mě to nějak neláká..
A musím přiznat že svého času jsem koukala i na Esmeraldu (pamatuju si, že jsme byli na dovolené na Mušově pod stanem a neměli jsme telku a tak jsme vždycky chodili tam do baru v 6 na Esmeraldu.. bývalo tam vždycky plno jen v tu dobu :)) Koukala jsem pak i na Kassandru a na Milagros.. dneska už bych to si nepřetrpěla..
Teď jsem si vzpomněla ještě na kultovní Taková normální rodinka - to taky žeru :lol: a beztak jsem mrtě oblíbených seriálů zapomněla.. teda, já jsem byla fakt maniak..
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: Nejoblíbenější seriály

Odeslatod Baku05 v 28 čer 2008 23:49

G.Logan píše:Čekal jsem kdy se tady objeví téma kriminalistiky. Takže přihazuji Komisař Rex, Kobra 11 a hlavně český seriál Dobrodružství Kriminalistiky a americký CSI:NY, Miami a Las Vegas


Je je, Kobra 11 - to mi připomnělo, že jsem nedávno chytla odpoledne na Nově jeden z prvních dílů první série a z auta tam vystupoval nějaký malý chlápek, měl nějak moc vlasů, v puse žvejku, prostě celkově takový zajímavý a když promluvil, tak mi teprve podle hlasu došlo, že je to Semir :twisted: Tak jsem koukla do programu a zjistila, že je to Semir ala 12 let zpět :mrgreen:
Uživatelský avatar
Baku05
 
Příspěvky: 268
Registrován: 13 dub 2008 20:16
Bydliště: Most

Re: Nejoblíbenější seriály

Odeslatod nabaa v 29 čer 2008 09:52

A co Alf?? To byl výbornej seriál a hlas Oty jiráka naprosto nezapomenutelný. Vzpomínám si na scénu s kočkou, když se ji Alf snaží zhypnotizovat slovy "Víčka ti těžkou, usínáš, měníš se ve spící biftek." :lol:
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Nejoblíbenější seriály

Odeslatod Angelitos v 29 čer 2008 11:24

nabaa píše:A co Alf?? To byl výbornej seriál a hlas Oty jiráka naprosto nezapomenutelný. Vzpomínám si na scénu s kočkou, když se ji Alf snaží zhypnotizovat slovy "Víčka ti těžkou, usínáš, měníš se ve spící biftek." :lol:

Alf byl úplně bombovní!!! :lol:
Obrázek
Scully: You were an Indian guide, help me out here.
Mulder: Indian guide says maybe you should run to the store and get some matches.
Scully: I would but I left my wallet in the car.
Uživatelský avatar
Angelitos
 
Příspěvky: 378
Registrován: 13 dub 2008 10:16
Bydliště: Ostrava :)

Re: Nejoblíbenější seriály

Odeslatod G.Logan v 01 črc 2008 23:25

Opravdu dobrý seriál je Bratrstvo Neohrožených. Super seríál vyprávějící osudy jedné skupiny vojáku v druhé světové válce, některé díly jsou opravdu emotivní, vlastně až smutné.
Každý lidský život končí stejným způsobem.Jen je detail jak žil a jak zemřel a to odlišuje jednoho člověka od druhého.-Ernest Hemingwey
Nevěř všemu, co lidé říkají. - Omnia, guae dicunt homines, tu credere noli.
Uživatelský avatar
G.Logan
 
Příspěvky: 289
Registrován: 15 dub 2008 20:35
Bydliště: Česká Třebová , ale narozen v Austrálii :-)

Re: Nejoblíbenější seriály

Odeslatod DARTH_Praetorian v 10 črc 2008 13:34

a morning news a star gate (ten povodny nie atlantis) nik ? (mozno ze som prehliadol) ale aspon ncis ale aj tak najlepsie su prve tri serie kim ari nezabil katerin (nevim jak sa pise presne tak sry) ale ta podoba mie (zo scully)a votrelec !!! (skoda ze neurobili aj serial) a coskoro aj clone wars (tan asi tiez nik nespomenul ale to je tim ze ten stari nieje az taky dobry ale je dobry no ten 3D co bude to uz musi byt dobre :D ) ALIENS !!!
I BELIEVE BUT NO IN GOD !!!!!
From the CHAOS for The TRUTH !!!!!
Uživatelský avatar
DARTH_Praetorian
 
Příspěvky: 21
Registrován: 09 črc 2008 16:34
Bydliště: CORUSCANT

Re: Nejoblíbenější seriály

Odeslatod xloverin v 08 srp 2008 23:27

Sem som este nepisala :-) Necitala som tu vsetky prispevky, ale mozno sa niekomu utrafim :-)
Taakze nedam dopustit (okrem aktov x) hlavne na MASH, ktory je u mna na druhej priecke a ma dost velky naskok pred dalsimi serialmi ako Frasier, Poirot, Agatha Christie's Marple, ER, Simpsons, Futurama, Sex v meste a Babylon 5. Z novsich sa mi pacia Bones, Dr.House, How I met your mother. No a zvlast kategoriu maju u mna serialy, ktore maju co-to spolocne s Aktami X: The Lone Gunmen, Millenium, Californication, Bleak House.
Uživatelský avatar
xloverin
 
Příspěvky: 301
Registrován: 12 črc 2008 13:07

Re: Nejoblíbenější seriály

Odeslatod Utero v 12 srp 2008 14:00

Myslim, ze se tu jeste nezminoval serial The L Word. Jsem velky fanousek homosexualni tematiky, takze hned po pilotnim dilu jsem si tento serial vazne zamiloval. Takze vsem doporucuju! ;)
Obrázek
If I don't believe in Jesus, how can I believe the Pope. If I don't believe in heroin, how can I believe in dope. If there's nothing but survival, how can I believe in sin.
Uživatelský avatar
Utero
 
Příspěvky: 303
Registrován: 13 dub 2008 01:09
Bydliště:

Re: Nejoblíbenější seriály

Odeslatod monkax v 12 srp 2008 14:30

Moc ráda jsem ještě sledovala italský seriál Elisa z Ryvombrosy. Sladárna jako blázen, ale to fakt můžu :D :D
Uživatelský avatar
monkax
 
Příspěvky: 239
Registrován: 13 dub 2008 17:56

Re: Nejoblíbenější seriály

Odeslatod nabaa v 13 srp 2008 09:32

Včera jsem si v The Secret všimla kanadské herečky jménem Macha Grenon a připomněla mi jeden z mých oblíbených seriálů - Scoop. Dost kvalitní seriál z novinářského prostředí, který běžel před pár lety na STV1. Taky tam hrál Roy Dupuis - Michael z Brutální Nikity. :)
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

PředchozíDalší

Zpět na Off Topic

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron