Postavy zo seriálu na spoločných fotkách

Moderátor: KayTee

Re: Postavy zo seriálu na spoločných fotkách

Odeslatod KayTee v 11 led 2010 11:32

oskvarka píše:mno ja osm konecne nasla moju oblubenu fotku...mala som ju doma v nejdnom nemeckom casopise ale akosi ju nemozem najst...
len skoda ze nieje cela..

http://images1.fanpop.com/images/photos ... 78-500.jpg

ale inak na foto so samantou to nema :D...je az komicke vidiet ich takto spolu :D:D :lol: :lol:


Tuhle mám doma v notesu taky nalepenou :-) Ukradla jsem si ji na němčině z takového časopisu, co nám němčinářka nosila, abychom si procvičovali němčinu :D :-D
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Postavy zo seriálu na spoločných fotkách

Odeslatod oskvarka v 11 led 2010 17:10

KayTee píše:
oskvarka píše:mno ja osm konecne nasla moju oblubenu fotku...mala som ju doma v nejdnom nemeckom casopise ale akosi ju nemozem najst...
len skoda ze nieje cela..

http://images1.fanpop.com/images/photos ... 78-500.jpg

ale inak na foto so samantou to nema :D...je az komicke vidiet ich takto spolu :D:D :lol: :lol:


Tuhle mám doma v notesu taky nalepenou :-) Ukradla jsem si ji na němčině z takového časopisu, co nám němčinářka nosila, abychom si procvičovali němčinu :D :-D


nebol ten casopis nahodou formatu A5 a nevolal sa Spitze.. lebo ja som ho odoberala na nemcine...to bola spickova fotka... lebo tam mali cele postavy a mulder mal nohy roztiahnute aby mal hlavu v takej vyske ako ma :lol: :lol:
... ja nemozem najst to cislo...asi to bude vsetko v mojej zbierke niekde doma...ale este som to nenasla...:(
TheX-files
Uživatelský avatar
oskvarka
 
Příspěvky: 235
Registrován: 17 říj 2009 00:12

Re: Postavy zo seriálu na spoločných fotkách

Odeslatod KayTee v 11 led 2010 22:23

Jo, může být takový název..formát to mělo divný, protože jsem to musela zastřihávat :-D
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Předchozí

Zpět na Fotky postav z Akt X

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron