Kdy poprvé?

Mají podle Vás Muldera a Scullyová zahodit Akta X a skočit spolu do postele? Fandíte jejich vztahu? Tak v tom případě sem směřujte všechny podobné fotky, shippy videa a další "vlhké příspěvky"... :))

Moderátor: XGirl

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod XGirl v 14 dub 2008 13:28

Však já to nemyslela tak, že pokaždé když se zaklaply dveře tak oni hupsli do postele, jen že těch příležitostí kdy by na to byly podmínky a nějaká dojatá nálada měli bezpočet...A kamarádi - už se dvěma se mi stalo to, že to oba hrozně dlouho držíme na uzdě, jen nějaká ta obejmutí, škádlení a nevinné věci, a pak se to jednoho večera zvrhne a už to po té době ani jeden ovládat nechce a je zakzvaně vymalováno :oops: . S jedním jsme takhle vydrželi tři roky, a že jsme se vídali skoro denně, jezdili spolu na chatu, na tábor vedoucovat, na plesy...až to pak prostě už nešlo a to napětí se muselo prolomit - a to se dá udělat buď tak, že si v tom oba udělají jasno a vyříkají si to, nebo spolu do té postele hupsnou.

Ani si nedovedu představit, jaké napětí muselo být po tolika letech a intenzivních zážitcích mezi Muldereme a Scully, to jejich první milování musela být absolutní smršť! :oops: :lol:
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod pitrysek v 14 dub 2008 13:37

XGirl píše:Však já to nemyslela tak, že pokaždé když se zaklaply dveře tak oni hupsli do postele, jen že těch příležitostí kdy by na to byly podmínky a nějaká dojatá nálada měli bezpočet...A kamarádi - už se dvěma se mi stalo to, že to oba hrozně dlouho držíme na uzdě, jen nějaká ta obejmutí, škádlení a nevinné věci, a pak se to jednoho večera zvrhne a už to po té době ani jeden ovládat nechce a je zakzvaně vymalováno :oops: . S jedním jsme takhle vydrželi tři roky, a že jsme se vídali skoro denně, jezdili spolu na chatu, na tábor vedoucovat, na plesy...až to pak prostě už nešlo a to napětí se muselo prolomit - a to se dá udělat buď tak, že si v tom oba udělají jasno a vyříkají si to, nebo spolu do té postele hupsnou.

Ani si nedovedu představit, jaké napětí muselo být po tolika letech a intenzivních zážitcích mezi Muldereme a Scully, to jejich první milování musela být absolutní smršť! :oops: :lol:



Tak já nevim, já mám hodně kamarádů, vlastně mám jenom samý kamarády(s holkama se moc nebavím), tohle se mi stalo jenom v jednom případě, a dopadlo to velmi špatně :cry: ,znovu už bych to nechtěla zažít, a taky nezažiju, protože jsem už vdaná, a neumim podvádět ;)

A copak Mulder a Scully, mě by spíš zajímalo jestli i Duchovny a Anderson po tak dlouhé spolupráci mají slabší chvilky :lol:
Obrázek
Life is like a box of chocolates; a cheap, thoughtless, perfunctory gift that nobody ever asks for.
Uživatelský avatar
pitrysek
 
Příspěvky: 479
Registrován: 13 dub 2008 01:41
Bydliště:

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod MrSmith v 14 dub 2008 13:43

Mne sa ten ich vztach paci. Aj preto lebo sa mi paci ked z dlheho priatelstva vzide nieco viac. Ved som nieco podobne zazil aj ja tak samozrejme, ze sa mi to paci :)
Obrázek
Uživatelský avatar
MrSmith
 
Příspěvky: 346
Registrován: 13 dub 2008 14:10
Bydliště: Košice

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod KayTee v 14 dub 2008 13:44

Já myslím, že určitě mají nějaké slabší chvilky :-D Ta přitažlivost, která mezi nimi je v Aktech X se přece nedá zahrát tak dokonale 8-) Myslím, že i v reálném životě to mezi nimi pořádně muselo jiskřit. Teď už asi ne, když mají rodiny, ale předtím určitě :-) Škoda, že jim to neklaplo :-D Vážně jim to spolu sluší :-D
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod pitrysek v 14 dub 2008 13:47

Třeba tady si tak pěkně hrají... :lol:

Obrázek
Obrázek
Life is like a box of chocolates; a cheap, thoughtless, perfunctory gift that nobody ever asks for.
Uživatelský avatar
pitrysek
 
Příspěvky: 479
Registrován: 13 dub 2008 01:41
Bydliště:

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod XGirl v 14 dub 2008 13:48

Ta chemie, která se jim podařila do seriálu přenést je nenapodobitelná, něco takového jsem ani v žádném jiném seriálu neviděla...ono se přece říká, že během první série se mezi nimi něco odehrálo, nějaký krátký románek - oba to střídavě potvrzovali a vyvraceli, takže kdoví, jak to doopravdy bylo. :shock:
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod MrSmith v 14 dub 2008 13:50

V prvej serii? Tomu neverim.
Obrázek
Uživatelský avatar
MrSmith
 
Příspěvky: 346
Registrován: 13 dub 2008 14:10
Bydliště: Košice

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod Misulka v 14 dub 2008 13:52

Já tedy fakt nevím kdy poprvé, ale vím kdy pořádně. Bylo to v posledním díle 8.řady, název s prominutím nevím. A bylo to oboustraně chtěné.
Misulka
 
Příspěvky: 5
Registrován: 14 dub 2008 13:50

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod pitrysek v 14 dub 2008 14:00

Misulka píše:Já tedy fakt nevím kdy poprvé, ale vím kdy pořádně. Bylo to v posledním díle 8.řady, název s prominutím nevím. A bylo to oboustraně chtěné.


V posledním díle 8.serie byla krátce po porodu, takže o tom pochybuji ;)
Obrázek
Life is like a box of chocolates; a cheap, thoughtless, perfunctory gift that nobody ever asks for.
Uživatelský avatar
pitrysek
 
Příspěvky: 479
Registrován: 13 dub 2008 01:41
Bydliště:

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod haci v 14 dub 2008 14:01

Misulka píše:Já tedy fakt nevím kdy poprvé, ale vím kdy pořádně. Bylo to v posledním díle 8.řady, název s prominutím nevím. A bylo to oboustraně chtěné.


EXISTENCE? Musím se přiznat, že mě to tam také svádí si to myslet ale vždy se přesvědčím... vždyť byla pár dní po porodu... a já nevím jakou chuť jste na to holky měly po porodu...
Uživatelský avatar
haci
 
Příspěvky: 238
Registrován: 14 dub 2008 11:58
Bydliště: Prostějov

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod XGirl v 14 dub 2008 14:02

MrSmith píše:V prvej serii? Tomu neverim.


Nene, špatně jsi mě pochopil, já myslela Duchovnyho s Andersonovou, ne Muldera a Scully :D Sice jsem hodně velký shipper, ale ne blázen (doufám) :mrgreen:
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod pitrysek v 14 dub 2008 14:06

haci píše:
Misulka píše:Já tedy fakt nevím kdy poprvé, ale vím kdy pořádně. Bylo to v posledním díle 8.řady, název s prominutím nevím. A bylo to oboustraně chtěné.


EXISTENCE? Musím se přiznat, že mě to tam také svádí si to myslet ale vždy se přesvědčím... vždyť byla pár dní po porodu... a já nevím jakou chuť jste na to holky měly po porodu...


žádnou :( , a ani 6 týdnů po porodu nesmíš :!: To musim vědět, né? :lol:
Obrázek
Life is like a box of chocolates; a cheap, thoughtless, perfunctory gift that nobody ever asks for.
Uživatelský avatar
pitrysek
 
Příspěvky: 479
Registrován: 13 dub 2008 01:41
Bydliště:

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod haci v 14 dub 2008 14:13

pitrysek píše:
haci píše:
Misulka píše:Já tedy fakt nevím kdy poprvé, ale vím kdy pořádně. Bylo to v posledním díle 8.řady, název s prominutím nevím. A bylo to oboustraně chtěné.


EXISTENCE? Musím se přiznat, že mě to tam také svádí si to myslet ale vždy se přesvědčím... vždyť byla pár dní po porodu... a já nevím jakou chuť jste na to holky měly po porodu...


žádnou :( , a ani 6 týdnů po porodu nesmíš :!: To musim vědět, né? :lol:


že nesmím, to nevím - tuhle informaci jsem ještě nepotřebovala...
Uživatelský avatar
haci
 
Příspěvky: 238
Registrován: 14 dub 2008 11:58
Bydliště: Prostějov

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod XGirl v 14 dub 2008 14:17

No jo, tak se musel Muldy načas vrátit k sexu po telefonu a svojí videotéce, no :D
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod haci v 14 dub 2008 14:48

XGirl píše:No jo, tak se musel Muldy načas vrátit k sexu po telefonu a svojí videotéce, no :D


...to nemusel, jen to nebyl "pohlavní" styk... :oops: určitě vymysleli něco stejně příjemné, méně ohrožující Scully...
Uživatelský avatar
haci
 
Příspěvky: 238
Registrován: 14 dub 2008 11:58
Bydliště: Prostějov

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod mona lisa v 14 dub 2008 14:51

XGirl píše:No jo, tak se musel Muldy načas vrátit k sexu po telefonu a svojí videotéce, no :D


To vsetko mu uz Scullyova vyhodila pocas jeho nepritomnosti po unose :lol:
mona lisa
 
Příspěvky: 237
Registrován: 13 dub 2008 12:17
Bydliště: Bratislava

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod pitrysek v 14 dub 2008 14:52

haci píše:
XGirl píše:No jo, tak se musel Muldy načas vrátit k sexu po telefonu a svojí videotéce, no :D


...to nemusel, jen to nebyl "pohlavní" styk... :oops: určitě vymysleli něco stejně příjemné, méně ohrožující Scully...


A co jako například, já chci detaily
:!:
Obrázek
Life is like a box of chocolates; a cheap, thoughtless, perfunctory gift that nobody ever asks for.
Uživatelský avatar
pitrysek
 
Příspěvky: 479
Registrován: 13 dub 2008 01:41
Bydliště:

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod XGirl v 14 dub 2008 15:00

Tak zainvestoval a nějaké to nové DVD si koupil :D Detaily? Těch je plno v různých povídkách, snad není alternativa, která by se Mulderem a Scully nedala najít. I se všemi pikantnostmi, co k tomu patří. ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod haci v 14 dub 2008 15:07

pitrysek píše:
haci píše:
XGirl píše:No jo, tak se musel Muldy načas vrátit k sexu po telefonu a svojí videotéce, no :D


...to nemusel, jen to nebyl "pohlavní" styk... :oops: určitě vymysleli něco stejně příjemné, méně ohrožující Scully...


A co jako například, já chci detaily
:!:


jéje to po mně nechtěj :oops: ... :oops: vždyť já se červenala už v předchozím odkazu :oops: (ale Muldy je v tomto směru hodně "sečtělý" on něco určitě vymyslel)
Jen mi bylo proti srsti, že by se Muldy šel domů "dívat" na "P"
Mé romantické duši by stačilo, kdyby s ní ležel v posteli a držel ji jako v truth - i když právě v truth myslím, že proběhlo jejich druhé milování. ;)
Uživatelský avatar
haci
 
Příspěvky: 238
Registrován: 14 dub 2008 11:58
Bydliště: Prostějov

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod XGirl v 14 dub 2008 15:18

Já to myslela z legrace, taky to spíš vidím tak, že byl s ní a klidně na ni počkal, až se úplně uzdraví (když už čekal tolik let, než to vůbec začalo), a i kdyby ne, tak stejně myslel na ni, a ne na nějakou Pamelu, takže se to nepočítá :oops: ;) . V Truth určitě něco proběhlo, ta scéna v motelu je moc hezká a představa, že by se pak spolu zachumlali pod peřinu je docela hezká....
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

PředchozíDalší

Zpět na Ráj shipperů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron