John&Monica

Mají podle Vás Muldera a Scullyová zahodit Akta X a skočit spolu do postele? Fandíte jejich vztahu? Tak v tom případě sem směřujte všechny podobné fotky, shippy videa a další "vlhké příspěvky"... :))

Moderátor: XGirl

John&Monica

Odeslatod KayTee v 10 črc 2008 16:16

Myslím, že i tihle dva tady musí mít svoje místečko. Včera jsem viděla Audrey Pauley a bylo tam tolik krásných shippy momentů, že jsem nemohla nezaložit toto téma :oops:
Jediný, co nechápu je vztah Monica vs. Follmer ... bleeee, to se mi vždycky zvedá kufr, když je vidím spolu.

Obrázek
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: John&Monica

Odeslatod XGirl v 11 črc 2008 12:34

Náhodou, já bych vztahu John/Monica docela přála - je to vlastně opačný model než Mulder a Scully, tady je žena - believer a muž - skeptik :D Ne, líbí se mi, jak se o Johna Monica strachuje a jak se o něj stará, taková epizoda John Doe, kde mu zachrání život, nebo Hellbound, kde naopak zachrání on ji...něco do sebe ta dvojice má, to se musí nechat!
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: John&Monica

Odeslatod kimberly v 11 črc 2008 13:48

Tento vzťah má toho do seba strašne veľa. Úprimne ma veľmi bavilo sledovať, ako sa vyvíja, ako napreduje...Myslím si, že medzi nimi niečo bolo už v minulosti, zvláštne na seba pozerajú, vrhajú na seba veľavýznamné pohľady...Ale majú sa radi natoľko, že sa boja robiť kroky navyše, ktoré by možno mohli byť chybnými krokmi. Svoju lásku si prejavujú činmi.
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: John&Monica

Odeslatod KayTee v 11 črc 2008 20:21

kimberly píše:Tento vzťah má toho do seba strašne veľa. Úprimne ma veľmi bavilo sledovať, ako sa vyvíja, ako napreduje...Myslím si, že medzi nimi niečo bolo už v minulosti, zvláštne na seba pozerajú, vrhajú na seba veľavýznamné pohľady...Ale majú sa radi natoľko, že sa boja robiť kroky navyše, ktoré by možno mohli byť chybnými krokmi. Svoju lásku si prejavujú činmi.


Já nemám pocit, že by mezi nimi v minulosti něco bylo. To by se k sobě chovali trochu jinak. Takhle je to takový ten silný, ale nepřiznaný cit..
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: John&Monica

Odeslatod kimberly v 12 črc 2008 01:04

KayTee píše:
kimberly píše:Tento vzťah má toho do seba strašne veľa. Úprimne ma veľmi bavilo sledovať, ako sa vyvíja, ako napreduje...Myslím si, že medzi nimi niečo bolo už v minulosti, zvláštne na seba pozerajú, vrhajú na seba veľavýznamné pohľady...Ale majú sa radi natoľko, že sa boja robiť kroky navyše, ktoré by možno mohli byť chybnými krokmi. Svoju lásku si prejavujú činmi.


Já nemám pocit, že by mezi nimi v minulosti něco bylo. To by se k sobě chovali trochu jinak. Takhle je to takový ten silný, ale nepřiznaný cit..

Mne sa zdá že bolo...teda ja to tak beriem...
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: John&Monica

Odeslatod phoenix24 v 14 črc 2008 13:29

Duo Monica a John zbožňuju.....Podle mě je ten jejich vztah postaven na prožité události v podobě pátrání po Johnově synovi, tam se vlastně poznali, ona vedla vyšetřování. Viděla, jak moc bolestné to pro něj bylo. Pravděpodobně si s ním prošla i jeho rozvodem. Tuhle zkušenost vlastně MaS nemají, Mulderova sestra sice zmizela, ale Dana u toho nebyla a myslím, že se ani nedokázala vžít do Mulderových pocitů. Až časem pochopila, jak moc otevřené to pro něj je a bolestivé. Jinak MaD jsou si hodně blízcí - miluju ty jejich scény - nejradši mám scény v ep 4-D - závěrečná scéna s vypínáním životních přístrojů, na kterých je John závislý a jeho prstíkové pohlazení Monicy, její slzy, mě prostě dostávají stále. I po několikátém zkouknutí. A následné obejmutí je nádherné. V Audrey Pauley John krásně trpí a pláče..... ;) No a vrchol je pro mě Release.....nádherná epizoda s nádherným koncem......
Ad. vztah Monica a Follmer - prostě spojila příjemné s užitečným, ten chlapík taky nebyl 100% záporák, a myslím, že než se dostala k aktům X, tak jeho morální kodex nijak zásadně neřešila....... :roll:
Uživatelský avatar
phoenix24
 
Příspěvky: 45
Registrován: 16 dub 2008 10:56
Bydliště: Praha

Re: John&Monica

Odeslatod terentule v 20 črc 2008 00:15

Tohle je dost zajímavá dvojka, a abych řekla pravdu, poslední dobou můj velmi oblíbený pár :). Strašně se mi líbí ten jejich vztah, je trošku podobný MS, ale na druhou stranu úplně jiný...jak říkala phoenix, určitě je hodně ovlivněný tím, co je seznámilo - zmizení Doggettova syna.
Taky se mi dost líbí, že John tu hraje spíš takovou tu spíše pasivní, opatrnou roli, kdežto Monica je určitě více iniciativní...
Například ta scéna v Audrey Paley, kdy Monica už odjíždí a říká si pro sebe "Johne, Johne...". Tam určitě čekala, jestli se John k něčemu odhodlá...a neodhodlal :) :(
Uživatelský avatar
terentule
 
Příspěvky: 240
Registrován: 13 dub 2008 00:51
Bydliště: Praha :)

Re: John&Monica

Odeslatod Lea v 20 úno 2009 17:28

Tak to je fajn, že někdo další(včetně mě), fandí této dvojici. ;) :P
Abych řekla po pravdě, začala jsem místo od první serie, koukat od 7. Tak že 8-9, mi přirostla víc k srdci. I když jsem pak sjela serie všechny, hned po sobě, byl to pořád Doggett, který si ve mě na poprvé vybojoval místečko. Musím uznat, na to že John přišel až na poslední dvě serie, zabydlel se velice rychle. Monika je fajn. Kamarádská, obětavá a hlavně nebojácná.
Patří k sobě, hrajou si do noty :lol: Jen škoda, že je osud nesvedl dohromady. Přála jsem si, aby uvedli i tuto dvojku v druhém celovečerním filmu, ale nestalo se tak. Škoda. Není fér, že je takhle vystrčily ze hry. Vždy´t oba byli v posledních dílech, hlavní hrdinové :? :oops: Jinač Audrey Pauley, John Doe a Via Negativa patří mezi mé oblíbené a nejvíc skouknuté díly.
Uživatelský avatar
Lea
 
Příspěvky: 16
Registrován: 26 led 2009 22:16

Re: John&Monica

Odeslatod KayTee v 22 úno 2009 00:13

Lea píše:Tak to je fajn, že někdo další(včetně mě), fandí této dvojici. ;) :P
Abych řekla po pravdě, začala jsem místo od první serie, koukat od 7. Tak že 8-9, mi přirostla víc k srdci. I když jsem pak sjela serie všechny, hned po sobě, byl to pořád Doggett, který si ve mě na poprvé vybojoval místečko. Musím uznat, na to že John přišel až na poslední dvě serie, zabydlel se velice rychle. Monika je fajn. Kamarádská, obětavá a hlavně nebojácná.
Patří k sobě, hrajou si do noty :lol: Jen škoda, že je osud nesvedl dohromady. Přála jsem si, aby uvedli i tuto dvojku v druhém celovečerním filmu, ale nestalo se tak. Škoda. Není fér, že je takhle vystrčily ze hry. Vždy´t oba byli v posledních dílech, hlavní hrdinové :? :oops: Jinač Audrey Pauley, John Doe a Via Negativa patří mezi mé oblíbené a nejvíc skouknuté díly.


Já pevně věřím tomu, že ve třetím filmu se s nimi potkáme ;o)
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: John&Monica

Odeslatod XGirl v 22 úno 2009 12:57

Rozhodně by si to zasloužili, všeobecně se mi "vyšetřování ve čtyřech", které jsme parkrát viděli, moc líbilo.
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: John&Monica

Odeslatod Mishka v 02 dub 2009 21:18

ahoj všem, musím se přiznat, také se mi tato dvojice velmi zalíbila, a ani by nebylo na škodu, kdyby tito dva John & Monica měli svůj vlastní seriál, třeba Akta y :lol: to je jedno, a příležitostě by si tam mohli zahrát i Mulder & Scully taky by to nebylo na škodu ovšem,

dost jsem jim fandila, protože jak už jste tu psali, je to zase něco jiného, a opravdu, líbí se mi to :), takové to fandění, kdy to dají dohromady, nebo okamžiky, jak o sebe stojí, jak se na sebe dívají, ...

tak uvidíme, co nám nachystají, jen doufám, že je někdy po kupě zase uvidím...
Obrázek
Uživatelský avatar
Mishka
 
Příspěvky: 25
Registrován: 13 dub 2008 23:57
Bydliště: Jižní Čechy/USA-ATLANTA

Re: John&Monica

Odeslatod Petraela_x v 02 dub 2009 21:45

Možno v treťom filme prídu na návštevu k Mulderovcom aj s troma deťmi a ako manželia :lol: :lol: :lol:
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Petraela_x
 
Příspěvky: 268
Registrován: 25 lis 2008 11:46


Zpět na Ráj shipperů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron