Najlepší intímny moment

Mají podle Vás Muldera a Scullyová zahodit Akta X a skočit spolu do postele? Fandíte jejich vztahu? Tak v tom případě sem směřujte všechny podobné fotky, shippy videa a další "vlhké příspěvky"... :))

Moderátor: XGirl

Najlepší intímny moment

Odeslatod kimberly v 16 čer 2008 18:57

Medzi Mulderom a Scullyovou sa toho udialo naozaj veľa. Letmé pohladenia, dlhé pohľady do očí, bozky, objatia...ktorá z týchto shipperských scén vám najviac utkvela a ktorú máte najradšej?
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Najlepší intímny moment

Odeslatod monkax v 16 čer 2008 20:15

Mě fascinuje závěrečný dialog Muldera a Scully v The Truth. A to objetí na posteli ;) ;) Nádhera ;)
Uživatelský avatar
monkax
 
Příspěvky: 239
Registrován: 13 dub 2008 17:56

Re: Najlepší intímny moment

Odeslatod mona lisa v 16 čer 2008 20:25

Pre mna naj-scena je z Redux I: Mulder prichadza za nou do nemocnice potom co hovoril s fajciatom. Je ochotny kvoli nej sa spolcit so samotnym diablom- muzom, ktoreho tak nenavidi a ku ktoremu citi tolko hnusu. Vie, ze tym zatrati svoju dusu. A liecba stale nezabrala. Je z neho citit strasne zufalstvo, ako drzi jej ruku vo svojej dlani a place. Je uplne zlomeny. Zakazdym ked to vidim, vlhnu mi oci.
mona lisa
 
Příspěvky: 237
Registrován: 13 dub 2008 12:17
Bydliště: Bratislava

Re: Najlepší intímny moment

Odeslatod pitrysek v 16 čer 2008 20:29

Obrázek
Obrázek
Life is like a box of chocolates; a cheap, thoughtless, perfunctory gift that nobody ever asks for.
Uživatelský avatar
pitrysek
 
Příspěvky: 479
Registrován: 13 dub 2008 01:41
Bydliště:

Re: Najlepší intímny moment

Odeslatod nabaa v 16 čer 2008 21:37

Pro mě je nejintimnější moment závěrečná scéna Existence. Myslím, že bližší už si byli jen na konci The Truth, kterou bych ale zařadila až na druhé místo, protože tam chyběl ten prvek "rodinné" intimnosti. A na třetí místo dávám pokojovou scénu z Requiem.:)
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Najlepší intímny moment

Odeslatod Arte v 16 čer 2008 22:06

pitrysek píše:Obrázek

Souhlas... :)
Obrázek
Uživatelský avatar
Arte
 
Příspěvky: 154
Registrován: 13 dub 2008 14:30
Bydliště: Ostrava jede! :D

Re: Najlepší intímny moment

Odeslatod kimberly v 16 čer 2008 22:40

Dávam prednosť starej klasike: prvá najintímnejšia scéna, o ktorej si ani neuvedomovali, ako si už vtedy mali blízko. Scéna o strachu, ale aj o dôvere, o úľave...perfektná, aj keď Carter vraj hovoril, že by ju najradšej vystrihol, aj ju milujem, pretože predstavuje prapočiatok Aktov X a vzťahu Mulder-Scully:
Obrázek
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Najlepší intímny moment

Odeslatod XGirl v 17 čer 2008 06:50

To je dost těžká otázka, těch krásných scén je tolik...asi taky scéna z The Truth. Ale vždycky mi přišly i hodně intimní momenty jako např. v Requiem, kdy se objímají na chodbě a loučí se, jako kdyby oba věděli, že se dlouho neuvidí, nebo když se Mulder vrátí z Tungusky a padnou si do náruče...
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Najlepší intímny moment

Odeslatod kimberly v 17 čer 2008 09:58

Milujeeeem!!!
Obrázek
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Najlepší intímny moment

Odeslatod terentule v 17 čer 2008 13:35

kimberly píše:Milujeeeem!!!
Obrázek

Anooo :)

The Truth jsem ještě neviděla, ale taky mám ráda tu scénu z Requiem a scéna v Existence je taky nádherná.
Uživatelský avatar
terentule
 
Příspěvky: 240
Registrován: 13 dub 2008 00:51
Bydliště: Praha :)

Re: Najlepší intímny moment

Odeslatod monkax v 17 čer 2008 13:40

terentule píše:
kimberly píše:Milujeeeem!!!
Obrázek

Anooo :)

The Truth jsem ještě neviděla, ale taky mám ráda tu scénu z Requiem a scéna v Existence je taky nádherná.


Taky z Requiem miluju tu scenku, jak Scully drží to mimčo a Mulder se u toho na ni dívá, jako na svatý obrázek :) :)
Uživatelský avatar
monkax
 
Příspěvky: 239
Registrován: 13 dub 2008 17:56

Re: Najlepší intímny moment

Odeslatod pitrysek v 17 čer 2008 19:36

Obrázek Obrázek
Obrázek
Life is like a box of chocolates; a cheap, thoughtless, perfunctory gift that nobody ever asks for.
Uživatelský avatar
pitrysek
 
Příspěvky: 479
Registrován: 13 dub 2008 01:41
Bydliště:

Re: Najlepší intímny moment

Odeslatod luca v 17 čer 2008 20:07

Pro mě je to jednoznačně poslední scéna z Existence.
Uživatelský avatar
luca
 
Příspěvky: 563
Registrován: 10 kvě 2008 00:20
Bydliště: Lišov

Re: Najlepší intímny moment

Odeslatod terentule v 17 čer 2008 22:03

Obrázek
Uživatelský avatar
terentule
 
Příspěvky: 240
Registrován: 13 dub 2008 00:51
Bydliště: Praha :)

Re: Najlepší intímny moment

Odeslatod Utero v 17 čer 2008 22:24

Souhlasim, ze scena z Reduxu je silna, ale na me osobne nejvic zapusobyla scena z all things, kterou jsem sice jeste nevidel :lol: , ale zaverecnou scenu mam uz dokonale zkouknutou 8-) Neni tam zadny polibek, ale proste mam tu scenu nejradsi. Myslim si, ze to hodne vylepsila ta pisen od Mobyho. Ja Mobyho tvorbu neznam a ani nemyslim, ze ta pisen je necim genialni, ale proste do teto sceny by zadna jina pisen nepadla lepe. To jak ji Mulder ohrne vlasy pres ucho a prikreje ji a dotoho zacne hrat Moby je proste uzasny a pro me je to mozna nejlepsi scena serialu.

ObrázekObrázekObrázek
Obrázek
If I don't believe in Jesus, how can I believe the Pope. If I don't believe in heroin, how can I believe in dope. If there's nothing but survival, how can I believe in sin.
Uživatelský avatar
Utero
 
Příspěvky: 303
Registrován: 13 dub 2008 01:09
Bydliště:

Re: Najlepší intímny moment

Odeslatod terentule v 17 čer 2008 22:34

Utero píše: Ja Mobyho tvorbu neznam a ani nemyslim, ze ta pisen je necim genialni, ale proste do teto sceny by zadna jina pisen nepadla lepe. To jak ji Mulder ohrne vlasy pres ucho a prikreje ji a dotoho zacne hrat Moby je proste uzasny a pro me je to mozna nejlepsi scena serialu.

Souhlasím, taky se mi to strašně líbí...právě jak jí shrne ty vlasy a tak se na ní zadívá :D ;) . Sice to pro mě asi není nejlepší scéna seriálu, ale rozhodně jí mám HODNĚ ráda :). A ta hudba dělá hodně :)
Uživatelský avatar
terentule
 
Příspěvky: 240
Registrován: 13 dub 2008 00:51
Bydliště: Praha :)

Re: Najlepší intímny moment

Odeslatod kimberly v 18 čer 2008 08:46

Mňa bavia tie shipperské momenty zo začiatku seriálu, kde to medzi ninmi ešte nebolo také isté a samozrejmé a kde sa veľa vecí dialo len v náznakoch a ko tie neskôr, aj keď samozrejme dielom The Truth nepohrdnem :)
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Najlepší intímny moment

Odeslatod KayTee v 18 čer 2008 17:04

jako správnému shipperovi se mi líbí všechny shippy scény :-D
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Najlepší intímny moment

Odeslatod monkax v 18 čer 2008 17:19

KayTee píše:jako správnému shipperovi se mi líbí všechny shippy scény :-D


To máš pravdu, mě vlastně taky :D
Uživatelský avatar
monkax
 
Příspěvky: 239
Registrován: 13 dub 2008 17:56

Re: Najlepší intímny moment

Odeslatod k212 v 19 čer 2008 22:26

pitrysek píše:Obrázek

Amor fati shippy momentka je u mě na druhém místě, hned za touhle (se stále opakuji, ale přec) :) :
Obrázek
--- resistance was futile, i'm assimilated shipper ---
Uživatelský avatar
k212
 
Příspěvky: 80
Registrován: 14 dub 2008 10:16
Bydliště: Náchod reál, jinak Delta Kvadrant Unimatrice X

Další

Zpět na Ráj shipperů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron