Star Trek

Sledujete i jiné seriály nebo filmy? Slyšeli jste pěknou hudbu, hráli kvalitní videohru, jedli dobré jídlo nebo třeba konvertovali k jinému náboženství? Řekněte! Zde je místo pro příspěvky, které se netýkají Akt X.

Moderátor: Xeninka

Re: Star Trek

Odeslatod G.Logan v 16 kvě 2008 14:16

nabaa píše:
G.Logan píše:Jen dodám že kdyby někdo měl zájem tak můžu dodat nebo poslat na dvd všechny řady Voyageru a DS9 kdyby někdo měl zájem


Mno já bych zájem určitě měla. Na kolik by mě to přišlo? ;)


Noo...... bylo by to zadarmo , protoze dvd dostavam od kamose takze , tady jde jenom o cas , protože v soucasne dobe mam doma pouze 3 rady VOY a 4 rady DS9 ostatni je rozpujcované :D , ale to by nemel byt problem
Jeste pridam video mapující 40 let Star Treku
http://www.youtube.com/watch?v=80_HKdvNhgA
Každý lidský život končí stejným způsobem.Jen je detail jak žil a jak zemřel a to odlišuje jednoho člověka od druhého.-Ernest Hemingwey
Nevěř všemu, co lidé říkají. - Omnia, guae dicunt homines, tu credere noli.
Uživatelský avatar
G.Logan
 
Příspěvky: 289
Registrován: 15 dub 2008 20:35
Bydliště: Česká Třebová , ale narozen v Austrálii :-)

Re: Star Trek

Odeslatod petrazelva v 26 čer 2008 14:45

Tak po přečtení vašich příspěvků můsím říct, že se mi taktéž vrátily vzpomínky na mé předpubertální a postpubertální mládí :)

Ani mě ST samozřejmě neminul. Pamatuju si, jak jsem se vždycky těšila na pátek odpo, to bylo super. Tuším, že jsem stihla TNG. Pak občas myslím o víkendu dávali DS9, ale ten mě tenkrát tak nebavil. Asi to bylo tím, že mi ty postavy / charaktery nepřišly tak zajímavé, nevím. Měla bych mu asi dát ještě šanci ;) No a pak když začali dávat Voyager - tak to bylo úúúžasné. U mě dodnes vede, i když je to těsné a i když jsem nestihla 1. díl. Akorát pak jsem začala chodit na střední a jezdit na intr a už jsem to nestíhala :( Ale určitě to časem doženu. Tu původní sérii s Kirkem a spol. si moc nepamatuju, nejsem si jistá, jestli jsem ji vůbec viděla. Akorát vím, že jsem to pak zahlídla pár roků zpět no a ty efekty už, pravda, pokulhávaly. Ale stejně je to super seriál. Průlomový.
Filmy jsem moc neviděla. Hm, mám mezery.. Pamatuju si ten s tou velrybou, ten se mi moc moc líbil.
A ještě blbej dotaz, co je to TOS? Dík ;)
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: Star Trek

Odeslatod nabaa v 26 čer 2008 15:17

petrazelva píše:A ještě blbej dotaz, co je to TOS? Dík ;)


TOS = The Original Series. To je právě ten původní, s Kirkem a Spockem a dalšími. ;)
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Star Trek

Odeslatod yscully v 26 čer 2008 17:39

petrazelva píše:Tak po přečtení vašich příspěvků můsím říct, že se mi taktéž vrátily vzpomínky na mé předpubertální a postpubertální mládí :)

Ani mě ST samozřejmě neminul. Pamatuju si, jak jsem se vždycky těšila na pátek odpo, to bylo super. Tuším, že jsem stihla TNG. Pak občas myslím o víkendu dávali DS9, ale ten mě tenkrát tak nebavil. Asi to bylo tím, že mi ty postavy / charaktery nepřišly tak zajímavé, nevím. Měla bych mu asi dát ještě šanci ;) No a pak když začali dávat Voyager - tak to bylo úúúžasné. U mě dodnes vede, i když je to těsné a i když jsem nestihla 1. díl. Akorát pak jsem začala chodit na střední a jezdit na intr a už jsem to nestíhala :( Ale určitě to časem doženu. Tu původní sérii s Kirkem a spol. si moc nepamatuju, nejsem si jistá, jestli jsem ji vůbec viděla. Akorát vím, že jsem to pak zahlídla pár roků zpět no a ty efekty už, pravda, pokulhávaly. Ale stejně je to super seriál. Průlomový.
Filmy jsem moc neviděla. Hm, mám mezery.. Pamatuju si ten s tou velrybou, ten se mi moc moc líbil.
A ještě blbej dotaz, co je to TOS? Dík ;)


Hm, zvláštní, na StarTrek jsem koukala docela letecky a zachytila jsem DS9, TNG a Voyager (v tomto pořadí). DS9 mě chytil okamžitě, na TNG jsem si chvilku zvykala, i když kapitán Picard to zachránil (asi protože je něčím podobnej Skinerovi :D :D), ale Voyager jsem nepřežila snad ani jeden díl, strašně mě to nebavilo a odbíhala jsem kamkoliv, když na to náhodou někdo koukal... Teď zpětně bych dala na první místo TNG, protože DS9 si tak moc nepamatuju (jenom podle těch obličejů vím, že jsem to někdy viděla a vím, že mě to hodně drželo), pak dlouho nic a pak Voyager. Ten fakt ne-e, ale nechtějte po mě konkrétní důvody.

Když se řekne StarTrek, představím si jména Kirka a Spocka, postavu Picarda a Data a loď Enterprise. Potom takový ty oblečky s barevným vrškem a puntíkovaný vzory na boku na hlavě u některých asi mimozemšťanů. A samozřejmě ty lidi s divně nařasenou hlavou a špičatýma zubama. A toho černocha s divnýma brýlema... Fiha, jak si to přehrávám, tak toho je docela dost, i když málo oproti tomu, kdyby mě ST bral tolik jako XF.
Uživatelský avatar
yscully
 
Příspěvky: 282
Registrován: 01 kvě 2008 10:17
Bydliště: Brno

Re: Star Trek

Odeslatod nabaa v 26 čer 2008 18:02

Tak to já zas Voyager miluju ze všech ST nejvíc, pak DS9 a TNG. Přitom právě k Voyageru jsem se dostala spíš oklikou, náhodou, když se mi kamarádka pokoušela namluvit, že Sedmou z Devíti hraje Peta Wilson, která hrála Nikitu. Nevím, nějak mě možná chytlo, že Voyager byl určitým způsobem jiný. Už jenom proto, že neměl kapitána-chlapa, ale kapitána-ženskou, navíc hodně charismatickou. A samozřejmě, že zvláštní efekty byly vypilovanější, což je logické, vzhledem k faktu, že Voyager byl nejmladší ze série. No a potom je tady fakt, že se nebloumalo po beztak už křížem krážem prošmějděném alfa kvadrantu, ale tvůrci nechali posádku zatáhnout do naprosto neznámého delta kvadrantu, s minimální nadějí, že se dostanou domů, respektive, že se dostanou domů dřív jak za 70 let. A v neposlední řadě disponoval Voyager taky sympatickými herci, čili posádkou. Akorát teda dodnes moc nemusím Harryho Kima. Zato Tuvoka a Sedmou zbožňuju.:)

yscully: Osob s puntíkama na boku na hlavě tam bylo nepočítaně, ale řekla bych, že si asi vzpomínáš na Jadzii Dax, "lidi" s nařasenou hlavou a špičatýma zubama by mohli být Klingoni a černoch s divnýma brýlema bude nejspíš Geordi LaForge a jeho vizor. :D
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Star Trek

Odeslatod G.Logan v 26 čer 2008 18:23

nabaa píše:Tak to já zas Voyager miluju ze všech ST nejvíc, pak DS9 a TNG. Přitom právě k Voyageru jsem se dostala spíš oklikou, náhodou, když se mi kamarádka pokoušela namluvit, že Sedmou z Devíti hraje Peta Wilson, která hrála Nikitu. Nevím, nějak mě možná chytlo, že Voyager byl určitým způsobem jiný. Už jenom proto, že neměl kapitána-chlapa, ale kapitána-ženskou, navíc hodně charismatickou. A samozřejmě, že zvláštní efekty byly vypilovanější, což je logické, vzhledem k faktu, že Voyager byl nejmladší ze série. No a potom je tady fakt, že se nebloumalo po beztak už křížem krážem prošmějděném alfa kvadrantu, ale tvůrci nechali posádku zatáhnout do naprosto neznámého delta kvadrantu, s minimální nadějí, že se dostanou domů, respektive, že se dostanou domů dřív jak za 70 let. A v neposlední řadě disponoval Voyager taky sympatickými herci, čili posádkou. Akorát teda dodnes moc nemusím Harryho Kima. Zato Tuvoka a Sedmou zbožňuju.:)

yscully: Osob s puntíkama na boku na hlavě tam bylo nepočítaně, ale řekla bych, že si asi vzpomínáš na Jadzii Dax, "lidi" s nařasenou hlavou a špičatýma zubama by mohli být Klingoni a černoch s divnýma brýlema bude nejspíš Geordi LaForge a jeho vizor. :D


Já teda zase Voy moc nemusim a hlavně není nejmladší. Nejmladší je Enterprise, které je skvělá. Odehrává se ještě před TOS, vlastně úplně před založením Federace. Škoda, že má pouze 4 řady, ale jinak mohu jenom doporučit. Protože lidi se teprve seznamují s vesmírem a netuší co tam najdou ( Borgy a Dominium).
nabaa: Tuvoka nesnáším a vlastně všechny Vulkánce :D ve Voy je nej. postavou Doktor :) .
Každý lidský život končí stejným způsobem.Jen je detail jak žil a jak zemřel a to odlišuje jednoho člověka od druhého.-Ernest Hemingwey
Nevěř všemu, co lidé říkají. - Omnia, guae dicunt homines, tu credere noli.
Uživatelský avatar
G.Logan
 
Příspěvky: 289
Registrován: 15 dub 2008 20:35
Bydliště: Česká Třebová , ale narozen v Austrálii :-)

Re: Star Trek

Odeslatod nabaa v 26 čer 2008 19:07

G.Logan píše:Já teda zase Voy moc nemusim a hlavně není nejmladší. Nejmladší je Enterprise, které je skvělá. Odehrává se ještě před TOS, vlastně úplně před založením Federace. Škoda, že má pouze 4 řady, ale jinak mohu jenom doporučit.
Protože lidi se teprve seznamují s vesmírem a netuší co tam najdou (Borgy a Dominium).
nabaa: Tuvoka nesnáším a vlastně všechny Vulkánce :D ve Voy je nej. postavou Doktor :) .


Já myslela nejmladší ve smyslu dějovém, ne podle data natočení. I když i tam pro mě zůstává nejmladším "známým", protože Enterprise neznám a už podle toho, že ještě předchází TOS, ji ani nevyhledám. :) A Tuvok rulez! Doktor je sice taky špička, ale na miláčka Tuvoka nemá. Dyť jen ty špičatý ouška jsou k sežrání. Úplnej Legolas.:D
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Star Trek

Odeslatod G.Logan v 26 čer 2008 19:30

nabaa píše:
Já myslela nejmladší ve smyslu dějovém, ne podle data natočení. I když i tam pro mě zůstává nejmladším "známým", protože Enterprise neznám a už podle toho, že ještě předchází TOS, ji ani nevyhledám. :) A Tuvok rulez! Doktor je sice taky špička, ale na miláčka Tuvoka nemá. Dyť jen ty špičatý ouška jsou k sežrání. Úplnej Legolas.:D


Eee Doktor rulez! Jeho vystoupení v dílu Message in a Bottle je nepřekonatelné, oproti němu je Tuvok pouze postavička s phaserovou pistolkou a svojí tolik opěvovanou logikou. No prostě a jednoduše Doktor rulez a také nesmím zapomenout na Kapitána Protona. Taky cool týpek :lol:
Každý lidský život končí stejným způsobem.Jen je detail jak žil a jak zemřel a to odlišuje jednoho člověka od druhého.-Ernest Hemingwey
Nevěř všemu, co lidé říkají. - Omnia, guae dicunt homines, tu credere noli.
Uživatelský avatar
G.Logan
 
Příspěvky: 289
Registrován: 15 dub 2008 20:35
Bydliště: Česká Třebová , ale narozen v Austrálii :-)

Re: Star Trek

Odeslatod mona lisa v 26 čer 2008 20:04

Pre vsetkych milovnikov Star Treku mam dobru spravu - buduci rok bude v kinach novy film.
Upozornenie SPOILER
- romulanci sa rozhodnu letiet do minulosti a zabit Kirka, cim znicia Federaciu. Vratime sa teda do obdobia, kedy bol Kirk student na Hviezdnej Akademii, kde sa stretol so Spockom a McCoyom. Dozvieme sa aj nieco blizsie ohladne Spokovej rodiny, maju tam hrat jeho rodicia. Svoju ulohu tam bude mat aj Kirkov otec. Samozrejme, vsetky hlavne postavy budu hrat mladi herci. Wynona Ryder bude hrat Spockovu mladu matku. Ale ma tam hrat aj Leonard Nimoy ako 150 rocny Spock ktory sa dozvie o romulanskych planoch a poleti tiez do minulosti. Spock bude letiet cez rozne casove useky - uvidi Kirkovu matku, ked caka Kirka, narodenie Kirka, jeho detstvo a mladost. Stary Spock sa ma stretnut s mladym Spockom.
Ucast W. Shatnera odmietli.
Som hrozne zvedava na zaciatky Kirka a Spocka.
KONIEC SPOILERU.
mona lisa
 
Příspěvky: 237
Registrován: 13 dub 2008 12:17
Bydliště: Bratislava

Re: Star Trek

Odeslatod G.Logan v 26 čer 2008 20:41

mona lisa píše:Pre vsetkych milovnikov Star Treku mam dobru spravu - buduci rok bude v kinach novy film.
Upozornenie SPOILER
- romulanci sa rozhodnu letiet do minulosti a zabit Kirka, cim znicia Federaciu. Vratime sa teda do obdobia, kedy bol Kirk student na Hviezdnej Akademii, kde sa stretol so Spockom a McCoyom. Dozvieme sa aj nieco blizsie ohladne Spokovej rodiny, maju tam hrat jeho rodicia. Svoju ulohu tam bude mat aj Kirkov otec. Samozrejme, vsetky hlavne postavy budu hrat mladi herci. Wynona Ryder bude hrat Spockovu mladu matku. Ale ma tam hrat aj Leonard Nimoy ako 150 rocny Spock ktory sa dozvie o romulanskych planoch a poleti tiez do minulosti. Spock bude letiet cez rozne casove useky - uvidi Kirkovu matku, ked caka Kirka, narodenie Kirka, jeho detstvo a mladost. Stary Spock sa ma stretnut s mladym Spockom.
Ucast W. Shatnera odmietli.
Som hrozne zvedava na zaciatky Kirka a Spocka.
KONIEC SPOILERU.


A to je potvrzená zpráva nebo něco někde uniklo?????
Každý lidský život končí stejným způsobem.Jen je detail jak žil a jak zemřel a to odlišuje jednoho člověka od druhého.-Ernest Hemingwey
Nevěř všemu, co lidé říkají. - Omnia, guae dicunt homines, tu credere noli.
Uživatelský avatar
G.Logan
 
Příspěvky: 289
Registrován: 15 dub 2008 20:35
Bydliště: Česká Třebová , ale narozen v Austrálii :-)

Re: Star Trek

Odeslatod mona lisa v 26 čer 2008 20:54

G.Logan píše:
mona lisa píše:Pre vsetkych milovnikov Star Treku mam dobru spravu - buduci rok bude v kinach novy film.
Upozornenie SPOILER
- romulanci sa rozhodnu letiet do minulosti a zabit Kirka, cim znicia Federaciu. Vratime sa teda do obdobia, kedy bol Kirk student na Hviezdnej Akademii, kde sa stretol so Spockom a McCoyom. Dozvieme sa aj nieco blizsie ohladne Spokovej rodiny, maju tam hrat jeho rodicia. Svoju ulohu tam bude mat aj Kirkov otec. Samozrejme, vsetky hlavne postavy budu hrat mladi herci. Wynona Ryder bude hrat Spockovu mladu matku. Ale ma tam hrat aj Leonard Nimoy ako 150 rocny Spock ktory sa dozvie o romulanskych planoch a poleti tiez do minulosti. Spock bude letiet cez rozne casove useky - uvidi Kirkovu matku, ked caka Kirka, narodenie Kirka, jeho detstvo a mladost. Stary Spock sa ma stretnut s mladym Spockom.
Ucast W. Shatnera odmietli.
Som hrozne zvedava na zaciatky Kirka a Spocka.
KONIEC SPOILERU.


A to je potvrzená zpráva nebo něco někde uniklo?????


Co viem, ze je potvrdene, tak to je:- romulanci sa rozhodnu letiet do minulosti a zabit Kirka. Vacsina deja sa ma odohravat v obdobi, kedy bol Kirk student na Hviezdnej Akademii, kde sa stretol so Spockom a McCoyom. Ucast Nimoa, Winon Ryderovej a ucast rodicov Spocka a Kirkovho otca su tiez potvrdene. Ten zvysok - cestovanie roznymi obdobiami Kirka je spoilers. Bohuzial, viac neviem.
mona lisa
 
Příspěvky: 237
Registrován: 13 dub 2008 12:17
Bydliště: Bratislava

Re: Star Trek

Odeslatod nabaa v 26 čer 2008 21:18

G.Logan píše:
nabaa píše:
Já myslela nejmladší ve smyslu dějovém, ne podle data natočení. I když i tam pro mě zůstává nejmladším "známým", protože Enterprise neznám a už podle toho, že ještě předchází TOS, ji ani nevyhledám. :) A Tuvok rulez! Doktor je sice taky špička, ale na miláčka Tuvoka nemá. Dyť jen ty špičatý ouška jsou k sežrání. Úplnej Legolas.:D


Eee Doktor rulez! Jeho vystoupení v dílu Message in a Bottle je nepřekonatelné, oproti němu je Tuvok pouze postavička s phaserovou pistolkou a svojí tolik opěvovanou logikou. No prostě a jednoduše Doktor rulez a také nesmím zapomenout na Kapitána Protona. Taky cool týpek :lol:


Právě ta jeho neochvějná logika ho kolikrát přivádí do úžasných situací, kdy logika vůbec nefunguje a on je z toho celý roztomile zmatený. To mají společné se Sedmou, ta má taky problémy vyrovnat se s absencí logiky a funkce ve chvílích, kdy to člověk (nebo Vulkánec) nejmíň čeká.:D
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Star Trek

Odeslatod G.Logan v 26 čer 2008 22:10

nabaa: dobře uznávám v některých situacích je hodně dobrej, zvlášt epizoda kdy nosí čapku nebo si udělá luk. To je opravdu srandovní.
Další super postava Q. Díly s ním jsou k popukání jak ve VOY, TNG tak i v DS9
Každý lidský život končí stejným způsobem.Jen je detail jak žil a jak zemřel a to odlišuje jednoho člověka od druhého.-Ernest Hemingwey
Nevěř všemu, co lidé říkají. - Omnia, guae dicunt homines, tu credere noli.
Uživatelský avatar
G.Logan
 
Příspěvky: 289
Registrován: 15 dub 2008 20:35
Bydliště: Česká Třebová , ale narozen v Austrálii :-)

Re: Star Trek

Odeslatod nabaa v 26 čer 2008 23:18

G.Logan píše:nabaa: dobře uznávám v některých situacích je hodně dobrej, zvlášt epizoda kdy nosí čapku nebo si udělá luk. To je opravdu srandovní. Další super postava Q. Díly s ním jsou k popukání jak ve VOY, TNG tak i v DS9


No joooo, Q! Já bych na něj málem zapomněla. To je ostuda. :oops: Dělal správný zmatek.

Janewayová: Výbuch supernovy se objevuje jednou za 100 let. My jsme svědky tří implozí během tří dnů. A to stále v jednom sektoru. Proč mám pocit, že s tím máte co dělat ?

Ano ano, Q prostě věděl, že výbuch supernovy je právě tou nejideálnější cestou, jak ohromit ženu, se kterou touží mít dítě. :D
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Star Trek

Odeslatod k212 v 26 čer 2008 23:32

Tak já přidám svůj názor do kola ... ve VOY jsou pro mě nej Doktor a Sedmá, prostě super duo, skvělý hlášky, vlastně jsem vždycky na VOY koukala hlavně kvůli nim, takže první tři série mě tak nechytly jako ty další 4.

Jo a ten film, sice nevím jak děj - avizují skutečně něco s Romulany, každopádně ho režíruje J.J. Abrams, pro seriálové fandy přímo guru současné tvorby (Alias jsem svého času hodně mohla, se Ztracenými už má větší problém, ale to jen na okraj).
--- resistance was futile, i'm assimilated shipper ---
Uživatelský avatar
k212
 
Příspěvky: 80
Registrován: 14 dub 2008 10:16
Bydliště: Náchod reál, jinak Delta Kvadrant Unimatrice X

Re: Star Trek

Odeslatod G.Logan v 27 čer 2008 00:03

nabaa píše:
G.Logan píše:nabaa: dobře uznávám v některých situacích je hodně dobrej, zvlášt epizoda kdy nosí čapku nebo si udělá luk. To je opravdu srandovní. Další super postava Q. Díly s ním jsou k popukání jak ve VOY, TNG tak i v DS9


No joooo, Q! Já bych na něj málem zapomněla. To je ostuda. :oops: Dělal správný zmatek.

Janewayová: Výbuch supernovy se objevuje jednou za 100 let. My jsme svědky tří implozí během tří dnů. A to stále v jednom sektoru. Proč mám pocit, že s tím máte co dělat ?

Ano ano, Q prostě věděl, že výbuch supernovy je právě tou nejideálnější cestou, jak ohromit ženu, se kterou touží mít dítě. :D


Ano nezapomenutelné scény.
Podle mě je super scéna kdy na konci dílu kde chtěl mít s Janewayovou dítě ta kdy Q s Q (ženskou) nátahnou k sobě prsty a dotknou se a :
Janewayová: To je vše??
Q: Ano a ted mi tady nebrečte svou šanci jste měla.

:D
k212: Konečně někdo kdo souhlasí s tím, že Doktor Rulez!!
Každý lidský život končí stejným způsobem.Jen je detail jak žil a jak zemřel a to odlišuje jednoho člověka od druhého.-Ernest Hemingwey
Nevěř všemu, co lidé říkají. - Omnia, guae dicunt homines, tu credere noli.
Uživatelský avatar
G.Logan
 
Příspěvky: 289
Registrován: 15 dub 2008 20:35
Bydliště: Česká Třebová , ale narozen v Austrálii :-)

Re: Star Trek

Odeslatod nabaa v 27 čer 2008 08:27

G.Logan píše:
nabaa píše:
G.Logan píše:nabaa: dobře uznávám v některých situacích je hodně dobrej, zvlášt epizoda kdy nosí čapku nebo si udělá luk. To je opravdu srandovní. Další super postava Q. Díly s ním jsou k
popukání jak ve VOY, TNG tak i v DS9


No joooo, Q! Já bych na něj málem zapomněla. To je ostuda. :oops: Dělal správný zmatek.

Janewayová: Výbuch supernovy se objevuje jednou za 100 let. My jsme svědky tří implozí během tří dnů. A to stále v jednom sektoru. Proč mám pocit, že s tím máte co dělat ?

Ano ano, Q prostě věděl, že výbuch supernovy je právě tou nejideálnější cestou, jak ohromit ženu, se kterou touží mít dítě. :D


Ano nezapomenutelné scény. Podle mě je super scéna kdy na konci dílu kde chtěl mít s Janewayovou dítě ta kdy Q s Q (ženskou) nátahnou k sobě prsty a dotknou se a :
Janewayová: To je vše??
Q: Ano a ted mi tady nebrečte svou šanci jste měla.

Tak on díl The Q and the Grey je vůbec bohatý na skvělé scény a hlášky. Třeba jak si Q-ženská stěžuje Chakotayovi, že si Q našel jinou, o pět miliard let mladší. Nebo když se Q ptá Janewayové, jestlí ji na tom tajtrlíkovi (Chakotayovi) přitahuje to tetování, a že on může mít mnohem větší a najednou má potetovanou půlku obličeje. :D

Jo a já taky souhlasím, že Doktor rulez, ale Tuvok je prostě pro mě víc. ;)

:D
k212: Konečně někdo kdo souhlasí s tím, že Doktor Rulez!!
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Star Trek

Odeslatod nabaa v 27 čer 2008 08:29

G.Logan píše:
nabaa píše:
G.Logan píše:nabaa: dobře uznávám v některých situacích je hodně dobrej, zvlášt epizoda kdy nosí čapku nebo si udělá luk. To je opravdu srandovní. Další super postava Q. Díly s ním jsou k
popukání jak ve VOY, TNG tak i v DS9


No joooo, Q! Já bych na něj málem zapomněla. To je ostuda. :oops: Dělal správný zmatek.

Janewayová: Výbuch supernovy se objevuje jednou za 100 let. My jsme svědky tří implozí během tří dnů. A to stále v jednom sektoru. Proč mám pocit, že s tím máte co dělat ?

Ano ano, Q prostě věděl, že výbuch supernovy je právě tou nejideálnější cestou, jak ohromit ženu, se kterou touží mít dítě. :D


Ano nezapomenutelné scény. Podle mě je super scéna kdy na konci dílu kde chtěl mít s Janewayovou dítě ta kdy Q s Q (ženskou) nátahnou k sobě prsty a dotknou se a :
Janewayová: To je vše??
Q: Ano a ted mi tady nebrečte svou šanci jste měla.

:D
k212: Konečně někdo kdo souhlasí s tím, že Doktor Rulez!!


Tak on díl The Q and the Grey je vůbec bohatý na skvělé scény a hlášky. Třeba jak si Q-ženská stěžuje Chakotayovi, že si Q našel jinou, o pět miliard let mladší. Nebo když se Q ptá Janewayové, jestlí ji na tom tajtrlíkovi (Chakotayovi) přitahuje to tetování, a že on může mít mnohem větší a najednou má potetovanou půlku obličeje. :D

Jo a já taky souhlasím, že Doktor rulez, ale Tuvok je prostě pro mě víc. ;)
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Star Trek

Odeslatod Xeninka v 27 čer 2008 09:41

Q je číslo, vždycky když se objevil tak to stálo za to. Ať už v TNG nebo ve VOY. :)
Jinak nej postava z VOY je doktor, vyvíjí se jako osoba hodně moc a ty jeho obličeje a vůbec všechno. Z DS9 je nejkomičtější a tak všechno Quark, ale celkově jsou tam hodně zajímavé postavy. V TNG miluju Data, Brent Spiner je vynikající herec. Jinak v Enterprise je nej doktor Phlox, je takovej roztomilej a mluví asi nejrychlejš ze všech lidí co jsem kdy slyšela ve startreku :)
Uživatelský avatar
Xeninka
 
Příspěvky: 262
Registrován: 13 dub 2008 11:06
Bydliště: Plzeň

Re: Star Trek

Odeslatod G.Logan v 27 čer 2008 09:44

No tak on je VOY plný dobrých hlášek, ale nemá jako DS9 závěrečnou 10-ti hodinou megaepizodu(včera jsem ji dodíval - uf :D ), které je rozdělena na 9 dílu , protože poslední 2 díly jsou film.
Každý lidský život končí stejným způsobem.Jen je detail jak žil a jak zemřel a to odlišuje jednoho člověka od druhého.-Ernest Hemingwey
Nevěř všemu, co lidé říkají. - Omnia, guae dicunt homines, tu credere noli.
Uživatelský avatar
G.Logan
 
Příspěvky: 289
Registrován: 15 dub 2008 20:35
Bydliště: Česká Třebová , ale narozen v Austrálii :-)

PředchozíDalší

Zpět na Off Topic

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron