Módna polícia

Vše o představitelce sexy agentky Daně Scullyové - její další role, osobní život, fotky...

Moderátor: pitrysek

Re: Módna polícia

Odeslatod haci v 23 čer 2008 14:04

pitrysek píše:
haci píše:
Utero píše:pitrysek: To by ses divila ;) :lol: Myslim, ze i k takovym vecem se snad vyjadrit muzu. Sice nejsem zadnej Dolce ani Gabbana a jako modu fakt nesleduju, ale stimhle jsem si dovolil nesouhlasit 8-)

Vyjádřit se samozřejmě můžeš, ale chtěla bych se zeptat, jestli sis na těch šatech všiml i něčeho jiného než toho, že jsou Gill vidět bradavky?

Tak teť si mě dostala :lol:

A proč? Mě by vážně zajímal tento mužský pohled na "věc". ;) Třeba mě překvapí a budu se červenat...
Uživatelský avatar
haci
 
Příspěvky: 238
Registrován: 14 dub 2008 11:58
Bydliště: Prostějov

Re: Módna polícia

Odeslatod Utero v 23 čer 2008 17:01

Bradavky? Kdyby jsi mi to ted nerekla ani bych si toho nevsiml. Ta fotka je v malem rozliseni. Resil jsem raminka a ne bradavky. Ale jestli by jste nasadili Gillian podprdu protoze ji jdou videt bradavky tak zase nesouhlasim. Svudnost by se vyparila. OK, jestli myslite podprsenky bez raminek, zadny problem. No dobre uz mi dosli keci :lol: uz nevim co k tomu dal napsat, ale bradavek jsem si prvne fakt nevsiml.
Obrázek
If I don't believe in Jesus, how can I believe the Pope. If I don't believe in heroin, how can I believe in dope. If there's nothing but survival, how can I believe in sin.
Uživatelský avatar
Utero
 
Příspěvky: 303
Registrován: 13 dub 2008 01:09
Bydliště:

Re: Módna polícia

Odeslatod monkax v 23 čer 2008 18:13

Já si bradavek teda všimla i toho že s podprsenkou by to bylo lepší.
Uživatelský avatar
monkax
 
Příspěvky: 239
Registrován: 13 dub 2008 17:56

Re: Módna polícia

Odeslatod haci v 23 čer 2008 18:42

Utero píše:Bradavky? Kdyby jsi mi to ted nerekla ani bych si toho nevsiml. Ta fotka je v malem rozliseni. Resil jsem raminka a ne bradavky. Ale jestli by jste nasadili Gillian podprdu protoze ji jdou videt bradavky tak zase nesouhlasim. Svudnost by se vyparila. OK, jestli myslite podprsenky bez raminek, zadny problem. No dobre uz mi dosli keci :lol: uz nevim co k tomu dal napsat, ale bradavek jsem si prvne fakt nevsiml.

OK - už se červenám...nechtěla jsem tě na to upozorňovat.... :oops: ;) :lol:
Uživatelský avatar
haci
 
Příspěvky: 238
Registrován: 14 dub 2008 11:58
Bydliště: Prostějov

Re: Módna polícia

Odeslatod k212 v 24 čer 2008 15:59

pitrysek píše:
haci píše:
Utero píše:pitrysek: To by ses divila ;) :lol: Myslim, ze i k takovym vecem se snad vyjadrit muzu. Sice nejsem zadnej Dolce ani Gabbana a jako modu fakt nesleduju, ale stimhle jsem si dovolil nesouhlasit 8-)

Vyjádřit se samozřejmě můžeš, ale chtěla bych se zeptat, jestli sis na těch šatech všiml i něčeho jiného než toho, že jsou Gill vidět bradavky?

Tak teť si mě dostala :lol:

Lidi já z vás umírám smíchy, fakt móóóc povedený interakce :lol: :lol: :lol:
Ináč některý ty modely fakt nemají chybu :shock: , tyto tři dle mého vedou:
ObrázekObrázekObrázek
--- resistance was futile, i'm assimilated shipper ---
Uživatelský avatar
k212
 
Příspěvky: 80
Registrován: 14 dub 2008 10:16
Bydliště: Náchod reál, jinak Delta Kvadrant Unimatrice X

Re: Módna polícia

Odeslatod XGirl v 10 srp 2008 10:26

V těch růžových vypadá jako bonbón. A nebo jde na casting do filmu o panance Barbie, jnak se to nedá vysvětlit :shock: :lol: Pokud má stylistu, měla by ho popadnout za flígr a vyhodit, pokud ho nemá, tak by si ho naopak měla urychleně najmout...
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Módna polícia

Odeslatod Leblanc v 21 zář 2008 12:05

http://img185.imageshack.us/img185/3730/p72cb2.th.jpg
Na té fotce vypadá jako Karkulka. Mít červený čepec a šaty stejné barvy... Ty kozačky k nim jsou strašné, Gill je menšího vzrůstu, tato kombinace ji ještě víc sráží.
Obrázek
I want to believe in the power of love ...
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Leblanc
 
Příspěvky: 133
Registrován: 28 čer 2008 21:43
Bydliště: Hustopeče

Re: Módna polícia

Odeslatod XGirl v 28 led 2009 17:18

Ano ano, člověk s malou postavou by se všeobecně měl vyvarovat délek sukní a šatů přesně ke kolenům ,to za prvé, a když už, tak by k nim měl nosit co nejvyšší podpatky a boty, které nemají nic okolo kotníků, jinak v tom vypadá jako když si to půjčuje od starší sestry. Kozačky ano, ale buď k minisukni, nebo přes legíny či úzké kalhoty. Přitom Gill má postavu strašně hezkou, jen jí schází ta výška... (v čemž s ní tiše soucítím) ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Módna polícia

Odeslatod Calwen v 16 dub 2009 21:01

A všimli jste si že jí to nejvíc sluší v zelenym?
The meaning of life is to give life meaning.
Kamelot forum
Fanclub Amandy Somerville
Uživatelský avatar
Calwen
 
Příspěvky: 51
Registrován: 05 dub 2009 14:05
Bydliště: Tábor

Re: Módna polícia

Odeslatod KayTee v 17 dub 2009 22:03

Calwen píše:A všimli jste si že jí to nejvíc sluší v zelenym?


To si piš, že jsme si toho všimli :-) Zelená Gillian tady byla opěvovaná už několikrát :-)
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Módna polícia

Odeslatod Calwen v 18 dub 2009 17:36

KayTee píše:To si piš, že jsme si toho všimli :-) Zelená Gillian tady byla opěvovaná už několikrát :-)

Tak to je dobře :)
The meaning of life is to give life meaning.
Kamelot forum
Fanclub Amandy Somerville
Uživatelský avatar
Calwen
 
Příspěvky: 51
Registrován: 05 dub 2009 14:05
Bydliště: Tábor

Předchozí

Zpět na Gillian Andersonová

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron