Star Trek

Sledujete i jiné seriály nebo filmy? Slyšeli jste pěknou hudbu, hráli kvalitní videohru, jedli dobré jídlo nebo třeba konvertovali k jinému náboženství? Řekněte! Zde je místo pro příspěvky, které se netýkají Akt X.

Moderátor: Xeninka

Re: Star Trek

Odeslatod G.Logan v 09 črc 2008 22:49

Upozornění pro všechny fanoušky ST dne 16 července na Nově dávají poslední film Star Trek: Nemesis ;)
Každý lidský život končí stejným způsobem.Jen je detail jak žil a jak zemřel a to odlišuje jednoho člověka od druhého.-Ernest Hemingwey
Nevěř všemu, co lidé říkají. - Omnia, guae dicunt homines, tu credere noli.
Uživatelský avatar
G.Logan
 
Příspěvky: 289
Registrován: 15 dub 2008 20:35
Bydliště: Česká Třebová , ale narozen v Austrálii :-)

Re: Star Trek

Odeslatod Baku05 v 09 črc 2008 23:10

G.Logan píše:Upozornění pro všechny fanoušky ST dne 16 července na Nově dávají poslední film Star Trek: Nemesis ;)

Taky jsem si všimla a pak taky toho času :evil: Nějak vždycky nechápu, proč to vůbec kupují, když to pak narvou do programu mezi 23:30 až 1:30, kdy se na to nikdo nedívá - leda, že by si to natočil :roll:
Uživatelský avatar
Baku05
 
Příspěvky: 268
Registrován: 13 dub 2008 20:16
Bydliště: Most

Re: Star Trek

Odeslatod Xeninka v 10 črc 2008 00:37

G.Logan píše:Upozornění pro všechny fanoušky ST dne 16 července na Nově dávají poslední film Star Trek: Nemesis ;)

To už je podruhý co si pamatuju že to dávají v takovejhle čas... Nicméně od té doby co jsem to viděla a hlavně tedy slyšela v originále tak je mi to co jde v televizi skoro buřt...
Uživatelský avatar
Xeninka
 
Příspěvky: 262
Registrován: 13 dub 2008 11:06
Bydliště: Plzeň

Re: Star Trek

Odeslatod Baku05 v 10 črc 2008 09:35

Xeninka píše:To už je podruhý co si pamatuju že to dávají v takovejhle čas... Nicméně od té doby co jsem to viděla a hlavně tedy slyšela v originále tak je mi to co jde v televizi skoro buřt...

Jednou snad Nova dávala ST: Vzpoura od 20:00 :!: Ale od té doby, co to mám na DVD, je mi to taky jedno kam to narvou, spíš je mi líto, že ST v ČR celkově zazdívaj :roll:
Uživatelský avatar
Baku05
 
Příspěvky: 268
Registrován: 13 dub 2008 20:16
Bydliště: Most

Re: Star Trek

Odeslatod Xeninka v 10 črc 2008 09:59

Baku05 píše:
Xeninka píše:To už je podruhý co si pamatuju že to dávají v takovejhle čas... Nicméně od té doby co jsem to viděla a hlavně tedy slyšela v originále tak je mi to co jde v televizi skoro buřt...

Jednou snad Nova dávala ST: Vzpoura od 20:00 :!: Ale od té doby, co to mám na DVD, je mi to taky jedno kam to narvou, spíš je mi líto, že ST v ČR celkově zazdívaj :roll:

To je fakt. Tuhle jsem koukala na dotazy na webu ČT a někdo se ptal zda nebudou dávat něco ze startreku a samozřejmě že o tom neuvažujou... Jak byla super ta páteční odpoledna a pak v noci jsem se na to kradla podívat se znovu, tak moc jsem to milovala :)
Uživatelský avatar
Xeninka
 
Příspěvky: 262
Registrován: 13 dub 2008 11:06
Bydliště: Plzeň

Re: Star Trek

Odeslatod G.Logan v 10 črc 2008 10:04

Taky mi to vadí, že to dávají v takovou hodinu, ale jako vy také to mám na dvd v originále. Ale stejně se asi na to podívám.
Zajímavé je, že na klasických kanálech(Nova, Čt, Prima) to prostě ignorují, zatímco na české verzi AXN-Sci-Fi běží ST seriály každý den.
Každý lidský život končí stejným způsobem.Jen je detail jak žil a jak zemřel a to odlišuje jednoho člověka od druhého.-Ernest Hemingwey
Nevěř všemu, co lidé říkají. - Omnia, guae dicunt homines, tu credere noli.
Uživatelský avatar
G.Logan
 
Příspěvky: 289
Registrován: 15 dub 2008 20:35
Bydliště: Česká Třebová , ale narozen v Austrálii :-)

Re: Star Trek

Odeslatod Baku05 v 10 črc 2008 10:42

Xeninka píše:To je fakt. Tuhle jsem koukala na dotazy na webu ČT a někdo se ptal zda nebudou dávat něco ze startreku a samozřejmě že o tom neuvažujou... Jak byla super ta páteční odpoledna a pak v noci jsem se na to kradla podívat se znovu, tak moc jsem to milovala :)

No a kde jsou ty časy, kdy TNG dávali dokonce 3x v týdnu ;) Pamatuju si, že nám doma jednou celý týden vždy od 14:00 do 18:00 vypínali proud, takže aby mi nic neuteklo, tak jsem se jezdila dívat přes celé město k babičce ;) Chudák babička, dívala se sice se mnou, ale mám pocit, že to pro ni bylo 40 minut naprostého nepochopení, o co že tam vůbec jde :lol:
Uživatelský avatar
Baku05
 
Příspěvky: 268
Registrován: 13 dub 2008 20:16
Bydliště: Most

Re: Star Trek

Odeslatod Baku05 v 10 črc 2008 10:49

G.Logan píše:Taky mi to vadí, že to dávají v takovou hodinu, ale jako vy také to mám na dvd v originále. Ale stejně se asi na to podívám.
Zajímavé je, že na klasických kanálech(Nova, Čt, Prima) to prostě ignorují, zatímco na české verzi AXN-Sci-Fi běží ST seriály každý den.

Já jsem si říkala, že bych si to 16. pustila na protest z DVD od 20:00 :D ST (a i SG) jsem na AXN v programu zahlídla - a říkám si, ještě že ho nemám, protože jinak nevím, co by mě od té televize dostalo :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Baku05
 
Příspěvky: 268
Registrován: 13 dub 2008 20:16
Bydliště: Most

Re: Star Trek

Odeslatod k212 v 10 črc 2008 12:28

Baku05 píše:No a kde jsou ty časy, kdy TNG dávali dokonce 3x v týdnu ;) Pamatuju si, že nám doma jednou celý týden vždy od 14:00 do 18:00 vypínali proud, takže aby mi nic neuteklo, tak jsem se jezdila dívat přes celé město k babičce ;) Chudák babička, dívala se sice se mnou, ale mám pocit, že to pro ni bylo 40 minut naprostého nepochopení, o co že tam vůbec jde :lol:


No ST-TNG momentálně dávají dokonce 5x v týdnu v českém dabingu v 7 ráno a reprízu v 19 , má to jedno nevýhodu, je to na kabelu AXN Sci-fi, cha chá a kdo má kabel mimo sídlišťat :lol: No a tuším, že na AXN běží i ST-ENT. Toliko v Čechách Star Trek neupadá, ale je jen výsadou kabelových televizí a IPTV. Ještě, že existují dobráci, kteří to nahrávají a uploadují na netu :-) A o komerčních celoplošných televizích asi nemá cenu se bavit, ty obvykle zazdívají to nejlepší do úžasných nočních hodin.
--- resistance was futile, i'm assimilated shipper ---
Uživatelský avatar
k212
 
Příspěvky: 80
Registrován: 14 dub 2008 10:16
Bydliště: Náchod reál, jinak Delta Kvadrant Unimatrice X

Re: Star Trek

Odeslatod Josephine v 03 zář 2008 10:02

Xeninka píše:Na Voyageru jsem odkojená a trochu si pamatuju i DS9 a TNG, ale Voayger mě chytil od prvního dílu - ženská kapitánka, no to bylo něco :P
Loni nebo předloni jsem skoukla komplet DS9 i TNG a nedovedu se rozhodnout, kterej z těch co už jsem zmínila mám za nej... Nicméně nová Enterprise s Archerem, která se odehrává ještě přes TOSkou (kterou jsem nikdy pořádně neviděla a zatim mi to ani moc neláká...) se mi líbí také, ač spousta lidí tvrdí opak.
Jinak láska ke scifi ve mě od dob sledování Voaygeru přetrvala až dodnes :) jo a taky jsem vstávala na Voyager v noci a zapisovala jsem si do deníčku o čem byl daný díl :D ale vstávala jsem na to tajně, to byl vždycky adrenalin slízt dolů po schodech abych nebyla slyšet a zapnout televizi a okamžitě na ní ztlumit zvuk :lol:


tak to máme něco společného ;) já zase jedny prázdniny vstávala v příšernou hodinu abych si nahrála opakované série Voyageru ale vyrostla jsem na Nové generaci. Do Picarda jsem byla pěkně dlouho zamilovaná jako puberťačka :oops:
původní sérii mám nejradši v knihách, Enterprise - k ní se konečně teď dostávám, měla jsem fofr, ale taky dobrý Star Trek ;)
sci-fi prostě miluju. a právě jsem doslova zažraná do knih Isaaca Asimova, jestli si chcete přečíst neskutečně inteligentní a úžasné sci-fi, pak Asimova rozhodně doporučuji :shock: ten chlap byl prostě geniální. :geek:
Josephine
 
Příspěvky: 32
Registrován: 29 čer 2008 21:17
Bydliště: Ostrava

Re: Star Trek

Odeslatod LadyX v 19 kvě 2009 10:10

Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
LadyX
 
Příspěvky: 91
Registrován: 13 srp 2008 13:10
Bydliště: Praha

Re: Star Trek

Odeslatod petrazelva v 27 kvě 2009 18:05

Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Předchozí

Zpět na Off Topic

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron