Zajímavosti

Vše o představitelce sexy agentky Daně Scullyové - její další role, osobní život, fotky...

Moderátor: pitrysek

Re: Zajímavosti

Odeslatod Leblanc v 18 říj 2008 21:03

Myslím si, že to nebude běžné jméno, spíš nějaké málo používané, netradiční. Třeba: Austyn, Gunnar, Felix, Millo, Damian, Joel, Noah, Oliver... :D
Obrázek
I want to believe in the power of love ...
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Leblanc
 
Příspěvky: 133
Registrován: 28 čer 2008 21:43
Bydliště: Hustopeče

Re: Zajímavosti

Odeslatod xloverin v 21 říj 2008 10:24

Leblanc píše:Myslím si, že to nebude běžné jméno, spíš nějaké málo používané, netradiční. Třeba: Austyn, Gunnar, Felix, Millo, Damian, Joel, Noah, Oliver... :D


Leblanc, gratulujem ;-) Felix is right!
Uživatelský avatar
xloverin
 
Příspěvky: 301
Registrován: 12 črc 2008 13:07

Re: Zajímavosti

Odeslatod haci v 21 říj 2008 11:11

Také gratuluji! Čumím, že to někdo uhodnul! Vyhrála jsi první pročůranou plenu!!! ;) :mrgreen:
Uživatelský avatar
haci
 
Příspěvky: 238
Registrován: 14 dub 2008 11:58
Bydliště: Prostějov

Re: Zajímavosti

Odeslatod KayTee v 21 říj 2008 11:45

Leblanc píše:Myslím si, že to nebude běžné jméno, spíš nějaké málo používané, netradiční. Třeba: Austyn, Gunnar, Felix, Millo, Damian, Joel, Noah, Oliver... :D


Teda, opravdu moc gratuluji :-D Máme tady jasnovidce :-D
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Zajímavosti

Odeslatod monkax v 21 říj 2008 12:06

Gratulace, uhádla jsi to je boží :D Gillian má syna, to je taky boží :D
Uživatelský avatar
monkax
 
Příspěvky: 239
Registrován: 13 dub 2008 17:56

Re: Zajímavosti

Odeslatod Leblanc v 21 říj 2008 12:35

:P Tak to jsem nečekala! Gill a jejímu přírustku vše nej! Mám strašnou radost! :D
Obrázek
I want to believe in the power of love ...
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Leblanc
 
Příspěvky: 133
Registrován: 28 čer 2008 21:43
Bydliště: Hustopeče

Re: Zajímavosti

Odeslatod nabaa v 21 říj 2008 12:47

I já se musím připojit ke gratulacím Leblanc. Odteď už nemusíme spoléhat na nespolehlivé a opožděné (Britští novináři mají co dohánět, jestli se Gill podařilo 6 dní tajit, že porodila. Nejdřív mě napadlo, že snad rodila na Sahaře, nebo uprostřed Amazonky.) zprávy nejrůznějších tiskových agentur a magazínů. Leblanc nás bude informovat předem. :D
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Zajímavosti

Odeslatod xloverin v 21 říj 2008 13:48

Hahaha, inak jedna baba prisla na vynikajuci anagram mena Felix... Xfile ;-) ze by nahoda? :-DD
Uživatelský avatar
xloverin
 
Příspěvky: 301
Registrován: 12 črc 2008 13:07

Re: Zajímavosti

Odeslatod nabaa v 21 říj 2008 14:19

xloverin píše:Hahaha, inak jedna baba prisla na vynikajuci anagram mena Felix... Xfile ;-) ze by nahoda? :-DD


Tyjo! :o :D Vážně začínám čím dál víc litovat, že nepřišel na svět o dva dny dřív - Xfile a 13.10., to by byla věc!
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Zajímavosti

Odeslatod haci v 21 říj 2008 15:25

Samozřejmě, že je to jen náhoda ;) Upřímně si nemyslím, že to Gill měla na mysli, když vybírala jméno nebo "plánovala" datum početí/porodu......ale bylo by to hezké, kdyby ji CC až tak nakazil, že by myslela na fanoušky i v soukromém životě.
Uživatelský avatar
haci
 
Příspěvky: 238
Registrován: 14 dub 2008 11:58
Bydliště: Prostějov

Re: Zajímavosti

Odeslatod nabaa v 21 říj 2008 17:16

Zajímalo by mě, jestli už o tom Gill ví. Možná se ještě dočkáme přejmenování, až to k ní dorazí. :D
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Zajímavosti

Odeslatod Baku05 v 21 říj 2008 19:57

Takže hezky popořadě - gratulace Gill k mimču a gratulace Leblanc k jasnovidectví ;) A ta přesmyčka je skvělá, divím se, že to nikoho nenapadlo dřív :mrgreen:
Uživatelský avatar
Baku05
 
Příspěvky: 268
Registrován: 13 dub 2008 20:16
Bydliště: Most

Re: Zajímavosti

Odeslatod petrazelva v 21 říj 2008 22:16

Hej ta přesmyčka je fakt mazec!! Též gratulace všem zainteresovaným btw.

Haci, nabaa: A zrovna jsme se o tom ve čtvrtek bavily, co? Teda a vůbec jsme netušily, že už je to "venku" :lol:
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: Zajímavosti

Odeslatod xloverin v 21 říj 2008 23:17

nabaa píše:Zajímalo by mě, jestli už o tom Gill ví. Možná se ještě dočkáme přejmenování, až to k ní dorazí. :D


Uf, priznavam...na obed ked som si precitala o tej presmycke, som to napisala na jej stranku spolu s gratulaciami ;-)
Uživatelský avatar
xloverin
 
Příspěvky: 301
Registrován: 12 črc 2008 13:07

Re: Zajímavosti

Odeslatod haci v 22 říj 2008 09:29

petrazelva píše:Hej ta přesmyčka je fakt mazec!! Též gratulace všem zainteresovaným btw.

Haci, nabaa: A zrovna jsme se o tom ve čtvrtek bavily, co? Teda a vůbec jsme netušily, že už je to "venku" :lol:


Asi jsme to podvědomě tušily a proto jsme se o tom bavily... :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
haci
 
Příspěvky: 238
Registrován: 14 dub 2008 11:58
Bydliště: Prostějov

Re: Zajímavosti

Odeslatod Leblanc v 22 říj 2008 09:43

xloverin píše:Hahaha, inak jedna baba prisla na vynikajuci anagram mena Felix... Xfile ;-) ze by nahoda? :-DD

Takto je bomba! :lol: To mě nenapadlo.
Obrázek
I want to believe in the power of love ...
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Leblanc
 
Příspěvky: 133
Registrován: 28 čer 2008 21:43
Bydliště: Hustopeče

Re: Zajímavosti

Odeslatod nabaa v 22 říj 2008 13:51

xloverin píše:
nabaa píše:Zajímalo by mě, jestli už o tom Gill ví. Možná se ještě dočkáme přejmenování, až to k ní dorazí. :D


Uf, priznavam...na obed ked som si precitala o tej presmycke, som to napisala na jej stranku spolu s gratulaciami ;-)


Paráda! Takže se toho přejmenování možná dočkáme hodně brzo. I když Gill říkala, že ty svoje webovky prakticky nekontroluje. Ale třeba na ně občas koukne někdo z jejích známých a tu veselou novinu jí donese. Popřípadě si o tom přečtě v nějakém vysokoúrovňovém tisku. :D
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Zajímavosti

Odeslatod Milius v 22 říj 2008 20:53

Děcka já bych si nebyl jistý,že v tom jméně nebylo vědomé spojení s X-Files!V Číně mají taky na jedné straně jména jako Východ je rudý,ale někteří lidi si do něj dávají třeba :? @.Takže proč synka pojmenovat jako nějakého kocoura,to musí mít tenhle důvod!! :)
Who are you?
A Number.
Your name?
Gone. Blown away. Into the sky.
Look up there.The sky is black. Black with names.
Uživatelský avatar
Milius
 
Příspěvky: 47
Registrován: 09 črc 2008 22:46
Bydliště: Šenov u Ostravy

Re: Zajímavosti

Odeslatod nabaa v 23 říj 2008 08:55

Milius píše:Děcka já bych si nebyl jistý,že v tom jméně nebylo vědomé spojení s X-Files!V Číně mají taky na jedné straně jména jako Východ je rudý,ale někteří lidi si do něj dávají třeba :? @.Takže proč synka pojmenovat jako nějakého kocoura,to musí mít tenhle důvod!! :)


Však o tom mluvím. Kdyby to bylo vědomé, nepsala bych, že by to Gill překvapilo. Ono člověka málokdy překvapí něco, co udělá vědomě. ;)
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Zajímavosti

Odeslatod petrazelva v 14 lis 2008 18:07

Jsem tak procházela databázi českých novin a našla jem vtipný článek z bulvárního plátku Aha! (Jen pro upřesnění, nikdy bych to nečetla, kdyby tam nebyla zmínka o Gill.. podobným novinám se zdaleka vyhýbám. Jen mě zajímalo, které noviny o Gill píšou a teda našlo mi to za poslední víc jak měsíc jen 3 články :()

"Slavná představitelka agentky Scullyové z Akt X, herečka Gillian Anderson (40), má druhý přírůstek do rodiny. Před dvěma týdny porodila druhého syna Felixe, kterého má stejně jako syna Oscara (2) s přítelem, podnikatelem Markem Griffithsem. A jak přišla na jména svých synů? Prý ji inspirovali hrdinové filmu Podivný pár, ve kterém v 60. letech excelovala komická dvojice Jack Lemmon (+76) a Walter Matthau (+80). Podle koho pojmenovala svou čtrnáctiletou dceru z prvního manželství Piper (v překladu dudák), není známo!"
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

PředchozíDalší

Zpět na Gillian Andersonová

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron