Žeby přece jen svatba? ;)

Mají podle Vás Muldera a Scullyová zahodit Akta X a skočit spolu do postele? Fandíte jejich vztahu? Tak v tom případě sem směřujte všechny podobné fotky, shippy videa a další "vlhké příspěvky"... :))

Moderátor: XGirl

Mulder a SCully manželé? Co myslíte?

Určitě
2
6%
Možná
3
10%
Ne
15
51%
The truth Is Out There...
9
31%
 
Celkem hlasů : 29

Re: Žeby přece jen svatba? ;)

Odeslatod mona lisa v 16 dub 2008 21:25

Padmé píše:Hele, přemýšlejte - koho by bavilo dívat se na film, kde jsou nějací dva manželé? Shippery asi ano, ale obyčejné diváky? Mně by to teda nebavilo.
Scullyová je vdaná, má někoho jinýho, je úplně jedno koho, patrně to bude nějaký bezejmenný blbeček, kterej bude stát mezi dveřma u nich doma jak svatej na mostě a bude se ptat: Dano, kde jsi byla? Snad ne s tím Mulderem? Slíbilas mi, že přece už u FBI dělat nebudeš...
Mulder bude žít ve svém bytě, starej mládenec...
:D :D
Moje teorie.


Mam hroznu depku!
Bolo by to od CC svinstvo, ak by nam toto urobil :x Som za, aby neboli manzelia, ale chcem aby boli spolu ako par. Ci uz v spolocnej domacnosti, alebo kazdy vo svojej a napr. o vikendoch spolu. Ale nezmierim sa s tym, ze Scullyova bude vydata za niekoho ineho :evil: To by hrubo ZNEVAZILO vsetko to, cim museli prejst, co medzi nimi bolo, ved ti dvaja sa predsa dlhe roky milovali, maju spolu dieta. A MUlder uz nikoho nema, je sam samucicky. Jediny, koho ma, a kto ma jeho rad na svete je ona :!: Ved on ju potrebuje, a ona to vie. Toto je fakt, ktory nemoze nikto, ani CC popriet :!: A dobre vedia, ze za par rokov dojde ku kolonizacii. Nech mi nikto nenahovori, ze Scullyova sa vyda a bude si spokojne zit, hoci vie, co ju a ludstvo onedlho caka :!: Nie, takyto scenar NEPRIPUSTAM :evil: :evil: :!: Som fakt hrozne nasr... :x
mona lisa
 
Příspěvky: 237
Registrován: 13 dub 2008 12:17
Bydliště: Bratislava

Re: Žeby přece jen svatba? ;)

Odeslatod Luki v 16 dub 2008 21:26

Padmé píše:
Luki píše:Tak teď jsem se od srdce zasmál :lol:

Už vidím jak ten její "starej" blbeček jen polovinu postává a pak ho odpraví, Scully bude nešťasná ale uvědomí si že je zase volná tak odejde do kláštěra a stane se jeptiškou :lol:


Ale kdepak - to bude takový ten klaďas, charakter, opak Muldera. A až Mulder řekne Scully: Já tě při tom potřebuju a ona řekne: Toho jsem se bála, tak dialog bude pokračovat asi takto: Muldere, už mám svůj život. Miluju bezejmenného blbečka, jsem s ním štastná.
A Mulder pronese nějaké moudro, ze kterého bude jasné, že prostě šťastná není.
A bezzejmenný blbeček na konci filmu vyklidí pole, jen si tak oddejde a Chris si nechá zadní vrata pro další film. :D


A na konci ještě nenápadné pomrknutí a bokový záběr na jeho šij, kde bude vystouplý obratel a fandové mytologie budou vzdychat nadšením :D
Naposledy upravil Luki dne 16 dub 2008 21:35, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Žeby přece jen svatba? ;)

Odeslatod KayTee v 16 dub 2008 21:28

Probůh..to jsou teorie :-D :-D Svatba to není, protože jestli se budou někdy brát, tak si u toho určitě sundají aspoň bundy..když už nic jiného :lol:
To, že za těch 6 let zřejmě žijí odděleně, to si taky myslím. Třeba jim něco nedovoluje žít spolu..kdo ví. Každopádně si myslím, že ve filmu si k sobě opět naleznou cestu a skončí to nějakou shipper scénou ve stylu - Chybělas mi, Scullyová...Tys mi taky chyběl, Muldere... políbí se a ruka v ruce někam odejdou (jak to mají ve zvyku ;) ) A pak bude ještě scéna na nějakého toho vlkodlaka nebo příšeru nebo cokoliv o čem to bude, aby diváci viděli, že to není mrtvé a ještě to neskončilo :roll: :lol: :lol:
To je moje teorie :-D

Jinak, jak si to tak všímám, tak fanoušky opravdu zajímá snad nejvíc to, co se dělo těch 6 let :-D Jestli jsou spolu nebo ne :-D
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Žeby přece jen svatba? ;)

Odeslatod Padmé v 16 dub 2008 21:31

mona lisa píše:
Padmé píše:Hele, přemýšlejte - koho by bavilo dívat se na film, kde jsou nějací dva manželé? Shippery asi ano, ale obyčejné diváky? Mně by to teda nebavilo.
Scullyová je vdaná, má někoho jinýho, je úplně jedno koho, patrně to bude nějaký bezejmenný blbeček, kterej bude stát mezi dveřma u nich doma jak svatej na mostě a bude se ptat: Dano, kde jsi byla? Snad ne s tím Mulderem? Slíbilas mi, že přece už u FBI dělat nebudeš...
Mulder bude žít ve svém bytě, starej mládenec...
:D :D
Moje teorie.


Mam hroznu depku!
Bolo by to od CC svinstvo, ak by nam toto urobil :x Som za, aby neboli manzelia, ale chcem aby boli spolu ako par. Ci uz v spolocnej domacnosti, alebo kazdy vo svojej a napr. o vikendoch spolu. Ale nezmierim sa s tym, ze Scullyova bude vydata za niekoho ineho :evil: To by hrubo ZNEVAZILO vsetko to, cim museli prejst, co medzi nimi bolo, ved ti dvaja sa predsa dlhe roky milovali, maju spolu dieta. A MUlder uz nikoho nema, je sam samucicky. Jediny, koho ma, a kto ma jeho rad na svete je ona :!: Ved on ju potrebuje, a ona to vie. Toto je fakt, ktory nemoze nikto, ani CC popriet :!: A dobre vedia, ze za par rokov dojde ku kolonizacii. Nech mi nikto nenahovori, ze Scullyova sa vyda a bude si spokojne zit, hoci vie, co ju a ludstvo onedlho caka :!: Nie, takyto scenar NEPRIPUSTAM :evil: :evil: :!: Som fakt hrozne nasr... :x


Trochu moc to prožíváš. A co, že se milovali? že měli dítě? Víš, kolik takových párů je? Myslete realisticky.
Však ona si asi spokojeně žít nebude a proto se opět přidá k Mulderovi, kterého potřebuje....
Padmé: Kněžka v chrámu Sv. Johna Doggetta.
V chrámu lze:
- pět chvalozpěvy na Doggetta

V chrámu je zakázáno:

- mluvit negativně o Doggettovi
- pět chvalozpěvy na Muldyho

Přijďte do chrámu sv. Doggetta a přidejte se k jeho uctívačům. :))))))
Uživatelský avatar
Padmé
 
Příspěvky: 62
Registrován: 13 dub 2008 00:47
Bydliště: Praha

Re: Žeby přece jen svatba? ;)

Odeslatod mona lisa v 16 dub 2008 21:44

Inac na tej fotke z kostola - kedze je Mulder v bunde a Scullyova nie - typujem, ze je to kostol/kaplnka v nemocnici, kde ona pracuje. A to biele co ma na sebe je biely plast.
mona lisa
 
Příspěvky: 237
Registrován: 13 dub 2008 12:17
Bydliště: Bratislava

Re: Žeby přece jen svatba? ;)

Odeslatod peta111 v 16 dub 2008 21:45

Teda s tou svatbou a kostelem mě rozesmálo. Svatba v bundách :?: Celkově si myslím, že nikdy nic takového bychom neměli čekat. Myslím, že to bude něco ve smyslu - Miluju tě, ale nevěřím ti (nevěřím v to, co ty). Nemiluju tě, ale věřím ti. Miluju tě, věřím ti (v to, co ty).
A tak, aspoň bude se na něco koukat. Chvilku budou spolu, pak zase ne, pak se pohádají, pak jim bude hrozit smrtelné nebezpečí, usmíří se, ale třeba zase na nějaký čas rozejdou. A konec - zaručeně napůl otevřený, aby se mohlo diskutovat a spekulovat až do dalšího filmu :!:
Uživatelský avatar
peta111
 
Příspěvky: 246
Registrován: 13 dub 2008 14:17
Bydliště: Ostrava

Re: Žeby přece jen svatba? ;)

Odeslatod Luki v 16 dub 2008 21:51

Ehm kdyby jste si přečetli první příspěvek zjistíte, že ta fotka nemá se svatbou nic společného a je tam jenom kvůli spekulacím :).
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Žeby přece jen svatba? ;)

Odeslatod pitrysek v 16 dub 2008 21:53

Teda, tak jak to tady čtu, tak film asi bude nějakej slaďákObrázek :shock:
Obrázek
Life is like a box of chocolates; a cheap, thoughtless, perfunctory gift that nobody ever asks for.
Uživatelský avatar
pitrysek
 
Příspěvky: 479
Registrován: 13 dub 2008 01:41
Bydliště:

Re: Žeby přece jen svatba? ;)

Odeslatod Luki v 16 dub 2008 21:54

pitrysek píše:Teda, tak jak to tady čtu, tak film asi bude nějakej slaďákObrázek :shock:


Proč myslíš? :D Tady jsi v shippy fóru, tady děláme slaďáky i z Roadrunners ;) :D
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Žeby přece jen svatba? ;)

Odeslatod Padmé v 16 dub 2008 21:55

Koukám, že tady nikdo nepochopil, že teorii, že je to "svatba", jsme to od začátku nemysleli vážně. :lol: Nevím, jak teda zakladatel tohoto fóra... ;)
Padmé: Kněžka v chrámu Sv. Johna Doggetta.
V chrámu lze:
- pět chvalozpěvy na Doggetta

V chrámu je zakázáno:

- mluvit negativně o Doggettovi
- pět chvalozpěvy na Muldyho

Přijďte do chrámu sv. Doggetta a přidejte se k jeho uctívačům. :))))))
Uživatelský avatar
Padmé
 
Příspěvky: 62
Registrován: 13 dub 2008 00:47
Bydliště: Praha

Re: Žeby přece jen svatba? ;)

Odeslatod Luki v 16 dub 2008 21:57

Padmé píše:Koukám, že tady nikdo nepochopil, že teorii, že je to "svatba", jsme to od začátku nemysleli vážně. :lol: Nevím, jak teda zakladatel tohoto fóra... ;)


Myslím že ten smail v názvu mluví za vše ;)

edit: Aha už vím proč jsi zapochybovala ale já se jen snažil utlumit některé dávivé příspěvky :lol:
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Žeby přece jen svatba? ;)

Odeslatod pitrysek v 16 dub 2008 22:02

Luki píše:
pitrysek píše:Teda, tak jak to tady čtu, tak film asi bude nějakej slaďákObrázek :shock:


Proč myslíš? :D Tady jsi v shippy fóru, tady děláme slaďáky i z Roadrunners ;) :D

Já jenom zírám :shock: Takový teorie by mě nenapadly, na to já asi nemám shippy buňky, ještě se toho musim hodně učit :shock: Vy uděláte s hororu slaďák tak rychle, že to nestačim pobírat :)
Obrázek
Life is like a box of chocolates; a cheap, thoughtless, perfunctory gift that nobody ever asks for.
Uživatelský avatar
pitrysek
 
Příspěvky: 479
Registrován: 13 dub 2008 01:41
Bydliště:

Re: Žeby přece jen svatba? ;)

Odeslatod Luki v 16 dub 2008 22:03

pitrysek píše:
Luki píše:
pitrysek píše:Teda, tak jak to tady čtu, tak film asi bude nějakej slaďákObrázek :shock:


Proč myslíš? :D Tady jsi v shippy fóru, tady děláme slaďáky i z Roadrunners ;) :D

Já jenom zírám :shock: Takový teorie by mě nenapadly, na to já asi nemám shippy buňky, ještě se toho musim hodně učit :shock: Vy uděláte s hororu slaďák tak rychle, že to nestačim pobírat :)


Jako nelekni se, jak už napsala Padmé tenhle topic není myšlený vážně a je jen pro zábavnou diskuzi :)
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Žeby přece jen svatba? ;)

Odeslatod pitrysek v 16 dub 2008 22:08

Luki: Já vim, že si děláte legraci, ale prostě mě udivujou ty vaše"divoký teorie" :shock:
Obrázek
Life is like a box of chocolates; a cheap, thoughtless, perfunctory gift that nobody ever asks for.
Uživatelský avatar
pitrysek
 
Příspěvky: 479
Registrován: 13 dub 2008 01:41
Bydliště:

Re: Žeby přece jen svatba? ;)

Odeslatod Padmé v 16 dub 2008 22:10

pitrysek píše:Luki: Já vim, že si děláte legraci, ale prostě mě udivujou ty vaše"divoký teorie" :shock:


....které jsou také myšleny v legraci, protože se vždycky najde někdo, kdo se nad nimi bude pozastavovat a hystericky rozčilovat ;)
Padmé: Kněžka v chrámu Sv. Johna Doggetta.
V chrámu lze:
- pět chvalozpěvy na Doggetta

V chrámu je zakázáno:

- mluvit negativně o Doggettovi
- pět chvalozpěvy na Muldyho

Přijďte do chrámu sv. Doggetta a přidejte se k jeho uctívačům. :))))))
Uživatelský avatar
Padmé
 
Příspěvky: 62
Registrován: 13 dub 2008 00:47
Bydliště: Praha

Re: Žeby přece jen svatba? ;)

Odeslatod mona lisa v 16 dub 2008 22:19

Padmé píše:
pitrysek píše:Luki: Já vim, že si děláte legraci, ale prostě mě udivujou ty vaše"divoký teorie" :shock:


....které jsou také myšleny v legraci, protože se vždycky najde někdo, kdo se nad nimi bude pozastavovat a hystericky rozčilovat ;)


Dufam, ze nemyslis mna. Ja som brala nazov tejto sekcie tiez iba ako zart. To, co som napisala a co ma rozculuje nesuvisi s touto sekciou fora, ale sa to uz vo mne dlhodobo hromadilo na zaklade roznych naznakov uz od zaciatku nakrucania a prenikania informacii od stabu a ich okolia. A dnes konecne som to mohla dostat von (a ulavilo sa mi) a asi nanestastie som si vybrala tuto sekciu. Ale tu hysteriu - tak to snad nie :!: Takto oznacit slova niekoho cudzieho je trochu silna kava. :cry:

P.S. Ja len chcem, aby film nadvazoval na udalosti zo serialu. Vzdy mam rada logicku nadvaznost. A obe postavy milujem :)
mona lisa
 
Příspěvky: 237
Registrován: 13 dub 2008 12:17
Bydliště: Bratislava

Re: Žeby přece jen svatba? ;)

Odeslatod pitrysek v 16 dub 2008 22:22

Já ty svoje příspěvky taky myslim s legrace,ale to je jedno ;)
Obrázek
Life is like a box of chocolates; a cheap, thoughtless, perfunctory gift that nobody ever asks for.
Uživatelský avatar
pitrysek
 
Příspěvky: 479
Registrován: 13 dub 2008 01:41
Bydliště:

Re: Žeby přece jen svatba? ;)

Odeslatod Padmé v 16 dub 2008 22:25

mona lisa píše:
Padmé píše:
pitrysek píše:Luki: Já vim, že si děláte legraci, ale prostě mě udivujou ty vaše"divoký teorie" :shock:


....které jsou také myšleny v legraci, protože se vždycky najde někdo, kdo se nad nimi bude pozastavovat a hystericky rozčilovat ;)


Dufam, ze nemyslis mna. Ja som brala nazov tejto sekcie tiez iba ako zart. To, co som napisala a co ma rozculuje nesuvisi s touto sekciou fora, ale sa to uz vo mne dlhodobo hromadilo na zaklade roznych naznakov uz od zaciatku nakrucania a prenikania informacii od stabu a ich okolia. A dnes konecne som to mohla dostat von (a ulavilo sa mi) a asi nanestastie som si vybrala tuto sekciu. Ale tu hysteriu - tak to snad nie :!: Takto oznacit slova niekoho cudzieho je trochu silna kava. :cry:

P.S. Ja len chcem, aby film nadvazoval na udalosti zo serialu. Vzdy mam rada logicku nadvaznost. A obe postavy milujem :)


No mě ta tvoje reakce připadala naprosto vážná. :)
Já vím, že chcete, aby to navazovalo na události ze seriálu, ale přemýšlejte jako tvůrci filmu. Akta X už skončila dávno a točit film, který půjde do kin, je velký risk - musí se jim podařit oživit mýtus, který je mrtvý. Je spousta jiných seriálů, jiných filmů, oni potřebují v tom ději konflikt, zvraty, musí ty lidi zvedat ze židlí, dráždit je, znovu je navnadit na starý fenomén - a toho s tím, že Mulder a SCully spolu spokojeně žijou, rozhodně nedosáhnou.
Padmé: Kněžka v chrámu Sv. Johna Doggetta.
V chrámu lze:
- pět chvalozpěvy na Doggetta

V chrámu je zakázáno:

- mluvit negativně o Doggettovi
- pět chvalozpěvy na Muldyho

Přijďte do chrámu sv. Doggetta a přidejte se k jeho uctívačům. :))))))
Uživatelský avatar
Padmé
 
Příspěvky: 62
Registrován: 13 dub 2008 00:47
Bydliště: Praha

Re: Žeby přece jen svatba? ;)

Odeslatod Efa_X v 16 dub 2008 22:57

Samozřejmě, že tu svatbu tady všichni berem jen jako srandu. I když jsem velkej fanda jejich vztahu, Mulder a Scully jako manželé, to mi vážně nejde do Akt X, to by byla červená knihovna na TV Romantica. Ale chápu Monulisu, že prostě chce, aby to nějakým způsobem navázalo na to, co bylo, tudíž, aby nenechali tvůrci filmu jejich vztah úplně vyšumět, aby se zapomnělo na to, že mají spolu dítě, na to, že si už celkem jasně ( na poměry v Aktech) dali najevo, co k sobě cítí. Brala bych, že ve filmu může jejich vztah zrovna procházet nějakou krizí, ale bylo by mi líto, kdyby to vyznělo jako, že jsou jen přátelé a že se vidí třeba až po roce kvůli nějakýmu případu.
Tak se tak trošičku začínám bát, abych od toho filmu nečekala, něco, co tam nebude, abych nebyla zklamaná. :? To se mi totiž celkem pravidelně stává, když se na něco moc těším. No, 25.7. se to ukáže......
Uživatelský avatar
Efa_X
 
Příspěvky: 19
Registrován: 13 dub 2008 15:55

Re: Žeby přece jen svatba? ;)

Odeslatod k212 v 16 dub 2008 23:10

Svatba Scully&Mulder to je asi i v Aktech X sci-fi. Prostě si myslím, že oni dva ve společné domácnosti nemůžou existovat. Nicméně ten nápad s tím, že Scully je vdaná za někoho jiného, není tak úplně k zahození. To by byl pěkný začátek, takový drsný realistický sešup v jejich vztahu... no a kdyby měla za manžílka nějakého sympaťáka a správňáka, (který by ovšem nemohl být o 10a víc let starší než ona:-D), který by byl opakem Muldera, to by potom bylo řádný dilema a námět na drama, ne na thriller, čímž mají X-Files 2 být. No nic ... příště.

Jo a Roadrunners ... ;) Wow to je přeci super-slaďák, obzvlášť ta intimní chvilka s Doggettem v autobuse (v tílku tuším).
Jejda tady jsem v Ráji shipperů... je na čase vyrazit do Chrámu Sv. Johna Doggetta :lol:
--- resistance was futile, i'm assimilated shipper ---
Uživatelský avatar
k212
 
Příspěvky: 80
Registrován: 14 dub 2008 10:16
Bydliště: Náchod reál, jinak Delta Kvadrant Unimatrice X

PředchozíDalší

Zpět na Ráj shipperů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron