Najlepší intímny moment

Mají podle Vás Muldera a Scullyová zahodit Akta X a skočit spolu do postele? Fandíte jejich vztahu? Tak v tom případě sem směřujte všechny podobné fotky, shippy videa a další "vlhké příspěvky"... :))

Moderátor: XGirl

Re: Najlepší intímny moment

Odeslatod kimberly v 09 črc 2008 12:20

A výborné je aj ako Mulder v Red Museum utrie Scullyovej obrúskom ústa ;)
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Najlepší intímny moment

Odeslatod XGirl v 10 črc 2008 08:52

Včera jsem koukala na squeeze a všimla jsem si, jak na konci, když agenti stojí u toomsovy cely Scullyová tak nějak chápavě a mile pohladí Muldera po ruce - po celé délce paže ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Najlepší intímny moment

Odeslatod Utero v 11 črc 2008 00:45

XGirl píše:Včera jsem koukala na squeeze a všimla jsem si, jak na konci, když agenti stojí u toomsovy cely Scullyová tak nějak chápavě a mile pohladí Muldera po ruce - po celé délce paže ;)


To je nahoda. Ja na Squeeze zrovna taky vcera koukal a zrovna jsem si taky vsiml tehle scenky. Squeeze jsem videl fakt mockrat, ale tohohle momentu jsem si vsiml teprve az vcera.

Obrázek
Obrázek
If I don't believe in Jesus, how can I believe the Pope. If I don't believe in heroin, how can I believe in dope. If there's nothing but survival, how can I believe in sin.
Uživatelský avatar
Utero
 
Příspěvky: 303
Registrován: 13 dub 2008 01:09
Bydliště:

Re: Najlepší intímny moment

Odeslatod XGirl v 11 črc 2008 10:35

No právě, když už člověk zná nějakou epizodu nazpaměť, tak si pak všímá drobností, které napoprvé nemá šanci postřehnout...
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Najlepší intímny moment

Odeslatod phoenix24 v 14 črc 2008 13:20

No, skutečně těžké vybrat.....Ale souhlasím naprosto s Reduxem - scéna, ve které jde Mulder do nemocničního pokoje za spící Scully, zadívá se na ní, oči mu zalijou slzy, klekne si a pláče - je prostě neuvěřitelná. Silná, zároveň křehká - víme, že Scully umírá a Mulder je v bezvýchodné situaci, ale pro ní je ochoten se spolčit s ,,Ďáblem".....Dalším - a pro mě jedním z prvních momentů - je závěrečná scéna v Pusher - kdy Mulder stojí v pokoji Modella a Scully ho chytne za ruku, on jí stiskne se slovy Scully - už nám nevezme ani minutu našeho času.....No a samozřejmě pokoj v Requiem - ta je viděná mockrát, nádherná, něžná, prostě aaaaaaaaaaaaaaaach jooooooooo ;) , pak v All things následný pokryv dekou a vlásky za ouško - nádhera, baseball....., bitka se zmrzkou, zkrátka pro mě bylo výjimečné každé jejich objetí, každý jejich dotyk, pohled, i letmý polibek......Jo, a co millenium Kiss??????? ;)
Uživatelský avatar
phoenix24
 
Příspěvky: 45
Registrován: 16 dub 2008 10:56
Bydliště: Praha

Re: Najlepší intímny moment

Odeslatod XGirl v 14 črc 2008 18:29

Millenium kiss, k tomu snad ani není co dodat :D Když jsem to viděla poprvé, tak jsem myslela, že se rozložím po podlaze na kousíčky ;) A i když to vidím dneska, tak mi je jak puberťačce na prvním rande, jen se přihlouple usmívám od ucha k uchu a výskala bych radostí :D :oops: :D
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Najlepší intímny moment

Odeslatod nabaa v 14 črc 2008 20:42

XGirl píše:Millenium kiss, k tomu snad ani není co dodat :D Když jsem to viděla poprvé, tak jsem myslela, že se rozložím po podlaze na kousíčky ;) A i když to vidím dneska, tak mi je jak puberťačce na prvním rande, jen se přihlouple usmívám od ucha k uchu a výskala bych radostí :D :oops: :D


Řekla bych, že Millenium kiss působí na většinu z nás velmi podobně. Viděla jsem to asi desetkrát a pokaždé se přistihnu s tímtéž přiblblým úsměvem a tepem asi 200. :lol: A hlavně, když je pak vidím společně odcházet, naskakují mi v hlavě všechny ty missing-scene povídky, které pokaždé začínají a končí stejně. :)
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Najlepší intímny moment

Odeslatod XGirl v 16 črc 2008 11:03

To mě ale taky vždycky zajímalo - kam spolu šli? Co se dělo pak? Bylo něco ,nebo ne? :?: :D Úplně stejně mi vrtá hlavou konec How the ghost stole Christmas, nevěřím jednoduše tomu, že si rozbalili dárky, vypili sklenici vánočního punče a Scullyová odjela spořádaně domů... ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Najlepší intímny moment

Odeslatod Josephine v 17 črc 2008 11:57

nabaa píše:
XGirl píše:Millenium kiss, k tomu snad ani není co dodat :D Když jsem to viděla poprvé, tak jsem myslela, že se rozložím po podlaze na kousíčky ;) A i když to vidím dneska, tak mi je jak puberťačce na prvním rande, jen se přihlouple usmívám od ucha k uchu a výskala bych radostí :D :oops: :D


Řekla bych, že Millenium kiss působí na většinu z nás velmi podobně. Viděla jsem to asi desetkrát a pokaždé se přistihnu s tímtéž přiblblým úsměvem a tepem asi 200. :lol: A hlavně, když je pak vidím společně odcházet, naskakují mi v hlavě všechny ty missing-scene povídky, které pokaždé začínají a končí stejně. :)


jenom to čtu a superpřiblble se uculuju :lol:
sakra, už mi není patnáct!!! :lol:
když oni jsou tak sladcí :oops: :oops:
Josephine
 
Příspěvky: 32
Registrován: 29 čer 2008 21:17
Bydliště: Ostrava

Re: Najlepší intímny moment

Odeslatod Josephine v 17 črc 2008 11:59

kimberly píše:A výborné je aj ako Mulder v Red Museum utrie Scullyovej obrúskom ústa ;)


:oops: úplně samozřejmě, to PARTNERSTVÍ mimo práci z nich přímo čiší :oops: ;)
Josephine
 
Příspěvky: 32
Registrován: 29 čer 2008 21:17
Bydliště: Ostrava

Re: Najlepší intímny moment

Odeslatod xloverin v 11 srp 2008 14:27

Nevedela som presne kam tuto zaujimavost zaradit...
Hrala som x files trivia a dostala som nasledovne otazky:

Kto bol iniciatorom prveho bozku medzi M&S? (Triangle)
Kto bol iniciatorom druheho bozku medzi M&S? (Millenium)
Kto bol iniciatorom tretieho bozku medzi M&S? (Existence)
Kto bol iniciatorom stvrteho bozku medzi M&S? (The Truth)

Samozrejme, stale Mulder :-) Skoda ze aj v IWTB je to zase len Mulder :-D
Uživatelský avatar
xloverin
 
Příspěvky: 301
Registrován: 12 črc 2008 13:07

Re: Najlepší intímny moment

Odeslatod peta111 v 11 srp 2008 21:09

xloverin píše:Nevedela som presne kam tuto zaujimavost zaradit...
Hrala som x files trivia a dostala som nasledovne otazky:

Kto bol iniciatorom prveho bozku medzi M&S? (Triangle)
Kto bol iniciatorom druheho bozku medzi M&S? (Millenium)
Kto bol iniciatorom tretieho bozku medzi M&S? (Existence)
Kto bol iniciatorom stvrteho bozku medzi M&S? (The Truth)

Samozrejme, stale Mulder :-) Skoda ze aj v IWTB je to zase len Mulder :-D


Třeba scény, kde je Scullyová, jsme neviděli...(missing scény) :lol:
Uživatelský avatar
peta111
 
Příspěvky: 246
Registrován: 13 dub 2008 14:17
Bydliště: Ostrava

Re: Najlepší intímny moment

Odeslatod nabaa v 11 srp 2008 22:01

peta111 píše:Třeba scény, kde je Scullyová, jsme neviděli...(missing scény) :lol:


Třeba trezorová podoba hallway scene z FTF. I když tu už jsme asi všichni viděli. :D
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Najlepší intímny moment

Odeslatod peta111 v 11 srp 2008 22:09

nabaa píše:
peta111 píše:Třeba scény, kde je Scullyová, jsme neviděli...(missing scény) :lol:


Třeba trezorová podoba hallway scene z FTF. I když tu už jsme asi všichni viděli. :D


No jo, vidíš, na tu "trezorovou" jsem skoro málem zapomněla. ;)
Uživatelský avatar
peta111
 
Příspěvky: 246
Registrován: 13 dub 2008 14:17
Bydliště: Ostrava

Re: Najlepší intímny moment

Odeslatod xloverin v 11 srp 2008 23:36

Fakt :-D Ale to by som inak vyvalovala oci, keby ta verzia bola vo filme :-D
Uživatelský avatar
xloverin
 
Příspěvky: 301
Registrován: 12 črc 2008 13:07

Re: Najlepší intímny moment

Odeslatod XGirl v 12 srp 2008 10:12

To mě nikdy nenapadlo, že ty polibky začal Mulder:-) A já si vždycky myslela, že v jejich vztahu je spíš dominantní Scullyová, že ona je spíš tou "iniciátorkou", a ono ne... :lol:
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Najlepší intímny moment

Odeslatod haci v 13 srp 2008 13:23

XGirl píše:To mě nikdy nenapadlo, že ty polibky začal Mulder:-) A já si vždycky myslela, že v jejich vztahu je spíš dominantní Scullyová, že ona je spíš tou "iniciátorkou", a ono ne... :lol:


no vidíš, já ti to říkala a tys mi nevěřila. ;)
Uživatelský avatar
haci
 
Příspěvky: 238
Registrován: 14 dub 2008 11:58
Bydliště: Prostějov

Re: Najlepší intímny moment

Odeslatod XGirl v 14 srp 2008 08:32

On se hošík nezdá, ale tichá voda břehy mele :lol:
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Najlepší intímny moment

Odeslatod nabaa v 14 srp 2008 08:39

XGirl píše:On se hošík nezdá, ale tichá voda břehy mele :lol:


Mulder a tichá voda, jo? To je jak když Skinda pravil, že Muldera zná, ví, že by neudělal nic šíleného. :D
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Najlepší intímny moment

Odeslatod XGirl v 14 srp 2008 10:13

Já to myslela tak, že on co se jejich vztahu týká vždycky vypadal že je ten, kdo to prožívá míň, (alespoň mi to tak připadalo) a pak se někdo zamyslí a dojde mu, že všechny jejich polibky vlastně začal on! :shock: :lol:
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

PředchozíDalší

Zpět na Ráj shipperů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron