Obrázky

Vše o představitelce sexy agentky Daně Scullyové - její další role, osobní život, fotky...

Moderátor: pitrysek

Re: Obrázky

Odeslatod pitrysek v 24 srp 2008 22:31

ObrázekObrázekObrázekObrázek
Obrázek
Obrázek
Life is like a box of chocolates; a cheap, thoughtless, perfunctory gift that nobody ever asks for.
Uživatelský avatar
pitrysek
 
Příspěvky: 479
Registrován: 13 dub 2008 01:41
Bydliště:

Re: Obrázky

Odeslatod pitrysek v 27 srp 2008 12:41

London, July 30
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Obrázek
Life is like a box of chocolates; a cheap, thoughtless, perfunctory gift that nobody ever asks for.
Uživatelský avatar
pitrysek
 
Příspěvky: 479
Registrován: 13 dub 2008 01:41
Bydliště:

Re: Obrázky

Odeslatod pitrysek v 14 zář 2008 20:39

ObrázekObrázekObrázekObrázek
Obrázek
Life is like a box of chocolates; a cheap, thoughtless, perfunctory gift that nobody ever asks for.
Uživatelský avatar
pitrysek
 
Příspěvky: 479
Registrován: 13 dub 2008 01:41
Bydliště:

Re: Obrázky

Odeslatod xloverin v 15 zář 2008 00:33

pocujte, potrebujem pomoc :-D z ktorej fotky je tato ikonka? Obrázek Som hladala asi hodinu v najnovsich fotkach a neviem najst!!!
Uživatelský avatar
xloverin
 
Příspěvky: 301
Registrován: 12 črc 2008 13:07

Re: Obrázky

Odeslatod pitrysek v 13 lis 2008 09:00

ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Obrázek
Life is like a box of chocolates; a cheap, thoughtless, perfunctory gift that nobody ever asks for.
Uživatelský avatar
pitrysek
 
Příspěvky: 479
Registrován: 13 dub 2008 01:41
Bydliště:

Re: Obrázky

Odeslatod Baku05 v 13 lis 2008 09:24

Krásný! Přímo fotoseriál...hned po ránu jsem se zasmála :mrgreen: Hlavně ta 4. fotka je super... a pak taky jedna fotečka speciálně pro nabaa (promiň, ale okamžitě jsem si na Tebe vzpomněla) :D
Uživatelský avatar
Baku05
 
Příspěvky: 268
Registrován: 13 dub 2008 20:16
Bydliště: Most

Re: Obrázky

Odeslatod yscully v 13 lis 2008 10:21

xloverin píše:pocujte, potrebujem pomoc :-D z ktorej fotky je tato ikonka? Obrázek Som hladala asi hodinu v najnovsich fotkach a neviem najst!!!


Není to z té série, kde vypadá trochu jako Madonna? Tuším, že se objevila někdy kolem natáčení filmu, teď nemám čas to lovit.
Uživatelský avatar
yscully
 
Příspěvky: 282
Registrován: 01 kvě 2008 10:17
Bydliště: Brno

Re: Obrázky

Odeslatod haci v 13 lis 2008 10:37

Baku05 píše:Krásný! Přímo fotoseriál...hned po ránu jsem se zasmála :mrgreen: Hlavně ta 4. fotka je super... a pak taky jedna fotečka speciálně pro nabaa (promiň, ale okamžitě jsem si na Tebe vzpomněla) :D


Není pro nabaa až 5. fotka? :mrgreen: Asi dostaneme na budku spolu s Krycekem. :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
haci
 
Příspěvky: 238
Registrován: 14 dub 2008 11:58
Bydliště: Prostějov

Re: Obrázky

Odeslatod nabaa v 13 lis 2008 14:57

haci píše:
Baku05 píše:Krásný! Přímo fotoseriál...hned po ránu jsem se zasmála :mrgreen: Hlavně ta 4. fotka je super... a pak taky jedna fotečka speciálně pro nabaa (promiň, ale okamžitě jsem si na Tebe vzpomněla) :D


Není pro nabaa až 5. fotka? :mrgreen: Asi dostaneme na budku spolu s Krycekem. :lol: :lol: :lol:


Mno, koukám, že jsem si vysloužila pěknou nálepku. Jakmile Gill vyplázne jazyk, uškytám se k smrti, jak na mě budete všichni myslet. :D
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Obrázky

Odeslatod xloverin v 14 lis 2008 09:25

Vidim,ze Piper prechadza pubertou ako normalne decko ;-) Hadky s mamou k tomu samozrejme patria :-)
Uživatelský avatar
xloverin
 
Příspěvky: 301
Registrován: 12 črc 2008 13:07

Re: Obrázky

Odeslatod luca v 14 lis 2008 09:59

xloverin píše:Vidim,ze Piper prechadza pubertou ako normalne decko ;-) Hadky s mamou k tomu samozrejme patria :-)


Já teda nevím, ale podle mě to Piper není, připadá mi to spíš jako dospělá ženská. A neřekla bych, že se hádají, spíš Gill živě diskutuje. ;)
Uživatelský avatar
luca
 
Příspěvky: 563
Registrován: 10 kvě 2008 00:20
Bydliště: Lišov

Re: Obrázky

Odeslatod LadyX v 14 lis 2008 13:04

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Naposledy upravil LadyX dne 10 dub 2009 18:17, celkově upraveno 2
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
LadyX
 
Příspěvky: 91
Registrován: 13 srp 2008 13:10
Bydliště: Praha

Re: Obrázky

Odeslatod petrazelva v 14 lis 2008 14:28

Jaj, taky moc krásné. Ještěže právě obědvám, aspoň mi sliny netečou do klávesnice, ale do talíře :lol:
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: Obrázky

Odeslatod Petraela_x v 26 lis 2008 00:19

Oh aké nádherné fotky!!! a vôbec som netušila že je toľko fotiek Piper a nebodaj aj Oscar, je hrozne chutný a zdá sa mi, že má jej ústa, i keď vôbec netuším ako vyzerá Mark :D A už von koncom by som nepovedala, že Gillian je jedna z tých čo nechá synovi dlhé vlasy :D ale je to supeeeer, ja to milujem na malých (aj veľkých) chlapcoch. No a ktomu aká je Gill sexy, je to proste kus! Bez debaty.
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Petraela_x
 
Příspěvky: 268
Registrován: 25 lis 2008 11:46

Re: Obrázky

Odeslatod KayTee v 26 lis 2008 00:29

Petraela_x píše:Oh aké nádherné fotky!!! a vôbec som netušila že je toľko fotiek Piper a nebodaj aj Oscar, je hrozne chutný a zdá sa mi, že má jej ústa, i keď vôbec netuším ako vyzerá Mark :D A už von koncom by som nepovedala, že Gillian je jedna z tých čo nechá synovi dlhé vlasy :D ale je to supeeeer, ja to milujem na malých (aj veľkých) chlapcoch. No a ktomu aká je Gill sexy, je to proste kus! Bez debaty.


výš na na této stránce, jak jsou fotky od pitrysek (24 srp), tak tam je Mark s ní
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Obrázky

Odeslatod Petraela_x v 26 lis 2008 00:35

KayTee píše:
Petraela_x píše:Oh aké nádherné fotky!!! a vôbec som netušila že je toľko fotiek Piper a nebodaj aj Oscar, je hrozne chutný a zdá sa mi, že má jej ústa, i keď vôbec netuším ako vyzerá Mark :D A už von koncom by som nepovedala, že Gillian je jedna z tých čo nechá synovi dlhé vlasy :D ale je to supeeeer, ja to milujem na malých (aj veľkých) chlapcoch. No a ktomu aká je Gill sexy, je to proste kus! Bez debaty.


výš na na této stránce, jak jsou fotky od pitrysek (24 srp), tak tam je Mark s ní


jé dík, ale teda no, neviem, mne sa moc nepozdáva. Mimochodm tam hore kde Gillian telefonuje, s tým ružovým šálom, tam je krásna. Má sná)d najkrajšie pery na svete (až po Liv Tyler) a milujem, keď má kruhy pod očami hh a opuchnutú tvár :D Kedykoľvek je veľmi pekná.
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Petraela_x
 
Příspěvky: 268
Registrován: 25 lis 2008 11:46

Re: Obrázky

Odeslatod pitrysek v 03 pro 2008 23:13

Dlouho jsem tady nepřispěla, tak to napravuji ;)
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Obrázek
Life is like a box of chocolates; a cheap, thoughtless, perfunctory gift that nobody ever asks for.
Uživatelský avatar
pitrysek
 
Příspěvky: 479
Registrován: 13 dub 2008 01:41
Bydliště:

Re: Obrázky

Odeslatod Xeninka v 03 pro 2008 23:26

Z těch bot co má jsem dostala totální výtlem. Chápu, že je malá, protože sama jsem taky tak vysoká, ale co je moc to je moc :D
Uživatelský avatar
Xeninka
 
Příspěvky: 262
Registrován: 13 dub 2008 11:06
Bydliště: Plzeň

Re: Obrázky

Odeslatod petrazelva v 03 pro 2008 23:57

Ale očividně je nosí docela často.. holt musí občas odpočinout nohám od těch šteklí co furt nosí..
Akorát si tak říkám, že to asi není žádná prča být slavná. Chudák, je mi jí líto, že ji furt někdo otravuje a fotí atp. Sice jsem ráda za každou novou fotku, to jo, ale stejně..
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: Obrázky

Odeslatod KayTee v 04 pro 2008 00:30

Kruci, ty boty jsou děsný :-D :-D Ale pamatuju éru...tak 10 let zpátky, kdy jsem měla podobný :-D
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

PředchozíDalší

Zpět na Gillian Andersonová

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron