Zajímavosti

Vše o představitelce sexy agentky Daně Scullyové - její další role, osobní život, fotky...

Moderátor: pitrysek

Re: Zajímavosti

Odeslatod xloverin v 14 lis 2008 18:28

No zjavne si ten autor clanok po sebe neprecital, to po prve ;-)
Na zaciatku pise,ze ma druhy prirastok do rodiny a na konci spomina tretie dieta Piper ;-)
A po druhe, Gillian spravy o Odd Couple (Podivny par) dementovala, vraj v zivote ten serial nevidela. Aspon je vidiet aky je bulvar 'presny' ;-)
Uživatelský avatar
xloverin
 
Příspěvky: 301
Registrován: 12 črc 2008 13:07

Re: Zajímavosti

Odeslatod petrazelva v 14 lis 2008 18:43

jj, bulvár.. ale stejně mi to nedalo a hledala jsem další články a našla pár věcí.. (tentokrát kompilát z Květů a Sedm)


Co o Gillian možná nevíte

- Otec byl filmový manažer a matka počítačová analytička.

- Měří jen 160 cm a většinu seriálu Akta X strávila na bedničce od jablek, aby byla alespoň o trochu vyšší (je totiž o 24 cm menší než David Duchovny).

- Věří v nadpřirozené síly. V roce 2003 ve svém bytě spadla ze schodů a způsobila si těžké pohmožděniny: "V bytě nikdo nebyl, přesto jsem měla pocit, jako by mě dolů popostrčila lidská ruka." Ukázalo se, že v místě jejího domu bylo popraviště, a odborníci na paranormální jevy tvrdili, že herečku mohl napadnout duch některého z odsouzenců na smrt.

- Během prvního těhotenství musela mít při natáčení po ruce kbelík, protože neustále zvracela.

- Epizoda, v níž Dana Scullyová leží v nemocnici, se natáčela v porodnici, kde před několika hodinami porodila svou dceru.

- Má slabost pro módní značku Louis Vuitton.

- Fandí fotbalovému Arsenalu.

- Na pravém boku má vytetované dvě želvy jako vzpomínku na pobyt u jednoho tichomořského kmene.

- Měří pouhých 159 centimetrů (pozn. tak nevím, čemu věřit ;)) a je VEGANKA. (!!! fakt? to jsem netušila!!)

-Jako členka organizace PETA podporující PRÁVA ZVÍŘAT se angažuje také v řadě CHARITATIVNÍCH PROJEKTŮ zaměřených na boj PROTI AIDS v jižní Africe či Ugandě, kde také pracovala jako dobrovolnice.

-K jejím OBLÍBENÝM filmům patří ŽIVOTY TĚCH DRUHÝCH a EDITH PIAF.
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: Zajímavosti

Odeslatod Petraela_x v 25 lis 2008 13:33

Felix - xfiles, tak to som si naozaj neuvedomila, je to zaujímavá zhoda a koniec koncov meno Felix, nemá zas až tak ďaleko k menu Fox :)
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Petraela_x
 
Příspěvky: 268
Registrován: 25 lis 2008 11:46

Re: Zajímavosti

Odeslatod luca v 03 pro 2008 14:57

Nevěděla jsem, kam to zařadit, tak píšu zkrátka sem :lol: :
Neměl byste někdo zájem o životopis GA od Marca Shapira z roku 1997? Tak dlouho jsem si to chtěla přečíst a všechny s tím otravovala, až se mi sešly doma dva výtisky najednou. Tak jsem si řekla, že než to vyhodit do koše, raději to někomu věnuju, samozřejmě zadarmo. Ráda pošlu kamkoliv! :)
Uživatelský avatar
luca
 
Příspěvky: 563
Registrován: 10 kvě 2008 00:20
Bydliště: Lišov

Re: Zajímavosti

Odeslatod nabaa v 03 pro 2008 15:13

luca píše:Nevěděla jsem, kam to zařadit, tak píšu zkrátka sem :lol: : Neměl byste někdo zájem o životopis GA od Marca Shapira z roku 1997? Tak dlouho jsem si to chtěla přečíst a všechny s tím otravovala, až se mi sešly doma dva výtisky najednou. Tak jsem si řekla, že než to vyhodit do koše, raději to někomu věnuju, samozřejmě zadarmo. Ráda pošlu
kamkoliv! :)


Já bych rozhodně zájem měla. Strašně dlouho jsem to sháněla a bohužel se nepovedlo. A klidně ti to zaplatím. ;)
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Zajímavosti

Odeslatod luca v 03 pro 2008 15:17

nabaa píše:
luca píše:Nevěděla jsem, kam to zařadit, tak píšu zkrátka sem :lol: : Neměl byste někdo zájem o životopis GA od Marca Shapira z roku 1997? Tak dlouho jsem si to chtěla přečíst a všechny s tím otravovala, až se mi sešly doma dva výtisky najednou. Tak jsem si řekla, že než to vyhodit do koše, raději to někomu věnuju, samozřejmě zadarmo. Ráda pošlu
kamkoliv! :)


Já bych rozhodně zájem měla. Strašně dlouho jsem to sháněla a bohužel se nepovedlo. A klidně ti to zaplatím. ;)


Tak mi napiš do SZ adresu a já ti to obratem pošlu. A s placením si hlavu nelámej, mě to nic nestálo a těch pár korun na balíček ještě taky mám. :lol:
Uživatelský avatar
luca
 
Příspěvky: 563
Registrován: 10 kvě 2008 00:20
Bydliště: Lišov

Re: Zajímavosti

Odeslatod petrazelva v 03 pro 2008 18:33

Sakra, pozdě... Nabaa, že si to pak někdy můžu půjčit? :P Dík 8-)
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: Zajímavosti

Odeslatod simir0503K v 03 pro 2008 19:06

Kurňa taky pozdě. Co kdyby jsme si domluvily takové kolečko a všichni si to popučovali?
simir0503K
 
Příspěvky: 11
Registrován: 18 kvě 2008 15:34

Re: Zajímavosti

Odeslatod nabaa v 03 pro 2008 21:54

petrazelva píše:Sakra, pozdě... Nabaa, že si to pak někdy můžu půjčit? :P Dík 8-)


No jasně, Pížej! Pro tebe cokoliv. ;) Nejspíš to budu mít, díky Ó Úžasné luce, do 19.prosince přečtený, takže ti to vezmu. :)
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Zajímavosti

Odeslatod petrazelva v 03 pro 2008 22:46

Ó, nejúžasnější Scully/nabaa i luca.. už se nemůžu dočkat (a taky kluků/holek ;))
Simir - no když prozradíš, odkud jseš, tak to třeba nějak vykoumáme..
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: Zajímavosti

Odeslatod simir0503K v 05 pro 2008 19:16

petrazelva píše:Ó, nejúžasnější Scully/nabaa i luca.. už se nemůžu dočkat (a taky kluků/holek ;))
Simir - no když prozradíš, odkud jseš, tak to třeba nějak vykoumáme..
simir0503K
 
Příspěvky: 11
Registrován: 18 kvě 2008 15:34

Re: Zajímavosti

Odeslatod simir0503K v 05 pro 2008 19:17

No jasně, udělám cokoliv(skoro). Jen napiš kam. Dik
simir0503K
 
Příspěvky: 11
Registrován: 18 kvě 2008 15:34

Re: Zajímavosti

Odeslatod derena v 09 srp 2009 12:18

tak všetko naj Gill :)
derena
 
Příspěvky: 56
Registrován: 27 črc 2009 09:58

Předchozí

Zpět na Gillian Andersonová

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron