Najlepší intímny moment

Mají podle Vás Muldera a Scullyová zahodit Akta X a skočit spolu do postele? Fandíte jejich vztahu? Tak v tom případě sem směřujte všechny podobné fotky, shippy videa a další "vlhké příspěvky"... :))

Moderátor: XGirl

Re: Najlepší intímny moment

Odeslatod gedzitka6100 v 11 led 2009 19:22

Obrázek

aha tak to ja len skusam vlozit obrazok no mam sa co ucit ale najlepsi intimny moment?, no bolo ich tam viacej ;-)) napriklad 7 seria posledny diel requiem ;)
Uživatelský avatar
gedzitka6100
 
Příspěvky: 12
Registrován: 10 led 2009 20:45
Bydliště: Bratislava, Slovensko

Re: Najlepší intímny moment

Odeslatod Petraela_x v 24 bře 2009 22:07

Je to zvláštne, ale mne utkvel v pamäti moment v Trust No1, keď Scully čítala od Muldera mail:
I've resisted contacting you for reasons I know you continue
to appreciate. But, to be honest, some unexpected dimensions of my new life are
eating away at any resolve I have left. I'm lonely, Dana, uncertain of my ability to live
like this. I want to come home. To you, and to William.


keď som to prvý krát videla tisli sa mi do očí slzy a vlastne aj teraz...
Uživatelský avatar
Petraela_x
 
Příspěvky: 268
Registrován: 25 lis 2008 11:46

Re: Najlepší intímny moment

Odeslatod XGirl v 25 bře 2009 21:02

Tohle jsem poprvé taky obrečela a upřímně, ani dnes není tahle epizoda z těch, které si můžu pustit kdykoliv. Úplně si představuju, jak je Mulder někde samotný, na útěku a jak se mu stýská po domově a po Scullyové a synovi...Poprvé měl normální rodinu a hned o ni přišel. On si už na samotu zvykl, kdysi dávno, ale tenhle pocit stesku po milované bytosti a dítěti pro něj musel být úplně nový a hrozně těžký.
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Najlepší intímny moment

Odeslatod Petraela_x v 25 bře 2009 21:39

xgirl - presne tak, bol zvyknutý byť sám a keď mal konečne šancu žiť iný život, lepší, tak ho veľmi rýchlo stratil a vlastne sa mu už nikdy nevrátil.
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Petraela_x
 
Příspěvky: 268
Registrován: 25 lis 2008 11:46

Re: Najlepší intímny moment

Odeslatod KayTee v 25 bře 2009 22:40

Já ho úplně vidím, jak celé dny sedí sám v poušti na skále a přemýšlí...
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Najlepší intímny moment

Odeslatod XGirl v 26 bře 2009 01:11

Asi jsem přecitlivělá, ale mně je smutno jen když na to pomyslím, ani o tom nemluvte :cry: Pro Scullyovou to samozřejmě bylo těžké, zůstat sama s ítětem a denodenně se bát kdy a odkud na ně zase někdo zaútočí, ale měla alespoň přátele - Skinnera, Monicu, Doggetta, Střelce...Mulder byl někde na útěku a úplně sám (maximálně s Gibsonem), takže myslím, že na tom byl mnohem hůř, než Scullyová, hlavně i proto, že on si to vyhnanství nezvolil úplně dobrovolně, musel odejít aby ochránil ty, které nejvíc miloval, což je hrozná volba :cry: :cry: :cry:
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Najlepší intímny moment

Odeslatod oskvarka v 04 lis 2009 13:55

Ja som zatial len na konci 5. serie aj ked vsetky mometny ktore co len niekto spomenul som uz pokukala ako a kde sa dalo .... a bolo ich vela....mne sa zdal okrem inych uplne ze supis moment v Home...najprv na zaciaku s tou loptickov a potom na tej lavicke...tie pohlady ...a ten dialog....rozplivam sa....a ked si predstavim usmev Scully tak si vzdy spomeniem na tuto scenu...so sweet :)
TheX-files
Uživatelský avatar
oskvarka
 
Příspěvky: 235
Registrován: 17 říj 2009 00:12

Re: Najlepší intímny moment

Odeslatod Petraela_x v 17 pro 2009 21:54

Ja si pri tej scéne na lavičke vždy spomeniem na tie bloopers čo sa k tomu vzťahujú a všetka milota a jemnosť je preč :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Petraela_x
 
Příspěvky: 268
Registrován: 25 lis 2008 11:46

Re: Najlepší intímny moment

Odeslatod oskvarka v 18 pro 2009 21:24

Petraela_x píše:Ja si pri tej scéne na lavičke vždy spomeniem na tie bloopers čo sa k tomu vzťahujú a všetka milota a jemnosť je preč :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:?: som mimo...daj link :)
TheX-files
Uživatelský avatar
oskvarka
 
Příspěvky: 235
Registrován: 17 říj 2009 00:12

Předchozí

Zpět na Ráj shipperů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron