Mulder&Scully

Mají podle Vás Muldera a Scullyová zahodit Akta X a skočit spolu do postele? Fandíte jejich vztahu? Tak v tom případě sem směřujte všechny podobné fotky, shippy videa a další "vlhké příspěvky"... :))

Moderátor: XGirl

Re: Mulder&Scully

Odeslatod mona lisa v 14 dub 2008 13:10

nabaa píše:
XGirl píše:No konečně prostor pro všechny shippers:-) Jen mě napadá k tomu, že se tady řešila otázka Mulderova "náboženství", nebo vlastně příslušnosti - např. poměrně hodně autorů povídek nějak počítají s tím, že Mulder je žid, narazila jsem na to hodněkrát. A taky jsem kdesi četla, že v USA se obřízka provádí hodně často i u chlapců co židovskou příslušnost nemají, takže čertví, jak to doopravdy je :D On vlastně i Duchovnyho původ je rozpačitej - táta ruský žid a máma skotská učitelka (LOL, docela by mě zajímalo, jak se ti dva dali vlastně dohromady... :roll: )


Třeba má Duchovny poloviční obřízku,když je poloviční Žid. :lol: Ale myslím,že Mulder Žid není, určitě ne praktikující. Navíc si pamatuju,že když se ho v Drive ten chlápek v autě zeptal,jestli je Žid,tak to Muldera docela vytočilo. :)



DD-ho otec bol zid, matka luteranka.A deti vzdy dedia vierovyznanie po MATKE. Ked sa DD zenil s Teou - mali svadbu v kostole. Jeho matka im vybavovala povolenie, pretoze Tea Leoni bola rozvedena. Takze pravdepodobne je DD luteran.
mona lisa
 
Příspěvky: 237
Registrován: 13 dub 2008 12:17
Bydliště: Bratislava

Re: Mulder&Scully

Odeslatod XGirl v 14 dub 2008 13:19

O téhle zvyklosti, že se náboženství dědí striktně po matce jsem sice nikdy neslyšela (např. moje babička je katolička a děda evangelík a tátu také nechali pokřtít jako evangelíka, nikdy ale "praktikující věřící" nebyl - i když dnes když jdeme jednou za čas do kostela, tak do katolického), ale jestli to tak v Americe je, tak proč ne. Já osobně si spíš myslím, že DD taky není "praktikující" věřící, oženil se v kostele, ale i svým životním stylem tíhnul myslím vždycky spíš k východním náboženstvím - vegetariánství, jóga atd., nebo mi to tak alespoň připadalo.
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Mulder&Scully

Odeslatod mona lisa v 14 dub 2008 14:52

XGirl píše:O téhle zvyklosti, že se náboženství dědí striktně po matce jsem sice nikdy neslyšela (např. moje babička je katolička a děda evangelík a tátu také nechali pokřtít jako evangelíka, nikdy ale "praktikující věřící" nebyl - i když dnes když jdeme jednou za čas do kostela, tak do katolického), ale jestli to tak v Americe je, tak proč ne. Já osobně si spíš myslím, že DD taky není "praktikující" věřící, oženil se v kostele, ale i svým životním stylem tíhnul myslím vždycky spíš k východním náboženstvím - vegetariánství, jóga atd., nebo mi to tak alespoň připadalo.



Ja si tiez myslim, ze je ateista. Ale urcite nie je Zid.
mona lisa
 
Příspěvky: 237
Registrován: 13 dub 2008 12:17
Bydliště: Bratislava

Re: Mulder&Scully

Odeslatod pitrysek v 14 dub 2008 18:38

Tak ještě pár obrázků jsem našla ;)
Obrázek Obrázek
Obrázek
Life is like a box of chocolates; a cheap, thoughtless, perfunctory gift that nobody ever asks for.
Uživatelský avatar
pitrysek
 
Příspěvky: 479
Registrován: 13 dub 2008 01:41
Bydliště:

Re: Mulder&Scully

Odeslatod Xeninka v 15 dub 2008 09:35

Líbí se mi, co dokáží vytvořit lidi za malou chvíli, respektive mě to fascinuje, páč jsem líná něco takového dělat (odhlédněme od toho, že bych se to nejdřív musela naučit), oba jsou to vlastně stejné obrázky jen s jiným efektem a oba se mi líbí, takže tady jsou :)
Obrázek
Obrázek
Slinty slint :oops:
Uživatelský avatar
Xeninka
 
Příspěvky: 262
Registrován: 13 dub 2008 11:06
Bydliště: Plzeň

Re: Mulder&Scully

Odeslatod XGirl v 15 dub 2008 10:10

Tohle je skoro jako ilustrace k nějaké povídce!
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Mulder&Scully

Odeslatod haci v 15 dub 2008 15:11

XGirl píše:Tohle je skoro jako ilustrace k nějaké povídce!


Tak rychle nějakou napiš, nebo přelož - když už tady máme tááákový krááásný obrázeček :mrgreen: byla by přece škoda ho nevyužít... :lol:
Uživatelský avatar
haci
 
Příspěvky: 238
Registrován: 14 dub 2008 11:58
Bydliště: Prostějov

Re: Mulder&Scully

Odeslatod Luki v 15 dub 2008 21:17

Teď něco méně romantického :lol:


ObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Mulder&Scully

Odeslatod Forlond v 15 dub 2008 21:46

:lol:
Ta posledna je odkial?
Obrázek

BELIEVE AGAIN. 24. 7. 2008
Uživatelský avatar
Forlond
 
Příspěvky: 40
Registrován: 14 dub 2008 10:51
Bydliště: Martin/Brno

Re: Mulder&Scully

Odeslatod Luki v 15 dub 2008 21:50

Forlond píše::lol:
Ta posledna je odkial?


Nevím a ttaky by mne to zajímalo :D:D
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Mulder&Scully

Odeslatod Angelitos v 15 dub 2008 22:47

Ježiš ten začáteční obrázek mě fakt vyděsil :lol:
Musím říct, že mě tohle téma fakt rozesmálo :lol: Ty prupovídky :lol:
Obrázek
Scully: You were an Indian guide, help me out here.
Mulder: Indian guide says maybe you should run to the store and get some matches.
Scully: I would but I left my wallet in the car.
Uživatelský avatar
Angelitos
 
Příspěvky: 378
Registrován: 13 dub 2008 10:16
Bydliště: Ostrava :)

Re: Mulder&Scully

Odeslatod Mishka v 16 dub 2008 01:30

je už dopředu jasné, že toto téma bude hoodně oblíbené :lol: , páč kvůli tomu se na seriál díváme, ne?.abychom viděli ty dva spolu, nebo si to aspon můžeme představit...tak tady máme prostor... :lol:


ale jinak se na seriál určitě díváme ne jen kvůli těmto scénám :lol: , ale také kvůli pravdě,...kterou v seriálu stále všichni hledáme.... :!: :!: :lol: já tomu věřím, že tu pravdu najdeme :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Mishka
 
Příspěvky: 25
Registrován: 13 dub 2008 23:57
Bydliště: Jižní Čechy/USA-ATLANTA

Re: Mulder&Scully

Odeslatod XGirl v 16 dub 2008 14:50

No prostě tomu jejich vztahu fandíme, jak napsal Krycek jako úvodník tohohle fóra ;) Já teda rozhodně, prostě jim to spolu sluší! Ne, že by měli zahodit akta X a hupsnout do pelechu, ale představa, že by Mulder byl s někým jiným, než se Scullyovou, a Scullyová s někým jiným než Mulderem je mi už z principu proti srsti...
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Mulder&Scully

Odeslatod monkax v 16 dub 2008 15:05

Taky jejih vztahu strašně fandím a vždycky jsem si přála aby byly s polu. Je to všechno mezi nimi takové krásné, jemné a něžné :) Hups honem do postele- to si myslím, že dělá každý tuctový seriál. A protože Akta X taková nejsou.
Uživatelský avatar
monkax
 
Příspěvky: 239
Registrován: 13 dub 2008 17:56

Re: Mulder&Scully

Odeslatod pitrysek v 16 dub 2008 19:15

ObrázekObrázekObrázekObrázek
Obrázek Obrázek
Obrázek
Life is like a box of chocolates; a cheap, thoughtless, perfunctory gift that nobody ever asks for.
Uživatelský avatar
pitrysek
 
Příspěvky: 479
Registrován: 13 dub 2008 01:41
Bydliště:

Re: Mulder&Scully

Odeslatod monkax v 16 dub 2008 20:29

Mě se třeba moc líbí tento obrázek.
Obrázek
Uživatelský avatar
monkax
 
Příspěvky: 239
Registrován: 13 dub 2008 17:56

Re: Mulder&Scully

Odeslatod monkax v 16 dub 2008 21:03

... a ještě tahle je krásná.
Obrázek
Uživatelský avatar
monkax
 
Příspěvky: 239
Registrován: 13 dub 2008 17:56

Re: Mulder&Scully

Odeslatod Mishka v 16 dub 2008 22:08

tady můžete skouknout všechny jejich polibky během 9let v seriálu :D 8-)

http://www.youtube.com/watch?v=G5gF919ee9g
Obrázek
Uživatelský avatar
Mishka
 
Příspěvky: 25
Registrován: 13 dub 2008 23:57
Bydliště: Jižní Čechy/USA-ATLANTA

Re: Mulder&Scully

Odeslatod Mishka v 16 dub 2008 22:27

toto se Vám bude jistě také líbit, všechny možné koláže :lol: M&S a Davida & Gillian ...koukněte zajímavééé

http://www.youtube.com/watch?v=dana_Vsx ... re=related
Obrázek
Uživatelský avatar
Mishka
 
Příspěvky: 25
Registrován: 13 dub 2008 23:57
Bydliště: Jižní Čechy/USA-ATLANTA

Re: Mulder&Scully

Odeslatod Efa_X v 16 dub 2008 23:48

Díky za to videjko s polibky, měla jsem ho sice už uložené mezi oblíbenými, ale mám tam už tolik videí, že jsem na toto pozapomněla. No, za těch 9 let těch polibků bylo jako šafránu. Ten první v Memento Mori vlastně v epizodě ani nebyl, to jen já jsem byla tak zblblá z youtube, že jsem si myslela, že je to vážně kousek z jedné epizody. Další polibek v Trianglu byl sice dlouhýýý, ale byl to jen sen, nebo ne skutečnost(ale aspoň, že se Mulderovi o tom už začalo zdát ;) ). Podle mě první opravdový polibek, který se sice na oko tvářil jako přátelský, ale byl o mnoho víc, byl v Milleniu. No a pak následuje krásná scéna v Existence, ale to by si už polibek zasloužilo, vždyť už mají krásného syna. A pak úúúúžasná scéna v The Truth. Tam se podle mě poprvé trochu vášnivěji líbají, a úplně mě dostalo, jak jí pak Mulder něžně políbí na ruku. (moje shipperské srdce roztává blahem :oops: ). Ale když to vezmu kolem a kolem, žádná pusa nebyla pořádně vidět, vždycky tam bylo takové šero, nebo jejich tváře byly ve stínu, že bylo vidět... leda houby. Takže co bych si vážně přála není svatba, postelová scéna, nebo něco podobnýho, ale POŘÁDNÁ (rozuměj hezky osvětlená) pusa!!! Hele s jinejma ženskejma se Mulder v Aktech líbal úplně normálně, bylo vidět, že je to "skutečný" polibek, ale se Scullyovou jen ve stínu (kromě Millenia). Takový lehčí odvat Hallway scene bloopers by nebyl vůbec špatný!!! :roll:
Uživatelský avatar
Efa_X
 
Příspěvky: 19
Registrován: 13 dub 2008 15:55

PředchozíDalší

Zpět na Ráj shipperů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron