David a Téa

Vše o představiteli agenta Foxe Muldera - jeho další role, osobní život, fotky...

Moderátor: pitrysek

David a Téa

Odeslatod kimberly v 04 kvě 2008 11:54

ObrázekObrázekObrázek
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: David a Téa

Odeslatod kimberly v 04 kvě 2008 13:31

ObrázekObrázekObrázekObrázek
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: David a Téa

Odeslatod kimberly v 08 kvě 2008 22:32

Obrázek
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: David a Téa

Odeslatod pitrysek v 09 kvě 2008 02:40

Pane bože, já když jí vidim, tak se mi hned zhorší nálada, je mi hrozně nesimpatická :evil:
Obrázek
Life is like a box of chocolates; a cheap, thoughtless, perfunctory gift that nobody ever asks for.
Uživatelský avatar
pitrysek
 
Příspěvky: 479
Registrován: 13 dub 2008 01:41
Bydliště:

Re: David a Téa

Odeslatod Xeninka v 09 kvě 2008 02:50

pitrysek píše:Pane bože, já když jí vidim, tak se mi hned zhorší nálada, je mi hrozně nesimpatická :evil:

Taky jí zas až tak moc mi nemusim, ale extra mi nevadí...
A BTW k tomu i v posledním slovu - pevně věřím, že je to z hokeje nebo z nevyspání :) (vim, sem děsnej hnidopich :) )
Uživatelský avatar
Xeninka
 
Příspěvky: 262
Registrován: 13 dub 2008 11:06
Bydliště: Plzeň

Re: David a Téa

Odeslatod pitrysek v 09 kvě 2008 02:56

Xeninka píše:
pitrysek píše:Pane bože, já když jí vidim, tak se mi hned zhorší nálada, je mi hrozně nesimpatická :evil:

Taky jí zas až tak moc mi nemusim, ale extra mi nevadí...
A BTW k tomu i v posledním slovu - pevně věřím, že je to z hokeje nebo z nevyspání :) (vim, sem děsnej hnidopich :) )

Je to z hokeje, už nevidim ani ten puk :lol: omlouvám se :oops:
Obrázek
Life is like a box of chocolates; a cheap, thoughtless, perfunctory gift that nobody ever asks for.
Uživatelský avatar
pitrysek
 
Příspěvky: 479
Registrován: 13 dub 2008 01:41
Bydliště:

Re: David a Téa

Odeslatod Xeninka v 09 kvě 2008 03:06

pitrysek píše:
Xeninka píše:
pitrysek píše:Pane bože, já když jí vidim, tak se mi hned zhorší nálada, je mi hrozně nesimpatická :evil:

Taky jí zas až tak moc mi nemusim, ale extra mi nevadí...
A BTW k tomu i v posledním slovu - pevně věřím, že je to z hokeje nebo z nevyspání :) (vim, sem děsnej hnidopich :) )

Je to z hokeje, už nevidim ani ten puk :lol: omlouvám se :oops:

Hokej je dostatečná omluva, navíc se stane že taková viditelná hrubka unikne pozornosti. Kdosi mě upozornil, že když jsem sepisovala materiály k jednomu předmětu tak mi tam občas haprovala shoda podmětu s přísudkem a tomu jsem se sama divila, jelikož jsem vycvičená už ze základky na pravopis (češtinářka nás nutila psát snad každou hodinu krátkej diktátek a on se pak člověk hrozně rychle naučil jak se co píše když to psal už po stý :) ) a připsala jsem to na vrub tomu, že jsem se soustředila na obsah a ne na formu :)

A teď ať to neni mimo, něco k Tée, nevim, jestli už jsem to nepsala... Ona občas kouká takovym ošklivym nehezkym odpudivym pohledem... :geek:
Uživatelský avatar
Xeninka
 
Příspěvky: 262
Registrován: 13 dub 2008 11:06
Bydliště: Plzeň

Re: David a Téa

Odeslatod pitrysek v 09 kvě 2008 03:18

Xeninka píše:Hokej je dostatečná omluva, navíc se stane že taková viditelná hrubka unikne pozornosti. Kdosi mě upozornil, že když jsem sepisovala materiály k jednomu předmětu tak mi tam občas haprovala shoda podmětu s přísudkem a tomu jsem se sama divila, jelikož jsem vycvičená už ze základky na pravopis (češtinářka nás nutila psát snad každou hodinu krátkej diktátek a on se pak člověk hrozně rychle naučil jak se co píše když to psal už po stý :) ) a připsala jsem to na vrub tomu, že jsem se soustředila na obsah a ne na formu :)

A teď ať to neni mimo, něco k Tée, nevim, jestli už jsem to nepsala... Ona občas kouká takovym ošklivym nehezkym odpudivym pohledem... :geek:

Já jsem vážně myslela, že jsem napsala Y, ale asi jsem se překlepla ;)
Ona se tváří na těch fotkách tak nafoukaně :roll:
Obrázek
Life is like a box of chocolates; a cheap, thoughtless, perfunctory gift that nobody ever asks for.
Uživatelský avatar
pitrysek
 
Příspěvky: 479
Registrován: 13 dub 2008 01:41
Bydliště:

Re: David a Téa

Odeslatod Xeninka v 09 kvě 2008 03:54

pitrysek píše:Ona se tváří na těch fotkách tak nafoukaně :roll:

Jo, to je ono... Za to, jakej má výraz asi moc nemůže, mě je taky často vyčítáno, že se pořád tvářim vážně a kdesi cosi... Člověk už má jakejsi výraz v ksichtě prostě danej a moc na tom nejde změnit... Ono třeba někdo se tváří jako machýrek a ve skutečnosti vůbec takovej neni, jenom prostě má takový vzezření, prostě vnějšek klame :) Třeba je to tak i u Téi... Nicméně by mě fakt zajímalo, jak si Davida "omotala" a jestli je u natáčení choulostivých scén v Californication :D
Uživatelský avatar
Xeninka
 
Příspěvky: 262
Registrován: 13 dub 2008 11:06
Bydliště: Plzeň

Re: David a Téa

Odeslatod XGirl v 09 kvě 2008 09:06

Jak si ho omotala fakt nechápu. I když z reálného života znám dost případů, kdy si vybíravého sukničkáře nakonec omotala okolo prstu jakási "divná ženština", až se každý pozastavoval jak je to možné. A Tea bude asi ten typ. Udělat z děvkaře poslušného manžela, vůbec si takového člověka za manžela vybrat, to chce buď věřit svým schopnostem, nebo mít pořádný kus štěstí :mrgreen:
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: David a Téa

Odeslatod kimberly v 25 kvě 2008 21:19

ObrázekObrázek
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: David a Téa

Odeslatod Krycek v 26 kvě 2008 12:34

Když už se tady to téma objevilo, tak taky po měsíci přispěju - objevily se nové fotky, na kterých se Téa prochází po ulici v Santa Barbaře (24. května 2008). Na web to přidávat nechci, tak aspoň zde:

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Krycek
Administrátor
 
Příspěvky: 90
Registrován: 12 dub 2008 18:46
Bydliště: Brno

Re: David a Téa

Odeslatod XGirl v 26 kvě 2008 13:59

Já nevím, co oni to mají v rodině s tím oblečením...černé triko květované bavlněné šortky a bílý klobouk... :lol: Chudáci děti, nemají po kom podědit vlohy k ladění oblečení :mrgreen:
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: David a Téa

Odeslatod pitrysek v 26 kvě 2008 16:47

jéé, takový klobouk má i moje babička. :lol:
Obrázek
Life is like a box of chocolates; a cheap, thoughtless, perfunctory gift that nobody ever asks for.
Uživatelský avatar
pitrysek
 
Příspěvky: 479
Registrován: 13 dub 2008 01:41
Bydliště:

Re: David a Téa

Odeslatod luca v 26 kvě 2008 20:58

XGirl píše:Já nevím, co oni to mají v rodině s tím oblečením...černé triko květované bavlněné šortky a bílý klobouk... :lol: Chudáci děti, nemají po kom podědit vlohy k ladění oblečení :mrgreen:



To je Amerika, lidi!
Uživatelský avatar
luca
 
Příspěvky: 563
Registrován: 10 kvě 2008 00:20
Bydliště: Lišov

Re: David a Téa

Odeslatod kimberly v 30 kvě 2008 10:03

ObrázekObrázek
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: David a Téa

Odeslatod kimberly v 30 kvě 2008 10:06

Obrázek
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: David a Téa

Odeslatod KayTee v 30 kvě 2008 22:00

Tohle téma nemám ráááda :roll: :lol:
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: David a Téa

Odeslatod kimberly v 05 čer 2008 22:30

Teraz celkom premýšľam, keď Gillian oznámila tú šťastnú udalosť: nezaobstarajú si aj David a Téa tretieho potomka, aby nezaostávali?
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: David a Téa

Odeslatod KayTee v 07 čer 2008 09:44

Koukali jste včera na Špangličtinu na Nově? Nevěděla jsem, že tam hraje Téa, než jsem neuviděla úvodní titulky.. to jsem zvažovala, jestli přepnu nebo ne. A i když ji nemám moc ráda, blonďatou nádheru, tak jsem koukala a jako jo... docela jsem se nasmála. Hrála tam takovou bohatou ženušku..na konci byla nejlepší..ubrečená s oteklýma očima a červeným nosem :-D
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Další

Zpět na David Duchovny

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron