Kdy poprvé?

Mají podle Vás Muldera a Scullyová zahodit Akta X a skočit spolu do postele? Fandíte jejich vztahu? Tak v tom případě sem směřujte všechny podobné fotky, shippy videa a další "vlhké příspěvky"... :))

Moderátor: XGirl

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod XGirl v 20 srp 2008 17:03

mona lisa píše: A zo sceny z Sixth Extinction, kde potom co povedala fajciarovi, ze zisti co je Mulderovi a potom isla za Mulderom (ktory bol v deliriu) do spalne a cestou si vyzliekla tricko - takmer sa mi obratil zaludok :twisted: A co sa dialo potom...ani nechcem na to mysliet - fuuuuj.

Kdoví, proč se po její návštěvě Mulderův stav tak zhoršil :evil: :lol: Průšvih je, že Scullyová bitvu s ní vlastně nikdy nemohla vyhrát, protože Fowley byla část Mulderovy minulosti, do které Dana nepatřila. Jedině tu minulost přebít ještě lepšími zážitky, což se jí nakonec díkybohu podařilo...
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod detillo v 20 srp 2008 19:17

mona lisa píše:Herecku, ktora hra Fowleyovu, si vybral do serialu sam DD. Poznali sa dlho predtym, priatelili sa on on si ju cenil. A musite uznat, ze hrala tu mrchu dobre ;) A zo sceny z Sixth Extinction, kde potom co povedala fajciarovi, ze zisti co je Mulderovi a potom isla za Mulderom (ktory bol v deliriu) do spalne a cestou si vyzliekla tricko - takmer sa mi obratil zaludok :twisted: A co sa dialo potom...ani nechcem na to mysliet - fuuuuj.
A preco Mulder stratil sudnost v pritomnosti Fowleyovej? Zrejme mu dala v posteli omnoho viac, nez ine zeny v jeho zivote. A chlap ako on to zrejme tak moc potreboval ;) Ale hlavne je, ze teraz ma svoju vernu Scullyovu, len ju a nikoho ineho :P


Tak ta scéna jak jde Fowley za Mulderem do ložnice a svlíká si triko mě taky dostala :o , ale utěšovala jsem se tím, že je mu tak blbě, že by se snad ničeho nebyl schopen - jen netuším, co to podle autorů mělo znamenat: Fowley - utěšitelka???To si mohli odpostit :cry: Vím, že oficiálně spolu v týhle sérii M a S ještě nebyli, ale přesto by mi to přišlo jako podraz na Scully. :roll:
On behalf of the International Jewish Conspiracy, I've got to inform you that we're almost out of gas
Uživatelský avatar
detillo
 
Příspěvky: 63
Registrován: 04 črc 2008 19:33

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod luca v 21 srp 2008 11:33

detillo píše:
mona lisa píše:Herecku, ktora hra Fowleyovu, si vybral do serialu sam DD. Poznali sa dlho predtym, priatelili sa on on si ju cenil. A musite uznat, ze hrala tu mrchu dobre ;) A zo sceny z Sixth Extinction, kde potom co povedala fajciarovi, ze zisti co je Mulderovi a potom isla za Mulderom (ktory bol v deliriu) do spalne a cestou si vyzliekla tricko - takmer sa mi obratil zaludok :twisted: A co sa dialo potom...ani nechcem na to mysliet - fuuuuj.
A preco Mulder stratil sudnost v pritomnosti Fowleyovej? Zrejme mu dala v posteli omnoho viac, nez ine zeny v jeho zivote. A chlap ako on to zrejme tak moc potreboval ;) Ale hlavne je, ze teraz ma svoju vernu Scullyovu, len ju a nikoho ineho :P


Tak ta scéna jak jde Fowley za Mulderem do ložnice a svlíká si triko mě taky dostala :o , ale utěšovala jsem se tím, že je mu tak blbě, že by se snad ničeho nebyl schopen - jen netuším, co to podle autorů mělo znamenat: Fowley - utěšitelka???To si mohli odpostit :cry: Vím, že oficiálně spolu v týhle sérii M a S ještě nebyli, ale přesto by mi to přišlo jako podraz na Scully. :roll:


Já si myslím, že byl schopen dost :lol: už jen z toho, jak to pak na něj vybalí druhý den ráno o těch dětech...
Osobně si myslím, že Mulder byl Fowleyovou tak zasažený, protože to byla nejspíš jediná osoba po strašně dlouhé době, která mu věřila a nezesměšňovala ho, co se týká Akt X (v seriálu bylo dost jasně řečeno, že je objevili spolu a že věřila jeho teoriím, zatímco Scullyovou musel neustále přesvědčovat...), takže to v něm přetrvávalo i potom, co se na něj vykašlala a odjela do Evropy. Prostě si odmítal připustit, že by najednou stála proti němu. A kdoví, možná v něm zanechala i jiné stopy, co my víme. ;)
Uživatelský avatar
luca
 
Příspěvky: 563
Registrován: 10 kvě 2008 00:20
Bydliště: Lišov

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod mona lisa v 21 srp 2008 14:44

XGirl píše:
mona lisa píše: A zo sceny z Sixth Extinction, kde potom co povedala fajciarovi, ze zisti co je Mulderovi a potom isla za Mulderom (ktory bol v deliriu) do spalne a cestou si vyzliekla tricko - takmer sa mi obratil zaludok :twisted: A co sa dialo potom...ani nechcem na to mysliet - fuuuuj.

Kdoví, proč se po její návštěvě Mulderův stav tak zhoršil :evil: :lol: Průšvih je, že Scullyová bitvu s ní vlastně nikdy nemohla vyhrát, protože Fowley byla část Mulderovy minulosti, do které Dana nepatřila. Jedině tu minulost přebít ještě lepšími zážitky, což se jí nakonec díkybohu podařilo...


Kedysi som niekde citala scenar vynechanych scen z tejto epizody a bola tam ta scena. Fowleyova sa chcela na neho vrhnut, ale Mulder jej cital myslienky a zacal na nu revat, ze pracuje pre fajciara. Nato skoncil v nemocnici a Fowleyovej klapli zuby naprazdno. Esteze jej zostal fajciar, ten bol z nej urcite hotovy, aj vekovo si sadli :lol:
mona lisa
 
Příspěvky: 237
Registrován: 13 dub 2008 12:17
Bydliště: Bratislava

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod luca v 21 srp 2008 15:27

mona lisa píše:
XGirl píše:
mona lisa píše: A zo sceny z Sixth Extinction, kde potom co povedala fajciarovi, ze zisti co je Mulderovi a potom isla za Mulderom (ktory bol v deliriu) do spalne a cestou si vyzliekla tricko - takmer sa mi obratil zaludok :twisted: A co sa dialo potom...ani nechcem na to mysliet - fuuuuj.

Kdoví, proč se po její návštěvě Mulderův stav tak zhoršil :evil: :lol: Průšvih je, že Scullyová bitvu s ní vlastně nikdy nemohla vyhrát, protože Fowley byla část Mulderovy minulosti, do které Dana nepatřila. Jedině tu minulost přebít ještě lepšími zážitky, což se jí nakonec díkybohu podařilo...


Kedysi som niekde citala scenar vynechanych scen z tejto epizody a bola tam ta scena. Fowleyova sa chcela na neho vrhnut, ale Mulder jej cital myslienky a zacal na nu revat, ze pracuje pre fajciara. Nato skoncil v nemocnici a Fowleyovej klapli zuby naprazdno. Esteze jej zostal fajciar, ten bol z nej urcite hotovy, aj vekovo si sadli :lol:


Jo, to jsem taky někde četla.
Já jsem si to předtím spletla s tou druhou jejich scénou, která se ovšem Mulderovi naštěstí jen zdá :lol: , jak už je v tom domě, kam ho dovezl Kuřák, a ona tam v noci přijde jen v negližé a odemkne mu ty pouta... Bože, to je skoro ještě nechutnější než ta scéna s tím svlíkáním trička. :o :o :o
Uživatelský avatar
luca
 
Příspěvky: 563
Registrován: 10 kvě 2008 00:20
Bydliště: Lišov

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod XGirl v 21 srp 2008 17:13

Já jí jen závidím, že si Muldera takhle mohla "ohmatat", potvora! :oops: ;) Jeho omlouvá snad jedině to, že pokud spolu se Scully neměli nějaké techtle mechtle ještě před All Things, tak byl prostě "nadrženej" (nevím, jak to říct slušně :oops: ). Jinak je to jeho chování ohledně Fowley na pár facek, sen nesen :evil:
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod luca v 21 srp 2008 18:09

XGirl píše:Já jí jen závidím, že si Muldera takhle mohla "ohmatat", potvora! :oops: ;) Jeho omlouvá snad jedině to, že pokud spolu se Scully neměli nějaké techtle mechtle ještě před All Things, tak byl prostě "nadrženej" (nevím, jak to říct slušně :oops: ). Jinak je to jeho chování ohledně Fowley na pár facek, sen nesen :evil:



Nadržený mohl být, ale mohlo se mu aspoň zdát o nějaké mladé sex bombě z těch filmů, co nejsou jeho... :lol:
Uživatelský avatar
luca
 
Příspěvky: 563
Registrován: 10 kvě 2008 00:20
Bydliště: Lišov

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod detillo v 21 srp 2008 19:49

zajímalo by mě, jak by se trojúhelník Mulder-Scully-Fowley dál po Amor Fati vyvíjel, kdyby tam na konci Fowley nezemřela. A taky jestli ji "umřeli" záměrně, protože potřebovali odstranit konkurenci - Mulder prostě nebyl schopen se od ní odpoutat a shippers by čekali dalších 9sezon :D
On behalf of the International Jewish Conspiracy, I've got to inform you that we're almost out of gas
Uživatelský avatar
detillo
 
Příspěvky: 63
Registrován: 04 črc 2008 19:33

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod Leblanc v 13 zář 2008 00:38

luca píše:
Jo, to jsem taky někde četla.
Já jsem si to předtím spletla s tou druhou jejich scénou, která se ovšem Mulderovi naštěstí jen zdá :lol: , jak už je v tom domě, kam ho dovezl Kuřák, a ona tam v noci přijde jen v negližé a odemkne mu ty pouta... Bože, to je skoro ještě nechutnější než ta scéna s tím svlíkáním trička. :o :o :o


Souhlas. V tu chvíli se mi udělalo nevolno :? :mrgreen:
Obrázek
I want to believe in the power of love ...
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Leblanc
 
Příspěvky: 133
Registrován: 28 čer 2008 21:43
Bydliště: Hustopeče

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod XGirl v 17 zář 2008 18:34

Fowley se prostě k Mulderovi nehodila, ani náhodou. Dokázala ho zblbnout, ale to je tak všechno :mrgreen:
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod KayTee v 17 zář 2008 20:58

V tomhle fóru se vždycky pobavím nejvíc :-D
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod XGirl v 18 zář 2008 12:41

BTW včera jsem si pustila All things a musím říct, že kdo i po téhle epizodě pochybuje o tom, že spolu Mulder a Scully spali, tak je blázen :oops: :lol: Přemýšlela jsem o tom, ale jinak si prostě oblékající se Scullyovou a Muldera spícího maximálně v boxerkách vysvětlit nedokážu a nedokážu :roll:
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod luca v 18 zář 2008 14:16

XGirl píše:BTW včera jsem si pustila All things a musím říct, že kdo i po téhle epizodě pochybuje o tom, že spolu Mulder a Scully spali, tak je blázen :oops: :lol: Přemýšlela jsem o tom, ale jinak si prostě oblékající se Scullyovou a Muldera spícího maximálně v boxerkách vysvětlit nedokážu a nedokážu :roll:


Jasně, že spolu spali, přece když u někoho, s kým vůbec, ale vůbec nic nemám, náhodou usnu na gauči, tak se tam potom ráno nebudu svlíkat, koupat nebo co a zase oblíkat, ne? Prostě se vytratím a tohle všechno si nechám na doma. :lol: Podle mě to tady bylo už podruhé. Poprvé to vidím na Per Manum, které se ve vzpomínkách může klíďo odehrávat chvilku před All things. Pak by pasovala i ta známá věta z Trust No. 1. Řekla bych, že v All things se to prostě zpečetilo navždy. Jednou to může být úlet, ale podruhé, potřetí... ;)
Uživatelský avatar
luca
 
Příspěvky: 563
Registrován: 10 kvě 2008 00:20
Bydliště: Lišov

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod XGirl v 20 zář 2008 08:21

luca píše:Jasně, že spolu spali, přece když u někoho, s kým vůbec, ale vůbec nic nemám, náhodou usnu na gauči, tak se tam potom ráno nebudu svlíkat, koupat nebo co a zase oblíkat, ne? Prostě se vytratím a tohle všechno si nechám na doma. :lol: Podle mě to tady bylo už podruhé. Poprvé to vidím na Per Manum, které se ve vzpomínkách může klíďo odehrávat chvilku před All things. Pak by pasovala i ta známá věta z Trust No. 1. Řekla bych, že v All things se to prostě zpečetilo navždy. Jednou to může být úlet, ale podruhé, potřetí... ;)


J8 bych all things taky neviděla jako jejich poprvé, už jsem to tu myslím někde psala...Vůbec, když si člověk vezme děj od poloviny šestky dál, tak už Mulder se Scully docela nepokrytě flirtuje, žádné ostýchavé dotyky když spolu prochází dveřmi, navíc už mu Scullyová zdatně sekunduje, takové jejich slovní přetřelky by dřív byly možné jen těžko (nebo aspoň ne tak často). Škoda, že nám CC na tuhle otázku nikdy neodpoví :roll:
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod luca v 20 zář 2008 11:06

XGirl píše:
luca píše:Jasně, že spolu spali, přece když u někoho, s kým vůbec, ale vůbec nic nemám, náhodou usnu na gauči, tak se tam potom ráno nebudu svlíkat, koupat nebo co a zase oblíkat, ne? Prostě se vytratím a tohle všechno si nechám na doma. :lol: Podle mě to tady bylo už podruhé. Poprvé to vidím na Per Manum, které se ve vzpomínkách může klíďo odehrávat chvilku před All things. Pak by pasovala i ta známá věta z Trust No. 1. Řekla bych, že v All things se to prostě zpečetilo navždy. Jednou to může být úlet, ale podruhé, potřetí... ;)


J8 bych all things taky neviděla jako jejich poprvé, už jsem to tu myslím někde psala...Vůbec, když si člověk vezme děj od poloviny šestky dál, tak už Mulder se Scully docela nepokrytě flirtuje, žádné ostýchavé dotyky když spolu prochází dveřmi, navíc už mu Scullyová zdatně sekunduje, takové jejich slovní přetřelky by dřív byly možné jen těžko (nebo aspoň ne tak často). Škoda, že nám CC na tuhle otázku nikdy neodpoví :roll:


Zase můžeme víc fantazírovat... :lol: Já jsem si všimla, že Mulder vůbec na Scullyovou dost šahá, dokonce i v první sérii. Jde kolem a dotkne se jí, i když by vůbec nemusel. Je to skoro v každém dílu. Nebo to já vidím skoro v každém dílu, to je taky možné. ;)
Uživatelský avatar
luca
 
Příspěvky: 563
Registrován: 10 kvě 2008 00:20
Bydliště: Lišov

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod Leblanc v 21 zář 2008 11:43

Já to vidím taky... Zajímavé je, že u akt X si těch doteků všímám, zato u jiných seriálů a filmů je mi šumák, jestli se tam po sobě budou plazit, atd... :D Já je prostě oba miluji, jejich vztah je nádherný, žádné jiné postavy mezi sebou nemají to pouto...
Obrázek
I want to believe in the power of love ...
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Leblanc
 
Příspěvky: 133
Registrován: 28 čer 2008 21:43
Bydliště: Hustopeče

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod XGirl v 10 říj 2008 13:41

To je fakt, taky jsem si už toho všimla - jak ji nenápadně postrkuje ze dveří, i jak jí v Conduit šeptá do ouška slovo Okobogee. Nevynechá jedinou příležitost a očividně ho to baví:-)
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod detillo v 30 říj 2008 22:52

luca píše:
XGirl píše:BTW včera jsem si pustila All things a musím říct, že kdo i po téhle epizodě pochybuje o tom, že spolu Mulder a Scully spali, tak je blázen :oops: :lol: Přemýšlela jsem o tom, ale jinak si prostě oblékající se Scullyovou a Muldera spícího maximálně v boxerkách vysvětlit nedokážu a nedokážu :roll:


Jasně, že spolu spali, přece když u někoho, s kým vůbec, ale vůbec nic nemám, náhodou usnu na gauči, tak se tam potom ráno nebudu svlíkat, koupat nebo co a zase oblíkat, ne? Prostě se vytratím a tohle všechno si nechám na doma. :lol: Podle mě to tady bylo už podruhé. Poprvé to vidím na Per Manum, které se ve vzpomínkách může klíďo odehrávat chvilku před All things. Pak by pasovala i ta známá věta z Trust No. 1. Řekla bych, že v All things se to prostě zpečetilo navždy. Jednou to může být úlet, ale podruhé, potřetí... ;)


prosím, připomeňte mi někdo tu "známou větu z Trust No1" - nějak nemůžu přijít na to která to je :roll: dík
On behalf of the International Jewish Conspiracy, I've got to inform you that we're almost out of gas
Uživatelský avatar
detillo
 
Příspěvky: 63
Registrován: 04 črc 2008 19:33

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod xloverin v 30 říj 2008 23:23

detillo píše:prosím, připomeňte mi někdo tu "známou větu z Trust No1" - nějak nemůžu přijít na to která to je :roll: dík


One lonely night you invited Mulder to your bed... (adresovane Scullyovej samozrejme ;-) )
Uživatelský avatar
xloverin
 
Příspěvky: 301
Registrován: 12 črc 2008 13:07

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod KayTee v 03 lis 2008 00:46

xloverin píše:
detillo píše:prosím, připomeňte mi někdo tu "známou větu z Trust No1" - nějak nemůžu přijít na to která to je :roll: dík


One lonely night you invited Mulder to your bed... (adresovane Scullyovej samozrejme ;-) )


česky - Jednu osamělou noc, jste pozvala Muldera do své postele..
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

PředchozíDalší

Zpět na Ráj shipperů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron