Nejkrásnější voiceover

Povídání o jednotlivých epizodách Akt X...

Moderátor: Luki

Který voiceover považujete za nejkrásnější a proč?

Little Green Men / Mulder
1
4%
The Field Where I Died - Paracelsus / Mulder
3
13%
Memento Mori / Scully
6
26%
Emily / Scully
0
Žádná hlasování
Biogenesis / Scully
2
8%
Closure / Mulder
1
4%
all things / Scully
1
4%
Essence / Mulder
1
4%
TrustNo1 /Scully
8
34%
jiný
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů : 23

Nejkrásnější voiceover

Odeslatod petrazelva v 25 čer 2008 15:13

Už se to tu občas tak lehce nakouslo u jednotlvých epizod, ale já bych přesto chtěla slyšet váš názor na toto téma. Takže, ktrerý voiceover je podle vás nejkrásnější a proč?

Já osobně, ač je to těžké, volím TrustNo1, protože u něho mám prostě vždycky slzy v očích. Je to krásně napsané a navíc ty obrázky pod tím, vzpomínky.. Nádherná Tchaikowského hudba.. Prostě moje srdcovka.
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: Nejkrásnější voiceover

Odeslatod Utero v 25 čer 2008 15:46

Wau skvela hitparada!! :) Mam nekolik favoritu, ale dal jsem hlas Momento Mori protoze ten na me pusobi emotivne asi nejvic.
Obrázek
If I don't believe in Jesus, how can I believe the Pope. If I don't believe in heroin, how can I believe in dope. If there's nothing but survival, how can I believe in sin.
Uživatelský avatar
Utero
 
Příspěvky: 303
Registrován: 13 dub 2008 01:09
Bydliště:

Re: Nejkrásnější voiceover

Odeslatod nabaa v 25 čer 2008 16:33

Fascinuje mě Gillianin hlas, který je naprosto úžasný, takže pro mě na prvním místě jednoznačně Memento Mori, hned za ním pak All things a Trust no1 na druhém a Emily na třetím místě. Ještě se mi líbí voiceover z Milagro - Love is not immutable, i když to není tak úplně voiceover, když to Scullyová čte v Padgettově knize. :) Na Mulderovy voiceovery moc nejsem, ačkoliv už jsem si na jeho typicky americkou angličtinu dávno zvykla,nepřijdou mi tak podmanivé jako ty Scullyové.
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Nejkrásnější voiceover

Odeslatod k212 v 25 čer 2008 22:26

Tak tohle je vážně dost tvrdej oříšek, hlas jsem zatím nedala ani jednomu voiceoveru, protože, každý z nich má něco do sebe. Pokud bych měla soudit i způsob, jakým je to natočené, tak by třeba zvítězil ten z Emily, kdybych hodnotila obsah tak nevyberu žádný, pakliže bych hodnotila pouze po emoční rovině tak váhám mezi Memento Mori a Closure, pokud bych shippeřila tak rozhodně Trust No1 kontra All Things a kdybych bažila po faktech tak Biogenesis nebo Essence. Prostě v tomhle hlasování jsou vypíchnutý snad ty všechny nejlepší, nebo co!? :-)
Jinak souhlas .., pokud by bylo hlasování voiceover Scully/Mulder, zvítězila by u mě taky Scully, její specifická angličtina a hlavně to frázování nemá chybu, zato infantilní huhňavá amienglish z úst Muldera mě prostě někdy tahá za uši. ;)
--- resistance was futile, i'm assimilated shipper ---
Uživatelský avatar
k212
 
Příspěvky: 80
Registrován: 14 dub 2008 10:16
Bydliště: Náchod reál, jinak Delta Kvadrant Unimatrice X

Re: Nejkrásnější voiceover

Odeslatod petrazelva v 26 čer 2008 01:26

nabaa píše: Ještě se mi líbí voiceover z Milagro - Love is not immutable, i když to není tak úplně voiceover, když to Scullyová čte v Padgettově knize. :) Na Mulderovy voiceovery moc nejsem, ačkoliv už jsem si na jeho typicky americkou angličtinu dávno zvykla,nepřijdou mi tak podmanivé jako ty Scullyové.


Jé, vidíš, na to sem úplně zapomněla, i když to je tak voiceiver napůl, ale ten je taky moc pěknej.. No, bohužel se sem do hlasování všechny nevešly, bo je jen 10 možností, ale je super, že tu zmiňuješ i další!

Jinak naprostý souhlas s hlasem Scully / Gill. Její voiceovery mě prostě vždycky dostanou. Má tak pěknou angličtinu a výslovnost, že se jí dá fakt krásně rozumnět. S Muldym někdy fakt bojuju..
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: Nejkrásnější voiceover

Odeslatod XGirl v 27 čer 2008 09:10

Přiznám se, že jakkoli jsem zastánce Akt X v originále, tak voiceovery, které říká Mulder se mi tak nějak víc líbí v dabované verzi... :oops:, mám z toho daleko silnější dojem. U Gillian je to lepší v originále, ta to umí procítit a má na to nádherný hlas...
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Nejkrásnější voiceover

Odeslatod KayTee v 27 čer 2008 15:31

Memento Mori jednoznačně.. zamilovala jsem se do toho voiceoveru, už když jsem ho slyšela poprvé..a to už nějakých 10 let bude. Je to srdeční záležitost.
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Nejkrásnější voiceover

Odeslatod Arte v 04 črc 2008 21:37

No, hoodně těžká volba, ale když už tak už. Closure asi nikoho z vás neuhranulo, ale v tom okamžiku... Bylo to, jak to bylo, Muldy vyhrává. ;) :)
Obrázek
Uživatelský avatar
Arte
 
Příspěvky: 154
Registrován: 13 dub 2008 14:30
Bydliště: Ostrava jede! :D

Re: Nejkrásnější voiceover

Odeslatod Luki v 12 črc 2008 11:47

Biogenesis pro mne... scéna kde Scully stojí u ohně a kouká na nebe... + úžasná hudba ta scéna je prostě naprosto dokonalá :)
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Nejkrásnější voiceover

Odeslatod xloverin v 12 črc 2008 14:12

Zdravim, u mna vyhrava TrustNo1 ;-)
Uživatelský avatar
xloverin
 
Příspěvky: 301
Registrován: 12 črc 2008 13:07

Re: Nejkrásnější voiceover

Odeslatod detillo v 31 srp 2008 12:57

Hlasuju pro Memento Mori, který mě kdysi dávno ještě na gymplu totálně dostalo a vlastně mě přitáhlo k Aktům X už asi nafurt - kromě toho mám ráda i Sixth Extinction a Trust No1
On behalf of the International Jewish Conspiracy, I've got to inform you that we're almost out of gas
Uživatelský avatar
detillo
 
Příspěvky: 63
Registrován: 04 črc 2008 19:33

Re: Nejkrásnější voiceover

Odeslatod nabaa v 07 zář 2008 12:17

Krátký, ale pěkný a hloubavý je Scullyové voiceover na začátku Without. ;)
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Nejkrásnější voiceover

Odeslatod kimberly v 07 zář 2008 13:33

The filed where i died. Pre mňa jednoznačne.
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Nejkrásnější voiceover

Odeslatod XGirl v 10 zář 2008 08:05

Nevím, jestli se to dá považovat za voiceover, ale pokaždé mě mrazí, když slyším Mulderův komentář k případu na konci epizody Irresistible, ve smyslu "že se to může stát i vám"...
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Nejkrásnější voiceover

Odeslatod nabaa v 27 zář 2008 18:22

Objevila jsem další pěkný voiceover, tentokrát je to Mulderův prolog v Patient X. ;)
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Nejkrásnější voiceover

Odeslatod Petraela_x v 22 pro 2008 16:57

No ja som dala trustno1, je to naozaj nádherné počuť z úst Scully-Gill slová "My son" to ma dostalo, ja som proste na tie shippy a materské veci :oops: ale všetky vymenované sú nádherné, páči sa mi aj Mulderov tuším Essence.
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Petraela_x
 
Příspěvky: 268
Registrován: 25 lis 2008 11:46


Zpět na Epizody seriálu Akta X

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron