David & Gillian Dating/Married?

Mají podle Vás Muldera a Scullyová zahodit Akta X a skočit spolu do postele? Fandíte jejich vztahu? Tak v tom případě sem směřujte všechny podobné fotky, shippy videa a další "vlhké příspěvky"... :))

Moderátor: XGirl

David & Gillian Dating/Married?

Odeslatod Mishka v 09 srp 2013 12:53

Ahoj zajímal by mě moc Váš názor co si myslíte o Davidu Duchovny a Gillian Anderson? Chodili někdy spolu v reálném životě? Randili? Nebo snad byli tajně oddáni? Co si myslíte o jejich vztahu. Jak jste si určitě všichni všimli, na letošním Comic Conu 2013 se chovali, řeč těla také hodně napovídá, jejich pohledy, chemie mezi nima, to vše jssme mohli zaznamenat, a nejednalo se jen o Pracovní-kamarádství vztah, tedy podle mých očí, zajímalo by mě, co na to říkáte vy? :)

TENTO ČLÁNEK MĚ OPRAVDU ZAUJAL :)
http://www.celebdirtylaundry.com/2013/david-duchovny-gillian-anderson-together-sex-love-couple-comic-con-romance-0801/
Obrázek
Uživatelský avatar
Mishka
 
Příspěvky: 25
Registrován: 13 dub 2008 23:57
Bydliště: Jižní Čechy/USA-ATLANTA

Re: David & Gillian Dating/Married?

Odeslatod nabaa v 10 srp 2013 12:56

To je ta najstarší diskuzní otázka, která kdy byla ve světě Akt X položena. Diskutovalo o tom tolik lidí tolik let, že když si tohle fórum pořádně projdeš a pročteš, určitě najdeš odpověď. Znovu už ti asi nikdo neodpoví. ;)
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov


Zpět na Ráj shipperů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron