Star Wars

Sledujete i jiné seriály nebo filmy? Slyšeli jste pěknou hudbu, hráli kvalitní videohru, jedli dobré jídlo nebo třeba konvertovali k jinému náboženství? Řekněte! Zde je místo pro příspěvky, které se netýkají Akt X.

Moderátor: Xeninka

Star Wars

Odeslatod MrSmith v 05 kvě 2008 11:24

Som zvedavy kolko fanusikov Star Wars sa nachadza na tomto fore. O jednom viem urcite :).
Co si myslite o novom animovanom seriali Star Wars: The Clone Wars? Je dobra takato animacia? Paci sa vam viac nova alebo stara SW trilogia? Pripadne sa spytam, preco sa vam paci viac stara? :).

Som zvedavy kto sa zapoji :)
Obrázek
Uživatelský avatar
MrSmith
 
Příspěvky: 346
Registrován: 13 dub 2008 14:10
Bydliště: Košice

Re: Star Wars

Odeslatod terentule v 05 kvě 2008 14:20

Na Star Wars moc nejsem, ale když už, tak tu starší...nevím proč, ty starší na mě asi působí líp a navíc je tam Han Solo :lol: :P :mrgreen:
Uživatelský avatar
terentule
 
Příspěvky: 240
Registrován: 13 dub 2008 00:51
Bydliště: Praha :)

Re: Star Wars

Odeslatod Padmé v 05 kvě 2008 23:48

Miluju Star Wars, mám raději Starou trilogii a Clone Wars jsou skvělé. Teď se hlavně těším na film 3D Clone Wars :)))
Padmé: Kněžka v chrámu Sv. Johna Doggetta.
V chrámu lze:
- pět chvalozpěvy na Doggetta

V chrámu je zakázáno:

- mluvit negativně o Doggettovi
- pět chvalozpěvy na Muldyho

Přijďte do chrámu sv. Doggetta a přidejte se k jeho uctívačům. :))))))
Uživatelský avatar
Padmé
 
Příspěvky: 62
Registrován: 13 dub 2008 00:47
Bydliště: Praha

Re: Star Wars

Odeslatod MrSmith v 06 kvě 2008 09:24

Padmé píše:Miluju Star Wars, mám raději Starou trilogii a Clone Wars jsou skvělé. Teď se hlavně těším na film 3D Clone Wars :)))

Tie 3D som mal aj teraz na mysli kedze nas to coskoro caka :)
Obrázek
Uživatelský avatar
MrSmith
 
Příspěvky: 346
Registrován: 13 dub 2008 14:10
Bydliště: Košice

Re: Star Wars

Odeslatod k212 v 08 kvě 2008 22:41

Star Wars ... ježiš já mám eště živě v paměti, jak mě otec někdy okolo roku 1993 půjčil VHS SW-New Hope z půjčovny. Byl tam brutální českej dabing a občas přes obrazovku lítaly pruhy nebo zrnila úplně, to jak byla kazeta ohraná, ale já byla nalepená u obrazovky od začátku do konce :shock: . To bylo moje první právoplatné a nejspíš i hodnotné setkání s velkoformátovou sci-fi. Taky jsem si odchodila speciální verze SW-IV, V, VI do kina, to bylo někdy kolem roku 1997-98 a to byl rovněž nepřekonatelnej zážitek, už jen pro to, že Empire Strikes Back a Return of the Jedi, běželi v ČR premiérově. SW-I-III můžu taky, ale bohužel už k nim tak krásné vzpomínky nemám. :(
--- resistance was futile, i'm assimilated shipper ---
Uživatelský avatar
k212
 
Příspěvky: 80
Registrován: 14 dub 2008 10:16
Bydliště: Náchod reál, jinak Delta Kvadrant Unimatrice X

Re: Star Wars

Odeslatod DARTH_Praetorian v 10 črc 2008 11:51

STAR WARS je jedna z mala konkurencii akt-x (aj ked asi lepsi) ja mam radsej staru trilogiu kvoli DARTH Vaderovi ale ani ako Anakin nebol zli obzvlast v trojke ten suboj na mustafare Anakin vs obi-wan alebov dvojke yoda obi-wan Anakin vs DARTH Tyranus a ten clone wars novy (3D) ten ma byt vyborny a kedze je dejovo medzi ep.2 a ep.3 tak to nema chybu (ale mohli by spravit aj medzi 3 a 4) a navrat jediho nemam rad lebo tam znicia hviezdu smrti dva executor zabiju boba fetta (na tatooine ked chcu hodit luka sarlaccovi a han alebo luke neviem presne ho strcia a padn k sarlaccovi on tu cast nemam rad)a DARTH Vader ked chyti sidiousa a hodi ho do sachty a potom zomrie to nemam tiez rad (blby luke ze nemohol prejist k sithom aj tak budu znova vladnut aj ked yuzhan vongovia su silna konkurencia ale nemaju na sithov)a uz sa tezim na koniec augusta ked bude uz clone wars a Jaba Hutt vypada fakt dobre :D :D (ako pozliepany cerv z grepoveho papiera) no ale musi to byt skvele ale nebudem to tu rozvijat kedze je to x-files forum (a vzhladom na to ze nejak neovladam ceske nazvy mesiacov je mozne ze pisem k starej teme ale co uz :) )
I BELIEVE BUT NO IN GOD !!!!!
From the CHAOS for The TRUTH !!!!!
Uživatelský avatar
DARTH_Praetorian
 
Příspěvky: 21
Registrován: 09 črc 2008 16:34
Bydliště: CORUSCANT

Re: Star Wars

Odeslatod Calwen v 06 dub 2009 17:38

Tak já sem na SW totální magor (už jen to že mám nad postelí 30ticentimetrovýho mluvícího Yodu mluví za vše a to nepočítám všechny ty figurky atd. :lol: ), ale hlavně na původní trilogii. Ta nová nebyla špatná ale už mě tolik nechytla a ten seriál zatim tak nějak úspěšně ignoruju :) A pak taky knížky od Timothy Zahna jsou podle mě geniální, tak nějak bych si dokázala představit že to pokračovalo.
The meaning of life is to give life meaning.
Kamelot forum
Fanclub Amandy Somerville
Uživatelský avatar
Calwen
 
Příspěvky: 51
Registrován: 05 dub 2009 14:05
Bydliště: Tábor

Re: Star Wars

Odeslatod 16mino28 v 18 dub 2011 09:37

Tak čo sa týka Star Wars, som totálny fanatik. Filmy som videl tisíckrát, prečítané mám všetky knihy a komiksy čo vyšli v češtine a slovenčine atď atď. Nájdete ma aj na warnete forum - tam mam nick obi wan chernobyl
Uživatelský avatar
16mino28
 
Příspěvky: 46
Registrován: 18 úno 2011 11:18
Bydliště: Liptovský Mikuláš - Slovakia


Zpět na Off Topic

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron