Stahování epizod

Povídání o jednotlivých epizodách Akt X...

Moderátor: Luki

Stahování epizod

Odeslatod Blueman v 20 srp 2009 19:37

Jak sledujete akta x,to máte všichni originální dvdčka?Všude na warezu jsou ke stažení bud celá dvd(hromada souborů na rapidu,to bych stahoval pul roku)a nebo ve většině případů dabing only.Já hledám eng verze na které by seděli cz titule což je ovšem na netu asi nenalezitelná kombinace.Nevíte kde to najít?tedka sem dosledoval první sérii a chtěl bych pokračovat,bohužel ale nemůžu...
Blueman
 
Příspěvky: 12
Registrován: 18 srp 2009 20:33

Re: Stahování epizod

Odeslatod KayTee v 20 srp 2009 20:47

Já mám originály. V případě Akt X bych nezhřešila tím, že bych to stáhla.. 8-)
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Stahování epizod

Odeslatod Blueman v 20 srp 2009 21:45

Sem si akta dřív pujčoval na ve videopujčovně ale tu teďka zrušili,na netu to kupodivu k sehnání není(alespoň né v takové verzi jakou bych chtěl),takže mi možná nakonec taky nezbyde nic jiného než si koupit originál no,1000kč za jednu serii je ještě jakž takž snesitelné,nejlepší by ale bylo kdyby to prodávali na dvdčkách za 50 kč na stáncích,to bych to vykoupil všechno...
Blueman
 
Příspěvky: 12
Registrován: 18 srp 2009 20:33

Re: Stahování epizod

Odeslatod luca v 21 srp 2009 11:02

Jj, jedině originál. :D
Uživatelský avatar
luca
 
Příspěvky: 563
Registrován: 10 kvě 2008 00:20
Bydliště: Lišov

Re: Stahování epizod

Odeslatod yscully v 21 srp 2009 12:37

Mám to nějak pomotaný nebo Akta X na DVD byly v ČR pilotní projekt, na kterým se zkoušelo, jak moc se DVD budou kopírovat a tedy jestli se vyplatí vydávat u nás takhle seriály?
Uživatelský avatar
yscully
 
Příspěvky: 282
Registrován: 01 kvě 2008 10:17
Bydliště: Brno

Re: Stahování epizod

Odeslatod KayTee v 22 srp 2009 17:55

Blueman píše:Sem si akta dřív pujčoval na ve videopujčovně ale tu teďka zrušili,na netu to kupodivu k sehnání není(alespoň né v takové verzi jakou bych chtěl),takže mi možná nakonec taky nezbyde nic jiného než si koupit originál no,1000kč za jednu serii je ještě jakž takž snesitelné,nejlepší by ale bylo kdyby to prodávali na dvdčkách za 50 kč na stáncích,to bych to vykoupil všechno...


Tak to si pospěš, protože už se DVD vyprodávají :-) A taky se dá sehnat všech 9 řad v jednom balení za výhodnou cenu...nevím, kolik to je přesně, ale jednotlivé řady pak vyjdou mnohem levněji..zkus trochu googlovat.
yscully píše:Mám to nějak pomotaný nebo Akta X na DVD byly v ČR pilotní projekt, na kterým se zkoušelo, jak moc se DVD budou kopírovat a tedy jestli se vyplatí vydávat u nás takhle seriály?


O tom ani nevím :-)
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away


Zpět na Epizody seriálu Akta X

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník