Kdy poprvé?

Mají podle Vás Muldera a Scullyová zahodit Akta X a skočit spolu do postele? Fandíte jejich vztahu? Tak v tom případě sem směřujte všechny podobné fotky, shippy videa a další "vlhké příspěvky"... :))

Moderátor: XGirl

Kdy poprvé?

Odeslatod XGirl v 14 dub 2008 11:40

Tak co myslíte, kdy se spolu Mulder a Scully poprvé políbili? Kdy si uvědomili, že pro ně ten druhý je víc, než kolega? Kdy se poprvé milovali?
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod pitrysek v 14 dub 2008 11:44

XGirl píše:Tak co myslíte, kdy se spolu Mulder a Scully poprvé políbili? Kdy si uvědomili, že pro ně ten druhý je víc, než kolega? Kdy se poprvé milovali?



Tak já si myslim, že se poprvé políbili v epizodě Triangle, uvědomili si to někdy kolem únosu Scully a ještě se NEMILOVALI ;)
Obrázek
Life is like a box of chocolates; a cheap, thoughtless, perfunctory gift that nobody ever asks for.
Uživatelský avatar
pitrysek
 
Příspěvky: 479
Registrován: 13 dub 2008 01:41
Bydliště:

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod Xeninka v 14 dub 2008 11:51

pitrysek píše:Tak já si myslim, že se poprvé políbili v epizodě Triangle, uvědomili si to někdy kolem únosu Scully a ještě se NEMILOVALI ;)

V Trianglu políbil Mulder "nepravou" Scully...
Kdy si poprvé uvědomili že jsou pro sebe něco víc... IMHO si to plně uvědomovali v Sixth Extinction II., dříve si to tak plně nepřipouštěli bych řekla, i když mnohokrát bylo vidět, že jim na sobě záleží více než na pouhém kolegovi - viz jak byla Scully nemocná a on za ní chodil...
A první sex? Rozhodně All Things a vůbec bych se nedivila kdyby to byl jediný...
Uživatelský avatar
Xeninka
 
Příspěvky: 262
Registrován: 13 dub 2008 11:06
Bydliště: Plzeň

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod MrSmith v 14 dub 2008 11:52

V Triangle to bola len ta falosna Scully :). To, ze su viac ako kolegovia si myslim zacali uvedomovat trosku neskor ako pri jej unose. Mozno v Memento Mori.
Obrázek
Uživatelský avatar
MrSmith
 
Příspěvky: 346
Registrován: 13 dub 2008 14:10
Bydliště: Košice

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod XGirl v 14 dub 2008 11:55

No, já souhlasím s tím, že si uvědomili, že k sobě cítí něco víc zhruba kolem One Breath, nebo krátce poté. POlibek...že by Scully nebyla proti tomu bylo už ve Small potatoes, vůbec se mi docela zamlouvá, že jakýsi intimní vztah navázali v období, kdy byla Scullyová nemocná. Dokonce si i myslí, i když je to dost divoká teorie, že se spolu JEDNOU vyspali už třeba někdy na začátku 4. série, ale vážně jenom jednou a nic dál. Až pak v průběhu šestky a sedmičky spolu tráví hodně času (dokonce i Vánoce), často jsou k vidění u Muldera v bytě...hodila bych to do šestky nebo spíš sedmičky, kdy spolu vážně začali spát a nějak si připouštět, že budou spolu.
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod MrSmith v 14 dub 2008 11:59

Ja si myslim, ze spolu spali len raz v All Things a potom uz mozno ani nie. Sa mi na nich paci ako to prislo postupne, ake to bolo spontanne ked sa pobozkali. Aj dalej ako sa rozvyjal ich vztach.
Obrázek
Uživatelský avatar
MrSmith
 
Příspěvky: 346
Registrován: 13 dub 2008 14:10
Bydliště: Košice

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod XGirl v 14 dub 2008 12:10

No jo, ale co teda William? Mně se nechce věřit, že by vznikl z jejich jediného spojení, to je prostě moc velká náhoda... ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod pitrysek v 14 dub 2008 12:11

Falešná Scully nebo pravá, to je jedno, prostě poprvé se políbili na té lodi, to mi nikdo nevymluví ;) A kdyby to bylo tak "falešný", tak ho po tý facce nebolí doopravdy tvář :lol:
Obrázek
Life is like a box of chocolates; a cheap, thoughtless, perfunctory gift that nobody ever asks for.
Uživatelský avatar
pitrysek
 
Příspěvky: 479
Registrován: 13 dub 2008 01:41
Bydliště:

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod XGirl v 14 dub 2008 12:17

Kdoví která ryba ho po té tváři pleskla ocasem, když ležel obličejem ve vodě :lol: :lol: Ale ta scéna je sweet, moje shipperská dušička se tetelí blahem! Plus ten nápad Mulder a Scully v časové smyčce v jiné historické době...hmmmm... ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod KayTee v 14 dub 2008 12:24

Tak já si myslím, že Mulder si uvědomil, že Scully miluje asi v One breath a ona, že miluje jeho ... těžko říct.. u ní se to těžko pozná :-D Ale myslím, že si to oba naplno uvědomili opravdu kolem toho Memento Mori - že si oba v sobě přestali nalhávat, že jsou jen přátelé.

A první opravdový polibek padnul určitě v Miléniu :-)

A ještě spolu nespali ;-)
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod XGirl v 14 dub 2008 12:26

Opět mě napadá ďábelská otázka - kam na konci Millenia tak hezky s rukou kolem ramen odcházejí (spolu)? ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod pitrysek v 14 dub 2008 12:29

XGirl píše:Opět mě napadá ďábelská otázka - kam na konci Millenia tak hezky s rukou kolem ramen odcházejí (spolu)? ;)


Tak já jsem v jedný povídce četla, že do výtahu :lol: :lol: :lol:
Obrázek
Life is like a box of chocolates; a cheap, thoughtless, perfunctory gift that nobody ever asks for.
Uživatelský avatar
pitrysek
 
Příspěvky: 479
Registrován: 13 dub 2008 01:41
Bydliště:

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod XGirl v 14 dub 2008 12:42

No jo, to asi jo, ale že by šli pak jen tak každý k sobě domů...no nic, začínám už zbytečně divočit:-) Každopádně si myslím, že v all things to nebylo úplně poprvé ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod pitrysek v 14 dub 2008 12:46

XGirl píše:No jo, to asi jo, ale že by šli pak jen tak každý k sobě domů...no nic, začínám už zbytečně divočit:-) Každopádně si myslím, že v all things to nebylo úplně poprvé ;)


V tý povídce šly nakonec ke Scully domů ;) , ale v seriálu si myslim, že spolu nespali, teda aspoň doufám..., o to by nás přece nepřipravili :lol:
Obrázek
Life is like a box of chocolates; a cheap, thoughtless, perfunctory gift that nobody ever asks for.
Uživatelský avatar
pitrysek
 
Příspěvky: 479
Registrován: 13 dub 2008 01:41
Bydliště:

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod Xeninka v 14 dub 2008 12:49

Právěže all things je taková jakoby rekapitulující pro Scully. Uvědomuje si tam, co by asi mohlo být, o co asi přišla a zároveň jí tam dojde co ale našla a pak to logicky vyústí v to v co to vyústit má...
Uživatelský avatar
Xeninka
 
Příspěvky: 262
Registrován: 13 dub 2008 11:06
Bydliště: Plzeň

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod XGirl v 14 dub 2008 13:00

J8 netvrdím, že spolu po MIllenium spali, jen že je to taková zvláštní scéna...ani jsem na to nečetla žádnou povídku, možná bych to měla napravit...Oni měli takových "neuzavřených večerů" vůbec hodně - How the ghosts stole Christmas, Millenium, Je Souhaite, All Things, ale třeba i Sein und Zeit, napadá mě i Pusher, kde to končí jak stojí u postele s Modellem ruku v ruce...zajímavé.
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod Xeninka v 14 dub 2008 13:08

XGirl píše:Oni měli takových "neuzavřených večerů" vůbec hodně...

Kurňa hodně, to je fakt a pak se není čemu divit, když vznikne tolik povídek co se dělo poté co naskočily titulky :)
Uživatelský avatar
Xeninka
 
Příspěvky: 262
Registrován: 13 dub 2008 11:06
Bydliště: Plzeň

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod pitrysek v 14 dub 2008 13:10

XGirl píše:J8 netvrdím, že spolu po MIllenium spali, jen že je to taková zvláštní scéna...ani jsem na to nečetla žádnou povídku, možná bych to měla napravit...Oni měli takových "neuzavřených večerů" vůbec hodně - How the ghosts stole Christmas, Millenium, Je Souhaite, All Things, ale třeba i Sein und Zeit, napadá mě i Pusher, kde to končí jak stojí u postele s Modellem ruku v ruce...zajímavé.


Tak kdybych to brala takhle, tak by to znamenalo, že i já osobně bych spala s každým mým kamarádem(což není samozřejmě pravda ;) ), myslim, že ve většině "neuzavřených" epizod na TO ani nepomysleli, prostě to byla přátelská obejmutí, než se jim to vymklo z rukou... ;)
:lol: ;)
Obrázek
Life is like a box of chocolates; a cheap, thoughtless, perfunctory gift that nobody ever asks for.
Uživatelský avatar
pitrysek
 
Příspěvky: 479
Registrován: 13 dub 2008 01:41
Bydliště:

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod mona lisa v 14 dub 2008 13:16

To je jedno kedy to bolo po prve. Hlavne, ze to nebolo s Fajciarom v En Ami, dufam :?
mona lisa
 
Příspěvky: 237
Registrován: 13 dub 2008 12:17
Bydliště: Bratislava

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod pitrysek v 14 dub 2008 13:25

mona lisa píše:To je jedno kedy to bolo po prve. Hlavne, ze to nebolo s Fajciarom v En Ami, dufam :?

To je pravda, a proč by to nemohlo být také s ním :) , třeba to dítě má zrovna s ním :lol: :lol:
Obrázek
Life is like a box of chocolates; a cheap, thoughtless, perfunctory gift that nobody ever asks for.
Uživatelský avatar
pitrysek
 
Příspěvky: 479
Registrován: 13 dub 2008 01:41
Bydliště:

Další

Zpět na Ráj shipperů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron