Ostatní filmy

Vše o představiteli agenta Foxe Muldera - jeho další role, osobní život, fotky...

Moderátor: pitrysek

Které z filmů s Davidem vás zaujaly (tři možnosti)?

Evolution - Evoluce, 2001
10
32%
Full Frontal - Hollywood, Hollywood, 2002
0
Žádná hlasování
House of D - Nezapomenutelné dětství, 2004
3
9%
Kalifornia - Kalifornie, 1993
3
9%
Playing God - Ruce od krve, 1997
2
6%
The Rapture - Extáze, 1991
3
9%
Return to me - Vrať se mi, 2000
2
6%
Things We Lost in the Fire - Spálené vzpomínky, 2007
3
9%
Trust the Man - Nevěřte mužům, 2005
4
12%
Zoolander, 2001
1
3%
 
Celkem hlasů : 31

Re: Ostatní filmy

Odeslatod xloverin v 12 srp 2008 23:48

nabaa píše:A zjistila jsem, že v The Secret hraje Babz Chula. Nehraje náhodou i v IWTB?


Jj hra, nejaku doktorku.
Uživatelský avatar
xloverin
 
Příspěvky: 301
Registrován: 12 črc 2008 13:07

Re: Ostatní filmy

Odeslatod luca v 25 srp 2008 19:19

Viděla jsem Trust the man a Si j´étais toi a líbily se mi oba, každý je z jiného soudku a David je v obou k sežrání. Kdysi jsem viděla i Kalifornii, ale to jsem byla ještě jako puberťačka blázen do Brada Pitta a ten jeho zjev ve filmu mě tak znechutil, že po pravdě už ani nedokážu říct, o čem to bylo. :lol: A mám pocit, že jednou jsem koukala i na Return to me, ale tak nějak se mi to plete ještě s nějakým jiným filmem, kde ale hrál Christian Slater, takže z toho taky žádný zážitek nemám.
Uživatelský avatar
luca
 
Příspěvky: 563
Registrován: 10 kvě 2008 00:20
Bydliště: Lišov

Re: Ostatní filmy

Odeslatod pitrysek v 28 říj 2008 23:13

"The Joneses"
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Obrázek
Life is like a box of chocolates; a cheap, thoughtless, perfunctory gift that nobody ever asks for.
Uživatelský avatar
pitrysek
 
Příspěvky: 479
Registrován: 13 dub 2008 01:41
Bydliště:

Re: Ostatní filmy

Odeslatod Petraela_x v 16 pro 2008 15:49

No tak ja som videla iba Evolúciu a to už niekoľko krát :D ja sa na tom vždy dobre bavím, pamätám si ako som čítala pred strašne veľa rokmi o tom filme v Brave. Bolo tam písané, že DD sa vracia k nadprirodzeným javom či čo to, už si to presne nepamätám, :D, ja mám ten film rada a minule sa na neho namotal aj priateľ, on ho videl prvý krát a hovodí, že takú blbosť dávno nevidel, ale smial sa o stošesť :D
No a samozrejeme som videla Davida v Beethovenovi, ale nič viac. Musím to napraviť :D
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Petraela_x
 
Příspěvky: 268
Registrován: 25 lis 2008 11:46

Re: Ostatní filmy

Odeslatod luca v 29 pro 2008 18:02

Tak jsem dnes měla tu čest zhlédnout Extázi, film podle mého až moc zvláštní, hlavně druhá půle, ale musím říct, že DD byl už zamlada kus sexy chlapa! Teda až na ty vlasy. :lol: I ta Mimi Rogers tam ještě není tak protivná jako v Aktech X.

Jenže i tak - Hank je Hank, to je marný. ;)
Uživatelský avatar
luca
 
Příspěvky: 563
Registrován: 10 kvě 2008 00:20
Bydliště: Lišov

Re: Ostatní filmy

Odeslatod luca v 11 dub 2009 14:58

Dneska jsem zkoukla film Playing God (Ruce od krve) a marně přemýšlím, co si tím chtěl DD dokázat, že natočil takovou s prominutím sračku. Opravdu myslím, že v době, kdy byla Akta X na vrcholu slávy, tohle neměl zapotřebí. :o Nejenže jsem mu tu roli mafiánského rádoby poskoka ani na vteřinu nevěřila, ještě mu celý film říkali Evžene. Bléééé. :? :cry: :roll:
Uživatelský avatar
luca
 
Příspěvky: 563
Registrován: 10 kvě 2008 00:20
Bydliště: Lišov

Předchozí

Zpět na David Duchovny

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron