Ktorá séria bola najlepšia?

Povídání o jednotlivých epizodách Akt X...

Moderátor: Luki

Re: Ktorá séria bola najlepšia?

Odeslatod oskvarka v 30 lis 2009 00:23

no takze idem zoradit nieco co sa ani neda podla mna...hlavne preto ze ziadna seria nebola rozhodne prepadakova ani zla..vsety boli uzasne a medzi pre mna prvou a poslednou existuje len velmi mali pocitovy rozdiel...
ale chcem sa podelit o svoj nazor...a navvse si to tu potom budem moct kuknut ked to kuknem este raz ze ako sa moje nazory zmenia...
aj napriek tomu ze je pre mna mitologia velmi dolezita tak to teraz spisem len tako ako som si to po kazdej serii zapisovala ze ci bola lepsia ci horsia...a to nie je o konretnych castiach ale aky celkovy dojem som mala s tej ktorej serie... zaroven ma velmi ovplivnilo ze 1 a 2 seriu som videla pred 10 rokmi...nie cele...ale vtedy sa zacala moja zavyslost a tak k nim mam velmi specialny vztah...:)
najprv som to vedela zaradit len do supin v ktorych podla mna v oblubenoosti nie su rozdiely a hlavne sa to tazsie porovnava aj koly roznorodosti zanrov,... od najlepsieho
1 miesto - 1 a 6 seria
2 miesto - 2, 4,
3 miesto - 5, 8
4 miesto - 3, 7 , 9
ak by som to mala naozaj nasilne rozdelit ale to uz su len fakt pocity chvilkove ktore sa urcite mozu po dalsiom vzhliadnuti zmenit :
1 - 1 seria
2 - 6 seria
3 - 2 seria
4 - 4 seria
5 - 8 seria
6 - 5 seria
7 - 7 seria
8 - 3 seria
9 - 9 seria
ale teda s poslednymi tromi miestami si vobec niesom ista kazda ta seria je uplne ina...
TheX-files
Uživatelský avatar
oskvarka
 
Příspěvky: 235
Registrován: 17 říj 2009 00:12

Re: Ktorá séria bola najlepšia?

Odeslatod luca v 30 lis 2009 10:56

No já mám tak nějak jednoznačné první a poslední místo, zbytek je tak tak všelijak. :-)

1. místo 6. série
2. místo 4. série
3. místo 1. série
4. místo 2. série
5. místo 5. série
6. místo 3. série
7. místo 7. série
8. místo 8. série
9. místo 9. série
Uživatelský avatar
luca
 
Příspěvky: 563
Registrován: 10 kvě 2008 00:20
Bydliště: Lišov

Re: Ktorá séria bola najlepšia?

Odeslatod oskvarka v 30 lis 2009 11:15

Luca si jedna z mala ludi co neradi 5 seriu vyzsie ako 4...
...uz som si zacala mysliet ze som divna... :)...vlastne si 5 nejako ani presne nevybavujem ale 4 vo mne zanechala hlboke dojmi... 5 je taky presny stred a tie co mam zaradene pred 5 boli vsetky serie naprosto uzasne...
TheX-files
Uživatelský avatar
oskvarka
 
Příspěvky: 235
Registrován: 17 říj 2009 00:12

Re: Ktorá séria bola najlepšia?

Odeslatod luca v 30 lis 2009 15:18

oskvarka píše:Luca si jedna z mala ludi co neradi 5 seriu vyzsie ako 4...
...uz som si zacala mysliet ze som divna... :)...vlastne si 5 nejako ani presne nevybavujem ale 4 vo mne zanechala hlboke dojmi... 5 je taky presny stred a tie co mam zaradene pred 5 boli vsetky serie naprosto uzasne...


Já mám šestku jen o chlup výš než čtyřku kvůli větší lehkosti, hravosti a originalitě některých dílů, čtyřka je temnější a vážnější, čímž vlastně i tak nějak lépe vystihuje samotnou podstatu seriálu. V pětce jsou některé velice podařené díly, ale zase i pár trošku horších, prostě přesný střed, to s tebou nemůžu nesouhlasit. :)
Uživatelský avatar
luca
 
Příspěvky: 563
Registrován: 10 kvě 2008 00:20
Bydliště: Lišov

Re: Ktorá séria bola najlepšia?

Odeslatod kimberly v 18 pro 2009 15:54

Akty X som doteraz sledovávala len ked ich priamo vysielali, alebo som si občas pozrela epizody, ktoré som si nahravala este na prehistorické videá, ale kdze sa chcem konecne aj ja v tomto smere zmodernizovat, na vianoce konecne budem mat prvu seriu z radu DVD, samozrejme vybrala som si svoju oblubenu 6-ku ;) Takze predpokladám, ze to tu budem zahlcovat svojimi názormy :D
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Ktorá séria bola najlepšia?

Odeslatod oskvarka v 18 pro 2009 17:41

kimberly píše:Akty X som doteraz sledovávala len ked ich priamo vysielali, alebo som si občas pozrela epizody, ktoré som si nahravala este na prehistorické videá, ale kdze sa chcem konecne aj ja v tomto smere zmodernizovat, na vianoce konecne budem mat prvu seriu z radu DVD, samozrejme vybrala som si svoju oblubenu 6-ku ;) Takze predpokladám, ze to tu budem zahlcovat svojimi názormy :D


jeej tak to sme na tom podobne...ja som to zase kukala online v desivej kvalite na onlinkach jedine... taka vec ako video nas doma totalne obisla takze z toho nic....
....ja som si tiez objednala 6 a budem ju mat na Vianoce ako svoju prvu seriu a tesim sa ako blcha...a dala som si k tomu este aj dvojbalenie filmu aby som potom za to nemusela platit postovne ;) dobra vyhovorka co :D... tak to budeme mat podobne vianoce...
aj ked ja som velmi vahala ci si neobjednat 8 seriu...tiez patri medzi moje ozaj naj...objednavala som v martinuse tam mali momentalne len 6, 8 a 9...ale nakoniec to vyhali Vianoce takze 6 seria :D
inak de si objednavala?...ci kupovala lebo v martinuse to vychadza o 7 € viac ako v tom ceskom co je na kulte uverejneny nepametam teraz...ale zase postovne je tam 5 € priblizbne a v matrinuse sa za drahsie objednavky postovne neplati tak som zase tak vela neprerobila... ja len ze ci to niekde nemaju lacnejsie aj na slovensku...
TheX-files
Uživatelský avatar
oskvarka
 
Příspěvky: 235
Registrován: 17 říj 2009 00:12

Re: Ktorá séria bola najlepšia?

Odeslatod kimberly v 18 pro 2009 23:51

no presne, v martinuse, siahla som asi po prvom na co som natrafila a moc som neskumala ine moznosti :roll:
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Ktorá séria bola najlepšia?

Odeslatod oskvarka v 19 pro 2009 00:17

kimberly píše:no presne, v martinuse, siahla som asi po prvom na co som natrafila a moc som neskumala ine moznosti :roll:


no ja som aj hladala ine moznosti ale nenasla som uz nic ine... teda na slovensku, okrem jedneho ale s priblizne rovnakou cenou, ale martinus mam vyskusany uz som viac krat z neho objednavala knihy a vzdy vsetko doslo v poriadku... len to ze nemaju vsetky serie...

uz som to nasla http://www.gorila.sk/product/103606 je tam minimalny rozdiel ale postovne je tam normalne...
ale zase maju tam aj ostatne serie...a kukam ze je tam mozny osobny odber v Bratislave... lepsie ako martinus oni maju v Matrine... a na tych nizsich seriach maju aj lepsie ceny...o 5-8 € ...
TheX-files
Uživatelský avatar
oskvarka
 
Příspěvky: 235
Registrován: 17 říj 2009 00:12

Re: Ktorá séria bola najlepšia?

Odeslatod kimberly v 19 pro 2009 11:03

nuz moze byt, ja som ale z martina takže mne sa to prave hodilo aj lokalitou ;)
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Ktorá séria bola najlepšia?

Odeslatod oskvarka v 19 pro 2009 13:22

kimberly píše:nuz moze byt, ja som ale z martina takže mne sa to prave hodilo aj lokalitou ;)

jaj no tak to mas dobre .... ja som akurat dosla domou ku rodicom po 5 hodinovom cestovani a vzala som to rovno cez postu z autobusky..takze som doma a som vytesena ako blcha :D :D :D :D :D kedze je to moj darcek sama sebe si :D...tak sa uz vecer do neho chystam pustit... teraz este musim zvladnut nejake to pecenie a upratovanie...
TheX-files
Uživatelský avatar
oskvarka
 
Příspěvky: 235
Registrován: 17 říj 2009 00:12

Re: Ktorá séria bola najlepšia?

Odeslatod kimberly v 19 pro 2009 15:26

oskvarka píše:
kimberly píše:nuz moze byt, ja som ale z martina takže mne sa to prave hodilo aj lokalitou ;)

jaj no tak to mas dobre .... ja som akurat dosla domou ku rodicom po 5 hodinovom cestovani a vzala som to rovno cez postu z autobusky..takze som doma a som vytesena ako blcha :D :D :D :D :D kedze je to moj darcek sama sebe si :D...tak sa uz vecer do neho chystam pustit... teraz este musim zvladnut nejake to pecenie a upratovanie...

Takze ty sa do toho chystas pustit este skor ako si to najdes pod stromcom? :D ja akurat premyslam co si pustim ako prve, ale asi How the ghosts stolen christmas...ako isli roky, mytologia ma akosi prestala zaujimat
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Ktorá séria bola najlepšia?

Odeslatod oskvarka v 19 pro 2009 21:00

kimberly píše:
oskvarka píše:
kimberly píše:nuz moze byt, ja som ale z martina takže mne sa to prave hodilo aj lokalitou ;)

jaj no tak to mas dobre .... ja som akurat dosla domou ku rodicom po 5 hodinovom cestovani a vzala som to rovno cez postu z autobusky..takze som doma a som vytesena ako blcha :D :D :D :D :D kedze je to moj darcek sama sebe si :D...tak sa uz vecer do neho chystam pustit... teraz este musim zvladnut nejake to pecenie a upratovanie...

Takze ty sa do toho chystas pustit este skor ako si to najdes pod stromcom? :D ja akurat premyslam co si pustim ako prve, ale asi How the ghosts stolen christmas...ako isli roky, mytologia ma akosi prestala zaujimat

ja to ani pod stromcek nebudem davat :lol: :lol: :lol: ..to by som uz nezvladla a vlastne som to ani nemala v plane :D... velmi sa tesim na tu kvalitu a na boonusy... vecsina mitologickych casti je taka uzasna ze na nu asi nikdy nezaneviriem...ale ktovie mozno to aj na mna casom dojde...no niektore mitologie sa daju kludne aj samostatne pozerat ale moja oblubena mitologia je koniec 7 a zaciatok osmej serie - ale to len teraz co som to cele dokukala prvy krat za sebou od zaciatku do konca na onlinkach...ale celu mitologiu totalne zeriem... vlastne ma nechytil len zaciatok 9...a niektore casti sa nedaju kukat len tak odrezano a chcem to kuknut cele opet od zaciatku... stahujem si to v polovicnej kvalite s torrentov...ale zacnem az po sviatkoch... takze budem teraz ficat tiez na samostatne stojacich epkach... aj koli segre ktora to este vobec nevidela a pozna len par casti z prvej serie ale ked to videla hned povedala ze sa prida :D... no ale kedze ma v pondelok skusku tak dovtedy ja asi urobim prieskum :D
a 24.12 jednoznacne How the ghosts stolen christmas :)
...a navyse som si k celemu tomuto sialenstvu vyhrabala zo skrine tricko ktore som pred 12 rokmy dostala od nasich - X files. :D:D... nastastie si este nasi doma nezacali pri pohlade na mna tukat na celo tak je to v pohode :D
TheX-files
Uživatelský avatar
oskvarka
 
Příspěvky: 235
Registrován: 17 říj 2009 00:12

Re: Ktorá séria bola najlepšia?

Odeslatod oskvarka v 20 pro 2009 00:49

Tak som urobila prvotny prieskum...som uplne ze vytesena...ale nejdem zatial nic pisat pockam do 24.12 ;)
a inak normalne ze polsky dabing :lol: :lol: :lol: to musim vyskusat dakedy ty urobia aj z drami komediu :lol:
TheX-files
Uživatelský avatar
oskvarka
 
Příspěvky: 235
Registrován: 17 říj 2009 00:12

Re: Ktorá séria bola najlepšia?

Odeslatod kimberly v 20 pro 2009 12:14

oskvarka píše:Tak som urobila prvotny prieskum...som uplne ze vytesena...ale nejdem zatial nic pisat pockam do 24.12 ;)
a inak normalne ze polsky dabing :lol: :lol: :lol: to musim vyskusat dakedy ty urobia aj z drami komediu :lol:

a hlavne ked je simultálny ;)
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Předchozí

Zpět na Epizody seriálu Akta X

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron