Kdy poprvé?

Mají podle Vás Muldera a Scullyová zahodit Akta X a skočit spolu do postele? Fandíte jejich vztahu? Tak v tom případě sem směřujte všechny podobné fotky, shippy videa a další "vlhké příspěvky"... :))

Moderátor: XGirl

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod yscully v 01 kvě 2008 12:28

XGirl píše:Tak co myslíte, kdy se spolu Mulder a Scully poprvé políbili? Kdy si uvědomili, že pro ně ten druhý je víc, než kolega? Kdy se poprvé milovali?


No já nevím, ale teď koukám na začátek 2. řady a přijde mně, že i v takových Little Green Men mezi nima probíhá něco o dost většího, než nutná profesionální komunikace... Težko říct, kdy si začali uvědomovat, že našli svou chybějící polovičku, myslím, že to bylo hoodně brzo. A kdy se pak začali muckat... To je skoro jedno, spíš po nějaké době by působilo nepřirozeně, kdyby už nezačali.
Uživatelský avatar
yscully
 
Příspěvky: 282
Registrován: 01 kvě 2008 10:17
Bydliště: Brno

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod petrazelva v 22 čer 2008 20:10

Poprvé? No přece "mrouskání při měsíčku", to je snad jasné, ne? :)

Ne, teď vážně(ji). Vaše diskuze mě tak pobavila, že spolubydlící si teď asi myslí, že jsem dost divná. Sedím v kuchyni, čumím do kompu a po tváři mi tečou smíchem slzy :lol:
Každopádně já se přikláním k názoru, že jak se to jednou zvrtne, tak to u jednoho nezůstane. Problém je v tom, že nikde přesně nejde zjistit, kdy se odehrávalo Per Manum. A all things je taky problematické.. Ale podle mě prostě v all things spolu spali. Ať už to bylo nebo nebylo poprvé. Scully bilancuje nad tím, co by měla a co má.. a podle mě má Muldera, se vším všudy.

Ale zase ten chlap v TrustNo1 řká One lonely night you invited Mulder to YOUR bed.. takže když už se v tom tak pitváme, tak by to muselo být poprvé u ní v bytě.. což by mohlo být v Per Manum. Anebo někdy mnohem mnohem dřív? Já už fakt nevím..
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod XGirl v 22 čer 2008 20:13

No právě, za tu dobu co spolu pracovali bylo těch osamělých nocí nepočítaně... ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod kimberly v 22 čer 2008 20:28

Ja tomu chlapovi z Trust no one vôbec neverím, nemám rada ani tú epizódu a dúfala som, že bude zaradená medzi tie, ktoré sa nikdy nestali.
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod Xeninka v 22 čer 2008 20:48

kimberly píše:Ja tomu chlapovi z Trust no one vôbec neverím, nemám rada ani tú epizódu a dúfala som, že bude zaradená medzi tie, ktoré sa nikdy nestali.

Vzhledem k tomu, jak na něj vyšokovaně koukala když to řekl tak se to zřejmě opravdu stalo.
Jinak datace Per Manum by zajímala asi hodně lidí :)
Uživatelský avatar
Xeninka
 
Příspěvky: 262
Registrován: 13 dub 2008 11:06
Bydliště: Plzeň

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod haci v 23 čer 2008 11:15

Xeninka píše:
kimberly píše:Ja tomu chlapovi z Trust no one vôbec neverím, nemám rada ani tú epizódu a dúfala som, že bude zaradená medzi tie, ktoré sa nikdy nestali.

Vzhledem k tomu, jak na něj vyšokovaně koukala když to řekl tak se to zřejmě opravdu stalo.
Jinak datace Per Manum by zajímala asi hodně lidí :)

Jasně, že říká pravdu, jinak by ho poslala do pryč... ;) a netvářila se jakoby odhalil největší tajemství jejího života.
Uživatelský avatar
haci
 
Příspěvky: 238
Registrován: 14 dub 2008 11:58
Bydliště: Prostějov

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod k212 v 24 čer 2008 15:39

haci píše:
Xeninka píše:Vzhledem k tomu, jak na něj vyšokovaně koukala když to řekl tak se to zřejmě opravdu stalo.
Jinak datace Per Manum by zajímala asi hodně lidí :)

Jasně, že říká pravdu, jinak by ho poslala do pryč... ;) a netvářila se jakoby odhalil největší tajemství jejího života.

Přesně tak ... já asi založim per manumáckou frontu, která bude bojovat za odpostelení dílů All Things a Je Souhaite, protože tam se nic nestalo, jelikož to bylo u Muldera doma :lol: :lol: :lol: Ale jinak trpím sedmou sérii právě díky těmto náznakům čehosi víc, nebýt toho, asi bych se unudila.
--- resistance was futile, i'm assimilated shipper ---
Uživatelský avatar
k212
 
Příspěvky: 80
Registrován: 14 dub 2008 10:16
Bydliště: Náchod reál, jinak Delta Kvadrant Unimatrice X

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod XGirl v 24 čer 2008 20:56

Jenže když ne tam, tak to podle mne znamená, že to bylo někdy PŘED těmito epizodami, tudíž vlastně dřív, než se odehrála sedmá série. A v tom případě si stojím i za tím, že to nebyla jedina osamělá noc, ale že jich bylo mnohem víc. Upřímně - kdybyste dostaly do postele chlapa jako Mulder, tak by vám to stačilo jen jednou? Mně tedy rozhodně NEEE! :oops: ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod monkax v 24 čer 2008 23:06

XGirl píše:Jenže když ne tam, tak to podle mne znamená, že to bylo někdy PŘED těmito epizodami, tudíž vlastně dřív, než se odehrála sedmá série. A v tom případě si stojím i za tím, že to nebyla jedina osamělá noc, ale že jich bylo mnohem víc. Upřímně - kdybyste dostaly do postele chlapa jako Mulder, tak by vám to stačilo jen jednou? Mně tedy rozhodně NEEE! :oops: ;)


Jednou a dost? V žádném případě :oops: Vidím to úplně stejně. Osobně nechápu, jakto že Scully dokázala Mulderovi tolik let odolávat :)
Uživatelský avatar
monkax
 
Příspěvky: 239
Registrován: 13 dub 2008 17:56

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod k212 v 24 čer 2008 23:41

monkax píše:
XGirl píše:Jenže když ne tam, tak to podle mne znamená, že to bylo někdy PŘED těmito epizodami, tudíž vlastně dřív, než se odehrála sedmá série. A v tom případě si stojím i za tím, že to nebyla jedina osamělá noc, ale že jich bylo mnohem víc. Upřímně - kdybyste dostaly do postele chlapa jako Mulder, tak by vám to stačilo jen jednou? Mně tedy rozhodně NEEE! :oops: ;)

Jednou a dost? V žádném případě :oops: Vidím to úplně stejně. Osobně nechápu, jakto že Scully dokázala Mulderovi tolik let odolávat :)


... mít v posteli chlapa jako Mulder, tak ho z ní nejspíš ani nepustím :lol: A ano, šestá série mi sedí buď na dataci Per Manum nebo na první společnou noc úplně nejvíc, i když konec pětky by byl ještě lepšejší. To je věc názoru, ovšem. A jestli jednou nebo mnohokrát? No určitě víckrát, ale nebyla to prostě už ta "jedna osamělá noc". Toliko fronta za odpostelení All Things a Je Souhaite se týká pouze první společné noci, jestli to tam bylo po druhý, desátý či dvacátý, to už není tak důležitý. ;)
--- resistance was futile, i'm assimilated shipper ---
Uživatelský avatar
k212
 
Příspěvky: 80
Registrován: 14 dub 2008 10:16
Bydliště: Náchod reál, jinak Delta Kvadrant Unimatrice X

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod XGirl v 25 čer 2008 12:34

Mně by seděla ta šestá série, sedmá se mi zdá pozdě. Navíc pořád myslím i na to, že aby žena, co má nulovou šanci otěhotnět zplodila zdravé dítě po jedné jediné noci by byl ne malý, ale hodně velký zázrak. I když bych řekla, že jim při milování nešlo o to udělat si dítě, že se spíš prostě chtěli milovat. Možná i díky tomu, že se nesnažili, tak se to povedlo, dost často to tak bývá, že když se pár přestaně stresovat, najednou jde všechno samo ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod monkax v 25 čer 2008 13:08

Ale zase na druhou stranu si člověk řekne, že v Aktech X je možné všechno-i to aby neplodná žena otěhotněla. Každopádně si myslím, že Scully neotěhotněla umělým oplodněním, ale milováním s Mulderem :D Určitě si to užívali, nemysleli na nic jiného-jen jeden na druhého a ono se to povedlo....Vždyt zázraky se dějí!
Uživatelský avatar
monkax
 
Příspěvky: 239
Registrován: 13 dub 2008 17:56

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod petrazelva v 25 čer 2008 13:54

k212 píše: ... A ano, šestá série mi sedí buď na dataci Per Manum nebo na první společnou noc úplně nejvíc, i když konec pětky by byl ještě lepšejší. To je věc názoru, ovšem. A jestli jednou nebo mnohokrát? No určitě víckrát, ale nebyla to prostě už ta "jedna osamělá noc". Toliko fronta za odpostelení All Things a Je Souhaite se týká pouze první společné noci, jestli to tam bylo po druhý, desátý či dvacátý, to už není tak důležitý. ;)


Hm.. zajímavé.. Ale potom mi nesedí, proč je Per Manum natočená tak jak je. Hlavně ta poslední scéna, kdy Scully vzpomíná (poslední flashback), jak to nevyšlo a pak střih a hladí si svoje těhotné bříško.. je z toho cítit, jako by nechápala, co se děje.
Ale na druhou stranu možná jen nechápala, jaktože to vyšlo "přirozenou cestou", když neměla mít už žádná vajíčka.. Hm..
Takže vlastně v tom případě mohlo být poprvé kdykoli, v jejím bytě. Potom teda asi někdy v sedmičce, po Miléniu. Jelikož kdyby to bylo dřív, tak by ta pusa nebyla taková divná.. toť můj názor :)
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod XGirl v 25 čer 2008 14:14

To je taky fakt...jedině snad že by se to dalo krkolomně vysvětlit tak, že to byla jejich první pusa na veřejnosti, ale to už mi asi povídky zatemňují mozek :oops: :lol: Jsem zvědavá, jestli nám něco z toho osvětlí film...
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod monkax v 25 čer 2008 14:38

Sdílím názor, že dříve jak po Milleniu to nebylo :o Neb Scully z té pusy byla vážně dost překvapená :roll:
Uživatelský avatar
monkax
 
Příspěvky: 239
Registrován: 13 dub 2008 17:56

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod nabaa v 25 čer 2008 16:42

Tak uvažuju, že formulace "Jedné osamělé noci jste pozvala Muldera do své postele", nemusí znamenat, že to byla jediná noc. Pozvat stačí jednou, pak už se o tom nemluví. Prostě jednou ho pozvala a pak už se ani neptal. APSS po každém úspěšně vyřešeném případu. Vlastně i po těch nevyřešených, protože taková profesionální frustrace je přece výborné afrodiziakum, ne? :D
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod k212 v 25 čer 2008 22:37

nabaa píše:Pozvat stačí jednou, pak už se o tom nemluví. Prostě jednou ho pozvala a pak už se ani neptal. APSS po každém úspěšně vyřešeném případu. Vlastně i po těch nevyřešených, protože taková profesionální frustrace je přece výborné afrodiziakum, ne? :D


JJ tak tak, poprvé se to stane a pak už to jede :lol: ... No prostě mě ta sedmá série celkově připadá jako takové to mile-něžné pošťuchování po dobře prožitých a strávených nocích, jiné přirovnání mě nenapadá. A třeba je tam APSS už běžnou záležitostí, nikoliv novou. No nic... hádám, že moc přívrženců nenajdu, ale za týden určitě vytáhnu na světlo nějakou novou a extrémější teorii, až mě tahle začne nudit 8-)
--- resistance was futile, i'm assimilated shipper ---
Uživatelský avatar
k212
 
Příspěvky: 80
Registrován: 14 dub 2008 10:16
Bydliště: Náchod reál, jinak Delta Kvadrant Unimatrice X

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod KayTee v 26 čer 2008 10:07

Tak jsem se koukla poprvé na Trust_no1 a musím teda uznat, že to bylo dost výmluvné a vzdávám boj o to, že do konce 8 spolu nespali. Spali, ale jenom jednou! :lol: Kdyby víckrát, tak by to formuloval jinak. Přecejenom je sledoval neustále, takže by řekl třeba: Jednu osamělou noc jste poprvé pozvala Muldera do své postele.. nebo tak něco :roll: :lol:
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod haci v 27 čer 2008 13:50

KayTee píše:Tak jsem se koukla poprvé na Trust_no1 a musím teda uznat, že to bylo dost výmluvné a vzdávám boj o to, že do konce 8 spolu nespali. Spali, ale jenom jednou! :lol: Kdyby víckrát, tak by to formuloval jinak. Přecejenom je sledoval neustále, takže by řekl třeba: Jednu osamělou noc jste poprvé pozvala Muldera do své postele.. nebo tak něco :roll: :lol:

Konečně - spojenec. Já odmítám názor, že spolu jen tak "pospávali" a tvářili se jakoby nic! Milovali se jednou a byl z toho Wilda. Podruhé to bylo až po titulkách v The truth. ;)
Uživatelský avatar
haci
 
Příspěvky: 238
Registrován: 14 dub 2008 11:58
Bydliště: Prostějov

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod terentule v 27 čer 2008 21:20

haci píše:
KayTee píše:Tak jsem se koukla poprvé na Trust_no1 a musím teda uznat, že to bylo dost výmluvné a vzdávám boj o to, že do konce 8 spolu nespali. Spali, ale jenom jednou! :lol: Kdyby víckrát, tak by to formuloval jinak. Přecejenom je sledoval neustále, takže by řekl třeba: Jednu osamělou noc jste poprvé pozvala Muldera do své postele.. nebo tak něco :roll: :lol:

Konečně - spojenec. Já odmítám názor, že spolu jen tak "pospávali" a tvářili se jakoby nic! Milovali se jednou a byl z toho Wilda. Podruhé to bylo až po titulkách v The truth. ;)

Já si to myslím taky :).
A to že William vznikl z jediný noci, to je na tom to nejlepší...takový mystický, ve stylu Akt X. Prostě osud :D.
Uživatelský avatar
terentule
 
Příspěvky: 240
Registrován: 13 dub 2008 00:51
Bydliště: Praha :)

PředchozíDalší

Zpět na Ráj shipperů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron