Přístup do archivu povídek

Povídky, týkající se Akt X, vztahu Muldera a Scullyové či čehokoliv, co se nějak dotýká tématu seriálu. Napsali jste něco? Pochlubte se!

Moderátor: luca

Re: Přístup do archivu povídek

Odeslatod nabaa v 09 led 2009 10:12

Podařilo se mi dneska naráz nahrát 18 povídek, ale víc ani ťuk. No, časem se nám to určitě podaří doplnit všechno a pak oznámím definitivní přesunutí archivu. Do té doby bych vás poprosila, abyste povídky nahrávali jak na Volný, tak na Google, případně aspoň na Volný. Díky. :)
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Přístup do archivu povídek

Odeslatod Baku05 v 09 led 2009 11:59

nabaa píše:Podařilo se mi dneska naráz nahrát 18 povídek, ale víc ani ťuk. No, časem se nám to určitě podaří doplnit všechno a pak oznámím definitivní přesunutí archivu. Do té doby bych vás poprosila, abyste povídky nahrávali jak na Volný, tak na Google, případně aspoň na Volný. Díky. :)

Já na Google teď bez problémů nahrála ještě jednu povídku, takže to bude asi fakt omezení na počítač a den. Zato nějak bojuju s archivem na Volným. Od doby, co došlo ke změně, se mi to nějak blbě načítá, takže tam nemůžu nic nahrát :? Pokud tedy mají být povídky v obou archívech, tak žádám nějakou dobrou duši, zda by tam za mě mohla z Googlu hodit povídku 34 hodin :)
Uživatelský avatar
Baku05
 
Příspěvky: 268
Registrován: 13 dub 2008 20:16
Bydliště: Most

Re: Přístup do archivu povídek

Odeslatod yscully v 09 led 2009 12:14

Baku05 píše:Já na Google teď bez problémů nahrála ještě jednu povídku, takže to bude asi fakt omezení na počítač a den. Zato nějak bojuju s archivem na Volným. Od doby, co došlo ke změně, se mi to nějak blbě načítá, takže tam nemůžu nic nahrát :? Pokud tedy mají být povídky v obou archívech, tak žádám nějakou dobrou duši, zda by tam za mě mohla z Googlu hodit povídku 34 hodin :)


Je tam. Od které změny, doufám, že od té doby, co se tam musí přistupovat jedině přes ftp?
Uživatelský avatar
yscully
 
Příspěvky: 282
Registrován: 01 kvě 2008 10:17
Bydliště: Brno

Re: Přístup do archivu povídek

Odeslatod Baku05 v 09 led 2009 12:22

yscully píše:Je tam. Od které změny, doufám, že od té doby, co se tam musí přistupovat jedině přes ftp?

Díky ;) jj, ale nepotřebovala jsem tam nic nahrávat, tak jsem to nijak akutně neřešila...
Uživatelský avatar
Baku05
 
Příspěvky: 268
Registrován: 13 dub 2008 20:16
Bydliště: Most

Re: Přístup do archivu povídek

Odeslatod luca v 11 led 2009 15:23

Tak začínám pochybovat i o tom omezení na počítač a den. Já jsem nic na Google nenahrávala od 8. ledna (a koukala jsem, že tam nic nepřibylo od 9. ledna), a přesto mi dnes nešla nahrát ani ta jedna nová povídka. Hodila jsem ji zatím jen na Volný, snad to půjde později. Je mi fakt záhadou, podle jakého klíče ten Google funguje. :o
Uživatelský avatar
luca
 
Příspěvky: 563
Registrován: 10 kvě 2008 00:20
Bydliště: Lišov

Re: Přístup do archivu povídek

Odeslatod Petraela_x v 11 led 2009 20:23

A nechceli by ste na to nejakú špeciálnu stránku? Ako vlastnú? že by niekto nakódil normálne fanfiction kultx, alebo tak?
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Petraela_x
 
Příspěvky: 268
Registrován: 25 lis 2008 11:46

Re: Přístup do archivu povídek

Odeslatod xloverin v 12 led 2009 01:07

Petraela_x píše:A nechceli by ste na to nejakú špeciálnu stránku? Ako vlastnú? že by niekto nakódil normálne fanfiction kultx, alebo tak?


Ono nova stranka to by nebolo vobec tazke spravit, ide skor o ten priestor. Neviem kolko ho ma kultx ale poviedky ho celkom dost zaberu ;-)
Uživatelský avatar
xloverin
 
Příspěvky: 301
Registrován: 12 črc 2008 13:07

Re: Přístup do archivu povídek

Odeslatod Petraela_x v 12 led 2009 13:50

xloverin píše:
Petraela_x píše:A nechceli by ste na to nejakú špeciálnu stránku? Ako vlastnú? že by niekto nakódil normálne fanfiction kultx, alebo tak?


Ono nova stranka to by nebolo vobec tazke spravit, ide skor o ten priestor. Neviem kolko ho ma kultx ale poviedky ho celkom dost zaberu ;-)


No mňa napadlo, že stránka www.fantasy-svet.net tvorí novú stránku s FF a bolo by tam miesto aj pre Akty X , ak by sa vám to zdalo ako dobré riešenie. bolo by to na spôsob tagov. Miesta bude dosť :D Ak by sa vám to pozdávalo, neviem však kedy presne to bude hotové, len teraz sa na tom začalo pracovať :)
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Petraela_x
 
Příspěvky: 268
Registrován: 25 lis 2008 11:46

Re: Přístup do archivu povídek

Odeslatod luca v 12 led 2009 17:03

Tak mi to nejde na ten Google ani dneska. Tak už fakt nevím. :? :cry:
Uživatelský avatar
luca
 
Příspěvky: 563
Registrován: 10 kvě 2008 00:20
Bydliště: Lišov

Re: Přístup do archivu povídek

Odeslatod petrazelva v 12 led 2009 23:59

luca píše:Tak mi to nejde na ten Google ani dneska. Tak už fakt nevím. :? :cry:

Tak mě napadá, jestli tam není omezení na člověka (uživatele). Ale to je taky dost nahlavu.. No, ty webovky mě napadly hned první, problém je, že na těch, co jsou bezplatně, není moc místa, a navíc by to chtělo, aby to někdo uměl.. Ale jestli se někdo takový mezi náma najde, tak by to bylo taky supr!
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: Přístup do archivu povídek

Odeslatod nabaa v 14 led 2009 09:58

Ještě pořád se mi nepodařilo nahrát zbytek povídek. Chjo! To je situace... :(
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Přístup do archivu povídek

Odeslatod luca v 14 led 2009 11:22

nabaa píše:Ještě pořád se mi nepodařilo nahrát zbytek povídek. Chjo! To je situace... :(


Já jsem to teď zkoušela z jiného počítače a taky to nejde. Je to fakt záhada. Dokonce bych už byla pro najít nějaké nové řešení. :evil: :cry: :?
Uživatelský avatar
luca
 
Příspěvky: 563
Registrován: 10 kvě 2008 00:20
Bydliště: Lišov

Re: Přístup do archivu povídek

Odeslatod G.Logan v 14 led 2009 13:14

luca píše:
nabaa píše:Ještě pořád se mi nepodařilo nahrát zbytek povídek. Chjo! To je situace... :(


Já jsem to teď zkoušela z jiného počítače a taky to nejde. Je to fakt záhada. Dokonce bych už byla pro najít nějaké nové řešení. :evil: :cry: :?


Tak nevim. Já jsem zatim pro zazipování starých povídek na volném, abychom uvolnily místo pro nové a mezitím řešily problém buď vytvořit stránky přímo na povídky nebo hledání nějakých webovek kde není tak šíleně omezené nahrávání.
Každý lidský život končí stejným způsobem.Jen je detail jak žil a jak zemřel a to odlišuje jednoho člověka od druhého.-Ernest Hemingwey
Nevěř všemu, co lidé říkají. - Omnia, guae dicunt homines, tu credere noli.
Uživatelský avatar
G.Logan
 
Příspěvky: 289
Registrován: 15 dub 2008 20:35
Bydliště: Česká Třebová , ale narozen v Austrálii :-)

Re: Přístup do archivu povídek

Odeslatod nabaa v 14 led 2009 14:35

G.Logan píše:Tak nevim. Já jsem zatim pro zazipování starých povídek na volném, abychom uvolnily místo pro nové a mezitím řešily problém buď vytvořit stránky přímo na povídky nebo hledání nějakých webovek kde není tak šíleně omezené nahrávání.


Taky to tak vidím.
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Přístup do archivu povídek

Odeslatod luca v 14 led 2009 15:07

nabaa píše:
G.Logan píše:Tak nevim. Já jsem zatim pro zazipování starých povídek na volném, abychom uvolnily místo pro nové a mezitím řešily problém buď vytvořit stránky přímo na povídky nebo hledání nějakých webovek kde není tak šíleně omezené nahrávání.


Taky to tak vidím.


Souhlasím. Zazipovala bych všechny z roku 2008, ty už snad každý četl, a tím pádem tam budeme mít místa dost. ;)
A možná by pak naše vlastní webovka byla nejlepší, akorát by se musel najít někdo šikovný a ochotný, kdo by ji vytvořil a spravoval. :)
Uživatelský avatar
luca
 
Příspěvky: 563
Registrován: 10 kvě 2008 00:20
Bydliště: Lišov

Re: Přístup do archivu povídek

Odeslatod Petraela_x v 14 led 2009 16:09

A nestačil by na to blog? bolo by to potom veľmi jednoduché.
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Petraela_x
 
Příspěvky: 268
Registrován: 25 lis 2008 11:46

Re: Přístup do archivu povídek

Odeslatod petrazelva v 14 led 2009 16:09

Ach jo, tak to mě mrzí. Fakt netuším, kde je s tou googlegrupou problém.. Tak, kdopak umí dělat webovky? Já jen malinko.. a zatím neumím css :(
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: Přístup do archivu povídek

Odeslatod xloverin v 14 led 2009 18:07

petrazelva píše:Ach jo, tak to mě mrzí. Fakt netuším, kde je s tou googlegrupou problém.. Tak, kdopak umí dělat webovky? Já jen malinko.. a zatím neumím css :(


Ja viem ;-) tak trochu :-D skor bude problem zohnat hosting...
Uživatelský avatar
xloverin
 
Příspěvky: 301
Registrován: 12 črc 2008 13:07

Re: Přístup do archivu povídek

Odeslatod Petraela_x v 14 led 2009 18:56

xloverin píše:
petrazelva píše:Ach jo, tak to mě mrzí. Fakt netuším, kde je s tou googlegrupou problém.. Tak, kdopak umí dělat webovky? Já jen malinko.. a zatím neumím css :(


Ja viem ;-) tak trochu :-D skor bude problem zohnat hosting...


veď je aj freehosting
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Petraela_x
 
Příspěvky: 268
Registrován: 25 lis 2008 11:46

Re: Přístup do archivu povídek

Odeslatod xloverin v 14 led 2009 19:13

Petraela_x píše:
xloverin píše:
petrazelva píše:Ach jo, tak to mě mrzí. Fakt netuším, kde je s tou googlegrupou problém.. Tak, kdopak umí dělat webovky? Já jen malinko.. a zatím neumím css :(


Ja viem ;-) tak trochu :-D skor bude problem zohnat hosting...


veď je aj freehosting


Hej ale tie nemaju k dispozicii vela priestoru, co je prave to, co by sa nam zislo.
Uživatelský avatar
xloverin
 
Příspěvky: 301
Registrován: 12 črc 2008 13:07

PředchozíDalší

Zpět na Povídky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron