Kdy poprvé?

Mají podle Vás Muldera a Scullyová zahodit Akta X a skočit spolu do postele? Fandíte jejich vztahu? Tak v tom případě sem směřujte všechny podobné fotky, shippy videa a další "vlhké příspěvky"... :))

Moderátor: XGirl

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod XGirl v 21 dub 2008 17:26

Nejsem si moc jistá, kdyžtak mě opravte, ale v Trust no1 znělo něco jako "one lonely night..." Nebo jen "one night"...a JEDNÉ noci neznamená JEDINÉ noci. Prostě jednou je to vždycky poprvé - on tam zmínil, že jedné osamělé noci pozvala Muldera do své postele, ale není řečeno, jestli se to stalo jednou, nebo kolikrát, ani vlastně kdy to bylo poprvé...Vím, že se v tom trochu jazykovědně babrám, ale prostě nevěřím tomu, že by spolu spali jen jednou a měli ještě takové štěstí, že počali Williama ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod phoenix24 v 21 dub 2008 17:46

XGirl píše:Nejsem si moc jistá, kdyžtak mě opravte, ale v Trust no1 znělo něco jako "one lonely night..." Nebo jen "one night"...a JEDNÉ noci neznamená JEDINÉ noci. Prostě jednou je to vždycky poprvé - on tam zmínil, že jedné osamělé noci pozvala Muldera do své postele, ale není řečeno, jestli se to stalo jednou, nebo kolikrát, ani vlastně kdy to bylo poprvé...Vím, že se v tom trochu jazykovědně babrám, ale prostě nevěřím tomu, že by spolu spali jen jednou a měli ještě takové štěstí, že počali Williama ;)


Je tam ...on one lonely night, takže to neznamená, že to bylo jedinkrát, že? Nevěřím tomu, že by si to jednou vyzkoušeli, a pak najednou hned otěhotněla. Vezmi si, je třeba taky někam dějově umístit Per manum. Kdy to bylo? Je pravděpodobné, že v té době už něco mezi nima probíhalo. A jednou si spolu ,,vrzli" a ona hned věděla, že chce jeho dítě? Nesmysl, i když v aktech je možné všechno...... :lol:
Uživatelský avatar
phoenix24
 
Příspěvky: 45
Registrován: 16 dub 2008 10:56
Bydliště: Praha

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod Xeninka v 21 dub 2008 17:50

phoenix24 píše:... je třeba taky někam dějově umístit Per manum. Kdy to bylo? Je pravděpodobné, že v té době už něco mezi nima probíhalo. A jednou si spolu ,,vrzli" a ona hned věděla, že chce jeho dítě? Nesmysl, i když v aktech je možné všechno...... :lol:

Řadím Per Manum před jejich vrznutí.
Uživatelský avatar
Xeninka
 
Příspěvky: 262
Registrován: 13 dub 2008 11:06
Bydliště: Plzeň

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod haci v 21 dub 2008 17:52

phoenix24, xgirl:Nemůžu se s nikým hádat o originálním znění - tolik anglicky neumím, jen mi připadalo, že kdyby té noci spolu začali normálně spát, tak by to tolik nezdůrazňoval a ona z toho nebyla taková zdrblá, i když argument o kterém phoenix24 mi připadá rozumný. Ano ona porušila pravidla a i podle toho tajemného byla ona nejspíš iniciátorem. Sice jste mě nepřesvědčily, ale jsem nahlodaná...
A právě to, že by se jim Wilda povedl při prvním milování, mi zapadá do Akt X
O čipu se vůbec nehodlám bavit, protože tím nesmírně trpí moje citlivá a romantická povaha :twisted:
Uživatelský avatar
haci
 
Příspěvky: 238
Registrován: 14 dub 2008 11:58
Bydliště: Prostějov

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod XGirl v 21 dub 2008 17:52

To by musel být Mulder sakra dobrej (ačkoli při pohledu do sekce Obrázky Davida Duchovnyho už nejsem na pochybách, že fakt je!), ne? Netvrdím, že spolu od páté série jenom hopkali v posteli, ale taky ne tomu, že si jednou udělali dobře a pak to nechali plavat. Vsázela bych na nějakou tu možnost uprostřed... :mrgreen:
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod haci v 21 dub 2008 17:57

Xeninka píše:
phoenix24 píše:... je třeba taky někam dějově umístit Per manum. Kdy to bylo? Je pravděpodobné, že v té době už něco mezi nima probíhalo. A jednou si spolu ,,vrzli" a ona hned věděla, že chce jeho dítě? Nesmysl, i když v aktech je možné všechno...... :lol:

Řadím Per Manum před jejich vrznutí.


Souhas s xeninkou.
Chtěla jeho dítě, protože ho milovala. Nevyšlo umělé oplodnění...pomilovali se a šup Wilda... :lol:
Uživatelský avatar
haci
 
Příspěvky: 238
Registrován: 14 dub 2008 11:58
Bydliště: Prostějov

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod KayTee v 21 dub 2008 23:09

Tak..krásně jsem si početla :-) Je to fakt zábava číst ty spekulace tady :-) Já pořád držím basu s Pitryskem...ještě spolu nespali :-) a v onu osamělou noc si povídali :lol:
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod monkax v 21 dub 2008 23:40

Souhlasím s Xeninkou a Haci. Chce dítě, miluje Muldera, oplodnění se nepovede, tak se pomilují a ono to víjde. To s tím čipem se mi taky nelíbí, chápu že byla neplodná, ale jsem romantická duše a věřím, že William vznikl něžně, romanticky a ne nějakým škaredým čipem.
Uživatelský avatar
monkax
 
Příspěvky: 239
Registrován: 13 dub 2008 17:56

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod XGirl v 22 dub 2008 08:19

Mně to připadá, že to jejich pomilování se, to že William vznikl vlastně přirozenou cestou je čára přes rozpočet pro všechny kolonizátory, rebely, replikanty a jim podobné. Oni čekali, že se Scullyové narodí úplně něco jiného (a kdyby to vyšlo uměle tak asi jo). A právě proto, že Will vznikl přirozenou cestou, tak má schopnosti, jaké má. A s tím nikdo nepočítal. I proto si myslím, že ten čip v tom nehraje roli.
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod haci v 22 dub 2008 12:30

XGirl píše:Mně to připadá, že to jejich pomilování se, to že William vznikl vlastně přirozenou cestou je čára přes rozpočet pro všechny kolonizátory, rebely, replikanty a jim podobné. Oni čekali, že se Scullyové narodí úplně něco jiného (a kdyby to vyšlo uměle tak asi jo). A právě proto, že Will vznikl přirozenou cestou, tak má schopnosti, jaké má. A s tím nikdo nepočítal. I proto si myslím, že ten čip v tom nehraje roli.


Jsem ráda, že se alespoň v tomhle shodneme.
Uživatelský avatar
haci
 
Příspěvky: 238
Registrován: 14 dub 2008 11:58
Bydliště: Prostějov

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod peta111 v 22 dub 2008 12:41

Tak v tom mám úplně stejný názor. :)
Uživatelský avatar
peta111
 
Příspěvky: 246
Registrován: 13 dub 2008 14:17
Bydliště: Ostrava

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod k212 v 23 dub 2008 09:51

Já jsem přesvědčená, že v Per Manum spolu spali. Ale zda to bylo poprvé? Kdyby se tehle díl dal datovat někde na konec 6. nebo přelom 6-7. série (Amor Fati je fakt emo-psycho), tak by to tak určitě bylo. Ale všeobecně se spíš počítá s tím, že děj Per Manum se odehrává na konci 7 série, i když řada těchto spekulací vychází z předpokladu, že v All Things to bylo poprvé a tady třeba po druhé, třetí... Já zastávám názor, že spolu už něco měli během 6. série, příležitostí pár bylo (Milagro, Unnatural...)
--- resistance was futile, i'm assimilated shipper ---
Uživatelský avatar
k212
 
Příspěvky: 80
Registrován: 14 dub 2008 10:16
Bydliště: Náchod reál, jinak Delta Kvadrant Unimatrice X

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod Xeninka v 23 dub 2008 09:56

Ptal se na to vůbec kdy někdo tvůrců? Na conech dneska se jich ptají pořád dokola na stejný kraviny typu jak se vám točilo, jaký to bylo atd... Stejně nic novýho okolo filmu neřeknou, tak třeba tohle by mohli osvětlit :)
Nebo se jich na to už někdo někdy ptal a oni to rozmlžili? Stačilo by se zeptat třeba zda spolu spali jenom jednou nebo vícekrát, na kdy se datuje děj Per Manum atd... Anebo si myslíte že to bude v tom novém průvodci vysvětleno? Alespoň trochu?
Uživatelský avatar
Xeninka
 
Příspěvky: 262
Registrován: 13 dub 2008 11:06
Bydliště: Plzeň

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod Luki v 23 dub 2008 11:17

Xeninka píše:Ptal se na to vůbec kdy někdo tvůrců? Na conech dneska se jich ptají pořád dokola na stejný kraviny typu jak se vám točilo, jaký to bylo atd... Stejně nic novýho okolo filmu neřeknou, tak třeba tohle by mohli osvětlit :)
Nebo se jich na to už někdo někdy ptal a oni to rozmlžili? Stačilo by se zeptat třeba zda spolu spali jenom jednou nebo vícekrát, na kdy se datuje děj Per Manum atd... Anebo si myslíte že to bude v tom novém průvodci vysvětleno? Alespoň trochu?


Oni už se jich ptali v roce 2006 a bylo jim odpovězeno, protose již nadále neptají. Problém je v tom, že už to nikdo neřeší a tím pádem není možnost se to dozvědět tady u nás :).
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod Xeninka v 23 dub 2008 12:25

Luki píše:Oni už se jich ptali v roce 2006 a bylo jim odpovězeno, protose již nadále neptají. Problém je v tom, že už to nikdo neřeší a tím pádem není možnost se to dozvědět tady u nás :).

A kde je odpověď? Ztracena ve víru času?
Uživatelský avatar
Xeninka
 
Příspěvky: 262
Registrován: 13 dub 2008 11:06
Bydliště: Plzeň

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod Luki v 23 dub 2008 13:35

Xeninka píše:
Luki píše:Oni už se jich ptali v roce 2006 a bylo jim odpovězeno, protose již nadále neptají. Problém je v tom, že už to nikdo neřeší a tím pádem není možnost se to dozvědět tady u nás :).

A kde je odpověď? Ztracena ve víru času?


Tak nějak, v průvodci je napsané že hned po odvysílání na ty kritické body tvůrci odpověděli ale víc tam není :(.

Teď jsem si všimnul že jsem špatně napsal roku má tam být samozřejmně 2002 :).
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod nabaa v 24 dub 2008 18:55

Souhlasím s haci, Xeninkou a dalšími, kteří zastávají názor, že William byl šťastným důsledkem jediné noci. Ani Mulder ani Scullyová mi totiž nepříjdou jako typy, které by spolu mohli spát a absolutně to nedávat najevo. Prostě IVF nevyšlo, Scullyová z toho byla špatná, Mulderovi to též nebylo jedno, ona plakala, on ji utěšoval, objímal, ona pořád plakala...a aby už neplakala, tak jí dal pořádnýho hudlana a už to jelo. Typický Scully angst and Mulder comfort. A jednou stačí, kolikrát i v reálu, natož pak v Aktech X.:D A co se All things týče, tak pořád ještě nikde není napsáno, že tam spolu fakticky spali. Sice tomu detaily napovídají, nicméně nic jistého v tom nevidím. :) Podle mě ta one lonely night byla v průběhu závěrečných titulků v Per Manum. 8-)
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod Xeninka v 24 dub 2008 19:17

nabaa: neřekla jsem že William vznikl jenom z jednoho vrznutí si... Jinak k All Things - v nějakém interview s Chrisem řekl, že ve chvíli kdy to s Gill dávali dohromady ten scénář tak tam přidali ten začátek proto, že cítil že je načase naznačit, že ti dva spolu něco měli...
Uživatelský avatar
Xeninka
 
Příspěvky: 262
Registrován: 13 dub 2008 11:06
Bydliště: Plzeň

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod nabaa v 24 dub 2008 20:55

Xeninka píše:nabaa: neřekla jsem že William vznikl jenom z jednoho vrznutí si... Jinak k All Things - v nějakém interview s Chrisem řekl, že ve chvíli kdy to s Gill dávali dohromady ten scénář tak tam přidali ten začátek proto, že cítil že je načase naznačit, že ti dva spolu něco měli...


Aha, tak to jsem asi něco špatně přečetla. Každopádně za jednou vzniknout mohl. :) Jo, ten rozhovor jsem taky četla a sama jsem zastáncem toho, že tam něco bylo...ale přeci jen zůstává prostor k diskuzi. Chris Carter už toho napovídal. :D
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod haci v 25 dub 2008 00:23

nabaa píše:Souhlasím s haci, Xeninkou a dalšími, kteří zastávají názor, že William byl šťastným důsledkem jediné noci. Ani Mulder ani Scullyová mi totiž nepříjdou jako typy, které by spolu mohli spát a absolutně to nedávat najevo. Prostě IVF nevyšlo, Scullyová z toho byla špatná, Mulderovi to též nebylo jedno, ona plakala, on ji utěšoval, objímal, ona pořád plakala...a aby už neplakala, tak jí dal pořádnýho hudlana a už to jelo. Typický Scully angst and Mulder comfort. A jednou stačí, kolikrát i v reálu, natož pak v Aktech X.:D A co se All things týče, tak pořád ještě nikde není napsáno, že tam spolu fakticky spali. Sice tomu detaily napovídají, nicméně nic jistého v tom nevidím. :) Podle mě ta one lonely night byla v průběhu závěrečných titulků v Per Manum. 8-)


óóó díky bohu za spřízněnou duši, i když já to vidím naopak All things ano, Per manum ne - pouze krásné romantické utěšování... ;)
Uživatelský avatar
haci
 
Příspěvky: 238
Registrován: 14 dub 2008 11:58
Bydliště: Prostějov

PředchozíDalší

Zpět na Ráj shipperů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron