Nejtypictejsi Scully?

Vše o představitelce sexy agentky Daně Scullyové - její další role, osobní život, fotky...

Moderátor: pitrysek

Ve kterém období

1. série
0
Žádná hlasování
2. série
1
4%
3. série
2
9%
4. série
6
28%
5. série
0
Žádná hlasování
6. série
3
14%
7. série
5
23%
8. série
1
4%
9. série
3
14%
 
Celkem hlasů : 21

Nejtypictejsi Scully?

Odeslatod Utero v 02 čer 2008 22:03

Nasel jsem najednom webu neco jako "tak jde cas" s vlasy Scully. Byla tam dokonce hitparada a tak me napadlo, ze to zkusim udelat i tady. Neberu to jako nejakou hodne dulezitou hitparadu, je to jenom tak pro zajimavost.

Takze ve kterem obdobi si myslite, ze vypadala Gillian nejvic "Scullyovsky" v celem serialu? ;) Nejde jen o vlasy, ale o to ve ktere serii si myslite, ze byla Gillian tou nejtypictejsi Scullyovou. Po hlasování napište komentář proč jste volili to či ono období.
Obrázek
If I don't believe in Jesus, how can I believe the Pope. If I don't believe in heroin, how can I believe in dope. If there's nothing but survival, how can I believe in sin.
Uživatelský avatar
Utero
 
Příspěvky: 303
Registrován: 13 dub 2008 01:09
Bydliště:

Re: Nejtypictejsi Scully?

Odeslatod Xeninka v 02 čer 2008 22:36

Šestka, protože jak jsem jí shlédla prvně tak mi tam přišla prostě nej všechno...
Uživatelský avatar
Xeninka
 
Příspěvky: 262
Registrován: 13 dub 2008 11:06
Bydliště: Plzeň

Re: Nejtypictejsi Scully?

Odeslatod KayTee v 02 čer 2008 23:50

Hlasovala jsem pro čtyřku...neberu jen vlasy, ale ji celkově.. prostě ve čtyřce byla po mně nejscullyovější, ale jsem ovlivněná tím, že jsem 6. a 9. ještě neviděla.
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Nejtypictejsi Scully?

Odeslatod Xeninka v 03 čer 2008 00:08

KayTee píše:...ale jsem ovlivněná tím, že jsem 6. a 9. ještě neviděla.

Chyba, chyba! :) Jakmile jsem shlédla šestou sérii tak jsem se do ní zamilovala a stala se z ní má nejoblíbenější. Nicméně i osmičku mám ráda a čtyřka také není špatná. Nikdy jsem tak moc nepřemýšlela o prvních třech sériích, vždycky mi přišly takové... zastaralé, ale snažím se zbavit tohoto dojmu a až to zase někdy uvidím, tak třeba na ně změním názor. Ale faktem zůstává, že jakmile se při sledování akt x blížím k šesté sérii tak začínám být natěšená jak na Ježíška :)
Jo a co se týče devítky, neváhej a zkoukni to! :)
Jinak tedy u mě nejvíc Scully jde ruku v ruce s oblíbenou sérií, ale faktem je, že je to jakýsi přetrvávající pocit a možná po prázdninách budu říkat něco jiného... Ono také jde to nejvíc "Scullyovská" jak si to kdo pojme... Scully skeptik, v takové té typické nenásilné opozici k Mulderovi, Scully a její víra v boha, Scully starající se o Muldera, Scully-matka a další polohy Scully... Ale asi je fakt, že pro Scully je typické jak stojí při Mulderovi a oporuje mu, přičemž mi k tomu ještě patří takové to lehké škádlení...
Uživatelský avatar
Xeninka
 
Příspěvky: 262
Registrován: 13 dub 2008 11:06
Bydliště: Plzeň

Re: Nejtypictejsi Scully?

Odeslatod kimberly v 03 čer 2008 09:09

Hlasujem pre deviatku. Jednoznačne.
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Nejtypictejsi Scully?

Odeslatod Utero v 03 čer 2008 09:20

Ja volil sedmicku :) Neridil jsem se kvalitou epizod, ale musim rict, ze vzhledem Gillian se mi nektere epizody libili diky tomu vic 8-) Ale jak rika Xeninka, taky zalezi na tom jak se v kterem obdobi Scully chovala. V takove druhe nebo treti serii byla takova nejvic Scullyovska. Proste vysoce inteligentni a vetsinou skepticka k Mulderovo reseni pripadu. Takoveho vrcholu podle me dosahla v 6 a 7 serii kde toho pripojila jeste mnoho navic a taky se diky temto seriim stala moji nejoblibenejsi postavou.
Obrázek
If I don't believe in Jesus, how can I believe the Pope. If I don't believe in heroin, how can I believe in dope. If there's nothing but survival, how can I believe in sin.
Uživatelský avatar
Utero
 
Příspěvky: 303
Registrován: 13 dub 2008 01:09
Bydliště:

Re: Nejtypictejsi Scully?

Odeslatod haci v 03 čer 2008 09:45

Také hlasuji pro devítku, moc nevím co je myšleno tím "nejtypičtější", ale tam se mi líbila nejvíc. Je matka, bere v úvahu i "jiné" možnosti, poznáváme ji jako citlivou ženu a hlavně konečně je jasné, že miluje Muldyho a nesnaží se to nijak maskovat... :D
Uživatelský avatar
haci
 
Příspěvky: 238
Registrován: 14 dub 2008 11:58
Bydliště: Prostějov

Re: Nejtypictejsi Scully?

Odeslatod G.Logan v 03 čer 2008 21:29

Vzhledem je nejhezčí v 7 řadě, proto hlasuji pro sedmou řadu
Každý lidský život končí stejným způsobem.Jen je detail jak žil a jak zemřel a to odlišuje jednoho člověka od druhého.-Ernest Hemingwey
Nevěř všemu, co lidé říkají. - Omnia, guae dicunt homines, tu credere noli.
Uživatelský avatar
G.Logan
 
Příspěvky: 289
Registrován: 15 dub 2008 20:35
Bydliště: Česká Třebová , ale narozen v Austrálii :-)

Re: Nejtypictejsi Scully?

Odeslatod nabaa v 05 čer 2008 08:57

Nejtypičtější? Těžko říct. Podle toho, co se tím "typickým" myslí. Já jsem hlasovala pro 4.sérii, protože to odpovídá zhruba tomu středu. Scullyová už něco zažila, něco je ochotná připustit ve stylu "nové" Scullyové z 8. a 9.série, na druhou stranu si zachovává ryze skeptický postoj a Mulderovi to neustále předvádí ve stylu "původní" Scullyové z 1. a 2.série. Takže asi tak. :) Ale pokud je tím "typickým" míněno "původní", tak pak by to samozřejmě musela být 1.,případně 2.série.
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Nejtypictejsi Scully?

Odeslatod kimberly v 05 čer 2008 22:29

Inak, keď som sa tak teraz zamyslela nad tým slovom "najtypickejšia" tak potom to asi naozaj bude niekde od štvrtej do siedmej série, tam mala také pomerne rovnaké vlasy, aj keď postoje sa miestami menili, ale mne sa tie jej účesy veľa krát nepáčili a vždy som si ju predstavovala s dlhšími vlasmy, čiže moje očakávania sa najviac naplnili v deviatke a úplne najlepšie v druhom filme :)
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Nejtypictejsi Scully?

Odeslatod k212 v 24 čer 2008 16:13

Oj tak tohle bylo dilema, dala jsem nakonec hlas sedmé sérii, ale dlouho jsem váhala mezi 4, 5 a 7. Já si vlastně myslím, že M/S v sedmičce jsou fakt vizuálně nejcoolovější -nesnášíte to slovo stejně jako já?! :-) , jiné mě však nenapadá. Prostě jim to tam moc sekne oběma, mají dobrý hadry a hlavně účesy. Takže mimoto, že sedmička je nejshippy sérka v mých očích, tak k tomu přihodím i nej-vizuálnější Scully. ;)
--- resistance was futile, i'm assimilated shipper ---
Uživatelský avatar
k212
 
Příspěvky: 80
Registrován: 14 dub 2008 10:16
Bydliště: Náchod reál, jinak Delta Kvadrant Unimatrice X

Re: Nejtypictejsi Scully?

Odeslatod XGirl v 03 srp 2008 10:33

Nejtypičtější Scullyová? Já jsem hlasovala pro čtvrtou sérii, tam mi přijdou tak nějak nejtypičtější oba. V pozdějších sériích to sice Scullyové sluší nějak víc - má dražší a víc sexy oblečení i účes, ale tady je to tak nějak (alespoň pro mě) nejpoctivější a nejvíc uvěřitelná agentka FBI. Je správně skeptická ale už ji nic nerozhodí (ne jako ty vyděšená holka v první sérii :) ) a není ještě tak obroušená stovkami Mulderových bláznivin jako v sedmičce. Prostě když se řekne agentka Scullyová, dosadila bych k tomu obrázek přibližně z Tungusky nebo Home...
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Nejtypictejsi Scully?

Odeslatod nabaa v 03 srp 2008 13:55

XGirl píše: Prostě když se řekne agentka Scullyová, dosadila bych k tomu obrázek přibližně z Tungusky nebo Home...


Přesně! Mně se v 99,9% vybaví Home. :)
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Nejtypictejsi Scully?

Odeslatod Leblanc v 21 zář 2008 11:52

Zrovna včera jsem se na Home dívala :P Ve scéně s prasaty, kdy se je snaží rozehnat větou: ooovečka, beran :lol: je skvělá.
Obrázek
I want to believe in the power of love ...
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Leblanc
 
Příspěvky: 133
Registrován: 28 čer 2008 21:43
Bydliště: Hustopeče

Re: Nejtypictejsi Scully?

Odeslatod Petraela_x v 22 pro 2008 14:25

Ja som dala tiež sedmičku, pamätám sa ako som od série k sérii pozerala na to ako sa jej zlepšuje účes :D Veľmi sa mi páčili jej vlasy v FTF a viem že od vtedy som si vždy hovorila, toto by som chcela aj ja (ak by som nabrala odvahu) a prišla ďalšia séria, aj toto by som chcela, a ďalšia ... no a na koniec som asi s výnimkou ôsmej série (tam sa mi moc ten účes nepozdával) skončila na 9. s tým, že je to absolútne jej najlepší účes, ale zas nie je taký natypickejší Scully. Ten je asi v tej siedmej sérii, ale aj štvorka sa mi veľmi páčila. Hlavne nech to je bez tej ofiny :D
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Petraela_x
 
Příspěvky: 268
Registrován: 25 lis 2008 11:46

Re: Nejtypictejsi Scully?

Odeslatod Milius v 05 led 2009 22:36

Já nevím,co je to nejtypičtější.V žádném období mi nepřipadá o moc jiná než dřívějším nebo pozdějším,je pro mě stejně výrazná od začátku do konce.Ačkoli postupně ztrácí ten vtipný a půvabný nadhled z prvních sérií,tak je to prostě pořád Scullyová,nejlepší holka pod sluncem :) ,takže ji nechci kouskovat na více postaviček.Ale co se týče vzhledu,pánové to je jiná.Nejdříve se mi nejvíce líbila na samém začátku v prvních dvou sezonách,kde má takový pěkný dívčí výraz ve tváři a očích,který později zmizel.Vypadá ještě tak nedokonale a hravě,dostupně jako zrzavé zlobidlo.Ale když jsem zkouknul devátou řadu,řekl jsem si:"Páni,ta je krásná!Není pochyb,že tady je na vrcholu své elegance.Ty zkušenosti,moudrost a krása získaná z života z ní srší neskutečně-o Gillian opravdu platilo,že rostla do krásy.No a v takové čtverce vypadá tak nějak nejnormálněji,takže to neumím posoudit,zkrátka v každém období je krásná trošičku jinak,spíše bych řekl,že se mi obzvláště líbila třeba v Beyond the sea,Darkness falls,Triangle,Arcadia,v celé devítce atd.atp.
Who are you?
A Number.
Your name?
Gone. Blown away. Into the sky.
Look up there.The sky is black. Black with names.
Uživatelský avatar
Milius
 
Příspěvky: 47
Registrován: 09 črc 2008 22:46
Bydliště: Šenov u Ostravy

Re: Nejtypictejsi Scully?

Odeslatod Calwen v 16 dub 2009 20:23

šestka. nevim přesně proč ale tam mi přijde že vynikla uplně nejvíc
The meaning of life is to give life meaning.
Kamelot forum
Fanclub Amandy Somerville
Uživatelský avatar
Calwen
 
Příspěvky: 51
Registrován: 05 dub 2009 14:05
Bydliště: Tábor


Zpět na Gillian Andersonová

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron